کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتقال پول از ایران به آمریکا و برعکس
(2017-02-06 ساعت 23:34)سروناز بانو نوشته:  سلام دوستان. من توی بانک ولز فارگو لس انجلس حساب باز کردم. مسول بانک که ایرانی بود راجع به قضیه انتقال پول برای من توضیحاتی داد که گفتم شاید برای شما هم جالب باشه. ایشون گفت خیلی از صرافی ها هستند که این کار رو میکنند و از ایران براتون پول میریزند. ولی سیستم بانگی آمریکا وقتی ببینه که از یه حسابی زیادی پول اومده تو آمریکا به حسابهای مختلف پیگیری میکنه. و خیلی از مواقع اون شخص صراف و شما رو وارد لیست سیاه میکنه به جرم دور زدن تحریم! البته نمیدونم دقیقا این تحریم های بانکی وضعیت جدیدش چیه. ولی به هر حال مراقب باشید

سلام

در پاسخ به این ابهام کوچک ، به حضورتان عرض می کنم که چه حواله از بیرون مرزهای امریکا به داخل امریکا و چه "جابجایی نقدی" از حسابی به حساب دیگر زمانی زیر نظر گرفته میشود که مبلغ جابجا شده از شروع 5000 هزار دلار و به بالا بوده باشد یعنی 4900 دلار خیر ولی 5000 دلار آغار گر رصد مالی خواهد بود...
منبع : تجربه شخصی بنده در بانک چیس و بانک او امریکای خودم و توصیه کارمند امریکایی که از دوستان بسیار صمیمی ام هستند که مرا مطلع کرده و مبلغ مد نظرم را بین چند فیش تقسیم و به دفعات و با فاصله واریز کردند.
امید اینکه شاید کمکی باشد برای شما عزیزان !
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: سروناز بانو ، feidom30 ، hasti1985 ، pishtaz611 ، sce ، American Darlin
بسیار ممنون. این نکته برای من خیلی راهگشا بود! الهی خدا خیرتون بده
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، pishtaz611 ، American Darlin
بالاخره راه حل قطعی برای انتقال قانونی و راحت پول به امریکا چیه؟ انواع راهها نوشته شده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-22 ساعت 01:10)rezadaryadar نوشته:  بالاخره راه حل قطعی برای انتقال قانونی و راحت پول به آمریکا چیه؟ انواع راهها نوشته شده

وایر ترنسفر از طریق کشور ثالث توسط صرافی معتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، sce ، ofrfar
سلام
دوستان کسی میشناسن در لس انجلس ریال تحویل بپگیره و دلار نقدی تحویل بده؟

شنیدم در شهر گلندل یک نفر هست که اکثرا صرافها باهاش کارمیکنن ولی من اطلاع ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-05 ساعت 20:11)lotfali.zadeh نوشته:  سلام
دوستان کسی میشناسن در لس انجلس ریال تحویل بپگیره و دلار نقدی تحویل بده؟

شنیدم در شهر گلندل یک نفر هست که اکثرا صرافها باهاش کارمیکنن ولی من اطلاع ندارم

درود
دایی من تو ایالت اوکلاهاما هست.قصد دارن بیان ایران.سنشون یه مقدار بالاست و مشکل انتقال وجه دارن، اگر شما تو امریکا دلار بخواید و در ایران بتونید ریال بدید میتونیم با هم صحبت کنیم هم کار شما راه بیوفته هم کار ما.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان
اگر کسانی هستند که میخواهند پول از امریکا به ایران ارسال کنند لطفا با من تماس بگیرند. ما میتوانیم ایران ریال تحویل بدهیم و اینجا دلار بگیریم . صرفا برای کارهای شخصی
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اگه از ایران پنجاه هزار تا به حساب ولس فارگو بیاد یعنی از ترکیه در اصل ،چیکار باید کرد که مشکلی پیش نیاد؟ چون بانک میگه باید ثابت کنید از کجا به چه دلیل اومده وگرنه عودت میشه!
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-20 ساعت 03:01)sol.sol نوشته:  دوستان اگه از ایران پنجاه هزار تا به حساب ولس فارگو بیاد یعنی از ترکیه در اصل ،چیکار باید کرد که مشکلی پیش نیاد؟ چون بانک میگه باید ثابت کنید از کجا به چه دلیل اومده وگرنه عودت میشه!

سلام
چنانچه برای کسی پول به بانکی در امریکا حواله بشه " وایر ترنسفر" فارغ از مبلغ جابجا شده از زمانی ک حواله میشه تا به حساب بشینه عمدتا" 24 ساعت که زمان کلیر شدنش طول می کشه که مشخص بشه فرستنده و گیرنده هر دو واقعی هستند... بهتر هست با فاصله یکی دو روز بعد از اون 24 ساعت زمان اداری به بانک مراجعه بشه که عملا" چیزی " ساسپند= معلق " در حساب نباشه ... بانک هم که سوال کنه که مطمینا" سوال می کنه می خواد هدف واریز پول رو که مبناشون مبارزه با پولشویی هست در بیاره... اگر دلیل قانع کننده باشه و جواب سر بالا ندید پول رو می تونید بگیرید ولی بهتره و به صلاحتونه که اون رو هم طی " کاشیر چک" خارج کنید و به بانک مد نظرتون انتقال بدید ...

امید اینکه جوابم کمکی کرده باشه.
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahram914
(2018-06-20 ساعت 03:01)sol.sol نوشته:  دوستان اگه از ایران پنجاه هزار تا به حساب ولس فارگو بیاد یعنی از ترکیه در اصل ،چیکار باید کرد که مشکلی پیش نیاد؟ چون بانک میگه باید ثابت کنید از کجا به چه دلیل اومده وگرنه عودت میشه!

بنظرم باید مجور اوفک قبلش بگیرید. زمان بره صدورش وگرنه پول میرسه بلوکه میشه تامجوز بیاد و دردسر. از خود بانکتون باید بپرسید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-29 ساعت 10:58)maryam1 نوشته:  

بنظرم باید مجور اوفک قبلش بگیرید. زمان بره صدورش وگرنه پول میرسه بلوکه میشه تامجوز بیاد و دردسر. از خود بانکتون باید بپرسید.

برای انتقال پول( Personal Assets) به حساب شخصی احتیاج به هیچ مجوزی ندارید مگراینکه پول جابجا شده به حساب بیزنس باشه که در این صورت نیاز به افک هست.
از دپارتمان خزانه داری می تونید خودتان سئوال کنید تا مطمئن شوید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahram914
برای انتقال پول( Personal Assets)  به حساب شخصی احتیاج به هیچ مجوزی ندارید مگراینکه پول جابجا شده به حساب بیزنس باشه که در این صورت نیاز به افک هست.
[/quote]

بسته به بانک فرق میکن BOA میخاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
من میخوام مقداری دلار از امریکا به ایران بفرستم کسی راهشو بلده ممنون که راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-30 ساعت 10:19)maryam1 نوشته:  برای انتقال پول( Personal Assets)  به حساب شخصی احتیاج به هیچ مجوزی ندارید مگراینکه پول جابجا شده به حساب بیزنس باشه که در این صورت نیاز به افک هست.

بسته به بانک فرق میکن BOA میخاد
[/quote]

من با BOA انجام دادم هيچ مجوزي نخواست فقط گفتن حتما wire بشه
لاتاري ٢٠١٥ -٢+١نفر- ايالت فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان: marco250
با سلام
دوستان میشه نحوه و شرایط ارسال پول از امریکا به ایران و توضیح بدید؟
اگر بخواهیم ماهانه کسی یه مبلغی در حدود 1000 دلار برایمان بفرستند باید از طریق صرافی باشه؟و با چه نرخی هست؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان