کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
ممنونم معمولا چقدر زمان ميبره؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-09 ساعت 22:44)vahid4573 نوشته:  ممنونم معمولا چقدر زمان ميبره؟

معمولا به ماه مي كشه
ويزاي نامزدي
ارسال مدارك : ٢٨ ژانويه ٢٠١٥
دريافت رسيد نامبر : ٢ فوريه ٢٠١٥
سرويس سنتر : كاليفرنيا
اپرو : ١٢ فوريه ٢٠١٥
سفارت : ارمنستان
وقت مصاحبه :٧ آوریل
دریافت ویزا : 11 آوریل
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون ٢ سوال ديگه داشتم من نامزدم وقتي مدارك فرستاده عكس هاي نامزديمون تاريخ و مكانش مشخص نبوده ايا اين خيلي مهمه؟ سوال بعدم كه اون تعهد نامه كه بعد از ورود طي ٩٠ روز ازدواج ميكنيم فراموش كرديم بفرستيم .ممكن اين باعث نقص مدارك بشه؟يا بايد زمان مصاحبه ببرم.الان ٥ ماه گذشته حدي ميزنين واسه اپرو شدن چقدر ديگه بايد صبر كرد؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-09 ساعت 23:43)vahid4573 نوشته:  ممنون ٢ سوال ديگه داشتم من نامزدم وقتي مدارك فرستاده عكس هاي نامزديمون تاريخ و مكانش مشخص نبوده ايا اين خيلي مهمه؟ سوال بعدم كه اون تعهد نامه كه بعد از ورود طي ٩٠ روز ازدواج ميكنيم فراموش كرديم بفرستيم .ممكن اين باعث نقص مدارك بشه؟يا بايد زمان مصاحبه ببرم.الان ٥ ماه گذشته حدي ميزنين واسه اپرو شدن چقدر ديگه بايد صبر كرد؟

عذر مي خوام اينجوري مي گم ولي شما قطعا نقص مدرك مي خوريد ، اون نامه از همه چي مهم تره تو مرحله اول.
بعد از اون بردينگ پس ها و استمپ هاي پاسپورت ، عكس ها هم بايد date printed باشند يا پشتش تاريخ و توضيح.
شما سرويس سنترتون كجاست ؟ من كاليفرنيا بودم و ١٠ روزه اپرو شدم ( البته قبلش ٥ ماه تا سيتيزن شدن نامزدم صبر كرديم ) ولي باز بوده كيسي كه اين ها نبوده و اپرو شدن
ويزاي نامزدي
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
فكر مكنين تماس بگيريم؟ چون من از هر كي پرسيدم ٦ ماه طول ميكشه معولا dallas

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 00:16)vahid4573 نوشته:  فكر مكنين تماس بگيريم؟ چون من از هر كي پرسيدم ٦ ماه طول ميكشه معولا dallas

ميانگين الان كسايي كه ١٤ آگوست فرستادند اپروشون اومده ، به نامزدتون بگيد از آمريكا بهشون زنگ بزنه . معمولا جواب هميشگي رو مي دند
ويزاي نامزدي
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنمايي

پاسخ
تشکر کنندگان:
اين سوء پيشينه اكراين تا چقدر اهميت داره؟مگه ف ب اب چك براي چك كردن اين مساءل نيست من امروز رفتم سفارت ميگه حدود ١ سال طول مي كشه.نظرتون چيه؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
من الان ٥ ساله ايرانم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 16:38)vahid4573 نوشته:  اين سوء پيشينه اكراين تا چقدر اهميت داره؟مگه ف ب اب چك براي چك كردن اين مساءل نيست من امروز رفتم سفارت ميگه حدود ١ سال طول مي كشه.نظرتون چيه؟

دوست من ، اگه من جای شما بودم اگه تو پاسپورت فعلیم ، ویزای اکراین نبود چیزی کلا نمی گفتم . چون تو فرم دی اس 160 هم مشخصات کشورهای 5 سال اخیر رو می خواد .
ويزاي نامزدي
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست خوبم ويزاي توريستي داره مال ٢٠١٢ اون پاسپورت قديم ويزا داشت .خيلي جالبه ميگه ١ سال تازه نوبت ام نميده ميگه بعد عيد تازه زنگ بزن.ف ب اي چك مگه واسه اي چيزا نيست كلا؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
يه نكته ديگه من الان دقيق نگاه كردم ٤ ساله ٥ سال نشده

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 20:06)vahid4573 نوشته:  دوست خوبم ويزاي توريستي داره مال ٢٠١٢ اون پاسپورت قديم ويزا داشت .خيلي جالبه ميگه ١ سال تازه نوبت ام نميده ميگه بعد عيد تازه زنگ بزن.ف ب اي چك مگه واسه اي چيزا نيست كلا؟

خب پس تنها راهی که هست اینه اگه از شما روز مصاحبه از شما خواستن ، بهشون جریان رو توضیح بدید. راه دیگه ایی به ذهنم نمی رسه . دوستان اگه راهی به نظرشون رسید کمک کنن.
ويزاي نامزدي
پاسخ
تشکر کنندگان:
پس در كل داخل فرم ds160 بايد بنويسم اكراين بودم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 20:45)vahid4573 نوشته:  پس در كل داخل فرم ds160 بايد بنويسم اكراين بودم؟

حتما تمام سفرهای 5 سال اخیر رو بنویسید .
ويزاي نامزدي
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان