کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
سلام
نام خانوادگي من پسوند داشت كه تازگيا برداشتمش.درزمان پاسپورت گرفتن اون پسوند بود.الآن نميدونم آيا اين پسوند را در فرم ثبت نام وارد كنم يا نه؟!
There is night so we can appreciate day sorrow so we can appreciate joy evil so we can appreciate good you so we can appreciate love
تشکر کنندگان:
(2010-09-29 ساعت 12:54)hanatej نوشته:  سلام
نام خانوادگي من پسوند داشت كه تازگيا برداشتمش.درزمان پاسپورت گرفتن اون پسوند بود.الآن نميدونم آيا اين پسوند را در فرم ثبت نام وارد كنم يا نه؟!
سلام
با نام خانوادگی جدیدتون ثبت نام کنین و پاسپورت رو برین اصلاح کنین
تشکر کنندگان: rayan.s
با سلام به دوستان عزیز

من هنوز برای همسر و پسرم پاسپورت نگرفتم , بهتره که تو پاس خودم باشن یا یه پاس جدا براشون بگیرم و اگه تو پاس خودم یا پاس جدا بگیرم توی لاتاری شانس بیشتری دارم یا کمتر؟

بازم ممنونم
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
(2010-09-29 ساعت 14:45)kamranjon نوشته:  من هنوز برای همسر و پسرم پاسپورت نگرفتم , بهتره که تو پاس خودم باشن یا یه پاس جدا براشون بگیرم و اگه تو پاس خودم یا پاس جدا بگیرم توی لاتاری شانس بیشتری دارم یا کمتر؟
پاسپورت و شانس برنده شدن در لاتاری هیچ ربطی بهم ندارن
اگر میخواهید شانس شما دو برابر شود یک بار خودتان ثبت نام کنید و یک بار همسرتان
موفق باشین
تشکر کنندگان: kamranjon
يك سوال دارم من خودم برنده 2011 هستم ولي كيس من شمارهش بالا است. آيا مي تونم امسال براي همسرم كه پارسال به عنوان همراه من برنده شده. در لاتاري شركت كنم؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
(2010-10-03 ساعت 09:34)HOMAYON53 نوشته:  يك سوال دارم من خودم برنده 2011 هستم ولي كيس من شمارهش بالا است. آيا مي تونم امسال براي همسرم كه پارسال به عنوان همراه من برنده شده. در لاتاري شركت كنم؟

دوست من شما می تونی دوباره شرکت کنی
(2010-10-03 ساعت 09:34)HOMAYON53 نوشته:  يك سوال دارم من خودم برنده 2011 هستم ولي كيس من شمارهش بالا است. آيا مي تونم امسال براي همسرم كه پارسال به عنوان همراه من برنده شده. در لاتاري شركت كنم؟

می تونی دوباره شرکت کنی ولی دوست من بهتره این فرصت رو به بقیه هم بدی که شانسشون رو امتحان کنن
[font=Verdana]برای کشتن یک پرنده یک قیچی کافیست
لازم نیست آنرا در قلبش فروکنی
یا گلویش را با آن بشکافی
پرهایش را بزن
خاطره پریدن با او کاری میکند که
خودش را به اعماق دره ها پرت کند
[/font]
تشکر کنندگان: sh-b ، HOMAYON53
سلام میخواستم بپرسم ثبت نام کی شروع میشه و از چه سایتی باید ثبت نام کرد؟اگه میشه لینکشو بذارید...ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2010-10-05 ساعت 19:55)mosafergharbi نوشته:  سلام میخواستم بپرسم ثبت نام کی شروع میشه و از چه سایتی باید ثبت نام کرد؟اگه میشه لینکشو بذارید...ممنون میشم

دوست عزیز؛ مطابق قوانین سایت قبل از طرح سوال باید مطالب تایپیک رو مطالعه کنید و در صورت عدم یافت جواب سوال را مطرح کنید. جواب سوالات شما در ارسال شماره 2 همین تایپیک داده شده.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
اگر كسي در 2011 در لاتاري قبول شده باشه ولي چون هنوز مصاحبه اش حالا حالا ها نيست در لاتاري 2012 شركت كنه مشكلي ايجاد ميشه وقتي مي خواهد برود سفارت؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 00:46)mjh نوشته:  اگر كسي در 2011 در لاتاري قبول شده باشه ولي چون هنوز مصاحبه اش حالا حالا ها نيست در لاتاري 2012 شركت كنه مشكلي ايجاد ميشه وقتي مي خواهد برود سفارت؟

دوست عزیز؛ طبق قوانین سایت شما مجاز به طرح یه سوال در چند تایپیک نیستید و ضمنا" باید قبل طرح سوال مطالب رو مطالعه کنید در همین صفحه سوال شما جواب داده شده.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: OMID_R
سلام ميشه منو راهنمايي كنيد چه جوري ميتونم فرم وباز كنم چون پيغام ميده page moved
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
با سلام
من تازه امسال میخوام برای اولین بار ثبت نام کنم
میخواستم بدونم که در صورتی که در لاتاری قبول بشی مصاحبه که هست بعد از چه مدت باید انجام بدی و اصلا مصاحبه ربطی به روند قبولی داره
منظورم اینه که کسی که لاتاری قبول شد تو مصاحبه هم باید قبول بشه ؟
معمولا سوالات مصاحبه چی هست ؟
و اینکه چرا امسال که سال 2010 هست برای سال 2012 قرعه کشی انجام میشه ؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 15:50)tps_star نوشته:  با سلام
من تازه امسال میخوام برای اولین بار ثبت نام کنم
میخواستم بدونم که در صورتی که در لاتاری قبول بشی مصاحبه که هست بعد از چه مدت باید انجام بدی و اصلا مصاحبه ربطی به روند قبولی داره
منظورم اینه که کسی که لاتاری قبول شد تو مصاحبه هم باید قبول بشه ؟
معمولا سوالات مصاحبه چی هست ؟
و اینکه چرا امسال که سال 2010 هست برای سال 2012 قرعه کشی انجام میشه ؟
با تشکر

لطفا این تاپیک رو مطالعه کنید
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان فرزندان بالای 18 سال رو هم باید با شرکت کننده اصلی مثلا پدر خانواده ذکر کرد ؟
من مجزا شرکت کردم الان می خوام پدر و مادرم رو هم شرکت بدم اما موندم که دوباره مشخصات خودم رو وارد کنم یا نه ؟!!
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 19:28)khabaloo نوشته:  با سلام
دوستان فرزندان بالای 18 سال رو هم باید با شرکت کننده اصلی مثلا پدر خانواده ذکر کرد ؟
من مجزا شرکت کردم الان می خوام پدر و مادرم رو هم شرکت بدم اما موندم که دوباره مشخصات خودم رو وارد کنم یا نه ؟!!

حتما" باید فرزندان کوچکتر از 21 سال رو قید کنید.

تشکر کنندگان: khabaloo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان