کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
Ba salam va khaste nabashid, madrake man diplome fanni va herfeii hast, sabegheye bime ham 2 sal be bala daram, 10 vahed ham dar daneshgah khande va bad darkhaste ekhraji karde am, dar marhaleye madrake tahsili be moshkeli mikhoram, va inke kodam mored baraye entekhab behtar ast.
ba tashakor
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 14:48)barcelona نوشته:  سلام به همگی

ذوستان ایا مدرک تحصیلی تاثیری در افزایش شانس قبولی در قرعه کشی را دارد؟
یا مثلآ بعد از قبولی در مصاحبه تاثیری داره که مدرک بالاتری داشته باشی یا با دیپلم هم به راحتی میشه تمام مراحل را با موفقیت گذراند؟

ممنون

والا تو يكي از اين سايت هايي كه متعلق به سفرنامه هاي لاتاري بود ...يكي گفت يه اقايي كه شغل اصليشون نجاري بود . مدرك نداشت به همرا خانومشون تونست ويزا بگيره ...
تجربه ي دوستان سال قبلي اين طوري نشون ميده كه اثر نداره ...ولي هيچ وقت معلوم نشد كه چرا كسايي كه مدارك تحصيلي بالا دارن اكثر برندگان لاتاري رو تشكيل مي دن ؟!
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
تشکر کنندگان:
سلام
میگما
اگه من بخوام برای خودم و بابا و مامانم از یه ایمیل استفاده کنم یا بهتره برای هر کدوم یه ایمیل جدا گانه بزارم
بعدشم من بابام دیپلم هنرستان داره ولی یه 25 سالیه که کارش تراشکاری مرتبطه با رشته ای که توش درس خونده حالا اگه من براش بزنم high school without digree که مشکلی پیش نمی یاد
تشکر کنندگان:
(2010-10-15 ساعت 15:29)babak_m_y نوشته:  Ba salam va khaste nabashid, madrake man diplome fanni va herfeii hast, sabegheye bime ham 2 sal be bala daram, 10 vahed ham dar daneshgah khande va bad darkhaste ekhraji karde am, dar marhaleye madrake tahsili be moshkeli mikhoram, va inke kodam mored baraye entekhab behtar ast.
ba tashakor
babak_m_y جان سلام
با توجه به قوانين اين سايت نوشتار شما بايد به فارسي باشد.در مورد مدرك هم مدرك فوق ديپلم كه نداريد ولي چند واحد دانشگاه گذرانده ايد!به نظر من بهتر است چند واحد دانشگاه را انتخاب كنيد يعني some University Courses را!!!موفق باشيد.

(2010-10-16 ساعت 04:11)mory_smh نوشته:  سلام
میگما
اگه من بخوام برای خودم و بابا و مامانم از یه ایمیل استفاده کنم یا بهتره برای هر کدوم یه ایمیل جدا گانه بزارم
بعدشم من بابام دیپلم هنرستان داره ولی یه 25 سالیه که کارش تراشکاری مرتبطه با رشته ای که توش درس خونده حالا اگه من براش بزنم high school without digree که مشکلی پیش نمی یاد

سلامmory_smhجان،به نظر من استفاده از ايميل يكسان مثل آدرس پستي يكسان مشكلي نداره شايد بهتر هم باشه! چون راحت ميشه چك كرد ولي چند تا ايميل بديم ممكنه به خاطر چك نكردن مداوم ايميلها ايميلمون بي اعتبار بشه و يا بخاطر فراموش كردن رمز آنها بعداً مشكل پيش بياد.همون يكي بهتره!
در مورد مدرك بابات هم همين گزينهhigh school without digree درسته!
موفق باشي.
نويسنده كتاب آرمان شهر من
تشکر کنندگان:
با سلام وخسته نباشید. دوستان من آخرشم نفهمیدم که اگر کسی چند واحد از پیش دانشگاهی نگذرونده میتونه بزنه مدرک دیپلم 12 ساله و تا زمانیکه نتایج میاد دیپلمش رو بگیره یا نه ؟ آخه چند روز پیش یک وکیل رو صدای امریکا اورده بود و تو اون برنامه گفتش که حتما باید زمانیکه فرم رو پر می کنیم مدرک رو گرفته باشیم. من خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید .
تشکر کنندگان:
سلام
اگر مدرک پیش دانشگاهی گم کرده باشیم نمیشه از روی موقتش ترجمش کرد؟ چون اصلش رو دوباره نمیدن !!
تشکر کنندگان:
(2010-10-17 ساعت 19:00)shekoufeh نوشته:  سلام
اگر مدرک پیش دانشگاهی گم کرده باشیم نمیشه از روی موقتش ترجمش کرد؟ چون اصلش رو دوباره نمیدن !!

مدرک موقت اگرممهور به مهر آموزش وپرورش باشه(فقط مدرسه تائید نکرده باشه)، قابل ترجمه هست و از نظر سفارت هم ایرادی نداره، من این کارو کردم.

تشکر کنندگان:
با سلام. من تازه عضو این سایت شدم و نمی دونم چرا نمیتونم تو این انجمن سوال بزارم،چند سوال داشتم،اول اینکه کسانی که دارای مدرک دیپلم هنرستان(بدون پیش دانشگاهی)هستن باید High School Degreeبزنن؟و آیا مدارک هنرستانها برای آنها به عنوان دیپلم کامل قبوله؟ و سوال دوم اینکه من دارای مدرک دیپلم هنرستان هستم و همچنین مدرک کارشناسی معادل کدوم گزینه واسم درسته؟ و اینکه در صورت قبولی در لاتاری مدارک دانشگاهی باید ترجمه رسمی شده باشن؟
با تشکر از .[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
من مدرک کارشناسی دارم می خوام با مدرک سیسکو برم لاتاری امکانش وجود داره ؟ گزینه ای برای این مدارک هست ؟
*** برای ما مهندسین هیچ کاری سخت نیست ، زیرا یا راهی را پیدا خواهیم کرد یا راهی را خواهیم ساخت ***

Cisco Systems CCIE x1 Degree

بی سرزمینتر از باد

تشکر کنندگان:
من 2 ماه پیش فارغ التحصیل شدم ولی مدرک لیسانسم نمی دونم کی بیاد بنظر شما باید همون گزینه لیسانس رو علامت بزنم ؟
تشکر کنندگان:
ای بابا!من نمیدونم چرا دوستان و مدیران قدیمی‌ نمیان و یه جواب درست حسابی‌ به این سوالی که مربوط به دبیرستان و پیش دانشگاهی می‌شه بدن.من بخدا این ۱۱ صفحه رو خوندم که دیگه سوال بیخودی نپرسم اما گیجتر شدم!خواهشاً خواهشاً کسایئ که اطلاعات درست دارن جواب بدن.من الان خواهرم ۱۷ سالو چند ماهشه و مدرک ۳ساله دیپلمو داره ولی‌ پیش دانشگاهی نداره و ممکن که این مدرک رو تا اعلام نتایج بگیره و ممکن هم هست تا اون موقع نتونه بگیره حالا با این شرایطی که داره میتونه به صورت انفرادی شرکت کنه یا نه؟ کسی‌ که دیپلم و پیشرو باهم داره میتونه؟اگر جواب مثبته کدوم گزنه رو بزنه؟high school degree یا high school no degree?ممنونم اگر درست راهنمائی کنید
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: OMID_R
سوال mercedeh تایید میشه.لطفا جواب بدید.
تشکر کنندگان:
(2010-10-22 ساعت 23:44)mercedeh نوشته:  ای بابا!من نمیدونم چرا دوستان و مدیران قدیمی‌ نمیان و یه جواب درست حسابی‌ به این سوالی که مربوط به دبیرستان و پیش دانشگاهی می‌شه بدن.من بخدا این ۱۱ صفحه رو خوندم که دیگه سوال بیخودی نپرسم اما گیجتر شدم!خواهشاً خواهشاً کسایئ که اطلاعات درست دارن جواب بدن.من الان خواهرم ۱۷ سالو چند ماهشه و مدرک ۳ساله دیپلمو داره ولی‌ پیش دانشگاهی نداره و ممکن که این مدرک رو تا اعلام نتایج بگیره و ممکن هم هست تا اون موقع نتونه بگیره حالا با این شرایطی که داره میتونه به صورت انفرادی شرکت کنه یا نه؟ کسی‌ که دیپلم و پیشرو باهم داره میتونه؟اگر جواب مثبته کدوم گزنه رو بزنه؟high school degree یا high school no degree?ممنونم اگر درست راهنمائی کنید

سلام به همه
دوستان یک بار به این سوال پاسخ داده شده
به طور کلی فارغ التحصیلان هنرستان های فنی حرفه ای یا کارودانش دارندگان مدرک دیپلم محصوب شده و نیازی به پیش دانشگاهی نیست یعنی در فرم ثبت نام high school degree بزنند و فارغ التحصیلان دبیرستان ها بدون در نظر گرفتن شاخه تحصیلی پس از گذراندن پیش دانشگاهی مدرک دیپلم میگیرند و در صورتی که هنوز پیش دانشگاهی رو تموم نکردن در فرم ثبت نام high school no degree بزنند . اگر برنده شدن و هنوز پیش دانشگاهی رو تموم نکرده بودند باید از روش دو سال سابقه کاری اقدام کنند .
موفق باشید.
تشکر کنندگان: mercedeh ، rayan.s ، Shahrzad B
سلام دوستان
می خواستم بدونم دختر مجرد هم می تونه بره امریکا
من تو لاتاری ثبت نام کردم اما نمی دونم چون مجرد هستم می تونم برم یا نه
و اینکه ایا مدرک دانشگاه علمی کاربردی پودمانی رو قبول می کنن یا نه؟
ممنون می شم اگه جواب بدید
تشکر کنندگان: lorecance
(2010-10-24 ساعت 11:15)elnaz_45997 نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم دختر مجرد هم می تونه بره امریکا
من تو لاتاری ثبت نام کردم اما نمی دونم چون مجرد هستم می تونم برم یا نه
و اینکه ایا مدرک دانشگاه علمی کاربردی پودمانی رو قبول می کنن یا نه؟
ممنون می شم اگه جواب بدید

البته که می تونید برید، مدرک تحصیلیتون رو هم قبول دارن

تشکر کنندگان: lorecance

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان