کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2010-11-02 ساعت 11:59)mercedeh نوشته:  لطفا بگید کسی که دانشجوی کاردانی هست بالاخره باید some university degrees بزنه یا highschool diploma?
مرسی

some university degrees بزن شما چون در هر حال دانشجویی
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان:
خب بچه ها خسته نباشید امسال هم تموم شد !
ایشاا... شانس با اونایی یار باشه که اگه برنده شدند حتماً برن و اونجا هم خوشبخت باشند. یکیشون همین داش صدرای خودمونه.
فقط من نفهمیدم امسال چرا اینقدر زود ثبت نام تموم شد فکر کنم قبلاً زمانش ببیشتر بود. من دیروز خیلی اتفاقی رفتم تو سایت دیدم تاریخ امروز رو واسه آخرین موعد زده. منم که فکر می کردم حداقل یه ماه دیگه وقت هست و قرار بود هفت هشت نفر رو ثبت نام کنم یه دفعه چشمام مثل فنر از حدقه زد بیرون. به هر حال دیروز پای لپتاپ کمرم و چشمم و مچ دستم و ... داغون شد تا ثبت نام ها رو تموم کردم. الانم خواستم برم تو سایت دو نفر دیگه رو ثبت نام کنم دیدم نوشته Thank You البته این تنک یو از اون حرفاست ها یارو نمیدونه ثبت نام تموم شده میاد تو سایت این تنک یو توذوقی رو می بینه! هرچی تنک یو از چشمش میفته. در هر صورت واقعاً از همش بیشتر رو این عکس های معلوم الحال وسواس داشتم. 60 میلیبون بار ویرایشش کردم! برای همه مهاجرسرایی های عزیز آرزوی خوشبختی می کنم.
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: cky ، Snowman ، پرستو ، testqq
(2010-11-03 ساعت 23:40)mehran61 نوشته:  خب بچه ها خسته نباشید امسال هم تموم شد !
ایشاا... شانس با اونایی یار باشه که اگه برنده شدند حتماً برن و اونجا هم خوشبخت باشند. یکیشون همین داش صدرای خودمونه.
فقط من نفهمیدم امسال چرا اینقدر زود ثبت نام تموم شد فکر کنم قبلاً زمانش ببیشتر بود. من دیروز خیلی اتفاقی رفتم تو سایت دیدم تاریخ امروز رو واسه آخرین موعد زده. منم که فکر می کردم حداقل یه ماه دیگه وقت هست و قرار بود هفت هشت نفر رو ثبت نام کنم یه دفعه چشمام مثل فنر از حدقه زد بیرون. به هر حال دیروز پای لپتاپ کمرم و چشمم و مچ دستم و ... داغون شد تا ثبت نام ها رو تموم کردم. الانم خواستم برم تو سایت دو نفر دیگه رو ثبت نام کنم دیدم نوشته Thank You البته این تنک یو از اون حرفاست ها یارو نمیدونه ثبت نام تموم شده میاد تو سایت این تنک یو توذوقی رو می بینه! هرچی تنک یو از چشمش میفته. در هر صورت واقعاً از همش بیشتر رو این عکس های معلوم الحال وسواس داشتم. 60 میلیبون بار ویرایشش کردم! برای همه مهاجرسرایی های عزیز آرزوی خوشبختی می کنم.
همین برای من هم اتفاق افتاد و کاملا اتفاقی به سایت اومدم وارد سایت اصلی هم شدم نوشته بود 3 نوامبر فکر کردم تموم شده که خوشبختانه هر جور شد ثبت نام کردم
تشکر کنندگان: mehran61 ، amir_ebrahimi99
با سلام. منم يه سوال داشتم. سوالم اينه که من ليسانس دانشگاه دولتي دارم اگه مدرک تاثيري توي برنده شدن نداره بهتر نيست الان مدرکو بزنم ديپلم که اگر برنده شدم نخوام دنبال خريدن مدرک و دردسرهاش باشم؟؟کلا اگه مدرک دانشگاه تاثيري توي برنده شدن نداره اصلا چرا مدرکو بزنم ليسانس يا فوق ليسانس؟ که بعد بخوام دردسرشو بکشم؟؟!!
تشکر کنندگان:
(2010-11-07 ساعت 13:03)nicholasman نوشته:  با سلام. منم يه سوال داشتم. سوالم اينه که من ليسانس دانشگاه دولتي دارم اگه مدرک تاثيري توي برنده شدن نداره بهتر نيست الان مدرکو بزنم ديپلم که اگر برنده شدم نخوام دنبال خريدن مدرک و دردسرهاش باشم؟؟کلا اگه مدرک دانشگاه تاثيري توي برنده شدن نداره اصلا چرا مدرکو بزنم ليسانس يا فوق ليسانس؟ که بعد بخوام دردسرشو بکشم؟؟!!

دوست عزيز
1. من نميدونم شما آقا يا خانم هستيد؟ ولي چنانچه آقا باشيد در كارت پايان خدمت و يا معافي آخرين مدرك تحصيلي درج شده و به راحتي قابل فاش شدن هست.
2. ضمن اينكه در اين پروسه بارها و بارها مدارك و فرمهاي مختلف بايد پر كرد و فرستاد و اگر چنانچه پنهان كاري لعدا فاش شود جابجا كيس را ريجكت مي كنند.
3. از طرف ديگر اگر مدركتان را دبپلم اعلام كنيد و بعدا براي ورود به آمريكا بخواهيد مثلا براي ادامه تحصيل و يا كار يا هر چيز ديگري مدرك واقعي تان را اعلام كنيد ممكن هست موضوع فاش شود و مشكل ساز شود (طبق مقررات شون چنانچه در هر مرحله اي حتي پس از ورود خلاف واقع مشخص شود مي توانند شما را deport كنند) مگر اينكه بخواهيد تا آخر عمرتان آن را كتمان كنيد و هيچ استفاده اي از آن نكنيد.
4. در دستورالعملها اعلام شده آخرين مدرك تحصيلي در زمان ثبت نام را اعلام كنيد. بنابراين اگر به هر دليلي خلاف آن را اعلام كنيد مصداق تخلف خواهد بود.

5. براي پذيرش داشتن ديپلم شرط لازم است. چنانچه دغدغه شما آزاد كردن مدرك هست مي توانيد مدرك موقت را بگيريد و تحت شرايطي آنرا ترجمه كنيد (روشهايي وجود دارد و نيازي نيست حتما تسويه كامل كنيد) و در صورت نياز ارائه كنيد.

بنابراين اين جور كارها توصيه نميشه، چون دردسر ها و رفع و رجوع كردن هاي بعديش به مراتب بيشتر هست.
تشکر کنندگان: OMID_R
(2010-11-07 ساعت 14:54)satusa نوشته:  
(2010-11-07 ساعت 13:03)nicholasman نوشته:  با سلام. منم يه سوال داشتم. سوالم اينه که من ليسانس دانشگاه دولتي دارم اگه مدرک تاثيري توي برنده شدن نداره بهتر نيست الان مدرکو بزنم ديپلم که اگر برنده شدم نخوام دنبال خريدن مدرک و دردسرهاش باشم؟؟کلا اگه مدرک دانشگاه تاثيري توي برنده شدن نداره اصلا چرا مدرکو بزنم ليسانس يا فوق ليسانس؟ که بعد بخوام دردسرشو بکشم؟؟!!

دوست عزيز
1. من نميدونم شما آقا يا خانم هستيد؟ ولي چنانچه آقا باشيد در كارت پايان خدمت و يا معافي آخرين مدرك تحصيلي درج شده و به راحتي قابل فاش شدن هست.
2. ضمن اينكه در اين پروسه بارها و بارها مدارك و فرمهاي مختلف بايد پر كرد و فرستاد و اگر چنانچه پنهان كاري لعدا فاش شود جابجا كيس را ريجكت مي كنند.
3. از طرف ديگر اگر مدركتان را دبپلم اعلام كنيد و بعدا براي ورود به آمريكا بخواهيد مثلا براي ادامه تحصيل و يا كار يا هر چيز ديگري مدرك واقعي تان را اعلام كنيد ممكن هست موضوع فاش شود و مشكل ساز شود (طبق مقررات شون چنانچه در هر مرحله اي حتي پس از ورود خلاف واقع مشخص شود مي توانند شما را deport كنند) مگر اينكه بخواهيد تا آخر عمرتان آن را كتمان كنيد و هيچ استفاده اي از آن نكنيد.
4. در دستورالعملها اعلام شده آخرين مدرك تحصيلي در زمان ثبت نام را اعلام كنيد. بنابراين اگر به هر دليلي خلاف آن را اعلام كنيد مصداق تخلف خواهد بود.

5. براي پذيرش داشتن ديپلم شرط لازم است. چنانچه دغدغه شما آزاد كردن مدرك هست مي توانيد مدرك موقت را بگيريد و تحت شرايطي آنرا ترجمه كنيد (روشهايي وجود دارد و نيازي نيست حتما تسويه كامل كنيد) و در صورت نياز ارائه كنيد.

بنابراين اين جور كارها توصيه نميشه، چون دردسر ها و رفع و رجوع كردن هاي بعديش به مراتب بيشتر هست.

همچنین مدرک بالاتر شانس پذیرش شما رو بالاتر میبره
برای مدرک فروختنی هم ترجمه لازمه آیا میتونید ترجمه کنید ؟
تشکر کنندگان:
(2010-11-07 ساعت 19:33)dallas نوشته:  
(2010-11-07 ساعت 14:54)satusa نوشته:  

دوست عزيز

همچنین مدرک بالاتر شانس پذیرش شما رو بالاتر میبره
برای مدرک فروختنی هم ترجمه لازمه آیا میتونید ترجمه کنید ؟

می یه میل زدم به kcc و راجع به مدرک بالاتر شانس پذیرش شما رو بالاتر میبره یا نه سوال کردم که تاکید کردند که تمام افراد بعد از تایید اولیه اطلاعات از شانس یکسانی برخوردارن یعنی یه دکتر با یه دیپلمه شانس یکسان دارند اگر چه اون دکتره کلی isi هم داشته باشه تو شانس فرقی نداره و تو قرعه کشی مثله ادم عادی با هاش رفتار میشه !Big Grin

Thank you for your inquiry.

A computer will individually number all entries received from each region. After the end of the registration period, a computer will randomly select entries from among all the entries received for each geographic region. Within each region, the first entry randomly selected will be the first case registered, the second entry selected the second registration, etc. All entries received during the registration period will have an equal chance of being selected within each region.
شماره کیس : 2012AS000000XX
تاریخ روئت قبولی در سایت: 2011-5-1
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت وبزا: در همان روز مصاحبه
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تشکر کنندگان: dallas ، hpsarvari ، Snowman ، rayan.s ، OMID_R ، amir_ebrahimi99 ، lorecance ، frozen mind
درود
میخواستم بدونم داشتن مدرک IELTS یا TOEFL برای مصاحبه امتیاز حساب میشه یا هیچ تاثیری نداره.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-11-24 ساعت 03:59)hamid_p نوشته:  درود
میخواستم بدونم داشتن مدرک IELTS یا TOEFL برای مصاحبه امتیاز حساب میشه یا هیچ تاثیری نداره.
ممنون

تاثیری نداره
این مدارک برای پذیرش تحصیلی لازم هستند و در روند لاتاری تاثیری ندارند
تشکر کنندگان: hamid_p ، amir_ebrahimi99
سلام به همه دوستانه عزیز من ی سوال دارم من در فرم ثبت نام اشتباهی به جای اینکه بنویسم (some graduate level courses) چند واحده درسی دوره فوق لیسانس اشتباهی نوشتم مدرک لیسانس یعنی (university degree )، حالا چی کار کنم خواهش میکنم کمکم کنید من چی کار کنم که مدرکم رو کمتر از ون چیزی که هست گفتم در ضمن من تا ۱ ماه دیگه فوق لیسانسم هم تموم میکنم.لطفان کمکم کنید.Sad
تشکر کنندگان:
(2010-11-28 ساعت 22:12)asxz نوشته:  سلام به همه دوستانه عزیز من ی سوال دارم من در فرم ثبت نام اشتباهی به جای اینکه بنویسم (some graduate level courses) چند واحده درسی دوره فوق لیسانس اشتباهی نوشتم مدرک لیسانس یعنی (university degree )، حالا چی کار کنم خواهش میکنم کمکم کنید من چی کار کنم که مدرکم رو کمتر از ون چیزی که هست گفتم در ضمن من تا ۱ ماه دیگه فوق لیسانسم هم تموم میکنم.لطفان کمکم کنید.Sad
هیچ مشکلی نیست در سفارت توضیح بدین ازتون قبول می کنند
تشکر کنندگان: asxz
سلام

من دانشجو هستم و الان ترم 2 !

و تو فرم ارسالی زدم فوق دیپلم

و تقریبا تا سال دیگه مدرک رو میگیرم

میخواستم بدونم ایا این مشکلی ایجاد یا نه ؟!
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان:
(2010-12-01 ساعت 00:35)Classic نوشته:  سلام

دانشجوی کاردانی هستید ؟
تا سال دیگه دیر میشه البته میتونید زمان مصاحبه رو عقب بندازید که خودش ریسک هست
در هر صورت مشکل نگران کننده ای نیست
تشکر کنندگان:
(2010-12-01 ساعت 10:49)dallas نوشته:  

دانشجوی کاردانی هستید ؟

اره . دانشجوی کاردانی هستم . البته خدمت سربازی هم تموم شده

مثلا امکانش هست مصاحبه رو عقب انداخت ؟
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان:
(2010-12-01 ساعت 11:00)Classic نوشته:  
(2010-12-01 ساعت 10:49)dallas نوشته:  

دانشجوی کاردانی هستید ؟

اره . دانشجوی کاردانی هستم . البته خدمت سربازی هم تموم شده

مثلا امکانش هست مصاحبه رو عقب انداخت ؟

بله میتونید بگید مشکل دارم و تاریخ مصاحبه رو به تعویق بندازید
اونها هم معمولا موافقت می کنند
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان