کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2011-03-02 ساعت 21:03)satusa نوشته:  دوست عزیز بهت تبریک میگم بابت دریافت کیس نامبر
اصلا جای نگرانی نیست. آنکارا امروز لیست مصاحبه ها رو آپدیت کرده ولی در 4 مارچ مصاحبه ای نیست. یه نگاهی بنداز شاید خودشون جابجا کرده باشند و حتما هم همین الان از طریق سایت ایمیل بزن و مشکلت رو بگو تاریخ جدید برات تعیین میکنند.
موفق باشید

کیسم تو لیست هست.
یه ایمیل به kcc و یکی به آنکارا(http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html) دادم.
امیدوارم کیسم نسوزه
از همین می ترسیدم و اگه دقت کرده باشید تو همین تاپیک اینو نوشته بودم!
تشکر کنندگان: maaref ، mml
Case Number: 2011AS00035xxxx
FIRST NAME: xxxxx
LAST NAME: xxxxxxx
Date of birth: xx/xx/xxxx
Preference Category: DV DIVERSITY
Country Chargeability : Iran

To: The Department of State’s Kentucky Consular Center

Dear Sir/Madam

To whom it may concern,
According to the Mail Tracking Service I have used, my application forms have been delivered to the KCC with barcode
No: GDxxxxxxxxxWW From TNT Express.
I will appreciate if you would acknowledge the receipt of the shipment.

Thanking You

این جواب kcc

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for thecontinuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbersfor your region for the month of April below 19,250. If your case number iscurrent and has completed processing, KCC will send a notification letter toyou via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate thecurrent numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day ofeach month.
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: sorooshii ، maaref ، mml
به سفارت و KCC ایمیل دادم و گفتم فرصت یک روزه زمانی نیست که من بتونم در سفارت برای مصاحبه حاضر شم.
با KCC هم صحبت کردم و اونا گفتن به سفارت مربوطه
از طرفی رو سایت سفارت آنکارا نوشته :
VERY IMPORTANT NOTICE FOR DIVERSITY VISA APPLICANTS!!!!
Diversity Visa appointments cannot be rescheduled for reasons other than serious medical or similar emergencies. A DV reschedule request will only be considered if it is accompanied by a medical report or other documentation regarding the emergency reason

یعنی من تنها راه تعویق زمان مصاحبه ام گواهی پزشکیه؟ آیا این وضعیت من جزو شرایط ضروری خواهد شد؟
دوستان راهنماییم کنید که موارد اینچنینی مشاهده کردین؟
من فردا نوبت مصاحبه دارم و ایمیلی که بهشون دادم به گفته ی خودشون ممکنه تا 5 روز کاری خونده نشه. اونوقت نمی گن طرف سر قرار حاضر نشده و کیسش باطل؟
فردا ساعت 16 تا 17 به وقت ترکیه وقت دارم که با یه شماره ی سفارت تماس بگیرم ولی بازم اینا چیزی نیست که بعدا بشه بهش استناد کرد.
چی کار کنم؟
این نامرد ها امروز به من کیس نامبر دادن و فردا رو روز مصاحبه تعیین کردن. نگران اینم که این فاصله ی خیلی کم(8 ساعت) حتی به مستند کردن علت تاخیرم و نرسیدن به مصاحبه نرسه و کیسم رو باطل کنن.
تشکر کنندگان: maaref ، mml
(2011-03-03 ساعت 01:14)pefa نوشته:  به سفارت و KCC ایمیل دادم و گفتم فرصت یک روزه زمانی نیست که من بتونم در سفارت برای مصاحبه حاضر شم.
Diversity Visa appointments cannot be rescheduled for reasons other than serious medical or similar emergencies. A DV reschedule request will only be considered if it is accompanied by a medical report or other documentation regarding the emergency reason

یعنی من تنها راه تعویق زمان مصاحبه ام گواهی پزشکیه؟ آیا این وضعیت من جزو شرایط ضروری خواهد شد؟
من فردا نوبت مصاحبه دارم و ایمیلی که بهشون دادم به گفته ی خودشون ممکنه تا 5 روز کاری خونده نشه. اونوقت نمی گن طرف سر قرار حاضر نشده و کیسش باطل؟
فردا ساعت 16 تا 17 به وقت ترکیه وقت دارم که با یه شماره ی سفارت تماس بگیرم ولی بازم اینا چیزی نیست که بعدا بشه بهش استناد کرد.
چی کار کنم؟
این نامرد ها امروز به من کیس نامبر دادن و فردا رو روز مصاحبه تعیین کردن. نگران اینم که این فاصله ی خیلی کم(8 ساعت) حتی به مستند کردن علت تاخیرم و نرسیدن به مصاحبه نرسه و کیسم رو باطل کنن.

سلام
من فکر نمی کنم که مشکلی پیش بیاد برای جابجایی ! خیلی ها تاریخ مصاحبه رو عوض کردن بدون اینکه کیس پزشکی داشته باشند و به تنها به دلیل اینکه به زمان مصاحبه نمی رسیدند و وقت کم داشتند !
تنها فرق شما اینه که احتمالا بعد از زمان مصاحبه می تونی باهاشون هماهنگ کنی !
اونم به امید خدا درست می شه . . . الان تنها کاری که می تونی انجام بدی اینه که هر چه سریع تر با سفارت تماس بگیری و در جریان بذاریشون
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: User ، maaref ، pefa ، rayan.s ، satusa ، mml
Big Grin
هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
منم کیس نامبرمو گرفتم
چند روز پیش ایمیل زدم امروز جوابمو دادن حدود ***35
از کمک و راهنمایی همه دوستان تشکر می کنم.
رضا
تشکر کنندگان: zohreh36 ، farnaz82 ، aghdam ، User ، MHM ، arshida ، maaref ، لیلا ج ، rayan.s ، فردين ، sorooshii ، pejvakgroup ، satusa ، mml ، Ehsan2011 ، b!ta
ه ه ه ه ه
ههههههههههههوووووووووووووورررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااا ههههوووررررررااااا هههههووووورررراااااا

سلام بچه ها منم کیس نامبرمو گرفتمممممممممممممممممممممممممممممممممممم
ای کیس نامبر ، ای آلبالو ، ای هلوووو ، ای فلفل فرنگی که من و همه ی دوستای خوبمو اینقدر سوزوندی و جزوندیییییی
دیدی بالاخره هممون …………… گرفتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییمت ضایع شدی ‼‼‼!
دیگه اینطوری دور و بر این تاپیک نیایییییییییی .
بچه ها فکر میکنم من آخرین نفری بودم که کیسمو گرفتم . از اینکه هممون تونستیم کیس هامونو بگیریم بینهایت خوشحالم .
به همتون تبریک میگم . ایشالا خبر ویزای همتمنو بشنویم و بینهایت تر خوشحال بشیم .
همینجا از user عزیز و rayan عزیز nazem عزیز ، free free و satusa عزیز که صمیمانه هممون رو تو این موقعیتی که داشتیم کمک کردند و همچنین از خودمون که تو این مدت همیشه واسه هم منبع انرژی بودیم تشکر ویژه میکنم . ایشالا که خبر های بهتر از همتون بشنویم .
کیس نامبر : 26000
شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان: tamanna ، User ، MHM ، frozen mind ، maaref ، لیلا ج ، rayan.s ، farnaz82 ، فردين ، sorooshii ، pejvakgroup ، satusa ، silia ، arezoo_zarrabi ، mml ، aghdam ، Ehsan2011 ، b!ta
(2011-03-03 ساعت 01:14)pefa نوشته:  به سفارت و KCC ایمیل دادم و گفتم فرصت یک روزه زمانی نیست که من بتونم در سفارت برای مصاحبه حاضر شم.

چی کار کنم؟

سلام دوست عزیز
حتا اگر بدون اطلاع سر مصاحبه حاضر نشوی دوباره می توانی درخواست مصاحبه کنی. اصلا جای نگرانی نیست.
فقط یک ایمیل به سفارت بزن و توضیح بده.

دوستان دیگر که الان دیگر کیس-نامبر-دار هستند تبریک میگم.

چیزی که همه ما به تجربه دریافتیم این بود که کی سی سی روال ثابتی رو دنبال نمی کنه. بعضی از دوستان بدون اطلاع قبلی از طریق ایمیل شماره پرونده را دریافت کردند. بعضی دیگر همزمان با رسیدن نامه دوم و در نهایت بقیه دوستان در جواب ایمیل ارسالی شماره پرونده را دریافت کردند.

چیزی که مهم بود پیگیری مداوم شما بود.
تشکر کنندگان: sare ، MHM ، arshida ، frozen mind ، maaref ، لیلا ج ، pefa ، rayan.s ، farnaz82 ، satusa ، silia ، mml ، aghdam
هوراااااااا هوراااااااا هوراااااااا Hooray Hooray Hooray

بچه ها همگی به سلامتی داریم میریم....دیشب تو خوابم خواب مهاجرسرا رو میدیدم .......دیروز تقریبا" دو تا اتفاق خوب افتاد......همگی هورااااااااااااااااااا
من قبلا" خودحذفی کردم ولی الان هم بایدانجام بدیم چون این تالار رو دوست داریم نمیشه نگهش داریم
شماره کیس:2011AS00033000WinkSmile
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:August 2010
دریافت فرمهای سری اول :August 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه هاBig GrinHL +عکس
تشکر کنندگان: maaref ، یاشار و ماری ، لیلا ج ، sare ، silia ، mml ، Ehsan2011
خوبه همه بچه ها كيس نامبرشونو گرفتن. به اميد موفقيت در مصاحبه!!!!!!!
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: MHM ، farnaz82 ، tamanna ، sorooshii ، zohreh36 ، mml ، aghdam ، maaref
چه پایان شیرینی خدا را شکرSmile
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: tamanna ، MHM ، sorooshii ، sare ، mml ، aghdam ، maaref ، Ehsan2011
سلام

دوستان من تا حالا فقط 2 تا پیام خصوصی گرفتم!!!!!! از aghdam, mareef

tamana، pefa,.....

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: mml ، maaref
(2011-03-03 ساعت 15:02)sorooshii نوشته:  سلام

دوستان من تا حالا فقط 2 تا پیام خصوصی گرفتم!!!!!! از aghdam, mareef

tamana، pefa,.....

خوب سروشی جان ما که نباید بفرستیم چون اسم ما در جدول هست درسته ؟
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: mml ، maaref
(2011-03-02 ساعت 19:46)sorooshii نوشته:  سلام دوستان

تبریک مجدد به همه عزیزان. فکر کنم فقط آقا احسان و pefa ماندن بقول فرناز جان.

خوب بچه ها من تصمیم دارم جدول را آپدیت کنم. لطفاً و خواهشاً دوستانی که اسمشان در جدول نیست، مشخصات خواسته شده در جدول را برای من بصورت پیام خصوصی بدهند تا اینکار انجام بشه هرچه سریعتر.

درضمن دوستانی که ظرف یک ماه گذشته از طریق پست ،پاکت نامه را دریافت کردند و کیس نامبر خود را گرفتند هم یک اطلاعی بدهند. این را به این دلیل میگم که کیس نامبرهای گرفته شده ، پراکنده بوده و یکم زمانبر هستش من چندین صفحه را جستجو بکنم. ممنون میشم اگر همکاری کنید و اطلاع بدهید.

pefa، aghdam،jk2011، آرتین، .....منتظرم

سلام.این جدوله کجاست؟شرمنده.یادم رفتهSad

تشکر کنندگان: sorooshii ، لیلا ج ، maaref
(2011-03-03 ساعت 19:22)sara59 نوشته:  
(2011-03-02 ساعت 19:46)sorooshii نوشته:  سلام دوستان

تبریک مجدد به همه عزیزان. فکر کنم فقط آقا احسان و pefa ماندن بقول فرناز جان.

خوب بچه ها من تصمیم دارم جدول را آپدیت کنم. لطفاً و خواهشاً دوستانی که اسمشان در جدول نیست، مشخصات خواسته شده در جدول را برای من بصورت پیام خصوصی بدهند تا اینکار انجام بشه هرچه سریعتر.

درضمن دوستانی که ظرف یک ماه گذشته از طریق پست ،پاکت نامه را دریافت کردند و کیس نامبر خود را گرفتند هم یک اطلاعی بدهند. این را به این دلیل میگم که کیس نامبرهای گرفته شده ، پراکنده بوده و یکم زمانبر هستش من چندین صفحه را جستجو بکنم. ممنون میشم اگر همکاری کنید و اطلاع بدهید.

pefa، aghdam،jk2011، آرتین، .....منتظرم

سلام.این جدوله کجاست؟شرمنده.یادم رفتهSad

سلام

تنبریک میگم خانمSmile

دشمنتان شرمنده

جدول صفحه 1 همین تاپیک هستش

لطفاً اطلاعات را مطابق جدول بفرمایید.

[عکس: 64986184160000141758.png]
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: rayan.s ، tamanna ، mml ، aghdam ، alirezagh ، silia ، maaref
سروش جان من ارسال شما رو ویرایش کردم و جدول رو در ارسال شما قرار دادم

(2011-03-03 ساعت 19:25)sorooshii نوشته:  خوب بچه ها من تصمیم دارم جدول را آپدیت کنم. تشکر

[عکس: 64986184160000141758.png]

تشکر کنندگان: sorooshii ، mml ، farnaz82 ، alirezagh ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان