کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال
سلام

وقتی میگن واسه مصاحبه بیاین(سوریه) آیا پول میگیرن؟چقدر و باید پول رو با خود ببریم یا میشه به حسابشون واریز کنیم؟

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
keyking نوشته: سلام

وقتی میگن واسه مصاحبه بیاین(سوریه) آیا پول میگیرن؟چقدر و باید پول رو با خود ببریم یا میشه به حسابشون واریز کنیم؟

با سپاس

kheir hich pooli daryaft nemikonan (shoma az tarighe quebec eghdam kardin ya federal),ta oon jayi ke man midoonam baraye kesani ke az tarighe quebec eghdam kardand mosahebe migozarand va hich pooli ham nemigirand vali baraye edameye process baya pool bedin.
پاسخ
با سلام من دانشجوی ترم اخر کاردانی بهداشت محیط هستم برای ادامه تحصیل در کانادا راهنمایی میطلبم[/size]
پاسخ
سلام دوست عزیز برای بدست آوردن چگونگی تحصیل سری به این سایت بزنید
http://www.applyabroad.org/forum/
با تشکر میلاد
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
پاسخ
سلام
میخواستم ببینم برای دبیران و یا مهندسان مواد گرایش سرامیک روشی هست که پول گزافی نخواد مثلا 20-25 هزار دلار...؟؟
بی سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند، بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند. / آلوین تافلر
" مردان شجاع فرصت مي آفرينند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت مي نشينند " . گوته
پاسخ
سلام و تشکر از همه اعضای با مرام این فروم!
میحواستم ببینم که آیا برای مهندسان مواد گرایش سرامیک کار گیر میاد تو کانادا یا کبک؟ به روش Skill Worker؟
و همینطور میخواستم ببینم اونجا مدارس فارسی زبون و ایرانی هست ؟ و اگر هست میشه کسی که تو ایران دبیر بوده اونجا تدریس کنه و پولش خوبه؟
لطفا هرچه زودتر کمک کنید...
با تشکر.
بی سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند، بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند. / آلوین تافلر
پاسخ
مثل اینکه کسی نمیخواد جواب ما بنده ی خدا رو بده؟
پاسخ
خیر، نمیشه. چون باید شفاف سازی بشه. در ضمن توجه کنید که مانند آمریکا در کانادا ویزایی به نام نامزدی وجود نداره. اطلاعات بیشتر تو سایت زیر هست. www.nacih.org
پاسخ
سلام دوستان
یه شرکت افغانی هست که پاسپورت افغانی با ویزای کانادا و بلیطرا10000 دلار میگیره.شما را به کانادا میفرسته،نرسیده به کانادا (داخل هواپیما)پاسپورتو دور میندازی،بعد از پیاده شدن از هواپیما شما را به اداره مهاجرین میفرستن که درخواست شهروندی کانادا را بدی و....
لطفا در این مورد نظر بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: fitrat ، msar
لطفا توضیح بدید در مورد این شرکت... و آیا بدرد میخوره یا نه؟
پاسخ
keyking نوشته: سلام دوستان
یه شرکت افغانی هست که پاسپورت افغانی با ویزای کانادا و بلیطرا10000 دلار میگیره.شما را به کانادا میفرسته،نرسیده به کانادا (داخل هواپیما)پاسپورتو دور میندازی،بعد از پیاده شدن از هواپیما شما را به اداره مهاجرین میفرستن که درخواست شهروندی کانادا را بدی و....
لطفا در این مورد نظر بدین

دوست عزیز این تفسیری که شما براش نوشتین خیلی زیادی شرین هستش. درخواست شهروندی کانادا یا تقاضای پناهنده گی ؟؟؟ آیا به تمامی مشکلاتش واقف هستید؟؟؟
اگر برای پناهندگی میخواید اقدام کنید هزینه ی کمی هستش اما تایتلش تقاضای مهاجرت نیست.

پیروز باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، sherwean001
سلام
بازم خواهش میکنم جوابم رو بدید...من عجله دارم...
در ضمن آیا راهی برای مهاجرت هست برای دبیری high school ? مثلا برای دبیر ویزا میدند؟
لطفا جواب بدید...
در ضمن پول هم خیلی نداریم شاید 20 میلیون تومن ولی شاید بتونیم از یکی یکم قرض بگیریم..
و یه چیز دیگه ما فامیلمون دبی ساکنه و همچنین برادر مادرم تاحالا چند بار رفته استرالیا و یه بار گفت یه چیزی داره به نام کارت طلایی فکر کنم... چی هست؟ کمک میکنه؟
من منتظرم ...
با تشکر.
پاسخ
در مورد این شرکت میگن که یه شرکت معروفه و درخواست مهاجرت میدی نه پناهندگی.اما نمیدانم مشکلات و مراحلش به چه صورته.اگر راهنمایی کنید بسیار ممنون میشم.
پاسخ
keyking نوشته: در مورد این شرکت میگن که یه شرکت معروفه و درخواست مهاجرت میدی نه پناهندگی.اما نمیدانم مشکلات و مراحلش به چه صورته.اگر راهنمایی کنید بسیار ممنون میشم.

دوست عزیز
اول اینکه کار این شرکت کاملا غیر قانونی است پس همچین هم نمیتونه معروف باشه!!
دوم اینکه شما یک لطفی کنید و به نوشته خودتون مراجعه کنید : "نرسیده به کانادا (داخل هواپیما)پاسپورتو دور میندازی" این یعنی چی؟؟ تفسیری غیر از تقاضای پناهندگی داره بفرمایید. اینجا مینیمم 11 هزارتا سالی خرج تحصیله، اگر واقعا اینطوره بنده به شخصه حاضرم دستی 2 میلیون شرینی شما رو بدم و تمامی این مراحل رو از اول انجام بدم.

تقاضای مهاجرت یک سری مراحل داره، اون هم اینطور نیست که وقتی اومدید اینجا تو فرودگاه بگید من میخوام تقاضای مهاجرت بدم. شما می بایست از کشور خودتون و تحت عناوین مشخت تقاضای خودتون رو اعلام کنید مثل " اسکیل ورکر" یا ...........

که خود این کار چند سال طول خواهد کشید. و در صورت تایید سفارت کانادا در کشورتون تازه مراحل آماده شدن برای آمدن به کانادا هستش.

این کار هیچ معنی غیر از پناهندگی نداره که اون هم مشکلات خاص خودشو داره، کمترین مشکلات بعدیش اینه که دیگه هیچ کدوم از اقوام درجه اولتون نمیتونن تقاضای ویزای توریستی یا دانشجویی بدن.(البته تا جایی که بنده شنیدم و برای یکی از اقوام پیش اومد) کافیه افسر کنسولی بنویسه که تضمینی نیست این شخص مثله فامیلش بعد از رسیدن تقاضای پناهندگی نده.

در هر صورت ممنون میشم اطلاعات دقیق تری بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، mohajerusa2011 ، OverLord ، sousangerd ، rs232 ، usa.lover ، خرداد ، shahram1347 ، saeedhei ، zohre ، Asy ، msar
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
من قصد مزاحمت برای شما ندارم فقط خواستم از شما کمی راهنمایی بگیرم
بنده حدود یک ساله که در مورد رفتن به کانادا تحقیق و بررسی میکنم ولی متاسفانه همش یکجا به بن بست میخورم
من محمود هستم 23 ساله از تهران شغلم بهیار هستم و مدت 5 سال است که در یکی از بیمارستان های تهران مشغول کار هستم و قصد مهاجرت به کانادا را دارم در ضمن متاهل هم میباشم
رشته شغلی من جزء شغل های مورد نیاز کانادا است و حتی برای امتحان RN در کانادا Eligible هستم اما به دلیل پایین بودن مدرک تحصیلی امتیازم به67 نمی رسه و تا حالا با هر وکیلی مشورت کردم جواب سر بالا شنیدم ولی با یک دوستی در کانادا در ارتباط هستم که اون می گه اگه Job offerبگیری می شه اما متاسفانه کسی را ندارم که برای من این کارو بکنه یا یک شرکت هست که میگه من برات Job offer میگیرم و هزینه اون 20000دلاره ولی من تمام سرمایه ام برای رفتن به اونجا اینقدره و نمی تونم تمام آن را در این زمینه سر مایه گذاری کنم
حال با تمام این تفاسیر نظر شما چیه
اگر نظرتون را برام ایمیل کنید ممنون می شم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان