کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال
سلام دوستان شخصی‌ که ۲ ساله وارد کانادا شده و پناهنده هم هست برای عقد شدن به کشور ثالث بخواد بیاد چون پاسپورت نداره باید با تراول داکیومنت سفر کنه می‌خوام بدونم که بد از سفر به کشور ثالث برگشتش به کانادا دچار مشکل نمی‌شه ؟؟ به راحتی‌ می‌تونه برگرده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-27 ساعت 09:48)yasi.n نوشته:  سلام دوستان شخصی‌ که ۲ ساله وارد کانادا شده و پـنـاهــنده هم هست برای عقد شدن به کشور ثالث بخواد بیاد چون پاسپورت نداره باید با تراول داکیومنت سفر کنه می‌خوام بدونم که بد از سفر به کشور ثالث برگشتش به کانادا دچار مشکل نمی‌شه ؟؟ به راحتی‌ می‌تونه برگرده ؟

وقتی شما با تراول داکیومنت معتبر سفر کنید هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد.
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2017-04-27 ساعت 20:20)marco250 نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 09:48)yasi.n نوشته:  سلام دوستان شخصی‌ که ۲ ساله وارد کانادا شده و پـنـاهــنده هم هست برای عقد شدن به کشور ثالث بخواد بیاد چون پاسپورت نداره باید با تراول داکیومنت سفر کنه می‌خوام بدونم که بد از سفر به کشور ثالث برگشتش به کانادا دچار مشکل نمی‌شه ؟؟ به راحتی‌ می‌تونه برگرده ؟

مگه تراول داکیومنت نامعتبر هم وجود داره ؟ و معتبر بودن یا نبودن رو چطور باید تشخیص داد ترول معتبر رو از کجا باید گرفت ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-29 ساعت 14:05)yasi.n نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 20:20)marco250 نوشته:  

مگه تراول داکیومنت نامعتبر هم وجود داره ؟ و معتبر بودن یا نبودن رو چطور باید تشخیص داد  ترول معتبر رو از کجا باید گرفت ؟

منظور تراول داکیومنتی که اکسپایر نشده باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
برای انجام امور اداری سفارت کانادا در کدام کشور رو پیشنهاد میدید؟ و اینکه امور پرونده در کنسولگری ها هم انجام میشه یا باید حتما به سفارت مراجعه کرد؟
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان به راهنماييتون نياز داشتم،
ويزاي همراه براي كانادا كه اقامت نباشه مثل يه ويزاي موقت كاري همسرم كه منهم به عنوان همراه برم، سخت ميشه؟ تو سفارت چيا ميپرسن؟ اگه كسي اطلاعي يا تجربه اي داره لطفا راهنمايي كنه
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
من حدود یک ماه دیگه کار طلاقم تموم میشه و از شوهرم جدا میشم.
دو بچه ناقص دارم و به هر شکلی که شده میخام از ایران برم.
برای رفتن به کانادا چه راهی پیشنهاد میکنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم ممنون میشم ازتون .من 32 سالم هست .سال 82 دیپلم گرفتم .وقفه افتاد بین تحصیلم تا سال 89 رفتم فوق دیپلم IT گرفتم و بعدشم لیسانس شبکه های کامپیوتری سال 94 . سابقه کار مرتبط با رشتم ندارم .ولی به صورت ازاد بیمه بودم و بیمه پرداخت میکردم مدت 8 سال .به نظرتون اگه تو یکی از این شرکتهایی که پشتیبانی دستگاه pos بانک هستن کار کنم و بیمه بشم برای دو سه سال به نظرتون این قابل قبول هست به عنوان سابقه مزتبط ؟ در ضمن دانشگاهم علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز بوده . و معدل لیسانسم 14 .کلاس ایلتس هم دارم میرم برای نمره 7 .
ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-14 ساعت 22:54)alivandad نوشته:  سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم ممنون میشم ازتون .من 32 سالم هست .سال 82 دیپلم گرفتم .وقفه افتاد بین تحصیلم تا سال 89 رفتم فوق دیپلم IT گرفتم و بعدشم لیسانس شبکه های کامپیوتری سال 94 . سابقه کار مرتبط با رشتم ندارم .ولی به صورت ازاد بیمه بودم و بیمه پرداخت میکردم مدت 8 سال .به نظرتون اگه تو یکی از این شرکتهایی که پشتیبانی دستگاه pos بانک هستن کار کنم و بیمه بشم برای دو سه سال به نظرتون این قابل قبول هست به عنوان سابقه مزتبط ؟ در ضمن دانشگاهم علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز بوده . و معدل لیسانسم 14 .کلاس ایلتس هم دارم میرم برای نمره 7 .
در حال حاظر خیلی به رابطه سابقه گار مثل سابق گیر نیست چون کلا الان کانادا رشته مورد نیاز نداره و تمام رشته ها میگیره
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، alivandad ، pishtaz611
سلام خدمت دوستان گل مهاجرسرا
شاید 10 سالی باشه از طریق لاتاری اقدام کردم برای یو اس ولی قسمت ما نشد
چون هیچ اطلاعی از اقامت در کانادا و نحوه پیداکردن کار را ندارم ، بنده را مورد لطف قرار میدهید با راهنماییهای خوبتون..
لیسانس رشته فنی با سابقه کار مرتبط 5 ساله و متاهل
سپاسگزارم
2010 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2011 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2012 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2013 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2014 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2015 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2016 HAS ‎NOT BEEN SELECTED‎
2017 HAS ‎NOT BEEN SELECTED
2018 ...?
.
.
.‎
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-17 ساعت 17:58)navidyazdan نوشته:  سلام خدمت دوستان گل مهاجرسرا
چون هیچ اطلاعی از اقامت در کانادا و نحوه پیداکردن کار را ندارم ، بنده را مورد لطف قرار میدهید با راهنماییهای خوبتون..
سپاسگزارم

در صورتی که ایلتس ۷ به بالا داشته باشید برای استرالیا و کانادا در حال حاظر شانس دارید که البته گرفتن ایلتس ۷ دشوار است و برای کسی زبان متوسط داشته باشد حداقل یکسال زمان می برد.
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، pishtaz611
(2017-07-17 ساعت 18:10)ParsTrader نوشته:  
(2017-07-17 ساعت 17:58)navidyazdan نوشته:  سلام خدمت دوستان گل مهاجرسرا
سپاسگزارم

در صورتی که ایلتس ۷ به بالا داشته باشید برای استرالیا و کانادا در حال حاظر شانس دارید که البته گرفتن ایلتس ۷  دشوار است و برای کسی زبان متوسط داشته باشد حداقل یکسال زمان می برد.

سطح زبان من در حد متوسطه
به نظر شما از کجا میتونم شروع کنم؟
2010 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2011 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2012 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2013 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2014 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2015 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2016 HAS ‎NOT BEEN SELECTED‎
2017 HAS ‎NOT BEEN SELECTED
2018 ...?
.
.
.‎
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2017-07-15 ساعت 18:41)ParsTrader نوشته:  
(2017-07-14 ساعت 22:54)alivandad نوشته:  سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم ممنون میشم ازتون .من 32 سالم هست .سال 82 دیپلم گرفتم .وقفه افتاد بین تحصیلم تا سال 89 رفتم فوق دیپلم IT گرفتم و بعدشم لیسانس شبکه های کامپیوتری سال 94 . سابقه کار مرتبط با رشتم ندارم .ولی به صورت ازاد بیمه بودم و بیمه پرداخت میکردم مدت 8 سال .به نظرتون اگه تو یکی از این شرکتهایی که پشتیبانی دستگاه pos بانک هستن کار کنم و بیمه بشم برای دو سه سال به نظرتون این قابل قبول هست به عنوان سابقه مزتبط ؟ در ضمن دانشگاهم علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز بوده . و معدل لیسانسم 14 .کلاس ایلتس هم دارم میرم برای نمره 7 .
در حال حاظر خیلی به رابطه سابقه گار مثل سابق گیر نیست چون کلا الان کانادا رشته مورد نیاز نداره و تمام رشته ها میگیره
با ارزوی موفقیت برای همه

ممنون دوست عزیز . امیدوار شدم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 27 سال سن دارم میخوام از طریق فن و حرفه مهاجرت کنم صرفاً یک کشور انگلیسی زبان ، فعلا گزینه راحت تری جز کانادا پیدا نکردم ، مدرک کاردانی کامپیوتر دانشکاه آزاد دارم ، مدرک جوشکاری مقدماتی در حد مونتاژ از سازمان فنی و حرفه ای هم دارم ، بصورت 2 سال شغل خشکشویی و اتو بخار کار کردم مهارت اصلی من اتو بخار هست ، دوست دارم بعد از جا گیر شدن ادامه تحصیل بدم ،
هزینه ی مورد نیاز برای مهاجرت و غیره ؟ هزینه زندگی در کانادا؟
اگر ممکن هست بنده رو راهنمایی فرمایید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-24 ساعت 12:37)masoud768 نوشته:  سلام دوستان
من 27 سال سن دارم میخوام از طریق فن و حرفه مهاجرت کنم صرفاً یک کشور انگلیسی زبان ، فعلا گزینه راحت تری جز کانادا پیدا نکردم ، مدرک کاردانی کامپیوتر دانشکاه آزاد دارم ، مدرک جوشکاری مقدماتی در حد مونتاژ از سازمان فنی و حرفه ای هم دارم ، بصورت 2 سال شغل خشکشویی و اتو بخار کار کردم مهارت اصلی من اتو بخار هست ، دوست دارم بعد از جا گیر شدن ادامه تحصیل بدم ،
هزینه ی مورد نیاز برای مهاجرت و غیره ؟ هزینه زندگی در کانادا؟
اگر ممکن هست بنده رو راهنمایی فرمایید .

شما بدون داشتن لیسانس و ۳ سال سابقه کار و ایلتس ۷ به بالا شانسی برای مهاجرت به کانادا ندارید
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، pishtaz611

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان