کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا
سلام دوستان
ممنون ميشم دوستان در مورد فرفكس و هزينه زندگي توش و همچنين اوضاع كار توضيحاتي بدن. ممنونه
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
دوستان سلام

میشه از آب و هوای واشینگتون بگین؟

من از این شهر خوشم اومده فقط این که خیلی سرمایی هستم , واشینگتون شهر سردیه؟
پاسخ
(2016-11-03 ساعت 02:06)Civilizable نوشته:  سلام دوستان
ممنون ميشم دوستان در مورد فرفكس و هزينه زندگي توش و همچنين اوضاع كار توضيحاتي بدن. ممنونه

از نظر هزينه زندگي و از همه مهمتر اجاره خونه شما ميتونيد به سايت Zillow يا trulia مراجعه كنيد اجاره يكخوابه يا استوديو از ١٢٠٠$شروع ميشه حداقل حقوق ساعتي٧/٥$هست كه يكي از پايينترين ها بين ايالتها هست البته با توجه به مخارج زندگي نزديك dc كه به نسبت بالا است
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
یک کمپانی فلورینگ در دی.سی. به دنبال تعدادی نیروی کار آقا مسلط به زبان انگلیسی، آشنا به کار فلورینگ در زمینه فروش و استیمیت، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ...) و همچنین یک نیروی مسلط به نرم‌افزار، آی تی و طراحی سایت می باشد.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 2899-660-202 تماس بگیرید.
پاسخ
یک کمپانی معتبر فلورینگ در واشینگتن دی.سی. به دنبال تعدادی نیروی کار مسلط به نقشه خوانی و کار با نرم افزارهای طراحی(مانندAutocad,Measure Square), آشنا به زبان انگلیسی، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ..)می باشد. متقاضیان لطفا رزومه خود را به آدرس capitalcarpetdc@gmail.com ارسال نمایند.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، sheghi
یک کمپانی Flooring در Washington DC به دنبال تعدادی نیروی کار آقا، مسلط به زبان انگلیسی، آشنا به فروش و استیمیت، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ...)
برای اطلاعات بیشتر با شماره 2899-660-202 تماس بگیرید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، pishtaz611 ، copol
یک کمپانی معتبر فلورینگ در واشینگتن دی.سی. به دنبال تعدادی نیروی کار مسلط به نقشه خوانی و کار با نرم افزارهای طراحی(مانندAutocad,Measure ‎Square),‎ آشنا به زبان انگلیسی، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ..)می باشد. متقاضیان میتوانند رزومه خود را به آدرس ‎capitalcarpetdc@gmail.com‎ ارسال نمایند یا با شماره ‎1998-437-(202)‎ تماس بگیرند.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، pishtaz611
با سلام خدمت دوستان عزيز
نياز به همخونه خانم جهت اجاره يك اتاق در يك اپارتمان دو خوابه در فيرفكس ويرجينيا
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
سلام به دوستان
من ساکن ویرجینیا، آرلینگتون حومه ی دی سی هستم، سوالی بود در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 20:29)nima_project نوشته:  دوستان سلام

من از این شهر خوشم  اومده فقط این که خیلی سرمایی هستم , واشینگتون شهر سردیه؟

just like Tehran
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Yashita
(2017-05-12 ساعت 21:17)peidaye penhan نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 20:29)nima_project نوشته:  دوستان سلام

من از این شهر خوشم  اومده فقط این که خیلی سرمایی هستم , واشینگتون شهر سردیه؟

just like Tehran

با اجازتون یه اصلاحیه بزنم Big Grin زمستونای اینجا یکم سردتره و اینکه تابستونا هم رطوبت بالا داره که تهران نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-31 ساعت 21:20)golia نوشته:  من يه بچه ٥ساله دارم وبرام يه سوْال پيش اومده و اون اينكه با توجه به داشتن بچه قانوني وجود داره كه حتما بايستي خونه بيش از دوخوابه بگيريم يا
اينكه ميشه خونه يه خوابه بگيرم در ضمن سيتي هاي حومه واشنگتن كجا اجاره ارزونتر هست وهمچنين اوضاع كار كه بتوني اولش شروع كني چطوره

چنین قانونی وجود نداره
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من وهمسرم ودخترم كه الان دوماهشه تاسه ماه ديگه ميام واشينگتن كسي هست كه درموردكاروخونه كمك كنه؟ يه جاي خوب وامن برامون يه سوييت اجاره كنه باماهي ٦٠٠ الي ٧٠٠ ممنون ميشم خبربدين
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان نازي هستم و تازه به جمع شما پيوستم ،  بعمراه فرزند دوسالم دنبال اتاق يا همخانه خانم هستم  محدودة دي سي يا ويرجينيا . در صورتيكه اطلاعات يا پيشنهادي دارين نهايت لطف شماست منو در جريان بزاريد. متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من به کمک فوری از دوستان ساکن واشنگتن نیاز دارم امروز
k1
25 jun  : ارسال مدارک
۵ july   : رسیپت نامبر
30 approv  : july
۶ ready :   sep ابوظبی
oct28   : مصاحبه ....ویزا یکضرب WinkWink
ورود به ا م ر ی ک ا : انشاله NOV 23
پاسخ
تشکر کنندگان: