کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-08-14 ساعت 16:29)User نوشته:  یکی ازدوستان تا بحال مستقیما از کی سی شی پرسیده که از چه طریقی، چه زمانی کیس نامبر را به برنده اعلام می کنند؟

اگر تابحال کسی نپرسیده یکی از دوستان فقط همین دو سوال را بپرسد با این متن:

Dear Sir/Madam,

I have been selected for further processing, (online status check, DV2011) but I have not received the first notofication letter.

Please let me know when, and in what way will you inform me of my case number.

Best regards,
Your Full Name

من اين متن ارسال كردم ولي هنوز جوابي ندادن
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: sorooshii ، farnaz82
(2010-08-14 ساعت 17:00)farnaz82 نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 16:47)silia نوشته:  1 خبر جديد
الان ظاهرا 1هفته تعطيلات تابستانيه!!!

نه راست میگید؟چه خبر بدیSadSadSad
كاملا موافقم .اينم از وكيلي كه توي امريكاست فهميدم.البته با عقل جور در نمياد كه همشون يه دفعه برن ولي احتمالا كارا كند پيش ميره.احتمال زياد يه جوري برنامه ريزي كردن كه تا آخر آگوست همشون تعطيلات رفته باشن.
تا اون موقع هم ما ...... Sad
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: farnaz82
واقعا فكر ميكني چهار موتوره كار ميكنن؟!
پس چرا پدر ما رو در ميارن تا 1 جواب درست به ما بدن؟
عزيزم شك نكن كه بخاطر ما هيچ وقت از تعطبلاتشون نميگذرن.تو بودي تابستونتو خراب ميكردي؟
تازه يه منتم سرمون ميزارن كه ما رو برنده معرفي كردن و ميخوان لطف كنن و ما رو توي خاكشون راه بدن.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: farnaz82
(2010-08-14 ساعت 17:11)farnaz82 نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 17:08)sorooshii نوشته:  سلام

من نامه نوشتم . به همان جایی که سارا جان لینکش را پیوست کرده. درکل توضحیات مشابهی را نوشتم .( سعی کنید متفاوت باشه)

کاشکی‌ جواب بدند،یه جواب درست و حسابی‌،من چند ساعت دیگه میزنم چون خیلی‌ اینطوری تابلو است همه با هم حمله کنیمCool

نمی خوام آیه یأس بخونم ولی این قسمت برای رسیدگی به مشکلات فنی سایته، خیلی روش نمیشه حساب کرد.

(2010-08-14 ساعت 17:32)sorooshii نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 17:17)silia نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 17:00)farnaz82 نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 16:47)silia نوشته:  1 خبر جديد

كاملا موافقم .اينم از وكيلي كه توي امريكاست فهميدم.البته با عقل جور در نمياد كه همشون يه دفعه برن ولي احتمالا كارا كند پيش ميره.احتمال زياد يه جوري برنامه ريزي كردن كه تا آخر آگوست همشون تعطيلات رفته باشن.

ایران که نیست ادارات ساعت 8-9 با سلام و صلوات باز بشن ، ساعت 3 هم خداحافظ، مخصوصاً با این حجم کاری سنگین برندگان 2010 و 2011 و ماها (از کل دنیا) که تازه یه سری فرم های جدید فرستادیم، بنظرم این تاریخ برای مرخصی تابستانه معقول نمیاد!!! چهارموتوره دارن کار می کنند.

منم با سروش موافقم، بعید به نظر می رسه با این حجم کاری همه چیز رو تعطیل کنند، اگر هم به ایمیل هایی که پاسخ داده میشه دقت کنید خیلی از اونها ساعت های غیر اداری به وقت محلی ارسال میشه، البته اگر فرض پاسخدهی اتوماتیک را کنار بگذاریم.
تشکر کنندگان:

1 خبر جديد
[/quote]

[/quote]
[/quote]

ایران که نیست ادارات ساعت 8-9 با سلام و صلوات باز بشن ، ساعت 3 هم خداحافظ، مخصوصاً با این حجم کاری سنگین برندگان 2010 و 2011 و ماها (از کل دنیا) که تازه یه سری فرم های جدید فرستادیم، بنظرم این تاریخ برای مرخصی تابستانه معقول نمیاد!!! چهارموتوره دارن کار می کنند.
[/quote]

منم با سروش موافقم، بعید به نظر می رسه با این حجم کاری همه چیز رو تعطیل کنند، اگر هم به ایمیل هایی که پاسخ داده میشه دقت کنید خیلی از اونها ساعت های غیر اداری به وقت محلی ارسال میشه، البته اگر فرض پاسخدهی اتوماتیک را کنار بگذاریم.
[/quote]

شک نکنید که همشون اتوماتیکه،با یه نرم افزاری که میگرده و میبینه چه لغت هایی توش بیشتره و یه پاسخ تکراری،واگر نه به نامه سوم من اون جور بی‌ سوادانه جواب نمیدادند،اهSad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 21:06)farnaz82 نوشته:  1 خبر جديد

[/quote]
[/quote]

[/quote]

[/quote]

شک نکنید که همشون اتوماتیکه،با یه نرم افزاری که میگرده و میبینه چه لغت هایی توش بیشتره و یه پاسخ تکراری،واگر نه به نامه سوم من اون جور بی‌ سوادانه جواب نمیدادند،اهSad
[/quote]
[/quote]

فرناز جان می دونم که خیلی نگران و یکم هم عصبانی هستی از kcc، ولی باید بدونی که پارسال هم خیلی از برندگان نامه نگرفتند و واسشون ایمیل شده، شاید امسال بخاطر مسائل امنیتی می خوان دوباره پست کنند ولی ایشالا می رسه، خدا رو باید شکر کرد که ما منتظر نامه هستیم و امید داریم، بهتر از این بود که اصلا اسممون تو سایت هم نبود.
به هر حال نگرانی به خودت راه نده و توکل کن به خدا.
تشکر کنندگان: User ، farnaz82
سلام دوستان
با این پشتکاری که من در شماها می بینم مطمئن هستم بدون هیچ مشکلی نامه حاوی کیس نامبر رو دریافت خواهید کرد.

در مورد متن ارسال هم به نظر من هر چه کوتاهتر باشه بهتره! تجربه نشون داده هر چه متن نامه طولانی تر باشه، احتمال دریافت جواب بیربط بیشتره. من پیشنهاد می کنم متن نامه کلا فقط یک جمله باشه. مثلا یکبار در یک حرکت دسته جمعی زمان اطلاع از کیس نامبر رو بپرسید. به هر حال زمان ارسال نامه خیلی مهمه.
امیدوارم هر چه زودتر کیس نامبر رو دریافت کنید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: alirezagh ، sorooshii ، farnaz82
سلام دوستان
من هم ایمیلم رو جهت ایجاد online status check واسه کیس نامبر واسشون فرستادم . ایشالا ترتیب اثر داده بشه .

شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان: sorooshii ، alirezagh
سلام به همه دل نگرون ها مثل خودم
2 تا پيشنهاد به ذهنم رسيده كه دوستان اگر نظري دارين ، اعلام كنين كه اين پيشنهادهاي خام پخته تر بشن :
1- همگي ما كه كيس نامبر نداريم ، يك نفر روي توي آمريكا وكيل كنيم و هزينه اش رو بصورت جمعي متقبل بشيم تا وكيلمون نامه هامونو دريافت كنه
در صورت نتيجه ندادن گزينه اول ، گزينه 2 هم مي تواند مفيد باشد :

2- همه ما به يك نفر از عزيزاني كه مورد اعتماد و تائيد است و بزودي براي مصاحبه به سفارت تشريف مي برد وكالت بدهيم تا در آنجا پيگير كارمان شود و بتواند از طريق سفارت كيس نامبر هايمان را بدست آورد .
باتشكر
تشکر کنندگان:
(2010-08-15 ساعت 11:48)sare نوشته:  سلام به همه دل نگرون ها مثل خودم
2 تا پيشنهاد به ذهنم رسيده كه دوستان اگر نظري دارين ، اعلام كنين كه اين پيشنهادهاي خام پخته تر بشن :
1- همگي ما كه كيس نامبر نداريم ، يك نفر روي توي آمريكا وكيل كنيم و هزينه اش رو بصورت جمعي متقبل بشيم تا وكيلمون نامه هامونو دريافت كنه

2- همه ما به يك نفر از عزيزاني كه مورد اعتماد و تائيد است و بزودي براي مصاحبه به سفارت تشريف مي برد وكالت بدهيم تا در آنجا پيگير كارمان شود و بتواند از طريق سفارت كيس نامبر هايمان را بدست آورد .
باتشكر

راه حل اولتون زياد جالب نيست و احتمالا نتيجه هم نميده.
راه حل دوم از هر وكيلي بهتر جواب ميده. البته قطعا كيس نامبر رو نميتونند براتون دريافت كنند ولي حداقل ميشه پرس و جو كرد و يه اطلاعات موثقي براتون گير بيارند و اينكه كي و چطوري شماها ميتونيد از كيستون با خبر بشيد. از اين جور اطلاعات ممكنه بدست بياد.
تشکر کنندگان:
با سلام
من اشتباه کردم، آدرس خونه پدری در شهرستان را دادم.
چون معمولا من در مسافرتم. ترسیدم نامه باید تهران گم و گور بشه.
ولی الان یک آدرس در آمریکا براشون فرستادم.
امید به خدا.

(2010-08-14 ساعت 13:29)sorooshii نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 12:43)DV2011_Winner نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز و بالاخص مدیران عزیز این سایت بسیار جالب و پربار
اگر مطلب را در قسمت درست وارد نکردم، پوزش می خواهم.
من یکی از برندگان لاتاری 2011 هستم.
ولی متاسفانه نامه بدستم نرسیده است.

این متن را برای KCC ارسال کردم.
To whom it may concern:

I hereby declare that I "My Full Name" and my family, an Immigration Lottery winner with wining ID number 20111VIXXXXXXXXX, have not received any confirmation letter or any other notices through the Iranian Postal Services.

Since through the best of my knowledge the letter has been sent via regular post, it is impossible to say that what has happened to it or where to find it.

Therefore I kindly ask you to send me this necessary information via my e-mail address as described below:

My email Address

You can also use my U.S. Mailing address which can be considered as my permanent address till further notice:

US Address

I sincerely appreciate your further assistance and help to resolve this matter.

Entrant Name:

Confirmation Number: 20111VIXXXXXXXXX

Year of Birth: 19xx

Sincerely Yours,

My Full Name

درجواب اینو برام ارسال کردند.

Thank you for your inquiry,

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.

حالا چند تا سئوال دارم.
1- در فرمها به جای شماره کیس چی بنویسم
2- زمان مصاحبه را از کجا مطلع شوم.
3- من متولد ترکیه هستم و تابعیت ایرانی دارم (فقط آنکارا بدنیا آمدم و چند سال آنجا بودیم)، آیا من جزء برندگان ایرانی هستم و یا ترکیه؟
4- حالا فقط فرمها را پر کنم و ارسال کنم و جای شماره کیس را خالی بزارم؟

لطفا منو راهنمائی کنید.

با سپاس

سلام دوست عزیز

به جمع ما خوش آمدی

نگران نباش ، از این لحاظ که دوستان زیادی هستند که متاسفانه نامه برنده شدنشون بدستشون نرسیده ، وگرنه ما همگی از اینکه چه میشود و چطور مطلع میشویم از کیس نامبر ، نگرانیم و بی خبر

این ایمیل ها هم اتوماتیک هستند و برای هرکدام از ما چندین بار در پاسخ به سوالات متفاوت ارسال شده است. جوابگو مستقیم و تک تک نیستند.

اما جواب سوال ها:

1. طبق گفته خودشان ، جای آن را خالی بگذارید و چیزی ننویسید ،حتی N/A
2. زمان مصاحبه برحسب کیس نامبر می باشد . که هرماه در ویزا بولتن ، شماره هایی را که کارنت می شوند ( یعنی کیس نامبرهایی که به مصاحبه فراخوانده می شوند ) را اعلام می کنند. ما ها که کیس نامبر نداریم باید منتظر دریافت آن ( که نمی دانیم دقیقاً از چه طریق است و چه زمانی !!! ) باشیم.
3. این بستگی داره به آن تابعیتی که موقع ثبت نام وارد کردی ، ایرانی یا ترکیه ای داره ( اما درفرم 230 تابعیت را از شما می خواهد،گفته اگر دوتا هم هست بنویسید، اگر شما یک شهروند ترکیه حساب می شوی و شناسنامه و هویت ترکیه ای دارید ، هم هویت ایرانی بنویسی هم ترکیه ای )
4. بله ، فرم ها را کامل و با حوصله پر کنید ،جای کیس نامبر را سفید بگذارید ، قسمت اول فرم 230 را امضاء کنید ، قسمت دوم را خیر (PART II ) ،فرم 122 را هم امضاء کنید. تاریخ ها را بدقت وارد کنید (طبق پاسپورت ) و...

دوست عزیز شما آدرس کجا را برای دریافت نامه داده بودید؟ ایران ، ترکیه؟؟

بازهم سوال بود درخدمتیم

شماره کیس: 2011EU00014XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 24:01@
محل دریافت نامه قبولی: neverland
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: By DHL - August 21, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: February 5, 2011
تاریخ مصاحبه: March 14, 2011
جمع تقریبی هزینه ها: 270 هزار تومان
تشکر کنندگان:
(2010-08-15 ساعت 11:48)sare نوشته:  سلام به همه دل نگرون ها مثل خودم

باتشكر

به نظر من پیشنهادات خوبیه،
من با چند تا وکیل صحبت کردم معمولا بین 500 تا 1000 دلار میگرند و وکالت را به عهده می گیرند حالا چه موفق بشند چه نشوند.
اگر موفق شوند تا 2500 دلار مابقی پول را می گیرند، البته این هزینه ها برای یک نفر بوده که من پرسیدم برای چند نفر؟؟
تشکر کنندگان:
[/b]بچه ها من هم یه فکری بذهنم رسید

این دسته نامه ها چون عادی هستند ، جایی ثبت نمی شوند ، بنابراین :

دوستانی که در هر منطقه مشابه هستند ، آدرس های خودشون را به زبان فارسی و انگلیسی ، زیر هم و در یک کادر بنویسند (هرکس در یک کادر) ، و مجموعاً در یک صفحه A4 بگذارند و بدهند به پستچی محلشون. می دونید که پستچی نامه های عادی( نوع نامه های ما ) با پستچی پیشتاز و .. فرق میکنه. ضمناً می تونیم یه شیرینی هم بهش بدیم و بگیم اگر این رسید به ما ( در بزنه و تحویل بدهد ، ندازه توی حیاط مجتمع ) ، شیرینی اصلیت و درست و حسابیت محفوظه. باید دم این پستچی را دید .

مثلاً من و علیرضا و سارا که سعادت آباد هستیم ، آدرسمون را توی یک کاغذ A4بنویسیم با هم( بازهم تاکید که آدرس لاتین موقع ارسال و هم فارسی ) و بریم پست منطقه ، پستچی را ببینیم و بهش بدیم.

البته اینکار را هم میشه با مسئول پخش نامه در پست منطقه 19 ( برای من و علیرضا و سارا که سعادت آباد هستیم این منطقه هستش ) در چهارراه لشکر خ انقلاب ( کارگرجنوبی ) و یا حتی با متصدی پست منطقه 19 (زیر پل صدر) انجام داد. ( درواقع دیگه به پستپی ندهند نامه را و تماس گیرند ، مستقیم بخودمون بده)

میدونید که روند توزیع نامه خارجی اینطور هستش:

دریافت نامه توسط اداره گمرک پست ( چهارراه لشکر خ انقلاب) >>>>>>> ارسال به منطقه ---- پستی >>>>>> پخش توسط پستچی

بچه ها فقط باید سریع عمل کنیم ، چون اینها به محض اینکه برنده شدن ما برایشون مسجل بشه ( از روی فرم های ارسالی) سریع دوباره همان نامه را پست میکنند ، که این شاید کمتر از یک ماه تا دریافت منجر به بشه. (شاید)

اما همچنان به لینکه پایین آی دی سارا و علی جان ، ایمیل بزنید ،هم با اسم و مشخصات اصلی هم ناشناس . مهم حجم ارسالی نامه هستش. حتی میتونید بگید (مصلحتی) من یکی از برندگان عراق ، افغانستان وپاکستان و سنگال .... هستم و به دلیل جنگ و سیل و .... نامه مطمئناً نمیرسه .بدون اینکه نامی از خودتون ببرید. میگم مهم تاثیر این نظرات و پیشنهادات است که درخواست بشه به دلایل گفته شده یه راهی دیگه ( سایت ، ایمیل مثل پارسال و...) اتخاذ کنند ، در کنار ارسال نامه با پست.

من که خودم چندتا ایمیل با انشاء های مختلف میخواهم آماده کنم و بفرستم به همین نظرات و پیشنهادات. بچه ها کوتاهی نکنید ، با یک ایمیل ، نظر و پیشنهادکه هرکی بزنه اتفاقی نمی افتد که حالا منتظر جوابش باشیم ، تازه گفتن که ما ایمیل را شخصی جواب نمی دهیم و در کل درنظر میدیم و نتیجه میگیریم ، لحاظ میکنیم ، ( پیغامی که بعداز ارسال بهتون می ده هستش) پس هرکسی حداقل 5 ایمیل بزنه تا بشه 100-90 حداقل در این هفته. باید این هفته وبسایتشون را ترکوند :d

این هفته خیلی حیاتی هستش. هفته بررسی فرم هاست.[b]

بنظرم میتونه خیلی موثر باشهSmile
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
(2010-08-15 ساعت 14:43)sorooshii نوشته:  [/b]بچه ها من هم یه فکری بذهنم رسید

این دسته نامه ها چون عادی هستند ، جایی ثبت نمی شوند ، بنابراین :

دوستانی که در هر منطقه مشابه هستند ، آدرس های خودشون را به زبان فارسی و انگلیسی ، زیر هم و در یک کادر بنویسند (هرکس در یک کادر) ، و مجموعاً در یک صفحه A4 بگذارند و بدهند به پستچی محلشون. می دونید که پستچی نامه های عادی( نوع نامه های ما ) با پستچی پیشتاز و .. فرق میکنه. ضمناً می تونیم یه شیرینی هم بهش بدیم و بگیم اگر این رسید به ما ( در بزنه و تحویل بدهد ، ندازه توی حیاط مجتمع ) ، شیرینی اصلیت و درست و حسابیت محفوظه. باید دم این پستچی را دید .

مثلاً من و علیرضا و سارا که سعادت آباد هستیم ، آدرسمون را توی یک کاغذ A4بنویسیم با هم( بازهم تاکید که آدرس لاتین موقع ارسال و هم فارسی ) و بریم پست منطقه ، پستچی را ببینیم و بهش بدیم.

البته اینکار را هم میشه با مسئول پخش نامه در پست منطقه 19 ( برای من و علیرضا و سارا که سعادت آباد هستیم این منطقه هستش ) در چهارراه لشکر خ انقلاب ( کارگرجنوبی ) و یا حتی با متصدی پست منطقه 19 (زیر پل صدر) انجام داد. ( درواقع دیگه به پستپی ندهند نامه را و تماس گیرند ، مستقیم بخودمون بده)

میدونید که روند توزیع نامه خارجی اینطور هستش:

دریافت نامه توسط اداره گمرک پست ( چهارراه لشکر خ انقلاب) >>>>>>> ارسال به منطقه ---- پستی >>>>>> پخش توسط پستچی

بچه ها فقط باید سریع عمل کنیم ، چون اینها به محض اینکه برنده شدن ما برایشون مسجل بشه ( از روی فرم های ارسالی) سریع دوباره همان نامه را پست میکنند ، که این شاید کمتر از یک ماه تا دریافت منجر به بشه. (شاید)

اما همچنان به لینکه پایین آی دی سارا و علی جان ، ایمیل بزنید ،هم با اسم و مشخصات اصلی هم ناشناس . مهم حجم ارسالی نامه هستش. حتی میتونید بگید (مصلحتی) من یکی از برندگان عراق ، افغانستان وپاکستان و سنگال .... هستم و به دلیل جنگ و سیل و .... نامه مطمئناً نمیرسه .بدون اینکه نامی از خودتون ببرید. میگم مهم تاثیر این نظرات و پیشنهادات است که درخواست بشه به دلایل گفته شده یه راهی دیگه ( سایت ، ایمیل مثل پارسال و...) اتخاذ کنند ، در کنار ارسال نامه با پست.

من که خودم چندتا ایمیل با انشاء های مختلف میخواهم آماده کنم و بفرستم به همین نظرات و پیشنهادات. بچه ها کوتاهی نکنید ، با یک ایمیل ، نظر و پیشنهادکه هرکی بزنه اتفاقی نمی افتد که حالا منتظر جوابش باشیم ، تازه گفتن که ما ایمیل را شخصی جواب نمی دهیم و در کل درنظر میدیم و نتیجه میگیریم ، لحاظ میکنیم ، ( پیغامی که بعداز ارسال بهتون می ده هستش) پس هرکسی حداقل 5 ایمیل بزنه تا بشه 100-90 حداقل در این هفته. باید این هفته وبسایتشون را ترکوند :d

این هفته خیلی حیاتی هستش. هفته بررسی فرم هاست.[b]

بنظرم میتونه خیلی موثر باشهSmile

بچه ها من با پیشنهاد اول که با پستچی هماهنگ کنید بیشتر موافقم.
اما ارسال چندین ایمیل از یک کامپیوتر یعنی یک IP با نام های مختلف کمی نگران کننده ممکنه باشه. همین الانش برندگان دیگر در سرتاسر دنیا سیل ایمیل ها رو روانه میل باکس کی سی سی کردند! حالا چند تا ایمیل بیشتر باور کنید ممکنه زیاد دیده نشه! یکم احتیاط کنید. درک می کنم الان چه استرسی دارید اما کمی حساب شده تر بهتره.
من اصلا دارم شک می کنم که خود کی سی سی برای بعضی از برنده ها اصلا نامه ای نمی فرسته! یعنی اینکه اشتباه می کنند. نمونه اش توی نامه اولی که فرستاده اند، سال 2011 رو 2010 اعلام کردند! یا توی جوابی که به یکی از دوستان داده بودند دوباره همین اشتباهو داشتند!

به هر حال من فقط نظرم رو دادم. و باز هم آرزو می کنم هر چه زودتر کیس نامبر برای شما ارسال بشه Smile

تشکر کنندگان: sorooshii
از دوستان 2010 راجع به اين موضوع (نرسيدن نامه اول) تجربه اي وجود نداره؟
با توجه به اينكه امكان چك ايترنتي از پارسال فراهم شد، پس قاعدتا بايد كساني از 2010 بوده باشند كه نامه دريافت نكردند و از طريق سايت متوجه برنده شدنشون شدند. آيا كيس اينطوري از بچه هاي 2010 نبوده؟ اگر بوده چيكار كردند؟ الان در چه وضعيتي هستند؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان