کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2010-10-29 ساعت 11:19)worldforex نوشته:  با سلام و تشکر از مدیران سایت
مدرک تحصیلی من دبیرستان است و دیپلم ندارم،اما 10 سال شغل من کامپیوتر است و 3 سال سابقه ترید در بازارهای بورس جهانی را دارم. لطفا من را راهنمایی بفرمایید که قسمت مدرک تحصیلی کدام گزینه را باید انتخاب کنم و چطور باید سابقه کار تهیه کنم .منظورم از چه جایی است.من هیچ گونه مدرکی ندارم و همه دانشم را تجربی کسب کردم.پیشنهاد و راهنمایی شما چیست؟

1-سابقه کار را باید از کجا تهیه کنم و مهر و امضای چه جایی باید زیر این تاییدیه باشد که اعتبار داشته باشد؟
2-داخل سایت مشاغل آمریکا که آدرسش رو دادید رفتم و کدی که داد را یادداشت کردم و حالا باید در کدام قسمت وارد کنم؟
3-آیا از مدارک مایکروسافت هم میتوانم استفاده کنم ؟ اگر بله در کجای فرم باید این موضوع را لحاظ کنم؟

با سپاس بیکران

دوست عزيز همونطور كه تو سايت لاتاري تاكيد شده شما بايد حداقل ديپلم و يا دو سال سابقه كار داشته باشي اگه ميتوني مدرك ديپلم جور كني كه الان نشد نداره ميدوني كه چي ميگم فقط تاريخ صدور ديپلمت قبل از ثبت نام باشه اونموقع حله جواب سوال 1- بايد از شركتي يا جايي يه سابقه كار بگيري يا از يه فروشگاه كامپيوتر به همين سادگي البته الان نياز نيست بعد از قبولي انشالا جايي هم نميخواد امضا كنه خود شركت يا اونجاي كه سابقه كارو ميگيري مهر و امضا كنه خوبه بعد قبوليم ميدي ترجمه 2 و 3 - دوست عزيز بنظر من اگه بتوني ديپلمتو درست كني خيلي راحت تره اونجوري دردسرت بيشتره با سابقه كار

درود
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان: worldforex
با سلام و تشکر از جناب دریادلان بابت پاسخ
دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما،اما برای من تهیه کردن سابقه کار خیلی راحت تر از دیپلمه.چون خیلی این درو اون در زدم نشد.راستش من چون متاهل هستم دیگه فکرم برای دینی خوندن و ریاضی،... جواب نمیده .البته اگه شما آشنا داری برای دیپلم گرفتن ممنون میشم راهنماییم کنی.
با تشکر از شما اما من هنوزم متوجه نشدم:::

1- داخل فرم باید چه گزینه ای را بزنم؟(دیپلم،....)
2- میخوام بدونم کد شغلی من که در سایت http://online.onetcenter.org بدست آوردم و دارای امتیاز لازم می باشد ،آیا باید داخل فرم لاتاری قید شود؟
3-آیا از مدارک مایکروسافت هم میتوانم استفاده کنم ؟ اگر بله در کجای فرم باید این موضوع را لحاظ کنم؟

مدیران عزیز اگر لطف کنند و سریعتر جواب من رو بدن ممنون میشم
آخه دیگه وقتی نمونده و من منتظر جواب شما هستم
با سپاس بیکران
تشکر کنندگان:
دوست عزيز
اول اينكه سايت جاي ارائه راه حل هاي غير قانوني و جعل و تهيه مدارك قلابي و ... نمي باشد. اين خلاف مقررات سايت است.
در خصوص مدرك، چنانچه ديپلم نداريد گواهي سابقه كاري بايد داشته باشيد كه قانع كننده باشد. در شرايط اون نوشته "دو سال سابقه كار در شغلي كه نياز دارد به دو سال آموزش قبلي و يا دو سال سابقه كار قبلي براي صلاحيت دار شدن". ضمن اينكه بايد جزء شغل هاي معتبر براي DV باشد. به لينك زير مراجعه كنيد:

http://online.onetcenter.org

از اين جمله هزاران برداشت مي شود كرد و آفيسر مربوطه بايد قانع شود. به عنوان مثال شايد سابقه كار به عنوان يك فروشنده ساده مورد قبول آفيسر قرار نگيرد و به همين ترتيب ....
تعدادي از بچه هاي سالهاي قبل به دليل نداشتن ديپلم رد شدند عليرغم اينكه سابقه بيمه و ... برده بودند. بنابراين در صورت نداشتن ديپلم كارتان خيلي سخت و با ريسك همراه مي شود. نمي خواهم نا اميدتان كنم ولي يادتان باشد اگر شركت مي كنيد و احيانا قبول شويد راه دشوار و غير شفافي پيش رو داريد. برنامه هاي ديگر زندگي را به خاطر آن معلق نكنيد.
(2010-10-30 ساعت 12:16)satusa نوشته:  دوست عزيز
اول اينكه سايت جاي ارائه راه حل هاي غير قانوني و جعل و تهيه مدارك قلابي و ... نمي باشد. اين خلاف مقررات سايت است.
در خصوص مدرك، چنانچه ديپلم نداريد گواهي سابقه كاري بايد داشته باشيد كه قانع كننده باشد. در شرايط اون نوشته "دو سال سابقه كار در شغلي كه نياز دارد به دو سال آموزش قبلي و يا دو سال سابقه كار قبلي براي صلاحيت دار شدن". ضمن اينكه بايد جزء شغل هاي معتبر براي DV باشد. به لينك زير مراجعه كنيد:

http://online.onetcenter.org

از اين جمله هزاران برداشت مي شود كرد و آفيسر مربوطه بايد قانع شود. به عنوان مثال شايد سابقه كار به عنوان يك فروشنده ساده مورد قبول آفيسر قرار نگيرد و به همين ترتيب ....
تعدادي از بچه هاي سالهاي قبل به دليل نداشتن ديپلم رد شدند عليرغم اينكه سابقه بيمه و ... برده بودند. بنابراين در صورت نداشتن ديپلم كارتان خيلي سخت و با ريسك همراه مي شود. نمي خواهم نا اميدتان كنم ولي يادتان باشد اگر شركت مي كنيد و احيانا قبول شويد راه دشوار و غير شفافي پيش رو داريد. برنامه هاي ديگر زندگي را به خاطر آن معلق نكنيد.

satusa عزيز همونطور كه گفتين منم ميدونم و گفتم كه بهتره ديپلم بگيرن و سابقه كار در درجه بعدي باشه در مورد او مسئله كه عنوان كردين منم بطور ضمني گفتم و نه اينطور كه شما عنوان گردين بخاطر همون شرايط سايت و اينجا قراره بهم كمك و همفكري كنيم

درود
اگر خلاف مقررات سایت چیزی گفتم عذر خواهم.
و اما:
من حرفه ام جزء مشاغل معتبر و دارای امتیاز 8 است.(برنامه نویسی وب انجام می دهم و شبکه و آنالیزور بورس جهانی هم هستم،فکر میکنم اینشاالله مورد لطف آفیسر قراربگیرم)البته طبق فرمایش شما میدانم که راه شفافی نیست.ممنونم

1-در هر صورت بازم من نفهمیدم باید کدام گزینه را بزنم؟(دیپلم یا تحصیلات دبیرستان یا .....)
****** لطفا جواب این سوالم رو شفاف بدین********* ممنونم از شما دوستان
2-من خانومم دانشجوی کارشناسی هست البته 2 سال هست که نرفته و حالا میخواد ادامه بده،باید توی فرم کدام گزینه را بزنم؟(لطفا به انگلیسی و فارسی بگید)

با تشکر از لطف شما عزیزان
تشکر کنندگان: daryadelan
worldforex عزيز شما چيزي كه الان تو دستتون هست بزنين بهتره اگه تحصيلات دبيرستان داري همونو بزن ( چون ميخواي از سابقه كارت استفاده كني ) شما بايد گزينه دوم از سمت چپ بزني ( high school .no degree )
براي خانومتونم بايد ديپلم بزني بعد اگه مدرك دانشگاهم گرفت ميتونين ببرين البته اگه دوسال دانشگاه درس خوندن و ميتونن مدرك فوق ديپلم يا معدل از دانشگاهشون بگيرن بايد تحصيلات دانشگاهي بزنين گزينه هاي زير
مدرك دانشگاهي university degree
اگه نميتونن بگيرن همون مدرك ديپلم بزنين high school degree
چون بايد وقت مصاحبه مدرك ببرين موفق باشين

درود
با تشکر از لطف شما
تشکر کنندگان: daryadelan
با سلام و تشکر از شما

دیپلم خانومم از فنی حرفه ای است و قبلا هم دانشجوی پیام نور بوده حالا کدام گزینه را باید بزنم؟ دیپلم؟(چون توی سایت نوشته فنی حرفه ای قبول نیست ؟!!)
تشکر کنندگان:
(2010-10-30 ساعت 16:55)worldforex نوشته:  با سلام و تشکر از شما

دیپلم خانومم از فنی حرفه ای است و قبلا هم دانشجوی پیام نور بوده حالا کدام گزینه را باید بزنم؟ دیپلم؟(چون توی سایت نوشته فنی حرفه ای قبول نیست ؟!!)

بله ديپلم بزنين چون ديپلم دارن ديگه
تشکر کنندگان:
(2010-10-30 ساعت 18:32)daryadelan نوشته:  

دیپلم فنی حرفه ای اگه سه ساله است جزو دیپلم به حساب نمیاد و نمیتونید بزنید.
فقط دیپلمی قابل قبوله که 12 ساله باشه مثل نظام قدیم.

جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: rayan.s ، daryadelan
سلام
کسی که دیپلم فنی حرفه ای داره و الان دانشجو کاردانی =some university course
درست ؟
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
تشکر کنندگان:
(2010-10-30 ساعت 19:37)laili نوشته:  
(2010-10-30 ساعت 18:32)daryadelan نوشته:  

دیپلم فنی حرفه ای اگه سه ساله است جزو دیپلم به حساب نمیاد و نمیتونید بزنید.
فقط دیپلمی قابل قبوله که 12 ساله باشه مثل نظام قدیم.

ببينيد زماني كه من براي كانادا اقدام ميكردم و مدرك ديپلم و پيش دانشگاهيم بردم براي سفارت مدرك پيشدانشگاهي جدا از مدرك ديپلم ميگرفتن و خيلي از دوستان بودن كه مدرك ديپلم فني حرفه اي داشتن و قبول ميكردن ازشون چون مدرك ديپلم معتبر هستش حالا سال تحصيل 12 سال اگه مهم بود كه اون مدرك ديپلم فني قبول نميكردن سفارت امريكا هم دوستان كه بردن مدرك ديپلم فني حرفه اي به عنوان ديپلم قبول كردن حالا نميدونم اما در جدول ثبت نام فقط يه آيكن مدرك ديپلم هست و يه آموزشگاه فني ولي توضيحي نيست كه ديپلم حتما بايد 12 سال باشه

درود
تشکر کنندگان:
با سلام
از همه عزیزانی که لطف کردند و پاسخ جامع و کامل به بنده دادند کمال تشکر را دارم.
من همین الان بالاخره ثبت نام را انجام دادم.

با سپاس
تشکر کنندگان: daryadelan ، amir_ebrahimi99
یه سوال کسی که مدرک دیپلم نداره و سابقه کاری به درد بخور داره
در اون بخش مربوط به تحصیلات در فرم کدوم گزینه رو بزنه چون که آخه
گزینه "دارای سابقه کاری" نداره
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان:
لطفا بگید کسی که دانشجوی کاردانی هست بالاخره باید some university courses بزنه یا highschool diploma?
مرسی
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان