کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2011-03-02 ساعت 00:31)MHM نوشته:  یعنی فقط من موندم......اشک....
(2011-03-01 ساعت 20:43)silia نوشته:  کیس منم اومد
هووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا

پریروز ایمیل زدم و امروز عصر توی سابجکت شماره کیس نامبرم را برام فرستاد
خدایا شکرت
بالاخره از اون وضعیت خلاص شدم
:-)
بچه کیا هنوز کیسشونو نگرفتن؟
چند نفر گرفتیم؟
کسی میدونه چند چندیم؟
ممکنه تا جمعه این تاپیک بسته شه؟
خدایا کیس همه دوستان رو بهشون برسون

سلام
من هنوز نگرفتم.....

نگران نباش زودی میاد کی میل فرستادی براشون؟
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: maaref ، satusa ، mml ، MHM
(2011-03-01 ساعت 22:54)User نوشته:  من منتظر یک شیرینی حســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــابی از بچه های این تاپیک هستم! هرجا هم بگید حضوری میام! حتا مالزی Big Grin

تا اینجا هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا برای دوستانی که کیس رو دریافت کرده اند!
زودتر دست به کار بشوید!

شما user جان تشریف بیارید شیرینیتون محفوظ محفوظ است Big Grin
سروشی جان واقعا تبریک میگم فکر کنم جواب اون همه استرسی که بیشتر از ما کشیدی با این کیس عالی برات جبران شد.
به همه تبریک میگم،امیدوارم بقیه هم زودتر تکلیفشون روشن بشهWink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: sorooshii ، maaref ، mml ، User ، free_free
سلام بر دوستان عزیز
من 36 ساعت سر کار بودم و نخوابیده بودم، حدود ساعت 1:20 نصفه شب دیدم گوشیم داره زنگ می زنه وقتی با یه چشم اونم به سختی دیدم سروش پشت خطه انگار برق منو گرفته، سریع پا شدم آخه با هم قرار گذاشته بودیم هر کی کیس نامبر گرفت نصفه شبم بود زنگ بزنه، با چک کردن سایت چشمم به جمال مبارک کیس نامبر روشن شد.
خدا رو شکر
C#: 2011AS00031XXX
تشکر کنندگان: farnaz82 ، sorooshii ، rayan.s ، sare ، maaref ، satusa ، mml ، Ali Sepehr ، User ، silia ، ehsan.birjandian ، free_free ، arezoo_zarrabi ، b!ta
واقعا" در این ایام خبری که میتونست خوشحالم کنه همین دریافت کیس نامبر شما عزیزان بود. از صمیم قلب به همه تان تبریک میگم و امیدوارم در ادامه راه موفق تر از گذشته باشید و انتظار سایر دوستان هم سریعتر تمام بشه.سبز باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: sare ، frozen mind ، arshida ، maaref ، satusa ، mml ، alirezagh ، User ، farnaz82 ، silia ، ehsan.birjandian ، free_free ، یاشار و ماری
سروشي عزيز ، عليرضا جان ، خيلي خيلي مباركه
ولي من ميگم سروشي با اين كيس نامبر خوب بايد حتماً شيريني بده ، اگر به همه هم شيريني نده ، اما به من و عليرضا بايد شريني بده (اون جلسه تو خيابون يادتونه كه بچه هاBig Grin)
براي MHM هم از صميم قلب آرزوي اومدن سريع كيس نامبر دارم ، زود باشين ديگه ، توي اين تاپيك بمب ساعتي كار گذاشته شده و تا جمعه قراره بره رو هواWink
تشکر کنندگان: rayan.s ، arshida ، tamanna ، maaref ، satusa ، mml ، alirezagh ، User ، farnaz82 ، silia ، ehsan.birjandian ، free_free
به همه دوستاني كه كيس نامبرشون رو دريافت كردند تبريك ميگم. خوشحالم از اينكه همتون از بلاتكليفي درآمديد و بقيه دوستاني هم كه هنوز منتظر هستند بزودي كيس نامبر رو بگيرند.
خوب شما يك مرحله انتظار بيشتر از ديگران رو سپري كرديد، اميدوارم ديگه انتظار كليرنس شامل حالتون نشه.
براي ما منتظران كليرنس هم دعا كنيد تا زودتر تكليفمون روشن بشه.

موفق باشيد.
تشکر کنندگان: mml ، لیلا ج ، alirezagh ، User ، farnaz82 ، maaref ، silia ، free_free ، یاشار و ماری
(2011-03-02 ساعت 01:21)sorooshii نوشته:  من هم کیس نامبر را گرفتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

هوووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااا

یوزر ، رایان، ساتوسا، ناظم ،فری فری و ....... تشکر

[size=large][b][color=#FF6347]کیس نامبر : 19xxx

ايشالا شما سومين بي كيس نامبر اين تاپيك باشي كه يه ضرب مي گيري! هيچ توجه كردي كه تقريباً نصف پستهاي اين تاپيك مال شماست؟! اميدوارم هميشه همينجور پيگير كار همديگه و با خبر از هم بمونيم...
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: User ، farnaz82 ، maaref ، rayan.s ، silia ، free_free
دوستان خوبم، سروش، علی، فرناز، ... خیلی خوشحالم که همه باهم کیس نامبرهامون رو گرفتیم، خیلی!
بچه ها چون الان شرایطمون تقریبا یکسانه با یه مهمونی کوچیک -نمیگم گردهمایی که با قوانین سایت مغایرت داشته باشه- که فقط دوستانی که تازه کیس نامبر گرفتند موافقید؟ می تونیم از دوستانی که توی این مدت ما رو تنها نگذاشتند و خالصانه با ما بودند بخصوص user و rayan و satusa , free freeهم دعوت کنیم و از نزدیک ازشون تشکر کنیم. اگه موافقید زودتر اقدام کنیم، چون فکر کنم user و rayan همین روزا میرند US.
راستی سروش جان کامنت های اضافی رو پاک نکن، بگذار این تاپیک به عنوان خاطره باقی بمونه، استرس ها و نگرونی هامون، انواع روش هایی که امتحان کردیم، و و و .... وقتی در آینده که به این تاپیک سر می زنیم همه اینها قشنگ خواهد بود. بخصوص اینکه در سالهای آینده کسی از نظر مفهومی به این تاپیک احتیاج نداره.

راستی بچه ها کسی از MHM خبر نداره؟
MHM ما منتظریم که زودتر کیستو بگیری تا همه با هم از این تاپیک کوچ کنیم...
تشکر کنندگان: sare ، Ali Sepehr ، User ، satusa ، maaref ، rayan.s ، silia ، MHM ، free_free ، mml
(2011-03-02 ساعت 12:39)alirezagh نوشته:  دوستان خوبم، سروش، علی، فرناز، ... خیلی خوشحالم که همه باهم کیس نامبرهامون رو گرفتیم، خیلی!
بچه ها چون الان شرایطمون تقریبا یکسانه با یه مهمونی کوچیک -نمیگم گردهمایی که با قوانین سایت مغایرت داشته باشه- که فقط دوستانی که تازه کیس نامبر گرفتند موافقید؟ می تونیم از دوستانی که توی این مدت ما رو تنها نگذاشتند و خالصانه با ما بودند بخصوص user و rayan و satusa , free freeهم دعوت کنیم و از نزدیک ازشون تشکر کنیم. اگه موافقید زودتر اقدام کنیم، چون فکر کنم user و rayan همین روزا میرند US.
راستی سروش جان کامنت های اضافی رو پاک نکن، بگذار این تاپیک به عنوان خاطره باقی بمونه، استرس ها و نگرونی هامون، انواع روش هایی که امتحان کردیم، و و و .... وقتی در آینده که به این تاپیک سر می زنیم همه اینها قشنگ خواهد بود. بخصوص اینکه در سالهای آینده کسی از نظر مفهومی به این تاپیک احتیاج نداره.

سلام عليرضا جان
من كاملاً با نظر شما موافقم و اگر بتونيم يه جمع خودموني از بچه هاي بدون كيس كه تازه كيس دار شدن داشته باشيم كمك خيلي خوبيه ، علي الخصوص اينكه سروشي عزيز هم به زودي بايد كمك خانواده اش باشه براي مصاحبه
تشکر کنندگان: User ، maaref ، rayan.s ، silia ، free_free ، mml
مساله خواست شما نیست.
بحث هدف ایجاد این تاپیک هاست
تخلیه ی روحی ما کمکی به دیگران نمی کنه. اینجا رو شلوق میکنه و کسی که دنبال یه نمونه نامه ست، ممکنه پیداش نکنه و حجم سوالات تکراری رو بالا میبره.
به همین علت این تاپیک الان به 70 صفحه رسیده
تشکر کنندگان: User ، maaref ، free_free
(2011-03-02 ساعت 12:39)alirezagh نوشته:  دوستان خوبم، سروش، علی، فرناز، ... خیلی خوشحالم که همه باهم کیس نامبرهامون رو گرفتیم، خیلی!

خیلی خیلی ممنونم دوست عزیز ,فکر خیلی خوبیه
من که خیلی دلم میخواست میتونستم بیام و از نزدیک ببینمتون اما من که ایران نیستم اینو یادتون رفت Sad

(2011-03-02 ساعت 13:32)pefa نوشته:  مساله خواست شما نیست.
تخلیه ی روحی ما کمکی به دیگران نمی کنه. اینجا رو شلوق میکنه و کسی که دنبال یه نمونه نامه ست، ممکنه پیداش نکنه و حجم سوالات تکراری رو بالا میبره.

فکر نکنم گذر هیچکس به اینجا بیوفته دیگه خدا را شکر Big Grin
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: maaref ، silia ، MHM ، mml
دوستان من از بس كه خوشحال بودم هيجان زده شدم!
اينم يك هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوراي بلند به افتخار همه شما !

MHM عزيز نگران نباش! اين قافله نفر اول و آخر ندارد! همه برنده اند! همه با هم از اين تاپيك مي رويم!

(2011-03-01 ساعت 23:07)sare نوشته:  
(2011-03-01 ساعت 22:54)User نوشته:  من منتظر یک شیرینی حســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــابی از بچه های این تاپیک هستم! هرجا هم بگید حضوری میام! حتا مالزی Big Grin

تا اینجا هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا برای دوستانی که کیس رو دریافت کرده اند!
زودتر دست به کار بشوید!

یوزر عزیز
شیرینی شما محفوظ , شما پاسخ پیام منو بده , هر جا که بگی مهمون منWink
ضمناً همه دوستائی که کیس رو دریافت می کنین ، ضمن تبریک مجدد لطفاً سری هم به تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان 2011 بزنین و اطلاعات خودتونو اونجا هم آپدیت کنین ، مخلص
علي جان من كه همينجا جواب دادم ديگه! -----

(2011-03-02 ساعت 02:57)farnaz82 نوشته:  
زودتر دست به کار بشوید!

شما user جان تشریف بیارید شیرینیتون محفوظ محفوظ است Big Grin
سروشی جان واقعا تبریک میگم فکر کنم جواب اون همه استرسی که بیشتر از ما کشیدی با این کیس عالی برات جبران شد.
به همه تبریک میگم،امیدوارم بقیه هم زودتر تکلیفشون روشن بشهWink

فرناز عزيز
تبريك ميگم! شيريني همين دوستي براي من كافيه!
ايشالا آمريكا شيريني رو ازت مي گيرم! Big Grin

(2011-03-02 ساعت 09:00)rayan.s نوشته:  واقعا" در این ایام خبری که میتونست خوشحالم کنه همین دریافت کیس نامبر شما عزیزان بود. از صمیم قلب به همه تان تبریک میگم و امیدوارم در ادامه راه موفق تر از گذشته باشید و انتظار سایر دوستان هم سریعتر تمام بشه.سبز باشید
رايان جان بي تعارف بگم، وقتي پست شما رو خوندم اشك تو چشام جمع شد! بي اختيـــــار!
روزهاي عجيبيه روزاي آخر! من هم بليتمو اوكي كردم! دقيقا حالت رو درك مي كنم!

من نظر خودم رو دادم، به نظر شما هم احترام می گذارم.
اما این موضوع رو در نظر داشته باشید که منظور من فقط این تاپیک بود، چراکه این تاپیک در آینده قرار نیست سوال و جواب کسی باشه! حتی بچه های سال بعد هم دیگه این شرایط رو با توجه به قوانین جدید نخواهند داشت و این تاپیک فقط یه خاطره باقی خواهد ماند.
تشکر کنندگان: maaref ، Ali Sepehr ، farnaz82 ، free_free ، mml
(2011-03-02 ساعت 14:09)farnaz82 نوشته:  

فعلا که گذر من همینجاست.
جواب برای من اومده که :
[font=Verdana]
Thank you for your inquiry.
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
[/font]
دوباره با کنفرمیشن نامبر و اشاره به ترتیب نام و نام خانوادگی فرستادم تا ببینم این بار چی میشه.
حس می کنم مشکل از تنظیمات ایمیلم بود که Replay to آدرسش رو جای دیگه ای ست کرده بودم(سهوا).
و در واقع اونا به ایمیلی که ذکر کرده بودم Replay نکرده بودن و پیش خودشون گفته باشن مشکوکه!
تشکر کنندگان: maaref
(2011-03-02 ساعت 14:11)User نوشته:  علي جان من كه همينجا جواب دادم ديگه! گفتم كه هر جا بگيد من حاضرم! زمانشو خصوصي با بچه ها هماهنگ كنيد و به من هم اطلاع بديد!

خوب پس حالا که دیگه یوزر OK داده، نصفه کارا حله!
من با افتخار می تونم مسئولیت هماهنگی رو به عهده بگیرم.
دوستان می تونند نظراتشون رو برای زمان و مکان اعلام کنند تا یکی دو روز دیگه MHM هم کیسشو گرفت قبل از اینکه رایان بره اونوره آب مهمونی رو ترتیب بدیم.

(2011-03-02 ساعت 14:43)pefa نوشته:  
(2011-03-02 ساعت 14:09)farnaz82 نوشته:  

فعلا که گذر من همینجاست.
جواب برای من اومده که :
[font=Verdana]
Thank you for your inquiry.
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
[/font]
دوباره با کنفرمیشن نامبر و اشاره به ترتیب نام و نام خانوادگی فرستادم تا ببینم این بار چی میشه.
حس می کنم مشکل از تنظیمات ایمیلم بود که Replay to آدرسش رو جای دیگه ای ست کرده بودم(سهوا).
و در واقع اونا به ایمیلی که ذکر کرده بودم Replay نکرده بودن و پیش خودشون گفته باشن مشکوکه!

pefa شما هنوز کیس نامبر نگرفتی؟
من فکر می کردم فقط MHM باقی مونده؟

طبق تاکید خود KCC شما فقط کافیه این اطلاعات رو بفرستید
*Full name
*Date of birth
*Email Address used at the time of entry
یه نظر می رسه سرشون خلوته این روزا، امروز بفرستید، تا فردا ایشالا پاسخ می دند، امیدوارم کیس پایینی داشته باشی.

جای نگرونی نیست، سروش هم مشکل ایمیل داشت ولی خوشبختانه پاسخشو با یه کیس خوب گرفت، بد نیست با اون هم یه مشورت کنی.
تشکر کنندگان: maaref ، mml

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان