کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
سلام دوستان
من تو این چند سال که شرکت کردم برنده نشدم
میخوام این دفعه آدرس یکی از فامیلام که تو خارج از ایرانه رو بزنم شاید شانسم بیشتر بشه.
اگه بتونین راهنماییم کنین که ممنونتون میشم.
[عکس: 4l0mxuvwmotwrfmabhpj.jpg]

1)تو قسمت in care of که 8a باید اسم و فامیلی طرف رو بنویسم؟

2) تو قسمت address line 1 که 8b هست باید آدرس همون شخص که اسمش رو گذاشتم رو بدم؟
آدرسش یه کم زیاده تو همون 8b جا میشه؟
یا باید بقیش رو تو 8c جا بدم؟
3) تو قسمت 8c باید آدرس ایران رو بدم یا اصلا احتیاجی به آدرس ایران نیست؟(سوال اصلیم اینه اگه آدرس خارج رو بدم نیازی نیست که آدرس ایران رو بدم؟)

اگه آدرس ایران رو نخوام بدم کل گزینه های 8 رو آدس همون کشوری که میخوام آدرسش رو بدم رو بنویسم؟
اکنون از فراوانی آسمان ها بی درنگ نعمت بی کران خدا را به سوی خود می کشانم همه راه ها گشاده و چاره ها بسیار
"همه درها باز میشوند"
آهنگ فرانسوی

تشکر کنندگان:
البته میدونم که امسال نیازی به آدرس پستی نیست ولی برای اطمینان میخوام این کار رو بکنم
بدبختی اینه که آدرس پستیش کد پستی نداره بجاش چیزای دیگه داره
حالا اگه نخاوم آدرس خارج و بدم تو قسمت 8a باید اسم خودم رو بنویسم؟
اکنون از فراوانی آسمان ها بی درنگ نعمت بی کران خدا را به سوی خود می کشانم همه راه ها گشاده و چاره ها بسیار
"همه درها باز میشوند"
آهنگ فرانسوی

تشکر کنندگان:
(2010-11-01 ساعت 17:41)sorena نوشته:  سلام دوستان
من تو این چند سال که شرکت کردم برنده نشدم
میخوام این دفعه آدرس یکی از فامیلام که تو خارج از ایرانه رو بزنم شاید شانسم بیشتر بشه.
اگه بتونین راهنماییم کنین که ممنونتون میشم.
[عکس: 4l0mxuvwmotwrfmabhpj.jpg]

1)تو قسمت in care of که 8a باید اسم و فامیلی طرف رو بنویسم؟

2) تو قسمت address line 1 که 8b هست باید آدرس همون شخص که اسمش رو گذاشتم رو بدم؟
آدرسش یه کم زیاده تو همون 8b جا میشه؟
یا باید بقیش رو تو 8c جا بدم؟
3) تو قسمت 8c باید آدرس ایران رو بدم یا اصلا احتیاجی به آدرس ایران نیست؟(سوال اصلیم اینه اگه آدرس خارج رو بدم نیازی نیست که آدرس ایران رو بدم؟)

اگه آدرس ایران رو نخوام بدم کل گزینه های 8 رو آدس همون کشوری که میخوام آدرسش رو بدم رو بنویسم؟

سلام دوست عزيز
1- 8a بله بايد اسم و فاميل طرف رو بنويسي
2-بله آدرس همون شخص را بايد بدي و اگه جا نشد در لاين بعد بنويسي و اگر جا شد در لاين 2 چيزي ننويس
3-اگه آدرس خارج رو دادي اصلا" احتياجي به آدرس ايران نيست
موفق باشيد.
(2010-11-01 ساعت 18:03)sorena نوشته:  البته میدونم که امسال نیازی به آدرس پستی نیست ولی برای اطمینان میخوام این کار رو بکنم
بدبختی اینه که آدرس پستیش کد پستی نداره بجاش چیزای دیگه داره
حالا اگه نخاوم آدرس خارج و بدم تو قسمت 8a باید اسم خودم رو بنویسم؟

با سلام به دوست عزيز

نه دوست من اگر آدرس ايران را ميدي احتياجي به پر كردن قسمت 8a نيست ( در اين قسمت فقط براي كساني هست كه ميخواهند از آدرس شخص ديگري استفاده كنيد بايد نام و نام خانوادگي اون طرف را بنويسند )
به آرزوي موفقيت براي شما
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: sorena ، amir_ebrahimi99
ذکر کردن نام استان و شهر در قسمت آدرس لازمه؟ یا باید در قیمت استان و شهر ذکر کرد؟
تشکر کنندگان:
بچه ها با سلام من ازتون دوتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین:
1- میشه ادرس پستی یکی از اقوام رو که در امریکا زندگی میکنه داد؟
2- من شنیدم هر سال حدود 100 هزار نفرو اعلام میکنن بعد 50 هزارتاشون قبول میشن؟؟؟ میشه در موردش توضیح بدین؟
تشکر کنندگان:
من ادرس رو پینگلیش نوشتم و فکر نمیکنم مشکلی باشه Smile چون پستچی که بلده (اس ام اس که میده حتما این رو هم میتونه بخونه) اداره پست هم تهران-ایران رو میبینه
Wink
مشکلی نیست که؟؟
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان:
(2010-12-12 ساعت 01:33)dokme1982 نوشته:  بچه ها با سلام من ازتون دوتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین:
1- میشه ادرس پستی یکی از اقوام رو که در امریکا زندگی میکنه داد؟
2- من شنیدم هر سال حدود 100 هزار نفرو اعلام میکنن بعد 50 هزارتاشون قبول میشن؟؟؟ میشه در موردش توضیح بدین؟

با کمی جسنجو هم می تونستین به جوابتون برسین ..
1: بله
2: هر سال 55 هزار نفر برنده اعلام میشه که ممکنه کیس هایی که تایید نشه ویزا نگیرند
(2011-04-17 ساعت 23:52)idn نوشته:  من ادرس رو پینگلیش نوشتم و فکر نمیکنم مشکلی باشه Smile چون پستچی که بلده (اس ام اس که میده حتما این رو هم میتونه بخونه) اداره پست هم تهران-ایران رو میبینه
Wink
مشکلی نیست که؟؟

دوستانی داشتیم در سال گذشته که آدرس رو پینگیلیش نوشتند و نامه بدستشون رسیده .. ولی امسال فکر می کنم نامه نمیدن.بهتر بود که آدرس رو درست می نوشتین
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: lorecance ، frozen mind

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان