کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
(2014-05-23 ساعت 00:32)Beowulf II نوشته:  آقا یه سوال!
من که مزدوج شدم هم باید عکس و این چیزا رو با خودم ببرم؟ یا نیازی نیست؟
بله دوست عزیز
شما هم باید عکس و فیلم و از این چیزها ببری. ما که 7 ساله ازدواج کردیم و یک سری عکس به USCIC فرستاده بودیم ، آفیسر دوباره گفت که عکس بیشتری بیار تا ویزاتو بگیری. ما هم برای رو کم کنی 50 تا عکس از اول نامزدی تا 13 بدر امسال همونجا دادیم چاپ کردند و یک مشت محکم زدیم تو دهنشون و ویزامونو گرفتیم.Big Grin
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2014-05-23 ساعت 17:07)kamalir36 نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 00:32)Beowulf II نوشته:  آقا یه سوال!
من که مزدوج شدم هم باید عکس و این چیزا رو با خودم ببرم؟ یا نیازی نیست؟
بله دوست عزیز
شما هم باید عکس و فیلم و از این چیزها ببری. ما که 7 ساله ازدواج کردیم و یک سری عکس به USCIC فرستاده بودیم ، آفیسر دوباره گفت که عکس بیشتری بیار تا ویزاتو بگیری. ما هم برای رو کم کنی 50 تا عکس از اول نامزدی تا 13 بدر امسال همونجا دادیم چاپ کردند و یک مشت محکم زدیم تو دهنشون و ویزامونو گرفتیم.Big Grin
سلام دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید چون خوندن 138 صفحه و بدست اوردن مطلب مورد نیاز خیلی وقت گیره .
1)اگر یک فرد سیتزن باشد ولی در آمد نداشته باشد و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
1-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
1-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
1-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
2) اگر یک فرد سیتزن نباشد و گرین کارت داشته باشد ولی در آمد داشته باشد (ماهی 1400 دلار ) و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
2-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
2-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
2-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
خواهشمند است نسبت به تجربه ای که دارید بهترین روش و سریعترین روش را در دو حالت فوق سیتزن باشد و گرین کارت داشته باشد به ایمل من ارسال نماید یا پیام خصوصی بدهید .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salam dostan man diroz mosahebe dashtam ax va masareke ke neshon bede nadashtam emroz bordam azam gereft goft 3 ta 5 roz khabar midan yani visa midan?!
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید چطور میتونم از مکالمه های وایبر و اسکایپ و ایمیل پرینت گرفت.
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
مصاحبه ابوظبی 16 نوامبر 2014
دریافت ویزا 19 نوامبر 2014,
ارسال مدارک گرین کارت مارچ 2015
دریافت گرین کارت اکتبر 2015 Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
ويزاي نامزدي

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-02 ساعت 11:01)vahid4573 نوشته:  ويزاي نامزدي

سلام دوست عزيز من درست كردم رفتم محضر و بعدش ترجمه كردم فرستادم و خيلى سريع هم اپروو شدم ، ولى دوست هاى اينجا هستن كه فقط تعهد نامه رو خودشون نوشتن و هيچ مساله ى نداشتن [emoji4][emoji4][emoji4]
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنماي متنش رو ميتونم ازتون بخوام؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-02 ساعت 14:04)vahid4573 نوشته:  ممنون از راهنماي متنش رو ميتونم ازتون بخوام؟

عزيزم متن خاصى نيست اسم خودتون رو بنويسيد و تعهد بديد كه با نامزدتون با اسم وقتى رسيديد امريكا در مدت نود روز ازدواج ميكنيد حالا يك زره هم از مراسم ازدواج بگيد مثلاً جشن ميگيرد يا نه فقط يه مهمونى ساده بر قرار ميكنيد [emoji4][emoji4][emoji4]
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از لطفتون

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
خواهر من از طریق لاتاری تونست بره آمریکا و حدود چهار ماهی که اونجا بود گرین کارت خودش رو گرفته و الان اومده ایران و ازدواج کرده، می خواستم راهنمایی کنید که برای اینکه بخواد برای شوهرش اقدام کنه چه کارهایی باید انجام بده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-09 ساعت 00:12)sumoraei نوشته:  با سلام
خواهر من از طریق لاتاری تونست بره آمریکا و حدود چهار ماهی که اونجا بود گرین کارت خودش رو گرفته و الان اومده ایران و ازدواج کرده، می خواستم راهنمایی کنید که برای اینکه بخواد برای شوهرش اقدام کنه چه کارهایی باید انجام بده؟

سلام عزيزم بهتر شما بريد تو قسمت ازدواجى و اونجا سئوالتون رو مطرح كنيد و جواب هاى بهترى از دوستان ميگيريد اينجا براى كيس نامزدى هستش
پاسخ
تشکر کنندگان: sumoraei
سلام دوستان عزيز من مدت چند سال اكراين زندگي مي كردم دانشجو بودم الان ٥ سال ايرانم. من بايد برگه عدم سوء پيشينه بگيرم راهنمايي كنيد؟؟؟؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-09 ساعت 01:17)vahid4573 نوشته:  سلام دوستان عزيز من مدت چند سال اكراين زندگي مي كردم دانشجو بودم الان ٥ سال ايرانم. من بايد برگه عدم سوء پيشينه بگيرم راهنمايي كنيد؟؟؟؟

بله .
Applicants are required to submit police certificates in all names as well as all dates of birth that they have used. The police certificate must be submitted from each place in which the applicant lives or has lived for more than six months since reaching the age of 16. This includes localities where applicants have lived during university studies. If the applicant was on military service, he/she should bring the certificate from the local draft board. If an applicant has lived abroad for more than one year, a police certificate must also be submitted from the country in which he/she lived. .
ويزاي نامزدي
ارسال مدارك : ٢٨ ژانويه ٢٠١٥
دريافت رسيد نامبر : ٢ فوريه ٢٠١٥
سرويس سنتر : كاليفرنيا
اپرو : ١٢ فوريه ٢٠١٥
سفارت : ارمنستان
وقت مصاحبه :٧ آوریل
دریافت ویزا : 11 آوریل
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون دوست عزيز.يعني من بايد برم از سفارت اكراين نامه بگيرم؟چون قبلا اونجا بودم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-09 ساعت 22:33)vahid4573 نوشته:  ممنون دوست عزيز.يعني من بايد برم از سفارت اكراين نامه بگيرم؟چون قبلا اونجا بودم؟

بله چون بيشتر از ٦ ماه اونجا بوديد
ويزاي نامزدي
ارسال مدارك : ٢٨ ژانويه ٢٠١٥
دريافت رسيد نامبر : ٢ فوريه ٢٠١٥
سرويس سنتر : كاليفرنيا
اپرو : ١٢ فوريه ٢٠١٥
سفارت : ارمنستان
وقت مصاحبه :٧ آوریل
دریافت ویزا : 11 آوریل
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان