کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال
برو کلاس هایی که بجای یاد دادن زبان انگلیسی بهت یاد میدن که چطوری آیلتس رو پاس کنی
این جور موسسات بیشتر بدرد آیلتس میخورند تا خونه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
حدود 40 روز است كه مدارك(مهاجرت به كبك) را به سفارت كانادا در سوريه فرستادم اما هنوز هيچ جوابي در باره فايل نامبرم نگرفتم يه ميل هم زدم كه پيگيري كنم ولي بازم جوابي نگرفتم، به نظر شما بايد باز هم منتظر باشم؟ يا اينكه تماس تلفني بگيرم؟ از چه طريقي مشيه پيگيري كرد؟ آيا نرماله كه اينقدر طول بكشه؟
پاسخ
lina نوشته: سلام
حدود 40 روز است كه مدارك(مهاجرت به كبك) را به سفارت كانادا در سوريه فرستادم اما هنوز هيچ جوابي در باره فايل نامبرم نگرفتم يه ميل هم زدم كه پيگيري كنم ولي بازم جوابي نگرفتم، به نظر شما بايد باز هم منتظر باشم؟ يا اينكه تماس تلفني بگيرم؟ از چه طريقي مشيه پيگيري كرد؟ آيا نرماله كه اينقدر طول بكشه؟

سلام لينا جان
اين موردي که مطرح کردي، براي منم اتفاق افتاده. من آبان 87 مدارکم (فدرال) رو براي سفارت کانادا توي سوريه فرستادم، اما هنوز هيچ خبري نشده. چند بارم به سفارت تهران زنگ زدم، جوابمو ندادن. ميخواستم يه ايميل بزنم که هنوز فرصت نکردم. من فکر ميکنم اگه پيگيري کني بهتر باشه. البته اگه منم در جريان بذاري که چيکار کردي و چي جواب دادن ممنون ميشم.
اگه از بچه ها کسي به اين مورد برخورد کرده و اقدامي انجام داده لطفاً بگه.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
خواهر همسر من الان سه سال که اقدام کرده بعد از 1.5 سال فایل نامبرشون در اومد ولی تو این 1.5 سالی که از اون گذشته هنوزم خبری نیست موقعیتشون هم از نظر امتیاز بسیار خوبه خودش فوق لیسانس و شوهرش دکترا دارند و استاد دانشگاه هم هستند و عضو هیئت علمی و....
پاسخ
از چهارشنبه هفتم اکتبر، تصاویر خیابان ها و ساختمان های 11 شهر کانادا به سیستم جستجوی سایت Google Map افزوده شد.

به گزارش ایرانتو هم اکنون کاربران و بویژه علاقمندان مهاجرت به کانادا ، می توانند هر کجای این کشور را که مایل باشند با کیفیت بالا مشاهده کنند.

شهرهایی که تصاویر آنها در گوگل قرار گرفته عبارتند از: تورنتو، مونترآل، ونکوور، اتاوا، کلگری، کبک سیتی، هلیفاکس، کیچینر، واترلو، اسکوامیش و ویستلر.

با اینکه گسترش سیستم تصویری گوگل (Google Srtreet)، از آمریکا و اروپا به کانادا، با بحث های داخلی بین مقامات حفاظت از حقوق خصوصی کانادا و شرکت گوگل، همراه بود، اما مردم این کشور از این اقدام گوگل استقبال کردند.

نکته جال توجه اینکه چهره همه آدم ها و شماره پلاک خودرو ها کمی محو شده اند تا قابل شناسایی نباشند.

همچنین مشاورین املاک می توانند، منازل فروشی و اطراف آن را ابتدا در دفتر خود و بر روی صفحه مانیتور به خریداران نشان دهند و بعد از آن برای دیدن داخل منزل، به محل عزیمت کنند.

هم اکنون هموطنان عزیز و منتظران مهاجرت و تحصیل ، می توانند سفر مجازی خود را به کانادا بدون پرداخت هزینه بلیط و دریافت ویزا آغاز کنند!

توجه داشته باشید، در این سفر ، همه فصول سال را در کنار هم تجربه خواهید کرد... مثلا ممکن است یک خیابان تورنتو را در زمستان ببینید و دیگری را در تابستان!

کافیست نشانی و کد پستی نشانی مورد نظر خود را در بخش Google Map وارد کرده و سپس آدمک زرد رنگ سمت چپ تصویر را با ماوس خود ، بر روی خیابان مورد نظر بکشید.

خیابان هایی که به رنگ آبی درمی آید، مشمول تصویربرداری هستند.

اگر آدمک مزبور به رنگ زرد نبوده و سفید مانده باشد، به معنی آنست که هنوز تصاویر آن بخش از کشور یا شهر در کانادا به گوگل اضافه نشده است.

منبع : http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=67670
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، msar ، sherwean001
این عکس که میبینید کنسلولگری آمریکا در ونکوور هستش.
کیفیت تصاویر کانادا خیلی بهتر از آمریکا است. چون آمریکا رو خیلی وقت پیش عکسبرداری کردند.
[عکس: ss.png]
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، msar
سلام من میخواستم راجع به ازدواج با یک خانوم کانادایی سوال بپرسم که از زمان اقدام تا تارفتن چه مراحلی داره وچه قدرطول میکشه اگه راهنمایی کنیید منو ممنون میشم
پاسخ
چند نفر افغانی به شما معرفی کنم که با خرج کردن 20 تومن هنوز تو یونان سرگردان هستند
یا چونان سرخی سیب یا که این خنجر سرخ تو این دو روز عمر بنده چند تا خدا باید بشیم

به یاد زنده یاد حسین پناهی
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rad_95 ، msar
معمولا ۷-۴ ماه اگر همه چی‌ کامل و درست باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: iraq ، msar
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
من به راهنمایی همتون احتیاج دارم
میخواستم بگم که من 12 میلیون پول دارم و میخوام اگر بشه با یک ویزای تحصیلی برم کانادا و پناهنده بشم چون پولی برای تحصیل ندارم
از شما دوستان میخوام به من بگید چی کار کنم
من تا آخر اسفند ماه میتونم خارج بشم بعد از اون مشمول سربازی میشم
از دوستان میخوام اگر راهی ترفندی بلدن که بتونم از کشور خارج بشم و به کانادا یا هر کشور اروپایی برم به من بگن
ممنون
پاسخ
سلام
دوست عزیز پناهنده ها هیچ حقی رو ندارن از جمله تحصیل و خدمات درمانی و کار و.....
البته من اطمینان ندارم ولی این حرفیه که از بقیه شنیدم..
بی سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند، بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند. / آلوین تافلر
" مردان شجاع فرصت مي آفرينند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت مي نشينند " . گوته
پاسخ
سلام کسی میدونه چه جوری میتونم هزینه پروسه مهاجرت رو پرداخت کنم؟
پاسخ
با سلام
طي پيگيريهايي كه با ايميل كردم ، متوجه شدم كه فايل نامبرم در تاريخ 18 شهريور ارسال شده كه تا امروز هيچ نامه‌اي به دستم نرسيده. طبق پيشنهاد سفارت تا آخر اكتبر صبر كردم و دوباره يك ايميل ديگر زدم تا برام فكس كنند يا ايميل كنند اما اين بار كفتند شما بدون مصاحبه پذيرفته شديد و گواهي تاييد هم براتون ارسال شده د رتاريخ 20 مهر، اما باز هم هيچ نامه‌اي تا امروز كه 19 آبان است بدستم نرسيده، من بايد از پست پيگيري كنم؟ بعد از اين تاييديه بايد دوباره مدارك بفرستم به فدرال؟ ممنون ميشم اگر راهنماييم كنيد.
پاسخ
fitrat جان،
بهتر نبود به خود شخص پيغام بدي. ضمن اينکه ميتونستي بهش بگي واسه چي ميخواي باهاش تماس داشته باشي.

omid_canada1992 عزيز، بايد بگم که هر چيزي هم يه ارزشي داره. بنظر من براي مهاجرت به هر طريقي که شده و با يک آينده مبهم، روي زندگي خودت قمار نکن. مهاجرت وقتي خوبه، که حداقل تا يه جائيش روشن باشه و بتوني روي يه سري مسائل حساب کني.
بيشتر تحقيق کنيد و بي گدار به آب نزنيد.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedhei ، Ali Sepehr ، mkviva ، rad_95 ، msar
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
من به راهنمایی همتون احتیاج دارم
میخواستم بگم که من 12 میلیون پول دارم و میخوام اگر بشه با یک ویزای تحصیلی برم کانادا و پناهنده بشم چون پولی برای تحصیل ندارم
از شما دوستان میخوام به من بگید چی کار کنم
من تا آخر اسفند ماه میتونم خارج بشم بعد از اون مشمول سربازی میشم
از دوستان میخوام اگر راهی ترفندی بلدن که بتونم از کشور خارج بشم و به کانادا یا هر کشور اروپایی برم به من بگن
ممنون

[font=Tahoma]سلام امید کانادا
امیدوارم که حال خودت خوب باشه راستش را بخوای من نمیخواستم که عضو این سایت خیلی خوب و مفید بشم اما وقتی پیغام تورا دیدم دیگه نتونستم جلوی خودم را بگیرم
من حدودا بیست سال هست که ساکن کانادا هستم و توی این مدت خیلی سعی کردم که به همه جوونهای ایرانی که دوست دارن به کانادا بیان کمک کنم

اینکه شما یه مقداری پول داری خیلی عالیه به نظر من سریعترین و مطمینترین راه با توجه به وضعیت شما و مقدار پولی که داری اینه که از یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیری و یک سال مشغول به تحصیل بشی

بعد از یک سال اینجا قانونی وجود داره که به شما اجازه میده که واسه اقامت دایم اقدام کنی و اگر توی این مدت یک سال خلافی ازت سر نزده باشه به احتمال خیلی زیاد قبول میشی من اینو در مورد دست کم چهار تا دانشجوی ایرانی که از ایران با ویزای دانشجویی به کانادا اومدن و اقامت گرفتن اطلاع دارم

اگر بازهم در این مورد اطلاعات بیشتری خواستی میتونی برای من پیغام بگذاری
با آرزوی موفقیت
دم باریک[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: be khatere pesaram ، davoood63 ، Asy ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان