مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
(2015-08-17 ساعت 12:48)vahid4573 نوشته:  
به نظر من اون نامه مهمه حتما تعهد نامه ازدواج فراموش نشه من نقص مدرك خوردم واسه تعهد نامه ازدواج

‎ ‎

تعهد نامه ازدواج كه دو تاموون بايد بنويسيم رو نوشتيم. منظورم اين بود كه لازمه از سمته خانواده و اشنايان كسي هم نامه بنويسه و بگه در جريان نامزدي و رابطه ما هست؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
به نظرم خوبه انجام بدين

‎ ‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: مريم مريم ، shadoow
دوستان من يه سري سوال تو پر كردن فرمها دارم ممنو ميشم كمكم كنيد.
١. من ادرس خونم تو امريكا تويع مقدار جايي كه تو فرم ‎i-129f‎ گذاشته جا نميشه، همچنين كده پستي ايران هم اونجا جا نميشه. چيكار كنم؟ اينارو بهده پرينت دستي وارد كنم اشكال نداره؟
٢. تو فرم ‎g-325‎ اينكه تاريخ امضاي من و نامزدم كي باشه مهمه يا بايد هر دو تو يه روز امضا كنيم؟
٣.توي ‎g-325‎ اون قسمت كه ‎last 5 years employment‎ رو خواسته بايد دانشجويي رو بنويسيم يا نه؟ بعدش منظور كار رسميه يا پروژه دانشجويي كه هيچ قراردادي هم مداري ازش هم بايد بنويسيم؟
٤. توي ‎g325‎ اخرين ادرس خارج از ايران رو خواسته كه ماله نامزدم ميشه ادرس كنونيش كه هنوزم توشه. اما اجازه نميده بنويسيد تا ‎present‎ يا ‎current‎ و ماه و سال ميخواد. چيكار كنيم؟ آينده بزنيم؟
٥. برگه تجرد يا يه چنين چيزي واسه مني كه سيتيزن امريكام و درخواست كننده هستم هم لازمه؟

من خيلي استرس دارم ممنون ميشم كسي سوالامو جواب بده. مرسي
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ممنون از پاسخ هاتون و مهاجر سرا
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر ‎Feb/3‎
‎ISSUE: Feb/10‎

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوستان ايا شما جزوه مداركي كه فرستاديد، اجازه پدر دختر هم بوده؟ (خوده دختر سيتيزن و درخواست كننده ويزا براي نامزدش هست)
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ببخشيد من يه سوالي داشتم، شما كه براي اثبات رابطه از مخابرات پرينت تلفنتون رو ميگيري چطور با توجه به حجم زيادش اينو درخواست ميكنيد و اين همه رو ارائه ميديد و اينكه جچوري ترجمش ميكنيد وقتي فارسيه؟ مرسي
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
مدارکی مثل ایمیل ها، چت ها، پرینت تلفن و غیره که به فارسی هستند، آیا باید همگی ترجمه شوند؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
آیا باید ترجمه شناسنامه سیتی زن هم ارسال شود؟ یا کپی پاسپورت و ‎original Certificate of Naturalization‎ کفایت می کند؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2016-07-09 ساعت 08:42)Parisafarazman نوشته:  
سلام
مدارکی مثل ایمیل ها، چت ها، پرینت تلفن و غیره که به فارسی هستند، آیا باید همگی ترجمه شوند؟

خیر نیازی به ترجمه نیست
IR1‎
ارسال مدارک: ‎22/1/2014‎
ایمیل تایید مدارک: ‎27/1/2014‎
اپروو: ‎22/7/2014‎
دریافت کیس نامبر: ‎29/08/2014‎
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: ‎29/12/2014‎
ایمیل تکمیل مدارک: ‎12/08/2015‎
ایمیل مصاحبه: ‎2/2/2016‎
زمان مصاحبه: ‎2016.March.29‎
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر ‎2016
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2016-07-09 ساعت 13:11)masoudd7 نوشته:  
سلام
آیا باید ترجمه شناسنامه سیتی زن هم ارسال شود؟ یا کپی پاسپورت و  original ‎Certificate of Naturalization‎ کفایت می کند؟

بله ترجمه شناسنامه سیتی زن هم نیاز است.
IR1‎
ارسال مدارک: ‎22/1/2014‎
ایمیل تایید مدارک: ‎27/1/2014‎
اپروو: ‎22/7/2014‎
دریافت کیس نامبر: ‎29/08/2014‎
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: ‎29/12/2014‎
ایمیل تکمیل مدارک: ‎12/08/2015‎
ایمیل مصاحبه: ‎2/2/2016‎
زمان مصاحبه: ‎2016.March.29‎
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر ‎2016
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Pargosha ، سوونیا
دوستان من و تامزدم تو دوسال اخیر که اومده بود ایران همدیگرو تو شهر خودم لاهیجان دیدیم و همش 7 تا عکس داریم اونم همش مسخره بازی ولی نزدیک به همیم .میخوام بدونم اینا کافیه ؟بلیطشم هست .البته برادر شوهر خالمه ایا میشه ؟چت و غیره هم داریم تو این مدت .لطفا دوستان جواب بدن کافیه این عکسا با بگم قبل رفتنم به سفارت بیاد عکس خونوادگی یا مثلا خرید حلقه و غیره هم بگیریم .و یا اینکه بگم روز مصاحبم بیاد اونجا عکس بگیریم و همراهیم کنه ؟یا باید روز مصاحبم ایران باشه .در هر صورت لطفا راهنماییم کنید وما هنوز تو پروسه ی فرم پر کردن برای ‎uscis‎ هستیم لطفا بگید چه مدارکیو براشون بفرسته نامزدم .اینا رو میدونم که تعهد 90 روز ازدواج به امضا طرفین و عکس از نامزدم اثبات حضور در سن دیگو و ‎.....‎ بقیه رو لطفا راهنمایی کنید .سپاس
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ماري بهاري
سلام دوستان چطور مى شه از مسيج هاى تلگرام پرينت بگيرم؟راهنمايى كنيد لطفا،چون مى خوام مداركم را ارسال كنم و همه چت هام تو تلگرامم هست???
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ماري بهاري

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان