کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2010-10-07 ساعت 13:35)fahimeh88 نوشته:  [quote='javad1998' pid='80147' dateline='1286396528']
با سلام

آقا در اصفهان عكاسي هست كه اين كاره باشه و دستش هم خوبه باشه لطفا آدرس با تشكر
عکاسی سایان .خ مطهری این عکس را میگیره

دوست عزیز من از برندگان ناکام 2010 هستم.
اولین عکسم را در عکاسی شروین میدان انقلاب-ابتدای خ کمال اسماعیل گرفتم.
دومیش را نیز در عکاسی سایان خ مطهری.
منتها بگو برا لاتری میخوام و چه مشخصاتی داشته باشه.
شاد و پیروز باشید
(2010-10-06 ساعت 23:56)fahimeh88 نوشته:  سلام .فقط شخص اصلی که ثبت نام با نام اون انجام میگیره .باید عکس داشته باشه ؟؟.یا عکس از همسر و فرزند هم باید باشه ؟؟.

دوست عزیز تنها عکس شخصی که ثبت نام میکنه لازمه و نه کس دیگر.
هر کس به تنهایی و مجزا میتونه ثبت نام کنه.
شاد باشید

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
تشکر کنندگان:
(2010-10-07 ساعت 14:04)Rasool نوشته:  
(2010-10-07 ساعت 13:35)fahimeh88 نوشته:  [quote='javad1998' pid='80147' dateline='1286396528']
با سلام

آقا در اصفهان عكاسي هست كه اين كاره باشه و دستش هم خوبه باشه لطفا آدرس با تشكر
عکاسی سایان .خ مطهری این عکس را میگیره

دوست عزیز من از برندگان ناکام 2010 هستم.
اولین عکسم را در عکاسی شروین میدان انقلاب-ابتدای خ کمال اسماعیل گرفتم.
دومیش را نیز در عکاسی سایان خ مطهری.
منتها بگو برا لاتری میخوام و چه مشخصاتی داشته باشه.
شاد و پیروز باشید
(2010-10-06 ساعت 23:56)fahimeh88 نوشته:  سلام .فقط شخص اصلی که ثبت نام با نام اون انجام میگیره .باید عکس داشته باشه ؟؟.یا عکس از همسر و فرزند هم باید باشه ؟؟.

دوست عزیز تنها عکس شخصی که ثبت نام میکنه لازمه و نه کس دیگر.
هر کس به تنهایی و مجزا میتونه ثبت نام کنه.
شاد باشید

رسول جان؛ با اجازه من یه اصلاح بکنم. عکس تمام افرادی که ثبت نام خانوادگی میکنند لازمه یعنی زن و شوهر و بچه های زیر 21 سال و مجرد.

ARE SIGNATURES AND PHOTOGRAPHS REQUIRED FOR EACH FAMILY MEMBER, OR ONLY FOR THE PRINCIPAL ENTRANT?
Signatures are not required on the E-DV Entry Form. Recent and individual photographs of you, your spouse, and all children under 21 years of age are required. Family or group photographs are not accepted. Refer to information on the photograph requirements located in this bulletin.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Rasool ، fahimeh88
رسول دوست عزیز سلام
خیلی لطف کردید آدرس دادی
رسول جان نا امید نباش منم سیزده چهارده ساله شرکت میکنم و هنوز امیدوارم
تشکر کنندگان: Rasool
از راهنمایی هایتان متشکرم
تشکر کنندگان:
جایی برای پرسش و پاسخ های عمومی نبود تو 2012 مجبورم سوالمو اینجا بپرسم
آیا من که ثبت نام کردم میتونم یه بارم با اسم پدر و مادرم ثبت نام کنم > ؟ اگر برنده بشیم میتونم تنها اقدام کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-07 ساعت 23:43)gt3333 نوشته:  جایی برای پرسش و پاسخ های عمومی نبود تو 2012 مجبورم سوالمو اینجا بپرسم
آیا من که ثبت نام کردم میتونم یه بارم با اسم پدر و مادرم ثبت نام کنم > ؟ اگر برنده بشیم میتونم تنها اقدام کنم ؟

اگه سنت کمتر از 21 ساله و مجردی میتونید. ولی چون نام پدر یا مادرتون بعنوان برنده اصلی خواهد بود به هیچ وجه نمیتونی به تنهایی اقدام کنی مگر کیس خودت برنده بشه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: gt3333 ، OMID_R ، behzadb57
(2010-09-17 ساعت 22:25)maryam_goli نوشته:  
(2010-09-17 ساعت 22:00)DivXviDvD نوشته:  سلام
ببخشید
برای خانوم هایی که میخوان اسم نویسی کنن باید حجاب چطوری باشه
مثلا روسری یا مقنعه باشه موردی نداره یا حتما باید بی حجاب گرفته بشه

ممنون میشم اونایی که عکس انداختن و برنده شدن توضیح بدن

سلام,
برای خانم ها چه بی حجاب و چه با حجاب باید گوشها مشخص باشه,
برا خانم هایی که می خوان بدون حجاب عکس بگیرن سعی کنن موها روی گوشها نزارن البته خود عکاس هم یاداوری می کنه.

خانم های محجبه هم روسری یا شالی رو که به سر می زارن طوری باشه که گوشها دیده بشه,البته به عکاس هم بگید به چه منظور میخواید عکس بگیرید,تا اونها هم در نحوه گذاشتن روسری یا شال با شما همکاری کنند.
موفق باشید

فکر می کنم قانون گوش ها که باید مشخص باشند برای بعد از برنده شدنه من خودم با عکس پرسنلی 4*3 ثبت نام کردم گوش ها هم معلوم نبود باز فکر کنم مدیرها بهتر بتونند راهنماییتون کنند
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان:
اينم آدرس و تلفن عكاسي سايان:

موقعيت: اصفهان
آدرس: اصفهان - خیابان مطهری- پل شیری- مجتمع سرو- عکاسی سایان
قيمت: 0
شماره هاي تماس:

تلفن 03112369548- 03112363464

(2010-10-07 ساعت 13:35)fahimeh88 نوشته:  عکاسی سایان .خ مطهری این عکس را میگیره

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: rayan.s
با سلام
من 3 سال پیش یک عکس برای ثبت نام در عکاسی انداختم و این چند سال اخیر هم با همون عکس ثبت نام کردم به نظر شما مشکلی ایجاد میشه اگه امسال هم همینو بفرستم . خوندم که تاریخش نباید از 6 ماه بیشتر باشه.
تشکر کنندگان:
دوست عزيز

سال هاي پيش بودن كساني كه با عمس هاي قديمي برنده شدن اما به نظر من ريسك نكن.

چند دقيقه وقت و جند هزار تومن پول ارزششو داره كه از استرست كم كنه.

(2010-10-09 ساعت 00:33)mazinem نوشته:  با سلام
من 3 سال پیش یک عکس برای ثبت نام در عکاسی انداختم و این چند سال اخیر هم با همون عکس ثبت نام کردم به نظر شما مشکلی ایجاد میشه اگه امسال هم همینو بفرستم . خوندم که تاریخش نباید از 6 ماه بیشتر باشه.

عكس همسر و فرزندان زير 21 سال هم لازمه.

ملاك درستي نداره و ندرتا بفهمن. اطلاعات دوربين هم قابل پاك كردن هست.

تنها راهش اينه كه اگه سال پيش با همون عكس ثبت نام كرديد، ممكنه بفهمن. البته كساني بودن كه چند سال با يه عكس ثبت نام كردن و سال آخر هم برنده شدن!!!

اما يه عكس گرفتن دردسر و هزينه زيادي نداره. بهتون توصيه مي كنم عكس بگيريد كه اصلا به اين چيزا فكر نكنيد.

(2010-10-06 ساعت 09:39)traveler_man نوشته:  مي شه بگين اينا از كجا تشخيص مي دن كه عكس مال 6 ماه پيشه ؟؟؟؟!!
از تاريخي كه دوربين روي Properties عكس درج ميكنه ؟؟؟
خب اونكه كاملا دستيه و هر تاريخي به دوربين بدي همونه . حتي يك سري نرم افزار ها هست كه مي شه اون مشخصات رو ويرايش كرد. از همه اينا گذشته عكسي كه اسكن شده باشه كه تاريخ نداره . فقط تاريخ Modify داره كه اونم به تاريخ كامپيوترتون وابسته است و شما مي تونين اونو تغيير بدين.
آدم هم كه تو يكي دو سال خيلي عوض نميشه . اينا از كجا مي فهمن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر کنندگان: fahimeh88

زياد به اون بخش سايت كه خودش عكس رو چك مي كنه دل نبنديد. فقط از نظر Resoloution و حجم فايل چك مي كنه. به عنوان مثال:

1- عكسي رو كه من ضميمه كردم داونلود كنيد.
2- بدون اين كه عكس رو ببينيد، اون رو در سايت چك كنيد. حتما جواب قابل قبول بودن عكس رو مي گيريد.
3- حالا عكس رو ببينيد، به نظر شما عكس قابل قبوله؟ پس مي تونم باهاش ثبت نام كنم؟!!!!!!!!!!!

(2010-10-05 ساعت 20:45)rayan.s نوشته:  اگه عکسی که گرفتید برابر توضیحات ارائه شده توسط USER و OMID_R عزیز؛ در ارسالهای متفاوت سایت باشه خیالتون راحت باشه ولی خود سایت ثبت نام یه آبشن مخصوص داره که عکستون رو چک میکنه.

دوست خوبم مشكلي پيش نمي آيد. اونها حتي توي سفارت كه مي خوان ويزا صادر كنن، به عكس يه نگاه كلي مي كنن كه با شرايط بخونه. بالا و پايين بودن شونه ها حتي از نظر قانوني هم مشكلي ايجاد نمي كنه.

(2010-10-05 ساعت 14:27)ali3355 نوشته:  من الان از عکاسی اومدم و عکس رو دیدم و از همه لحاظ درست بود( از پایین عکس تا چشمان 60% هست) ولی تو عکس شونه هام 2 سانت بالا پایینه مشکلی که نداره ؟فکر کنم این مورد رو برای دیدن گردن می خوان که کاملا واضحه.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
سلام
درمورد عکس با حجاب اسلامی چیزی تو سایت لاتاری نوشته نشده بود می خواستم بدونم کسی در این مورد اطلاع داره یا نه؟
چون تو سایت فقط نوشته گردن و شانه مشخص باشه.
تشکر کنندگان:
(2010-10-09 ساعت 13:21)hananeh نوشته:  سلام
درمورد عکس با حجاب اسلامی چیزی تو سایت لاتاری نوشته نشده بود می خواستم بدونم کسی در این مورد اطلاع داره یا نه؟
چون تو سایت فقط نوشته گردن و شانه مشخص باشه.

سلام
در این مورد مناقشه بسیار است، ولی در دستورالعمل ثبت نام در قسمت عکس در مورد پوششهای سر نوشته که پوششهای مذهبی اشکالی نداره فقط این پوششها نباید هیچ قسمتی از صورت رو بپوشاند.
بهتر است برای کسب اطلاعات جامع تر در این مورد، پستهای این تاپیک را با دقت بخوانید ضرر ندارد
تشکر کنندگان: rayan.s
دوستان نمیشه عکاسی یه عکس انداخت و بگیم 600*600 باشه 24bit همون رو بفرستیم
حتما باید دقیقا طبق دستورالعمل باشه
یعنی با فوتوشاپ عکس اصلاح بشه
چون من دیدم عکسهایی رو که معمولا عکاسها میندازن تو مایه های عکسهایی هست که خود سایت لاتاری گذاشته
یه سوال دیگه هم داشتم عکس روتوش شده قبول هست یت نه ؟
راستی سایت لاتاری یه قسمت داره به نام Photo Validator اگر عکس رو اینجا اپلود کنیم برامون تست میکنه از نظر اینکه عکس درستی انداختیم یا نه ؟
تشکر کنندگان:
سلام. من عکس گرفتم و توی سایت چک کردم وسایت قبول کردش. آیا الان میتونم با اطمینان خاطر ثبت نام کنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان