کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
دوستان در همان سايت http://travel.state.gov ، يه بنده خدائي رو پيدا كردم به اسم Lorna J. Sutton كه البته تو بخش بهداشت و پزشكي كار مي كنه ، اما به نظرم اگر ترافيك ايميل و سايت رو ببريم بالا ، شايد متوجه بشن كه قضيه خيلي جديه!!!
اينم آدرس ايميل اين بنده خدا:
Lornali96@earthlink.net
تشکر کنندگان: farnaz82
(2010-08-14 ساعت 14:47)alirezagh نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 14:35)farnaz82 نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 14:29)alirezagh نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 14:21)sare نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 14:19)sorooshii نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 14:10)sare نوشته:  سلام
دوستان من در بخش Help & Contacts سايت http://travel.state.gov/ و در بخش Website Problem or Suggestion اين متن رو وارد كردم ، البته با توجه به اينكه خيلي روي تعداد كلمات اذيت كرد و خيلي مختصر ميشه كلماتي رو بيان كرد ، اين متن رو براشون فرستادم ، تا خدا چي بخواد :

Hi,
I have checked my status at DV-Lottery Status check (Confirmation Number), and I noticed that my Diversity Visa entry was selected in the DV-2011.
Since I have not received the Notification Letter because of some inevitable failure in IRAN post services (it can be occur for second letter), I have supplicated KCC to send me the first Notification Letter via E-mail.
Unfortunately KCC didn't send my Case Number and without having Case Number, I can not do any thing and so all of the processes of my case will be a secret and latent to me.
As a suggestion, I propose to provide a section on http://www.travel.state.gov ((Case Number Retrieval)), and so as a result, selectees with their full name, complete Confirmation Number, and date of birth could be informed about their complete Case Numbers.
Best Regards,

عالیه سارا جان

دستت درد نکنه.

دوستان نظرشون چیه در یک اقدام هماهنگ اینکار را بکنیم.

البته میشه متن را عوض کرد که شک برانگیز نشه، اما محتوا همین باشه.

سارا جان شما ، اطلاعات خاصی وارد کردی در ادامه ؟منظورم "کانفرمیشن نامبر" و ... هستش.

درآمارگیری هم شرکت کن لطفاً Smile

مرسی

نه ، در آخر ايميل خودم رو براشون نوشتم ، بعد از اسمم

سلام
کارت عالی بود سارا
من هم با سروش موافقم البته متنی که می فرستیم یکم منعطف تر باشه بهتره و تاکید بر زمان ارسال و با ارسال با ایمیل مانند سالهای پیش باشه به نظرم موثرتره
ا

آفرین خیلی‌ فکر خوبی‌ بود من هم میرم میفرستم اما من چند ساعت دیگه میفرستم،اینها با خودشون میگن ایرانیها دیگه کی‌ هستن Big Grinمن میخواهم اینو هم اضافه کنم که اگه ممکنه و حتا نمیخواهند این کار رو بکنند نامه را با یه پست حسابی‌ بفرستند من خودم هزینشو میدم به پست اینجوری بنویسم به نظرتون خوبه؟

متن ها رو باید طوری بنویسید که عملی باشه و اونها هم بتونند کاری انجام بدهند، این واضحه - حداقل برای امسال - که غیر عملی هست بخواهند فرم ها را سفارشی بفرستند و هزینه را ما پرداخت کنیم اون هم در خونه!!!
من فکر می کنم بیشتر روی اطلاع رسانی مانور بدیم، مثلا:

فرم ها کی ارسال می شوند؟
اگر برای بار دوم بدست ما نرسید؟
برای اینکه نامه دوم هم به سرنوشت نامه اول دچار نشود چیکار میخوان کنند؟
اگر یک وکیل رسما تقاضا کند امکان داره نامه حضوری تحویل داده شود؟
امکان داره مانند سالهای قبل با ایمیل ارسال شود؟
و ...
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 15:20)sare نوشته:  دوستان در همان سايت http://travel.state.gov ، يه بنده خدائي رو پيدا كردم به اسم Lorna J. Sutton كه البته تو بخش بهداشت و پزشكي كار مي كنه ، اما به نظرم اگر ترافيك ايميل و سايت رو ببريم بالا ، شايد متوجه بشن كه قضيه خيلي جديه!!!
Lornali96@earthlink.net

وای که چقدر کارهای باحالی‌ میکنی‌ sare جان،ولی‌ بچه‌ها خیلی‌ ضایع نیست همه با هم اینقدر میل بزنیم،من دیشب تا صبح ۳ بار خواب دیدم در جواب میل ۳وومم زدند چون خیلی‌ میل دادی انتخابت کنسل شدهBig Grin
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: sorooshii
(2010-08-14 ساعت 14:06)alisarshar نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 14:04)alisarshar نوشته:  سلام

مشخصات پشت عكس چي بايد بنويسيم. راستي كيس نامبر ندارم بايد كانفيرم نامبر بذارم؟
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 15:20)sare نوشته:  دوستان در همان سايت http://travel.state.gov ، يه بنده خدائي رو پيدا كردم به اسم Lorna J. Sutton كه البته تو بخش بهداشت و پزشكي كار مي كنه ، اما به نظرم اگر ترافيك ايميل و سايت رو ببريم بالا ، شايد متوجه بشن كه قضيه خيلي جديه!!!
Lornali96@earthlink.net

جداًاً؟؟؟؟ تو بخش بهداشت و پزشکی هستش؟؟؟؟ یعنیییییی چی آنوقت؟؟؟ ببین خدا نامه را کی تحویل میگیره!!!!!!!
(2010-08-14 ساعت 15:27)alisarshar نوشته:  

مشخصات اصلیی :

کانفرمیشن نامبر ( زیاد لزومی نداره البته ، یه پرینت از نامه ثبت نام که این عدد توش هست ، ضمیمه فرم هات بکن)
نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد کامل
کشور
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:

2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 11:15)sorooshii نوشته:  دوستان عزیز ، در اینجا من یک آمارگیری از وضعیت افرادی که کیس نامبر ندارند ، انجام می دهم. لطفاً برای درج اطلاعات در اینجا، به بنده پیام خصوصی بزنید و اطلاعات زیر را بدهید تا ویرایش کنم. از ارسال اطلاعات در کامنت جداگانه خودرای کنید تا یک کامنت واحد داشته باشیم.

ردیف *** نام ( و یا نام مستعار) *** تاریخ دریافت مدارک توسط kcc *** نام گیرنده در kcc *** آدرس زمان ثبت نام *** منطقه

1 *** sorooshii *** شش آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** سعادت آباد

2 *** Alireza *** پنج آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** سعادت آباد

3 *** sare,Ali *** پنج آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** سعادت آباد

4 *** مونیکا *** شش آگوست *** .J SUTTON *** ایران/تهران **** شهرک غرب

5 *** Farnaz82 *** شش آگوست *** J SUTTON *** مالزی / کوالالامپور *** -------

6 *** mml , boshra *** یازده آگوست *** J SUTTON *** ایران/تهران *** اکباتان

7 ***SILIA*****يازده آگوست***J SUTTON****ايران/تهران****مطهري

8 ***alisarshar *** شش آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** اميرآباد

وقتی می بینم از 8 نفری که توی آمارگیری شرکت کردند 3 تاشون از سعادت آباد هستند نمی دونم نامید شم یا امیدوار؟!!

راستی فکر می کنید تغییر پلاک های جدید با قدیمی چقدر تاثیر داشته؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 15:29)sorooshii نوشته:  
Lornali96@earthlink.net

جداًاً؟؟؟؟ تو بخش بهداشت و پزشکی هستش؟؟؟؟ یعنیییییی چی آنوقت؟؟؟ ببین خدا نامه را کی تحویل میگیره!!!!!!!

مشخصات اصلیی :

کانفرمیشن نامبر ( زیاد لزومی نداره البته ، یه پرینت از نامه ثبت نام که این عدد توش هست ، ضمیمه فرم هات بکن)
نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد کامل
کشور

فکر نکنم ایشون همون باشه چون اگه تو امضائی که براتون فرستادم دقت کنید می‌بینید که اسم این آقا یه چیز دیگه استCool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: alisarshar
(2010-08-14 ساعت 11:25)alirezagh نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 10:26)satusa نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 00:38)sorooshii نوشته:  با تشکر از user عزیز

دقیقاً من هم با نظر shiti موافقم ، حتی بازم بگیم زیاد ایمنی نیست که با "کانفرمیشن نامبر" بریم داخل ، 2و3 سوال محکم دیگه بپرسند. الحمدالله که استعدادومخ برنامه نویسی کامپیوتر که نباید کم باشه.

من توی تاپیک "سوالات مطرح شده برندگاه2011" عرض کردم ، هر کدام از ما 2 هفته که از تاریخ دریافت نامه هایمان توسط کی سی سی گذاشت ، دوباره شروع به پیگیری کنیم . یعنی همان 2 ، 3 هفته ای که معمول هستش برای بررسی پرونده.

اما سوالی که ذهن ما ها را بنظر بیشتر مشغول کرده اینکه " چه زمانی " نامه ارسال میشه؟؟؟ (اگر قرار هستش از پست استفاده بشه یکبار دیگه ) زمان برای ما خیلی مهم هستش.

یه فکر دیگه هم بنظرم رسید اگه بشه یه شماره فکس از کی سی سی گیر آورد، یه متن درست و حسابی خوب ، با سوالات مطرح فرستاد و درخواست کرد که در ویزا بولتن بطور شفاف راجع به این موضوع توضیح بدهند که برندگان عزیز که فرم ها را بدون کیس نامبر ارسال کردید، از طریق ...... منتظر دریافت کیس نامبرتون باشید. این دیگه نه اطلاعات محرمانه هستش که بگن به دلیل امنیتی... و نه برنامه ریزی کلانی می خواد ، اینها که از سال پیش همچنین تدبیری را درنظر گرفتند که نامه را بدون کیس نامبر بگیم بفرستند ، حداقل طریقه پیگیری را هم دنبالش می گفتند. والا از اینها بعید هستش و هم اینکه درخواست کنیم آقا بدلیل سیستم بد پستی ایران و حساسیت موجود به نامه های ارسالی از امریکا ، اغلب به دست صاحبشان نمی رسند ( پست عادی که نظرات بر آن نیست)

فعلاً که رفتیم در شنبه و یکشنبه آنجا و 2 روز خبری نیست.

ضمن اینکه ، دوستان فکر نکنم کسی از ما باشه که نامه را هنوز ارسال نکرده باشه. یکم برای این ایده نوشتن آدرس به فرم دیگه دیر شده. من هم اگر الان بهم میگفتن آدرس بده ، حتماً آدرس خارج از کشور را میدادم که متاسفانه انجام ندادم و پشیمانSad

شما ميتونيد هر موقع كه خواستيد اصلاحات تكميلي رو با ايميل به اطلاع KCC برسونيد. ميتونيد ايميل بزنيد و آدرس جديد رو اعلام كنيد.
اين يه حسن هم داره. معمولا KCC توي اين جور موارد در پاسخ ميگه "اطلاعات ارسالي در پرونده شما درج گرديد". شما از اين طريق ميتونيد متوجه بشيد كه بسته شما دريافت شده و كارا رو روال داره پيش ميره.
ضمنا نامه دوم حدود يكماه زودتر از زمان مصاحبه ارسال ميشه. بنابراين اگر مطمئن باشيد كه نامه دوم رو دريافت ميكنيد ، به مصاحبه ميرسيد و مشكلي نخواهد بود

سلام
با احترام، من با نظرت خیلی موافق نیستم، چون kcc زمانی ایمیل ما رو به رسمیت می شناسه که مشخصات کامل ما از جمله کیس # رو در آن ایمیل درج کنیم.

به هر حال ارسال ايميل ضرري نداره. ميتونيد به جاي كيس نامبر ، كانفرميشن نامبر رو بنويسيد و توضيح بديد كه كيس نامبر دريافت نكرديد.
در بد ترين شرايط ممكنه به قول خودتون ايميل رو به رسميت نشناسند كه شما هم چيزي رو از دست نميديد. (سنگ مفت گنجيشك مفت)
فوقش اينه كه سر جاي اولتون هستيد.
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 15:27)farnaz82 نوشته:  [quote='sare' pid='69053' dateline='1281783027']
دوستان در همان سايت http://travel.state.gov ، يه بنده خدائي رو پيدا كردم به اسم Lorna J. Sutton كه البته تو بخش بهداشت و پزشكي كار مي كنه ، اما به نظرم اگر ترافيك ايميل و سايت رو ببريم بالا ، شايد متوجه بشن كه قضيه خيلي جديه!!!
Lornali96@earthlink.net

بچه ها آدرس ایمیل این بنده خدا را بنظرم بی خیال بشید ،همان ایمیل در قسمت نظرات و پیشنهادات ، قسمت DV بهتره نظرمون را بدیم.

یک دست صدا نداره ، همه با هم درخود سایت نظرمون را بگیم، با هر متنی ، هر جمله بندی که شده ( بنظرم متفاوت خیلی بهتره ) .

فقط بچه ها تاکید کنید که در ویزا بواتن یه توضیح بدن حداقل + سوالاتی که علیرضا پیشنهاد داده:

فرم ها کی ارسال می شوند؟ زمان ارسال را می توانیم بدونیم؟
اگر برای بار دوم بدست ما نرسید؟ چه کار باید بکنیم؟
برای اینکه نامه دوم هم به سرنوشت نامه اول دچار نشود چیکار میخوان کنند؟
اگر یک وکیل رسما تقاضا کند امکان داره نامه حضوری تحویل داده شود؟
امکان داره مانند سالهای قبل با ایمیل ارسال شود؟
امکان داره به همان ایمیل آدرسی که در فرم ها نوشتیم ، ایمیل کنید؟؟
آیا در ویزا بولتن ماه بعد ، توضیحی در این خصوص می دهید؟
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: OMID_R ، farnaz82 ، alirezagh
یکی ازدوستان تا بحال مستقیما از کی سی شی پرسیده که از چه طریقی، چه زمانی کیس نامبر را به برنده اعلام می کنند؟

اگر تابحال کسی نپرسیده یکی از دوستان فقط همین دو سوال را بپرسد با این متن:

Dear Sir/Madam,

I have been selected for further processing, (online status check, DV2011) but I have not received the first notofication letter.

Please let me know when, and in what way will you inform me of my case number.

Best regards,
Your Full Name
تشکر کنندگان: farnaz82 ، alirezagh
(2010-08-14 ساعت 15:40)alirezagh نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 11:15)sorooshii نوشته:  دوستان عزیز ، در اینجا من یک آمارگیری از وضعیت افرادی که کیس نامبر ندارند ، انجام می دهم. لطفاً برای درج اطلاعات در اینجا، به بنده پیام خصوصی بزنید و اطلاعات زیر را بدهید تا ویرایش کنم. از ارسال اطلاعات در کامنت جداگانه خودرای کنید تا یک کامنت واحد داشته باشیم.

ردیف *** نام ( و یا نام مستعار) *** تاریخ دریافت مدارک توسط kcc *** نام گیرنده در kcc *** آدرس زمان ثبت نام *** منطقه

1 *** sorooshii *** شش آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** سعادت آباد

2 *** Alireza *** پنج آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** سعادت آباد

3 *** sare,Ali *** پنج آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** سعادت آباد

4 *** مونیکا *** شش آگوست *** .J SUTTON *** ایران/تهران **** شهرک غرب

5 *** Farnaz82 *** شش آگوست *** J SUTTON *** مالزی / کوالالامپور *** -------

6 *** mml , boshra *** یازده آگوست *** J SUTTON *** ایران/تهران *** اکباتان

7 ***SILIA*****يازده آگوست***J SUTTON****ايران/تهران****مطهري

8 ***alisarshar *** شش آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** اميرآباد

وقتی می بینم از 8 نفری که توی آمارگیری شرکت کردند 3 تاشون از سعادت آباد هستند نمی دونم نامید شم یا امیدوار؟!!

راستی فکر می کنید تغییر پلاک های جدید با قدیمی چقدر تاثیر داشته؟

سلام
من پي اين قضيه رو گرفتم.حتي با شخص شخيص آقاي پستچي محل صحبت كردم.گفت فرقي نميكنه.هر پستچي روي محلش تسلط كامل داره و خوب ميدونه كه پلاكها چطورين.گفت مطمئن باش اگه نامه به پستخونه اينجا ميرسيد من نامه رو يادم بود چون نامه تابلوييه.
با اجازتون پستخونه رو زير و كردم و بايد بگم كه به اين نتيجه اخلاقي رسيدم كه خيليا مثل من منتظر نامه اي از خارج از كشورن كه اين نامه وسط راه معلوم نشده كه كجا رفته.چند نفر از دوستان و اقوامشون در كشورهاي ديگه چند ماهه كه منتظر دعوتنامه هستن ولي اين نامه هاي اينجوري كلا گم شده!!
(2010-08-14 ساعت 16:29)User نوشته:  یکی ازدوستان تا بحال مستقیما از کی سی شی پرسیده که از چه طریقی، چه زمانی کیس نامبر را به برنده اعلام می کنند؟

اگر تابحال کسی نپرسیده یکی از دوستان فقط همین دو سوال را بپرسد با این متن:

Dear Sir/Madam,

I have been selected for further processing, (online status check, DV2011) but I have not received the first notofication letter.

Please let me know when, and in what way will you inform me of my case number.

Best regards,
Your Full Name
من از طريق وكيل پيگير شدم ولي متاسفانه جواب درستي ندادن.فقط گفتن كه در حال حاضر جز از راه پست اعلام نميكنيم و راه ديگه اي رو در نظر نگرفتيم.
در مورد زمان هم گفتن معلوم نيست!!!!!
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: farnaz82 ، alirezagh
1 خبر جديد
الان ظاهرا 1هفته تعطيلات تابستانيه!!!
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 16:47)silia نوشته:  1 خبر جديد
الان ظاهرا 1هفته تعطيلات تابستانيه!!!

نه راست میگید؟چه خبر بدیSadSadSad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 17:08)sorooshii نوشته:  سلام

من نامه نوشتم . به همان جایی که سارا جان لینکش را پیوست کرده. درکل توضحیات مشابهی را نوشتم .( سعی کنید متفاوت باشه)

کاشکی‌ جواب بدند،یه جواب درست و حسابی‌،من چند ساعت دیگه میزنم چون خیلی‌ اینطوری تابلو است همه با هم حمله کنیمCool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان