کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتقال پول از ایران به آمریکا و برعکس
سلام
شرمنده كه اينجات باز كردم اين تاپيكو. چون تو قسمت گفتگوي ازاد نمي شد.

يه سوال فوري دارم. اگه ميشه كسي اطلاع داره جواب بده.ثواب داره به خدا
اگه يكي بخواد از انگليس تو حساب يكي توايران پول واريز كنه چطوري ميشه؟
بذارين دقيق تر بگم. اگه يه بانك تو انگليس بخواد پول رو برام بفرسته به چه صورتي ميتونه؟
به حساب بانك هاي ايراني ميتونه؟ مثلا بانك ملت يا جاي ديگه؟
كلا چه راهي هست كه بتونه پول رو اون بانك بهم برسونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، barsa ، mehrdad pharm ، r.bazargan
فقط از طریق صرافی ها باید اقدام کنین .از طریق بانکا قابل اعتماد نیست یه روز شانسی از یه بانکی میشه انتقال انجام داد یه بار می بینی بعد از دو هفته میگن پول به حسابت نرسیده.تو یه تاپیک دیگه یکی از دوستان گفته بود که تونسته حتی انتقال به امریکا انجام بده اما الان شدنی نیست یه سرچ انجام بدین اون تاپیک رو پیدا کنین جواب سوالتون اونجا هست
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، HAZARA ، r.bazargan
سلام
ممنون @S!Mعزيز از پاسخت
اما حس مي كنم سوال منو درست متوجه نشدين.
من نمي خوام از ايران به انگليس پول بريزم.
از انگليس مي خوان به حسابم پول بريزن.
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3
چرا متوجه سوالتون شدم ...فرقی نمکینه دوست عزیز از هر طرف بخواین پول منتقل کنین .بانکها یا نمیتونن این کارو انجام بدن یا کلی اگه و اما و شاید دارن...صرافی ها همه جا نمایندگی دارن و از انگلیس هم میتونن براتون پول رو به ایران منتقل کنن

پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، HAZARA ، 616 ، r.bazargan ، samane1363
سلام
اخه يه بانكي قراره تو حسابم پول بريزه. من چه حسابي بايد بهش بدم؟
من الان فقط تو بانك ملت حساب دارم؟ منظورم اينه كه چه شماره حسابي بايد بهش بدم؟ اصلا مي تونه اون بانك پول رو به حساب بانك ملت ايران منتقل كنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، SH1A2R3
با سلام.
فکر کنم منظور شیما خانم اینه که به خاطر مشکلات بانکها کلا باید دور بانک ها رو خط بکشی و بری سراغ صرافی های معتبر و باهاشون صحبت کنید و ازشون شماره حساب بگیرید تا پول به حساب اونا بیاد و شما بری ازشون بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، maaref ، SH1A2R3 ، kamilia modi ، samane1363
(2010-09-18 ساعت 23:05)hassanrouhi نوشته:  سلام
اخه يه بانكي قراره تو حسابم پول بريزه. من چه حسابي بايد بهش بدم؟
من الان فقط تو بانك ملت حساب دارم؟ منظورم اينه كه چه شماره حسابي بايد بهش بدم؟ اصلا مي تونه اون بانك پول رو به حساب بانك ملت ايران منتقل كنه؟

برای انتقال پول خارج از کشورا نیاز به کد سوئیفت و ایبن از بانک خودتون دارین

خیر بانکای خارج از ایران نمیتونن پول بحساب شما در ایران بریزن .شاید متصدی اصلا خبر از محدودیت همه کشورا نداشته باشه و اصلا ندونه ایران جز این کشوراست ولی مطمئنا وقتی کد سوئیفت و ایبن بانک ملتتون رو بهشون بدین بعد تلاش برای حواله پول بهتون میگن نتونستن انتقال رو انجام بدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: hassanrouhi ، maaref ، SH1A2R3 ، r.bazargan
واي.پس من چه خاكي به سرم بريزم؟ هيچ راهي نداره من پول رو دريافت كنم؟
بازم از زندگي تو....... اه. يه پول نميشه جابه جا كرد.ادعاشونم زياده
من چيكار كنم؟كجا بايد حساب باز كنم؟ عجب گيري كرديما!! لعنت ب.............
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، SH1A2R3 ، r.bazargan
حساب باز کردن جائی بهتون کمک نمیکنه مگر چند تا از کشورای زیر پونز که رابطه خوب با ایران دارن.حالا میخواین تو این کشورا چجوری حساب باز کنین و اصلا این کشورا دقیقا چه کشورائی هستن که حالا اونا هم با انگلیس مشکل نداشته باشن رو من نمیدونم...ولی اگه بخواین از انگلیس پول رو دریافت کنین باید یه نفر براتون پول رو از بانک بگیره و از طریق صراف به دستتون برسونه
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، SH1A2R3 ، r.bazargan ، samane1363
اخه كسيو ندارم اونجا
بدبختيش اينجاست كه پول واسه من نيست.شرايط طوريه كه من خودم اين وسط واسطه ام
مقدارشم يه خورده زياده و اعتماد كردن يه خورده سخت ميشه.
ديگه دارم ديوونه ميشم. از طريق اين موسسات نميشه اقدام كرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، SH1A2R3
درود بر دوستان عزیز مهاجرسرا.
برای انتقال پول (مثلاً حدود 100000 دلار با بالا) از ایران به امریکا چه راههایی رو پیشنهاد میکنید؟
قوانین مربوط به مالیات و.... چطوریه؟ از لحاظ قوانین مربوط به پولشویی چطور؟ آیا امکان بلوکه شدن پول وجود داره؟هزینه ش چقدره؟
دوستانی که در این رابطه اطلاع دارن و یا تجربه انجام این کاررو دارند لطفاً اطلاعات و تجربیاتتون رو اینجا با من و سایر دوستان در میان بگذارید!

پیروز و سربلند باشید.
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
(2011-05-27 ساعت 08:42)jMaster نوشته:  درود بر دوستان عزیز مهاجرسرا.
برای انتقال پول (مثلاً حدود 100000 دلار با بالا) از ایران به امریکا چه راههایی رو پیشنهاد میکنید؟
قوانین مربوط به مالیات و.... چطوریه؟ از لحاظ قوانین مربوط به پولشویی چطور؟ آیا امکان بلوکه شدن پول وجود داره؟هزینه ش چقدره؟
دوستانی که در این رابطه اطلاع دارن و یا تجربه انجام این کاررو دارند لطفاً اطلاعات و تجربیاتتون رو اینجا با من و سایر دوستان در میان بگذارید!

پیروز و سربلند باشید.

دوست عزیز درود برشما در آمریکا برخلاف ایران خیلی چیزها که در ایران مورد لزوم نبود، لازم وضروری است مثل داشتن پزشک خانواده یا وکیل یا حسابدار که در زمینه ارسال هر مقدار پول از خارج آمریکا به داخل آمریکا شما باید یک حسابدار ماهر داشته باشید تا صورت امال خود را به همراه مدارک مثبته در زمینه نحوه کسب آنها مثلا"برگهای مالیات بر درآمد درایران پرینت بانکی .... به ایشان ارائه کنید سپس او پس از تنظیم فرمهای لازم مجوز لازم (افک )OFAK از اداره ای که مسئول مدیریت واجرای تحریم های اقتصادی وتجاری در برار کشورها ونهادها وافراد است دریافت می کندکه نشان می دهد پول شما به اصطلاح سیاه نیست وفقط در این صورت شما بدون هیچ نگرانی می توانید از طریق هر صرافی آن مقدار پول را که مجوزش را دریافت کرده اید در یک یا چند مرحله به حسابی که بنام شخص شما در آمریکا باز کرده اید واریز کنید . وتا پایان سال اول ورود شما هیچ مالیاتی به وجوه فوق که از نظر دولت آمریکا منشاء خارجی دارد تعلق نمی گیرد واساس آنها بر این است که شما مالیات آنها را در کشورخود پرداخت کرده اید.

سفارت ابوظبی
تاریخ مصاحبه اواسط 2010JUN
نوع ویزا سرمایه گذاری
پاسخ
(2011-05-27 ساعت 09:59)im-i نوشته:  
(2011-05-27 ساعت 08:42)jMaster نوشته:  درود بر دوستان عزیز مهاجرسرا.

پیروز و سربلند باشید.

دوست عزیز درود برشما در آمریکا برخلاف ایران خیلی چیزها که در ایران مورد لزوم نبود، لازم وضروری است مثل داشتن پزشک خانواده یا وکیل یا حسابدار که در زمینه ارسال هر مقدار پول از خارج آمریکا به داخل آمریکا شما باید یک حسابدار ماهر داشته باشید تا صورت امال خود را به همراه مدارک مثبته در زمینه نحوه کسب آنها مثلا"برگهای مالیات بر درآمد درایران پرینت بانکی .... به ایشان ارائه کنید سپس او پس از تنظیم فرمهای لازم مجوز لازم (افک )OFAK از اداره ای که مسئول مدیریت واجرای تحریم های اقتصادی وتجاری در برار کشورها ونهادها وافراد است دریافت می کندکه نشان می دهد پول شما به اصطلاح سیاه نیست وفقط در این صورت شما بدون هیچ نگرانی می توانید از طریق هر صرافی آن مقدار پول را که مجوزش را دریافت کرده اید در یک یا چند مرحله به حسابی که بنام شخص شما در آمریکا باز کرده اید واریز کنید . وتا پایان سال اول ورود شما هیچ مالیاتی به وجوه فوق که از نظر دولت آمریکا منشاء خارجی دارد تعلق نمی گیرد واساس آنها بر این است که شما مالیات آنها را در کشورخود پرداخت کرده اید.

سپاس فراوان از پاسخ مفید شما.
لطفاً اگر امکانش هست در مورد مجوز OFAK توضیح بدید. من هرچه سرچ کردم چیزی در اینمورد پیدا نکردم.
نکته دیگه اینکه من و خانواده الان گرین کارت داریم و هدف از انتقال این پول گرفتن ویزا و .... نیست.
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: sorena ، mml ، jan ، maaref ، SH1A2R3 ، behfaza ، Alirezaa2013 ، niloo-kh ، bob esfangi ، r.bazargan ، samane1363

سپاس فراوان از پاسخ مفید شما.
لطفاً اگر امکانش هست در مورد مجوز OFAK توضیح بدید. من هرچه سرچ کردم چیزی در اینمورد پیدا نکردم.
نکته دیگه اینکه من و خانواده الان گرین کارت داریم و هدف از انتقال این پول گرفتن ویزا و .... نیست.
[/quote]

OFAC LICENCE =OFFICE OF FOREIGN ASSETS CONTROL
توصیه من به شما دوست عزیز این است که حتما" از طریق یک حسابدار خبره در آمریکا این کار را انجام دهید.

سفارت ابوظبی
تاریخ مصاحبه اواسط 2010JUN
نوع ویزا سرمایه گذاری
پاسخ
تشکر کنندگان: jMaster ، maxsoulfly ، gadfly ، sorena ، mml ، jan ، maaref ، SH1A2R3 ، alireza2753 ، behfaza ، niloo-kh ، bob esfangi ، r.bazargan
دوست عزیز فکر کنم اگه یه حساب شخصی بین المللی داشته باشی بتونی این کار انجام بدی
مثلا من حساب وب .... دارم اگه 10000 دلار داخل حسابم بریزم باید برای ریختن پول تو حساب 2.5 درصد هم کارمزد بدم
اگه بخوایم دلار 1200 فرض کنیم
یعنی باید 12 میلیون بریزی که بشه 10 هزار دلار
اون وقت باید 3 درصد هم کارمزد بدی که میشه 360 هزار تومان
در کل میشه 12360000
البته من تا حالا با حسابم پولی رو به جایی واریز نکردم فقط تو سایت ها پول واریز کردم تو هر سایتی هم که واریز کردم 0.8 درصد از وجه مورد نظر واریزی به اون سایت رو کم کردن
اکنون از فراوانی آسمان ها بی درنگ نعمت بی کران خدا را به سوی خود می کشانم همه راه ها گشاده و چاره ها بسیار
"همه درها باز میشوند"
آهنگ فرانسوی

پاسخ
تشکر کنندگان: jMaster ، maxsoulfly ، mml ، jan ، nastaran86 ، maaref ، New York ، SH1A2R3 ، Solitude ، Gerdoo ، alireza2753 ، bob esfangi ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان