کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
سلام مجدد
الان خوشحالم Rolleyes واسه همین تند تند دارم پیغام میدم !
من وقتی به KCC میل زدم ، دوباره به سفارت تو آنکارا هم میل زدم تا شاید فرجی شه . حالا جواب آنکارا به من جالب و خنده داره . . . شما هم بخونید تا یکم شاد بشید . . . بعد از کلی توضیح راجب اینکه من از کجا فهمیدم که قبول شدم و اینکه من مئارک و ارسال کردم ! ببین طرف چی گفته . . . Big Grin

Dear Sir,

US Embassies and Consulates unfortunately do not have a list of DV winners and cannot confirm if you have won the lottery or not. However, starting July 1, 2009, you will be able to check the status of your entry by clicking on www.dvlottery.state.gov and entering your unique confirmation number which was displayed on your screen after your successful electronic DV entry.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

(2011-03-01 ساعت 01:47)SALAR110 نوشته:  خدایا چرا اینها این همه ..... () دلم می‌خواد .....

سلام به دوست عزیز
نگران نباشید ، من مطمئنم که همه تا قبل از آخر هفته ، جواب خودشون رو می گیرند . چون دلیلی نداره که case number بعضی هارو اعلام کنند و مال بعضی ها رو نه ! همون طوری که دوستان قبلا گفتند ، KCC روالش رو عوض کرده . . . پس 2 -3 روزی هم صبر کنید .
هرچند اگه خودم بودم ، نمی تونستم Wink
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: farnaz82 ، mml ، maaref ، satusa ، ehsan.birjandian
(2011-02-28 ساعت 23:50)alirezagh نوشته:  سلام دوستان عزیزم

من جواب ایمیلم همین الان اومد:
Thank you for your inquiry.

You must submit the following information along with a written request to KCC:

*Full name
*Date of birth
*Email Address used at the time of entry

Once this information is received, KCC will review your case and process your request accordingly.

ظاهرا امریکا می خواد آدم رو حسابی صبور کنه بعد دعوت کنه.
البته نگران نباشید چون من با همون آدرس ایمیل تقاضا رو فرستاده بودم ولی همه دنیا که مثل ایرونی ها اینقدر باهوش نیستند که این رو می فهمیدند، پس حتما توی ایمیل هاتون ایمیل رو هم بنویسید.

در ضمن این ایمیل حرف اپراتور های KCC و دوستانی رو که کیس # گرفتند رو مجددا تایید می کنه پس اگه کسی مثل من توی ایمیلش آدرس ایمیل زمان ثبت نام رو ننوشته زودتر اقدام کنه.

مال منم اتفاقا همون میلم بود و برای همین ننوشته بودم، منم موندم از این همه هوش سرشارشون ،باید ببینیم جواب انهائی که کامل میل زدند را چند روزه میدهندShy
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، alirezagh
Big Grin 
(2011-03-01 ساعت 01:36)aghdam نوشته:  [/align]سلام به همه دوستان

من هم بالاخره case number رو گرفتم Big Grin
همین یک ربع پیش ! . . . راحت شدم . . .
راستی حرف بالای خودم رو اصلاح می کنم ! طرف خالی بند نبود . . .Cool
امیدوارم که بقیه دوستان هم امروز فردا جواب بگیرند . . .
Big Grin
case number من هم 2011AS00044000 هست .
اینم بقیه میل ولی مثل جواب سایر دوستان است . . .

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of April below 19,250. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
(2011-03-01 ساعت 00:12)sorooshii نوشته:  سلام

برای من هم این ایمیل آمد.

من یک سوالی دارم از شما دوستان. از علیرضا جان هم پرسیدم. من نمی توانم هضم کنم این موضوع را. مگر ممکنه با دادن فامیل، تاریخ تولد و ایمیل اطلاعات را به کسی داد؟ این هم شد امنیت؟؟!!!!!!!!!!!!!!! من این 3 مشخصات دوست یا فامیل را شاید بدونم. می دانم که فامیل طرف چی هستش، تاریخ تولد که کاری ندارد و ایمیل هم چندین سال هستش که داره باهاش کار می کند.

کسی توضیح منطقی دارد؟

سلام
من فکر نمی کنم که بدون confirmation number جواب بدن و پیش فرضشون اینه که confirmation number رو همه ارسال می کنند .
ولی حلا فرضاً که بدن ! Big Grin چرا حلا که اونا بی خیال شدن ، م سخت بگیریم Big Grin
(2011-02-28 ساعت 22:52)آمریکا نوشته:  من تازه فهمیدم برنده شده ام آیا زمان دارم برای اقدام؟

بله ، من شخصا فکر می کنم تا زمانی که بشه و سایت چک کرد ، زمان هست ولی هر چه سریعتر فرم ها رو پر کنید و بفرستید بهتره !
توی جمع ما که case number نداشتیم ، هر کی زودتر فهمیده ، بیشتر زجر کشیده Tongue
به نظر من شما فوری به KCC ایمیل بزن و case number رو بپرس چون الان به همه جواب می دن . . . و تا فرماتون رو پر کنید ، جواب هم اومده و می تونید فرماتون رو کامل و با case number ارسال کنید . به من که 2 روزه جواب دادن Big Grin

تشکر کنندگان: maaref
سلام به همه بچه هاي گل و ممنون از همه دوستاني كه مارو ياري كردن و با ما بي كيس ها همراه بودن ، از جمله يوزر عزيز ، رايان عزيز كه همش فكر قوانين سايت بودن ، سروشي ، عليرضا ، فرناز و همه دوستائي كه تك تك يادم نيست اسمشون رو ببرم
هورررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بالاخره ما هم كيس نامبر دار شديم ، فري فري عزيز ، يالا جدول رو آپديت كن !!
البته اين هورا رو بايد بعد از كليرنس كشيد ، اما الانم بعد از 8 ماه جاي خوشحالي داره كه كيس نامبرمونو بالاخره دادن (ايميل من 14 ساعت پيش رسيده)
Case Number : 2011AS00028***

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of April below 19,250. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
تشکر کنندگان: rayan.s ، naeiji1974 ، MHM ، farnaz82 ، arshida ، mml ، maaref ، satusa ، alirezagh ، ehsan.birjandian ، b!ta
(2011-03-01 ساعت 10:17)sare نوشته:  سلام به همه بچه هاي گل و ممنون از همه دوستاني كه مارو ياري كردن و با ما بي كيس ها همراه بودن ، از جمله يوزر عزيز ، رايان عزيز كه همش فكر قوانين سايت بودن ، سروشي ، عليرضا ، فرناز و همه دوستائي كه تك تك يادم نيست اسمشون رو ببرم
هورررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
البته اين هورا رو بايد بعد از كليرنس كشيد ، اما الانم بعد از 8 ماه جاي خوشحالي داره كه كيس نامبرمونو بالاخره دادن (ايميل من 14 ساعت پيش رسيده)

خیلی خیلی خیلی زیاد تبریک میگم گلی،میشه فقط بگی چند روز طول کشید جوابتو بدند؟
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: maaref ، narcis_ala
(2011-03-01 ساعت 11:41)farnaz82 نوشته:  
(2011-03-01 ساعت 10:17)sare نوشته:  سلام به همه بچه هاي گل و ممنون از همه دوستاني كه مارو ياري كردن و با ما بي كيس ها همراه بودن ، از جمله يوزر عزيز ، رايان عزيز كه همش فكر قوانين سايت بودن ، سروشي ، عليرضا ، فرناز و همه دوستائي كه تك تك يادم نيست اسمشون رو ببرم

سلام
به همسر من که 2 روزه جواب دادن، امیدوارم کیس شما رو هم سریع اعلام کنن.
تشکر کنندگان: mml ، maaref
(2011-03-01 ساعت 11:44)miha نوشته:  

سلام
به همسر من که 2 روزه جواب دادن، امیدوارم کیس شما رو هم سریع اعلام کنن.

ای جانمی جان ممنونم عزیزم ،از دیشب تا حالا رو ابرام،یعنی میشه؟Big Grin
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: mml ، maaref
به به!!

ما منتظر كيس نامبر هستيم!

يه چيزي بگم؟! هيچ كدومتون حال منو و بشري رو ندارين! 1.5 ماه پيش وقتي حرص بي كيس نامبري رو ميخورديم و يه روز بعد از ظهر كه در خونه رو باز كرديم ديديم يه پاكت زرد رنگ دم در افتاده...

اميدوارم همتون يه ضرب ويزا رو بگيرين و تو آمريكا هم همينطوري سنگ صبور مشكلات هم باشيم!
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: sare ، maaref ، farnaz82 ، tamanna ، satusa ، alirezagh ، ehsan.birjandian

سلام فرناز عزيز
من روز جمعه ايميل زدم (توي ايميلم ذكر كردم كه ايميل اوليه موقع ثبت نامم چي بوده) و امروز صبح كه ايميلم رو باز كردم يه نامه از KCCDV داشتم كه عنوان نامه كيس نامبر بود و متنش هم كه تقديم شد
منتظر اعلام شما و بقيه بچه ها هستيم كه انشاء الله اين تاپيك رو منفجر كنيم و بفرستيمش روي هوا و فقط خاطره اش باقي بمونه ،
سروشي عزيز
عليرضا جان
فرناز خانم و همه بچه هاي منتظر ،
ما منتظر خبر خوشحالي شما هستيم ، خيلي خيلي هم منتظريم
تشکر کنندگان: maaref ، لیلا ج ، farnaz82 ، mml
(2011-03-01 ساعت 12:14)sare نوشته:  

سلام فرناز عزيز
من روز جمعه ايميل زدم (توي ايميلم ذكر كردم كه ايميل اوليه موقع ثبت نامم چي بوده) و امروز صبح كه ايميلم رو باز كردم يه نامه از KCCDV داشتم كه عنوان نامه كيس نامبر بود و متنش هم كه تقديم شد
منتظر اعلام شما و بقيه بچه ها هستيم كه انشاء الله اين تاپيك رو منفجر كنيم و بفرستيمش روي هوا و فقط خاطره اش باقي بمونه ،
سروشي عزيز
عليرضا جان
فرناز خانم و همه بچه هاي منتظر ،
ما منتظر خبر خوشحالي شما هستيم ، خيلي خيلي هم منتظريم

خیلی خیلی از همتون ممنونم با این دلگرمیها و کمک هاتون،باور کنید اینقدر خوشحالم حتا اگه خودم هم نگیرم از اینکه اینقدر هیجان و شوق اومده تو این تاپیک سر از پا نمیشناسم چون حق بچه ها نبود با این همه پیگیریهاشون ،منم برای همه آرزوی موفقیت و سریع ویزا گرفتن را میکنم ،و واقعا احساس میکنم صمیمی ترین دوست هام موفق شدند ،انشاالله که دوستی های ما پایدار میمونه ،من به نوبه خودم از همه دوستان تشکر میکنم و خیلی خیلی خوشحالم که با مهاجر سرا آشنا شدم امیدوارم هر چه زودتر تکلیف بقیه هم معلوم بشه که واقعا این تاپیک این چند روز منفجر شده Cool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: sare ، maaref ، mml
مایی که کیس نداریم، وقتی کیس بگیریم و بفهمیم که کیسمون عددش پایین بوده و از تاریخ مصاحبه مون گذشته، اونوقت تکلیف چیه؟
تشکر کنندگان: maaref ، mml
(2011-03-01 ساعت 12:44)pefa نوشته:  مایی که کیس نداریم، وقتی کیس بگیریم و بفهمیم که کیسمون عددش پایین بوده و از تاریخ مصاحبه مون گذشته، اونوقت تکلیف چیه؟

نگران نباشد اگه حتا گذشته باشه براتون وقت جدید صادر میکنند Wink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، ehsan.birjandian
دوستان سعی کنید تعارفات و خاطره نویسی ها رو از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل پیش ببرید و بزارید چگالی سوال و جواب های مفید بالاتر بره
به نظر من اینجا جای تعریف کردن حال و هوای روحی روانیتون در رابطه با لاتاری نیست.
پیشنهاد می دم توی فیس بوک یه صفحه بسازید و خیلی کاربردی تر و جذاب تر به این نیاز پاسخ بدین.
بسازم و دعوتتون کنم؟ اگه موافقید، آدرس ایمیلتون رو برام پیغام خصوصی بزارید.
تشکر کنندگان: MHM ، maaref
(2011-03-01 ساعت 12:58)pefa نوشته:  دوستان سعی کنید تعارفات و خاطره نویسی ها رو از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل پیش ببرید و بزارید چگالی سوال و جواب های مفید بالاتر بره
به نظر من اینجا جای تعریف کردن حال و هوای روحی روانیتون در رابطه با لاتاری نیست.
پیشنهاد می دم توی فیس بوک یه صفحه بسازید و خیلی کاربردی تر و جذاب تر به این نیاز پاسخ بدین.
بسازم و دعوتتون کنم؟ اگه موافقید، آدرس ایمیلتون رو برام پیغام خصوصی بزارید.

ببخشید ولی فکر میکنم بعد از این همه استرس حق داشته باشیم کمی از شادی هامون تو این تاپیک حرف بزنیم و کمی این تاپیک را بتکونیم واسه عید،جواب شما را هم که دادیم سریعا
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، sare ، User ، sorooshii ، alirezagh ، ehsan.birjandian
سلام به همه

فکر کنم دیگه کم کم باید از این تاپیک خداحافظی کنیم و بریم سراغ تاپیک های دیگه Big Grin چون برای قبولی های سال آینده نامه ای ارسال نمی شه ، دیگه از این مشکلات ندارند . . . Smile
ولی امیدوارم هیچ وقت سراغ تاپیک کلییرنس نرید . . . Cool
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: mml ، farnaz82 ، silia ، User ، SALAR110 ، free_free ، sorooshii ، maaref ، satusa ، ehsan.birjandian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان