کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن مهندسین کامپیوتر
(2016-04-17 ساعت 15:17)look98 نوشته:  سلام
از دوستانی که در صنعت کامپیوتر و it  در آمریکا شاغل هستن سوالی داشتم
معمولا مهندس های کامپیوتر و ای تی چقدر حقوق میگیرن؟
کار مرتبط با کامپیوتر  از لحاظ سطح اجتماغی در چه جایگاهی هستش؟

1- از ساعتی هفت دلار تا ساعتی پانصد دلار (پروژه ای) و حتی بیشتر، بسته به تخصص
2- از علاف روزگار داریم تا بیل گیتس و استیو جابز مرحوم
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، storagemeter ، admiral.arash
(2016-04-17 ساعت 11:17)alinzd نوشته:  دوستان عزیز
توی آمریکا
1.معمولا افرادی که ویندوزشون یا نرمافزارهاشون خراب میشه کجا میرن؟یا بخان سیستم ارتقا بدن؟
2.پرینترهای لیزری و نصب اون و شارژ کارتریج یا تعمیرات پرینترشون چطور؟

سوالم زیاد سخت نبودا؟
ممنون میشم ج بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-18 ساعت 19:10)alinzd نوشته:  
توی آمریکا
1.معمولا افرادی که ویندوزشون یا نرمافزارهاشون خراب میشه کجا میرن؟یا بخان سیستم ارتقا بدن؟

سوالم زیاد سخت نبودا؟
ممنون میشم ج بدید

معمولا این کارها رو یا شرکت سازنده انجام میده یا جایی که شما دستگاه رو خریداری میکنید.
کسانی هم هستند که شخصا این کار رو انجام میدن که توی فروشگاه هایی مثل والمارت کارت ویزیتشون هست یا تو craigslist آگهی میکنن.
اگر کار تعمیر پیرنتر میدونید تو سرویس سنتر شرکت ها میتونید بدون سرتیفیکیت کار بگیرید اما قسمت تعمیرات فروشگاه های معتبر معمولا سرتیفیکیت میخوان.
dv 2013, Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: alinzd ، copol ، sheghi
(2016-04-18 ساعت 20:13)mhb161 نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 19:10)alinzd نوشته:  
توی آمریکا

سوالم زیاد سخت نبودا؟
ممنون میشم ج بدید

معمولا این کارها رو یا شرکت سازنده انجام میده یا جایی که شما دستگاه رو خریداری میکنید.
کسانی هم هستند که شخصا این کار رو انجام میدن که توی فروشگاه هایی مثل والمارت کارت ویزیتشون هست یا تو craigslist آگهی میکنن.
اگر کار تعمیر پیرنتر میدونید تو سرویس سنتر شرکت ها میتونید بدون سرتیفیکیت کار بگیرید اما قسمت تعمیرات فروشگاه های معتبر معمولا سرتیفیکیت میخوان.
ممنون بابت جوابتون،پس فکر میکنم تقریبا مشابه ایران باشه و بشه موقعیت شغلی پیدا کرد تو این موارد،
فقط درمورد سرتیفیکیت مربوطه اطلاعاتی پیدا نکردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-18 ساعت 22:15)alinzd نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 20:13)mhb161 نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 19:10)alinzd نوشته:  سوالم زیاد سخت نبودا؟
ممنون میشم ج بدید

ممنون بابت جوابتون،پس فکر میکنم تقریبا مشابه ایران باشه و بشه موقعیت شغلی پیدا کرد تو این موارد،
فقط درمورد سرتیفیکیت مربوطه اطلاعاتی پیدا نکردم

+A
dv 2013, Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز اینم لینک اموزشو مباحث مربوطه با توجه به اطلاعات این دوست عزیزمون
http://p30download.com/fa/entry/47509/
پس باتوجه به این دوست عزیز این مدرک و سطح دانش برای پیدا کردن کار کامپیوتر و مخصوصا تعمیرات و خدمات خودمون مدرک comp TIA A+ لازم هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
من یک برنامه نویس  به زبانهاب سی شارپ و sql 2015  هستم   از بچه های گروه یک سوال داشتم آیا میتوان پروژه ویا قسمتی از پروژه را در منزل انجام داد وبعد پروژه را به شرکت های برنامه نویسی  فروخت وبطور خلاصه در منزل برنامه نویسی کنم واستخدام شرکت نباشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-24 ساعت 20:47)kasra نوشته:  من یک برنامه نویس  به زبانهاب سی شارپ و sql 2015  هستم   از بچه های گروه یک سوال داشتم آیا میتوان پروژه ویا قسمتی از پروژه را در منزل انجام داد وبعد پروژه را به شرکت های برنامه نویسی  فروخت وبطور خلاصه در منزل برنامه نویسی کنم واستخدام شرکت نباشم

افراد زیادی بصورت Freelancer یا Indie کار میکنن، یا حتی استخدام جایی هستن ولی در منزل کد میزنن. سایتهایی مثل Freelancer، ODesk هم برای ساماندهی همین نیروها طراحی شده. فقط بزرگ این وسط هست که شما باید 1- مهارت بالایی در کار خودتون داشته باشین و بتونین به موقع کارها رو انجام بدین 2- در ابتدا باید برای کار گرفتن و جا افتادن تلاش زیادی بکنین 3- با رقبای آسیایی، اروپایی که بعضا یک دهم خرج شما رو دارن از لحاظ قیمتی رقابت کنین. در کل به نظر من شما عملن با کار کردن درخونه دارین بزرگترین مزیت خودتون که حضور در آمریکا هست رو از دست میدین.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، storagemeter ، kasra
پيشنهاد من به شما دوستان واسه اينكه كار خوب پيدا كنين
١. علاقه منديتونو به يك فيلد انتخاب كنيد (شبكه، سخت افزار، فرانت اند، بك اند، آي او اس، اندرويد و ...)
٢.تجربه كاري رو در فيلد انتخابي بالا ببريد ( من در زمينه وب فرانت اند و بك اند ميگم دستتون بياد، فرانت اند: اچ تي ام ال، سي اس اس، جاوا اسكريپت (خيلي مهمه)، سعي كنيد هي پروژه انجام بديد حتي واسه خودتون و اون رو تو سايت هايي مثل گيتهاب بريزيد؛ بك اند: زبان برنامه نويسي مورد علاقه رو انتخاب كنيد پي اچ پي، جاوا اسكريپت (نود)، روبي، پايتون (اينا رو بورسه)، بعد از اينا فقط تمرين تمرين تمرين)
٣.خبره بودن در يك زمينه خيلي مهم تر از بلد بودن چند چيزه

حالا پيشنهادات من به دوستاني كه قصد طراحي و توسعه وب دارن، جاوا اسكريپت بعدش اگه قصد كار كردن در زمينه فرانت اند دارين ياد گرفتن لايبلرري هايي مثل جي كوئري، ري اكت (اين باز خيلي رو بورسه)، بك بون و ... اگه بك اند رو دوست داريد كار با نود جي اس و اكپرس و يا سيلز جي اس و ... (مهمترين چيز تمرينه و تمرين)

و در آخر پيشنهاد من به شما ياد گيري خيلي حرفه اي جاوا اسكريپت است چون آينده خيلي خيلي روشني داره و هر روز داره بهتر و بهتر ميشه، كسايي كه اهل فن هستند الان ميدونن كه شركت فيسبوك لايبرري ري اكت رو براي اپليكشن هاي ناتيو درست كرده يعني اينكه با جاوا اسكريپت مي تونين واسه آي او اس و اندرويد اپ بنويسيد ولي خوب تجربه ميخواد و تمرين زياد و آشنايي با خيلي چيزا
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، copol
سلام دوستان
من امسال در لاتاری برنده شدم و اگر خدا بخواد میخوام بیام آمریکا
من فوق نرم افزار دارم و 5 سال سابقه برنامه نویسی در شرکت خصوصی. تخصصم Net. هست و توسعه دهنده نرم افزار های تحت وب هستم. رزومه و نمونه کارهای نسبتا خوبی دارم که اگر جمع و جورشون کنم چندین پروژه ریز و درشت میشه که قابلیت آپ کردن رو سیستم های هاستینگ آنلاین پروژه رو داره. میخواستم بدونم احتمال اینکه بتونم کار مرتیط گیر بیارم چقدره و یا چقدر طول میکشه تقریبا و اصلا میشه با مدرک و سابقه ایران و تعدادی پروژه اپن سورس تو وب کار گیر آورد؟ در کل امیدی هست یا خیر؟ ممنونم از دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
از دوستان ایرانی کسی هست که داخل شهر سن خوزه یا بقیه شهر های امریکا در زمینه سخت افزار کامپیوتر شاغل باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
از دوستان ایرانی کسی هست که داخل شهر سن خوزه یا بقیه شهر های امریکا در زمینه سخت افزار کامپیوتر شاغل باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2016-06-03 ساعت 19:44)look98 نوشته:  با سلام
از دوستان ایرانی کسی هست که داخل شهر سن خوزه یا بقیه شهر های آمریکا در زمینه سخت افزار کامپیوتر شاغل باشه؟

دقیقا منظورتون از سخت افزار در چه سطح تحصیلی و تخصصی است؟
پاسخ
(2016-06-04 ساعت 01:57)yami نوشته:  
(2016-06-03 ساعت 19:44)look98 نوشته:  با سلام
از دوستان ایرانی کسی هست که داخل شهر سن خوزه یا بقیه شهر های آمریکا در زمینه سخت افزار کامپیوتر شاغل باشه؟

دقیقا منظورتون از سخت افزار در چه سطح تحصیلی و تخصصی است؟
کسایی که تجزبه کاری در زمینه تعمیرات دارند و هم مدرک تحصیلی در رشته سخت افزار دارند و هم مدرک دوره های تعمیراتی در زمینه تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ وهارد دیسک دارند
مثلا تجربه کار با دستگاه های تعویض چیپ ست یا درستگاه های بازیابی اطلاعات مثل pc 300
از دوستان ایرانی کسی هست که در زمینه تعمیرات یا در شرکت های تولید کننده سخت افزار مثل اینتل یا hp یا ... شاغل باشه؟
پاسخ
(2016-03-30 ساعت 12:24)ShohreAmini نوشته:  سلام دوستان مهاجر سرایی
اول از خودم بگم بعدا سوالمو مطرح می کنم. امیدوارم کسی جوابمو بدونه
من 27 سالمه و لیسانس IT دارم. امسال لاتاری برنده شدم و تا شهریور باید برم.
در حال حاضر دارم دوره های MCSA و CCNA رو تون آموزشگاه کهکشان نور تهران میگذرونم. قبلا هم با رشته خودم کار نکردم. و تنها دوره مقدماتی سی شارپ و گذروندم. سطح زبانم هم Intermediate هست. با این اوصاف به نظرتون می تونم تو آمریکا کار پیدا کنم. حالا به عنوان Help Desk یا هر چیز دیگه. و اینکه کدوم شهر رو پیشنهاد میکین. بگم که پشت مالی قوی یی هم ندارم

سلام در زمینه کامپیوتر شما یا باید ویرجینیا ی شمالی و یا ایالت واشینگتن و یا سانفرانسیسکو رو انتخاب کنی . در ویرجینیا موقعیت شغلی زیاد هست
Sterling & Ashburn از شهرهایی هستند که کار کامپیوتر زیاده
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان