کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
دوست عزيز،

صرفا تأييد سايت براي خاطر جمع بودن خيال شما كافي نيست. در همان قسمتي كه سايت عكس را تأييد مي كند، توضيحاتي داده شده كه اين موارد با هيچ نرم افزاري قابل بررسي نيستند و فقط انسان مي تواند آن ها بررسي كند. طبيعي است اين موارد (مثل موقعيت صورت، حالت پس زمينه، و ...) در سايت و به طور نرم افزاري بررسي نمي شوند.

مثال: عكس ضميمه را داونلود كنيد و بدون اين كه آن را ببينيد، در سايت چك كنيد، مسلما پاسخ خواهيد گرفت عكس قابل قبول است.

حالا عكس را ببينيد، آيا واقعا قابل قبول است؟؟؟!!!!!

(2010-10-09 ساعت 20:18)mosafergharbi نوشته:  سلام. من عکس گرفتم و توی سایت چک کردم وسایت قبول کردش. آیا الان میتونم با اطمینان خاطر ثبت نام کنم؟

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: rayan.s ، User
درود
من 2 تا سوال در مورد عکس داشتم
1- این شونه ها باید کاملا تو عکس باشه؟ آخه من شونه هام پهن هستش. من الان تو این عکسی که دارم سر شونه هام دیده نمیشه و از کادر بیرونه.
2- اگه عکس مشکلی داشته باشه اسممون جزء شرکت کنندگان لاتاری نمیره یا میره و اگه برنده شدیم هنگام مصاحبه مشکل ساز میشه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
آقا می شه یکی به من بگه چطور می شه حجم عکس رو کم کرد ؟؟
آخه عکسی که گرفتم حجمش بالاس و با فتوشاپ هم کم نمی شه
برنامه ای ، راهی هست برای کاهش حجم عکس ؟؟
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان:
ببخشید این تو قسمت مشخصات عکس گقته که
Digital enhancement or other alterations or retouching are not permitted
پس با نرم افزار هایی مثل فتوشاپ و ... نباید که دستکاری بشه
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2010-10-09 ساعت 21:57)Zero نوشته:  آقا می شه یکی به من بگه چطور می شه حجم عکس رو کم کرد ؟؟

دوست عزيز فايل عكس را در فتوشاپ باز كن بعد از منوي file گزينه save as را بزن با پنجره اي باز ميشود در قسمت file name همان پنجره اسمي بزن و بعد گزينه save را بزن پنجره اي باز ميشود به نام jepg option در قسمت qulity هر چه عدد كمتري بزني حجم عكس ميشه بعد ok كن بعد عكس را ببند و حجمش رو نگاه كن اگه هنوز بازم زياده دوباره همين مراحل رو انجام بده و عدد كمتري را وارد كن پيروز باشي

تشکر کنندگان:
(2010-10-09 ساعت 22:18)javad1998 نوشته:  
(2010-10-09 ساعت 21:57)Zero نوشته:  آقا می شه یکی به من بگه چطور می شه حجم عکس رو کم کرد ؟؟

دوست عزيز فايل عكس را در فتوشاپ باز كن بعد از منوي file گزينه save as را بزن با پنجره اي باز ميشود در قسمت file name همان پنجره اسمي بزن و بعد گزينه save را بزن پنجره اي باز ميشود به نام jepg option در قسمت qulity هر چه عدد كمتري بزني حجم عكس ميشه بعد ok كن بعد عكس را ببند و حجمش رو نگاه كن اگه هنوز بازم زياده دوباره همين مراحل رو انجام بده و عدد كمتري را وارد كن پيروز باشي

این کارا رو کردم نمی شه !!! حجمش تکون نمی خوره
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان:
1- در مورد شونه هات زياد سخت نگير. سعي كن حتي الامكان موقعيت صورتت درست در بياد توي عكس، شونه ها در اون صورت خود به خود به بهترين وجه ممكن تنظيم مي شن.

2- اگه عكس ايراد داشته باشه اصلا اسمتون در نمي آد. كساني كه اسمشون در بياد يعني عكسشون يا اشكال نداشته يا اشكالاتش در حدي نبوده كه باعث رد شدن بشه. منتهي هر كس برنده شد، بايد هنگام ارسال فرم ها و روز مصاحبه عكس درست حسابي ارائه بده. اگه عكس هاي همراه فرم هاش ايراد داشته باشه، K.C.C ازش مي خواد دوباره عكس بفرسته و اگه عكس روز مصاحبه قابل قبول نباشه، محترمانه به بيرون هدايت مي شه تا سريع يه عكس فوري بگيره و دوباره بياد. به هر حال در هيچ يك از اين مراحل كسي رو به خاطر عكس ارسالي در موقع ثبت نام اينترنتي رد نمي كنن.

(2010-10-09 ساعت 21:54)hamid_p نوشته:  درود
من 2 تا سوال در مورد عکس داشتم
1- این شونه ها باید کاملا تو عکس باشه؟ آخه من شونه هام پهن هستش. من الان تو این عکسی که دارم سر شونه هام دیده نمیشه و از کادر بیرونه.
2- اگه عکس مشکلی داشته باشه اسممون جزء شرکت کنندگان لاتاری نمیره یا میره و اگه برنده شدیم هنگام مصاحبه مشکل ساز میشه؟
ممنون

تشکر کنندگان: rayan.s ، hamid_p ، Shahoo52
سلام دوستان من عکس جدید انداختم همه مشخصاتش هم درسته ولی تاریخ دوربینم رو 2008 تنظیم بود و بعد از فرستادن متوجه شدم آیا مشکلی پیش میاد؟
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
سلام دوست گرامي 1
من دقيقا نمي دونم كه اين مساله مشكل ايجاد ميكنه يا نه !
اما اگر خيلي نگران هستي ميتوني از اين برنامه استفاده كني كه تو سالهاي قبل تو همين سايت گذاشته شده بود ...لينك تاپيك :
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=636
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
تشکر کنندگان: mar308
خير

(2010-10-10 ساعت 01:59)mar308 نوشته:  سلام دوستان من عکس جدید انداختم همه مشخصاتش هم درسته ولی تاریخ دوربینم رو 2008 تنظیم بود و بعد از فرستادن متوجه شدم آیا مشکلی پیش میاد؟

(2010-10-10 ساعت 02:46)binahayat_m نوشته:  سلام دوست گرامي 1
من دقيقا نمي دونم كه اين مساله مشكل ايجاد ميكنه يا نه !
اما اگر خيلي نگران هستي ميتوني از اين برنامه استفاده كني كه تو سالهاي قبل تو همين سايت گذاشته شده بود ...لينك تاپيك :
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=636

مرسی از راهنمایی ولی همانطور که گفتم من بعد از فرستادن متوجه شدم taken عکسم 2008 هستش ولی create و modified تاریخ 2010 هستند و نگرانم که این باعث حذف شدنم بشه چون خودشون با رنگ قرمز تاکید کردن اگر تاریخ عکس بیشتر از 6 ماه باشه از لاتاری حذف میکنند Sad آیا کسی اطلاعی در این مورد داره؟؟؟
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2010-10-07 ساعت 23:49)rayan.s نوشته:  
(2010-10-07 ساعت 23:43)gt3333 نوشته:  جایی برای پرسش و پاسخ های عمومی نبود تو 2012 مجبورم سوالمو اینجا بپرسم
آیا من که ثبت نام کردم میتونم یه بارم با اسم پدر و مادرم ثبت نام کنم > ؟ اگر برنده بشیم میتونم تنها اقدام کنم ؟

اگه سنت کمتر از 21 ساله و مجردی میتونید. ولی چون نام پدر یا مادرتون بعنوان برنده اصلی خواهد بود به هیچ وجه نمیتونی به تنهایی اقدام کنی مگر کیس خودت برنده بشه.

سلام رايان عزيز
با اجازه من يه كوجولو جوابتو بازتر كنم
جواب اين دوستمون منفيه
چون اگه زير 21 ساله باشه مي‌تونه زيرمجموعه والدين باشه پس نفر اصلي نيست پس اگه اونا نيان ايشون هم نمي‌تونه بره
حتي اگه مثلا مادش برنده بشه ايشون با پدرش هم نمي‌تونه بره
روي ويزاها DV1 و DV2 و. . . به ترتيب نوشته است كه DV1 برنده اصليست و اگه نره بقيه هم نمي‌تونن
با عرض تشكر از رايان عزيز

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: rayan.s
نقل قول:مرسی از راهنمایی ولی همانطور که گفتم من بعد از فرستادن متوجه شدم taken عکسم 2008 هستش ولی create و modified تاریخ 2010 هستند و نگرانم که این باعث حذف شدنم بشه چون خودشون با رنگ قرمز تاکید کردن اگر تاریخ عکس بیشتر از 6 ماه باشه از لاتاری حذف میکنند آیا کسی اطلاعی در این مورد داره؟؟؟

mar308 عزيز . بايد بهت بگم كه اصلا نگران نباش.
به توضيحات و دستورالعمل لاتاري كه دقت كني مي بيني گفته كه هم مي تونيد عكس بندازيد هم اسكن كنيد .
وقتي شما يك عكس رو اسكن مي كنيد ديگه خبري از سرعت شاتل دوربين و فريم و نوع دوربين و مهم تر از همه "تاريخي كه عكس گرفتين " نيست .
بنا بر اين تاريخي كه اونجا نوشته در فايل هاي اسكن شده اصلا موجود نيست كه بخوان چك كنن. (به عنوان نمونه خود عكس هايي كه در قسمت فوتو وليديتور هست هم وقتي مشخصات عكسش رو مي بيني هيچ تاريخي نداره . . . !!! )
مي دونين چند نفرساعت لازمه تا نزديك 10 ميليون تا درخواست رو همه مسائلش رو چك كنن؟؟؟؟!!! كنسولگري كنتاكي مگه كلا چند نفر پرسنل داره؟ وچند نفر از اين پرسنل تو بخش دايورسيتي ويزا هستن ؟؟!!)
به نظر من : اينا اول قرعه كشي مي كنن بعد مشخصات عكس رو چك مي كنن تازه عكس اگه از نظر ظاهري و پيكسل هاي طبيعي درست باشه ديگه همه چي حله و ديگه وقت واسه تاريخ و اينجورچيزا نمي ذارن.
به هر حال اين نظر منه وشايد كه كاملا غلطه . حالا هر كي نظر ديگه اي داره گوش مي كنيم .
(2010-10-10 ساعت 16:11)traveler_man نوشته:  
نقل قول:مرسی از راهنمایی ولی همانطور که گفتم من بعد از فرستادن متوجه شدم taken عکسم 2008 هستش ولی create و modified تاریخ 2010 هستند و نگرانم که این باعث حذف شدنم بشه چون خودشون با رنگ قرمز تاکید کردن اگر تاریخ عکس بیشتر از 6 ماه باشه از لاتاری حذف میکنند آیا کسی اطلاعی در این مورد داره؟؟؟

mar308 عزيز . بايد بهت بگم كه اصلا نگران نباش.
به توضيحات و دستورالعمل لاتاري كه دقت كني مي بيني گفته كه هم مي تونيد عكس بندازيد هم اسكن كنيد .
وقتي شما يك عكس رو اسكن مي كنيد ديگه خبري از سرعت شاتل دوربين و فريم و نوع دوربين و مهم تر از همه "تاريخي كه عكس گرفتين " نيست .
بنا بر اين تاريخي كه اونجا نوشته در فايل هاي اسكن شده اصلا موجود نيست كه بخوان چك كنن. (به عنوان نمونه خود عكس هايي كه در قسمت فوتو وليديتور هست هم وقتي مشخصات عكسش رو مي بيني هيچ تاريخي نداره . . . !!! )
مي دونين چند نفرساعت لازمه تا نزديك 10 ميليون تا درخواست رو همه مسائلش رو چك كنن؟؟؟؟!!! كنسولگري كنتاكي مگه كلا چند نفر پرسنل داره؟ وچند نفر از اين پرسنل تو بخش دايورسيتي ويزا هستن ؟؟!!)
به نظر من : اينا اول قرعه كشي مي كنن بعد مشخصات عكس رو چك مي كنن تازه عكس اگه از نظر ظاهري و پيكسل هاي طبيعي درست باشه ديگه همه چي حله و ديگه وقت واسه تاريخ و اينجورچيزا نمي ذارن.
به هر حال اين نظر منه وشايد كه كاملا غلطه . حالا هر كي نظر ديگه اي داره گوش مي كنيم .

مرسی از توجه ات ولی من فکر میکنم همه چیز کامپیوتری چک میشه ولی امیدوارم اینطور که شما میگید باشه
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
سلام
بروبچ به نظرتون این عکس مشکل داره یا نه؟ با دوربین انداختم و با فتوشاپ سوژه رو جدا و تو یه زمینه سفید گذاشتم بعد هم به اندازه مورد نظر درش آوردم فقط لنگ فتوشاپ کاریشم که گیر میدن یا نه؟ (دور سر معلومه که با فتوشاپ دستکاری شده) راستی یه نمه هم فلاش دوربین تو چشم ها افتاده
[عکس: 950Copy_of_1_tn.jpg]
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان