کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
با سلام
اگر شخصی از افراد خانواده در حال حاظر 19 ساله باشه و در 2 سال آینده 21 ساله بشود آیا این مورد قبول هست یا نه؟در کل سن مورد قبول زیر 21 را در شرایط حاظر لحاظ میکنند یا مبنا 2 سال دیگر است

با تشکر
تشکر کنندگان:
ببخشید شاید این سوال بسیار تکراری باشه ولی خیلی مهمه. اگر ما در لاتاری شرکت کنیم برای گرفتن ویزای غیر مهاجرتی مثلا دانشجویی امتیاز منفی به حساب میاد؟ منظورم اینه که چون لاتاری یعنی ما می خوایم مهاجرت کنیم به امریکا و بمونیم ولی تو ویزاهای غیر مهاجرتی باید ثابت کنیم می خوایم برگردیم.
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 22:35)civil نوشته:  با سلام
اگر شخصی از افراد خانواده در حال حاظر 19 ساله باشه و در 2 سال آینده 21 ساله بشود آیا این مورد قبول هست یا نه؟در کل سن مورد قبول زیر 21 را در شرایط حاظر لحاظ میکنند یا مبنا 2 سال دیگر است

با تشکر

حال حاظر ملاکه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: OMID_R
این سوال را برای دوستم میپرسم .
ایا فرد مجرد بالای 21 سال (شرکت کننده اصلی ) میتونه توی ثبت نام پدر و مادرش را
به عنوان همراه بنویسه .(پدر و مادر شرایط شرکت کردن را ندارن).

تشکر کنندگان:
(2010-10-07 ساعت 23:54)fahimeh88 نوشته:  این سوال را برای دوستم میپرسم .
ایا فرد مجرد بالای 21 سال (شرکت کننده اصلی ) میتونه توی ثبت نام پدر و مادرش را به عنوان همراه بنویسه .(پدر و مادر شرایط شرکت کردن را ندارن).

متاسفانه چنین آیتمی در فرم ثبت نام نیست .
در صورت قبول شدن هم فقط میتوانید همسر قانونی و فرزندان زیر 21 سال را به عنوان همراه ببرید.
تشکر کنندگان: fahimeh88 ، rayan.s
با سلام

من اين قسمت راخوندم ميخواستم بدونم كه :

من يك بار خودم ثبت نام ميكنم .

و يك بار همسرم ثبت نام ميكنم

و آيا ميتونم يك بار هم با اسم پسرم كه 3 سال بيشتر نداره ثبت نام كنم ؟

كه شانسمون بيشتر بشه ؟
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
(2010-10-08 ساعت 13:14)kamranjon نوشته:  با سلام

من اين قسمت راخوندم ميخواستم بدونم كه :

من يك بار خودم ثبت نام ميكنم .

و يك بار همسرم ثبت نام ميكنم

و آيا ميتونم يك بار هم با اسم پسرم كه 3 سال بيشتر نداره ثبت نام كنم ؟

كه شانسمون بيشتر بشه ؟

دوست عزیز؛ فراموش نکنید که باید موقع ثبت نام خودتون اسم همسر و فرزندتون رو و موقع ثبت نام همسرتون اسم خودتون و فرزندتان را بعنوان همراه قید کنید . اگر فرزند 3 ساله شما دیپلم داره میتونید فقط دیگه لازم نیست اسم خودتون و همسرتون رو در فرمش قید کنید.Big Grin

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: kamranjon ، kianoush ، Shahoo52 ، frozen mind ، پرستو
(2010-10-06 ساعت 19:57)rayan.s نوشته:  
(2010-10-06 ساعت 19:28)khabaloo نوشته:  با سلام
دوستان فرزندان بالای 18 سال رو هم باید با شرکت کننده اصلی مثلا پدر خانواده ذکر کرد ؟
من مجزا شرکت کردم الان می خوام پدر و مادرم رو هم شرکت بدم اما موندم که دوباره مشخصات خودم رو وارد کنم یا نه ؟!!

حتما" باید فرزندان کوچکتر از 21 سال رو قید کنید.

مرسی پس با این حساب فرزندان بالای 21 سال رو نباید ذکرد کرد؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .

من با اینکه یک بار خودم این راهو رفتم ، الان برام یه سوال پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنید.

می‌خوام برا پدر مادرم ثبت‌نام کنم . تو قسمت مشخصات فرزندان ، باید اسم فرزندانی بیاد که ازدواج نکرده و زیر ۲۱ سال باشند ، درسته ؟

حالا من ازدواج نکردم ولی‌ بالای ۲۱ سالم و از طرفی‌ پرمننت رزیدنت هم هستم ، یعنی‌ گرین کارد دارم . آیا باید اسم خودم رو هم وارد کنم یا نه ؟

گاهی گمان نمی کنی ولی میشود/گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو نیست/گاهی تمام شهر گدای تو میشود
تشکر کنندگان:
(2010-10-09 ساعت 06:55)sepehr_sp نوشته:  سلام دوستان .

من با اینکه یک بار خودم این راهو رفتم ، الان برام یه سوال پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنید.

می‌خوام برا پدر مادرم ثبت‌نام کنم . تو قسمت مشخصات فرزندان ، باید اسم فرزندانی بیاد که ازدواج نکرده و زیر ۲۱ سال باشند ، درسته ؟

حالا من ازدواج نکردم ولی‌ بالای ۲۱ سالم و از طرفی‌ پرمننت رزیدنت هم هستم ، یعنی‌ گرین کارد دارم . آیا باید اسم خودم رو هم وارد کنم یا نه ؟

سپهر جان؛ تو چرا این سوال رو میکنی؟ تو تمام فرمها(از ثبت نام تا قبولی) نوشته افراد زیر 21 سال مجرد حالا کجاش استثنا گذاشته؟

تشکر کنندگان: sepehr_sp
با سلام
دوستان زمان مصاحبه انگلیسی مون هم باید خوب باشه یعنی مهمه برای قبولی ؟
و چه اندازه مهم هست ؟
سوال بعدی اینه موقع ثبت نام مشخصات همسر رو کجا باید بدم همچنین عکسش رو کجا باید اپلود کنم ؟
تشکر کنندگان:
آيا پر كردن فرم با حروف بزرگ (A,B,....)و كوچك (a,b,...)مهم است؟چون در پاسپورت همش با حروف بزرگ نوشته شده؟
There is night so we can appreciate day sorrow so we can appreciate joy evil so we can appreciate good you so we can appreciate love
تشکر کنندگان:
(2010-10-10 ساعت 10:18)hanatej نوشته:  آيا پر كردن فرم با حروف بزرگ (A,B,....)و كوچك (a,b,...)مهم است؟چون در پاسپورت همش با حروف بزرگ نوشته شده؟

عرف بر این است که در هنگام پر کردن فرمهای دیجیتالی کاراکتر اول نام و نام خانوادگی را با حروف بزرگ و بقیه را با حروف کوچک بنویسید.
تشکر کنندگان: hanatej
(2010-10-09 ساعت 19:26)tps_star نوشته:  با سلام
و چه اندازه مهم هست ؟
سوال بعدی اینه موقع ثبت نام مشخصات همسر رو کجا باید بدم همچنین عکسش رو کجا باید اپلود کنم ؟

همچنان منتظر جواب
تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 13:05)tps_star نوشته:  
(2010-10-09 ساعت 19:26)tps_star نوشته:  با سلام
و چه اندازه مهم هست ؟

همچنان منتظر جواب
سلام،عزيزم انگليسي زمان مصاحبه زياد مهم نيست،نگران نباش!
مشخصات همسروفرزندان هم در قسمت دوم فرم كه بعد از تكميل قسمت اول continueرا ميزنيم مياد!!!موفق باشي
نويسنده كتاب آرمان شهر من
تشکر کنندگان: tps_star ، didar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان