کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2010-10-24 ساعت 11:15)elnaz_45997 نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم دختر مجرد هم می تونه بره امریکا
من تو لاتاری ثبت نام کردم اما نمی دونم چون مجرد هستم می تونم برم یا نه
و اینکه ایا مدرک دانشگاه علمی کاربردی پودمانی رو قبول می کنن یا نه؟
ممنون می شم اگه جواب بدید
رفتن افراد مجرد به آمریکا از لحاظ اونا مشکل نیست ولی هم رفتن و از اونم مهمتر موندنش عرضه میخواد.ضمنا" اونا مدارک را ارزش یابی نمیکنند مگر منظورتان برای ادامه تحصیل باشه که اونموقع مسئله فرق میکنه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: lorecance
دیپلم دیپلمه فرقی هم نمیکنه که 11 ساله هنرستان باشه یا 12 ساله فقط کافیه 2 سال سابقه کار داشته باشی چون باید بتونی گلیم خودت رو از اب بیرون بکشی و اینکه اونجا خودت رو بیچاره نکنی.
I have a dream
حالا!!!
تشکر کنندگان:
من پیش دانشگاهیم تموم شده تو فرم باید High School degree را انتخاب کنم دیگه درسته
بعد من 19 سالم هست ایا نیاز به دو سال سابقه کار هست
قبلا این سوال را پرسیدم ملی میخوام مطمئن بشم
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-10-20 ساعت 13:39)yek_mosafer نوشته:  من مدرک کارشناسی دارم می خوام با مدرک سیسکو برم لاتاری امکانش وجود داره ؟ گزینه ای برای این مدارک هست ؟
سیسکو لازم نیست همون لیسانس رو بزنین
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
لطفا یکی‌ دقیق بگه از چه سنی‌ می‌شه تو لاتاری شرکت کرد؟الان خواهر من ۱۷ سالو خوردیشه و سومشو تموم کرده اما پیش دانشگاهی نداره هنوز. میتونه شرکت کنه به تنهایی؟
ممنون
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:
(2010-10-27 ساعت 13:32)mercedeh نوشته:  لطفا یکی‌ دقیق بگه از چه سنی‌ می‌شه تو لاتاری شرکت کرد؟الان خواهر من ۱۷ سالو خوردیشه و سومشو تموم کرده اما پیش دانشگاهی نداره هنوز. میتونه شرکت کنه به تنهایی؟
ممنون

محدوديت سني ندارد. ولي چون حداقل بايد ديپلم داشته باشد به نوعي محدوديت 18 سال سن غير مستقيم بوجود مي آيد.
چنانچه مي توانند در صورت قبولي، تا زمان مصاحبه ديپلم بگيرند مشكلي از لحاظ ثبت نام نخواهند داشت.
تشکر کنندگان: mercedeh
(2010-10-27 ساعت 13:45)satusa نوشته:  
(2010-10-27 ساعت 13:32)mercedeh نوشته:  لطفا یکی‌ دقیق بگه از چه سنی‌ می‌شه تو لاتاری شرکت کرد؟الان خواهر من ۱۷ سالو خوردیشه و سومشو تموم کرده اما پیش دانشگاهی نداره هنوز. میتونه شرکت کنه به تنهایی؟
ممنون

محدوديت سني ندارد. ولي چون حداقل بايد ديپلم داشته باشد به نوعي محدوديت 18 سال سن غير مستقيم بوجود مي آيد.
چنانچه مي توانند در صورت قبولي، تا زمان مصاحبه ديپلم بگيرند مشكلي از لحاظ ثبت نام نخواهند داشت.

با اجازه دوست عزیزم Satusa ؛ چون شرایط روز ثبت نام ملاک میباشد و ایشون هنوز دیپلم ندارند نمی توانند تنهایی شرکت نمایند و در سایت ثبت نام هم با همین استدلال داشتن دیپلم حداقل سن را 18 سال مطرح کردن.و سن زیر 18 سال را رد میکنند.
20. IS THERE A MINIMUM AGE FOR APPLICANTS TO APPLY FOR THE E-DV PROGRAM?
There is no minimum age to apply for the program, but the requirement of a high school education or work experience for each principal applicant at the time of application will effectively disqualify most persons who are under age 18.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa
با سلام من یک سوال دارم آیا اونایی که تو لاتاری برنده میشن بعد برای مصاحبه میرن . باید حتما زبان انگلیسی رو بلد باشند؟؟ اگه کسی قبول بشه و زبانش ضعیف باشه رد میشه؟؟؟ شما کسی رو سراغ دارین با این مشخصات؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-27 ساعت 18:12)soheil.tavakoli نوشته:  با سلام من یک سوال دارم آیا اونایی که تو لاتاری برنده میشن بعد برای مصاحبه میرن . باید حتما زبان انگلیسی رو بلد باشند؟؟ اگه کسی قبول بشه و زبانش ضعیف باشه رد میشه؟؟؟ شما کسی رو سراغ دارین با این مشخصات؟؟
سلام دوست عزیز اصلا نگران این موضوع نباشم من دیدم کسایی که اصلا انگلیسی بلد نبودن و همون موقع هم ویزاشون رو گرفتن
تشکر کنندگان:
بعد از ثبت نام متوجه شدم اشتباهی مدرک تحصیلی رو به جای لیسانس زدم فوق لیسانس میتونم کاریش کنم؟
تشکر کنندگان:
مدارک بین المللی سیسکو رو هم میشه زد !؟
*** برای ما مهندسین هیچ کاری سخت نیست ، زیرا یا راهی را پیدا خواهیم کرد یا راهی را خواهیم ساخت ***

Cisco Systems CCIE x1 Degree

بی سرزمینتر از باد

تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر از مدیران سایت
مدرک تحصیلی من دبیرستان است و دیپلم ندارم،اما 10 سال شغل من کامپیوتر است و 3 سال سابقه ترید در بازارهای بورس جهانی را دارم. لطفا من را راهنمایی بفرمایید که قسمت مدرک تحصیلی کدام گزینه را باید انتخاب کنم و چطور باید سابقه کار تهیه کنم .منظورم از چه جایی است.من هیچ گونه مدرکی ندارم و همه دانشم را تجربی کسب کردم.پیشنهاد و راهنمایی شما چیست؟

1-سابقه کار را باید از کجا تهیه کنم و مهر و امضای چه جایی باید زیر این تاییدیه باشد که اعتبار داشته باشد؟
2-داخل سایت مشاغل آمریکا که آدرسش رو دادید رفتم و کدی که داد را یادداشت کردم و حالا باید در کدام قسمت وارد کنم؟
3-آیا از مدارک مایکروسافت هم میتوانم استفاده کنم ؟ اگر بله در کجای فرم باید این موضوع را لحاظ کنم؟

با سپاس بیکران
تشکر کنندگان:
سلام من اشباهه مدرن تحصیلب دیپلم را فوق لیسانس زدم !!!! در حقیقت اون جایی که باید علامت میزدم اشتباه انتخاب کردم . اگر فرض قبول شوم میشه کاریش کرد ؟ یا رد شده فرض کنم از الان؟ کسی مورد مشابه تو دوست و آشنا داشته؟Cool
تشکر کنندگان:
دوستانی که می توانند کمک کنند بنده همچنان منتظر لطفشان هستم.(پست #1371)
: سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
سلام من اشباهه مدرن تحصیلب دیپلم را فوق لیسانس زدم !!!! در حقیقت اون جایی که باید علامت میزدم اشتباه انتخاب کردم . اگر فرض قبول شوم میشه کاریش کرد ؟ یا رد شده فرض کنم از الان؟ کسی مورد مشابه تو دوست و آشنا داشته؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
من نمونه این سوال را دیدم و اینطور که متوجه شدم شما متاسفانه رد هستی.
چون اونا فقط مدارک واقعی رو میخوان و کاری به اشتباه شما ندارن.
تشکر کنندگان: rayan.s
دوستانی که می توانند کمک کنند بنده همچنان منتظر لطفشان هستم.(پست #1371)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان