کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام شهر امریکا رو برای زندگی انتخاب میکنید؟¿
نیویورک
15.63%
40 15.63%
لس انجلس
16.80%
43 16.80%
دالاس
10.16%
26 10.16%
اتلانتا
1.56%
4 1.56%
منطقه اورنج کانتی
6.64%
17 6.64%
استین
0.78%
2 0.78%
پرتلند
4.30%
11 4.30%
شیکاگو
3.52%
9 3.52%
میامی
1.95%
5 1.95%
واشینگتن
3.13%
8 3.13%
سیاتل
12.89%
33 12.89%
بوستون
3.91%
10 3.91%
لاس وگاس
7.42%
19 7.42%
فیلادلفیا
2.34%
6 2.34%
هیچکدام
8.98%
23 8.98%
مجموع 256 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین شهر های آمریکا برای زندگی
(2013-09-23 ساعت 00:24)golesang نوشته:  
(2013-09-22 ساعت 23:59)soli asali نوشته:  دوستان کسی درمورد Salt Lake City و Centerville اطلاعاتی داره ... اگه یه آمار کلی از این شهر یعنی درآمد و کار و آب و هوا و جرم جنایت و ... ممنون میشم . تا اونجایی که خودم تحقیق کردم رتبش از 100 ، 85 ه. یعنی باید جای خوبی باشه !

در مورد شهر سالت لیک سیتی اینو میدونم که شهر مذهبی هست کلا ایالت یوتا مذهبی ترین ایالت آمریکاست مرکز یکی از فرقه های عجیب مسیحیته . یکی از دوستان ما به اونجا رفته بودن اصلا راضی نبودن خانومش همش گریه میکرد و خیلی زود از اونجا رفتن کلا میگفتن خیلی دلگیره
شهرخوبی نیست مسیحیهای افراطی وشاخه مرمون ها اونجازندگی میکنند کنتاکی وکانزاس هم مردم نژادپرستی داره وزیادباخارجی ها برخوردخوبی ندارن.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، میخک سفید ، amirarsalan20 ، nora ، taherifar ، قصه گو ، Memolk
(2010-11-04 ساعت 03:32)زهره نوشته:  
(2010-11-03 ساعت 23:27)aminaran نوشته:  
(2010-11-03 ساعت 05:26)زهره نوشته:  سلام
اتفاقا ما هم 50 روزی هست که آمدیم pittsburgh من که خیلی خوشم آمده از این شهر، مردم خوبی داره شهر قشنگیه و اگه کسی زبانش تا حدودی هم خوب باشه راحت میتونه کار پیدا کنه، کلا به نظر من شهر خوبیه.
اگر ممکنه از این شهر بیشتر برای ما بگید با تشکر
سلام
اینجا شهر امنیه، جرم جنایت کمتر از جاههای دیگه آمریکاست. درصد بیکاریش پایین هست. حمل و نقل عمومیش بهتر از جاههای دیگه هست ولی نهایتا بدون ماشین نمیشه بود. شبیه شهرهای شمال سرسبز هست و چون دو تارودخانه داره جالب هست بخصوص در مرکز شهر که این دو تا رودخونه به هم میرسن. ایرانی توش زیاد نیست و یا اگه هستن پراکنده هستند. چون ما کلا توی آمریکا آشنای ایرانی نداشتیم ایجا رو ترجیح دادیم.
کار هم گیر میاد. اگه سوال خاصی دارید در خدمتم. موفق باشید.
سلام.ميشه درموردبازاركارگرافيك وتبليغات وهمينطوررشته حقوق توپنسيلوانياوپيتزبورگ منوراهنمايي بفرماييد؟ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان: sumya ، taherifar ، haniy
سلام دوستان کسی درباره ی سان فرانسیسکو و سبک زندگی، کار و آب و هواش اگر چیزی می دونه خوشحال می شم در اختیارم بگذارید.
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، kamix ، taherifar
(2013-09-24 ساعت 21:11)نوبل نوشته:  سلام دوستان کسی درباره ی سان فرانسیسکو و سبک زندگی، کار و آب و هواش اگر چیزی می دونه خوشحال می شم در اختیارم بگذارید.
سوال منم هست خواهشا راهنمایی کنید
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
دوستان در کلانشهر دالاس کدوم شهر مانند پلانو، فریسکو، آرلینگتون،دالاس و فارمز برنچ و یا..... برای زندگی هم از لحاظ هزینه و نزدیک بودن به مراکز کاریو کم بودن سیاهان و امنتیت و ..... بهتره؟
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
پاسخ
(2013-09-30 ساعت 21:58)kamix نوشته:  
(2013-09-24 ساعت 21:11)نوبل نوشته:  سلام دوستان کسی درباره ی سان فرانسیسکو و سبک زندگی، کار و آب و هواش اگر چیزی می دونه خوشحال می شم در اختیارم بگذارید.
سوال منم هست خواهشا راهنمایی کنید

این در حیطه ی تخصص استاد کبیر آرش جانه. میدونم که مدت هاست اونجاست Shy
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

پاسخ
تشکر کنندگان: manamilad ، taherifar
در مورد نیو جرسی کسی اطلاعاتی داره ؟
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، soheil1993
(2013-10-04 ساعت 03:20)reza_top60 نوشته:  دوستان در کلانشهر دالاس کدوم شهر مانند پلانو، فریسکو، آرلینگتون،دالاس و فارمز برنچ و یا..... برای زندگی هم از لحاظ هزینه و نزدیک بودن به مراکز کاریو کم بودن سیاهان و امنتیت و ..... بهتره؟

با عذرخواهی, یه انتقاد ریز کوچولو؛ کاش عبارت "کم بودن سیاهان" رو نمی نوشتید یا کمی تعدیلش می کردین. میدونین, هرجور حساب کنیم سیاهپوستی که توی آمریکا به دنیا اومده یا حالا سالهاست که اونجاست, از مایی که یک هفته است وارد خاک اون کشور شدیم, "شهروند سابقه دارتری" محسوب میشه. مگر اینکه ما به دلیل دیگه ای نخواهیم کنارش باشیم که شاید طرح این موضوع در مکانی به این اندازه عمومی جالب نباشه.
قایقی خواهم ساخت کیس نامبر: 2013AS00070xx سفارت: ابوظبی MAY ویزا: یکضرب مقصد:هرچه پیش آید خوش آید سفرنامه: http://goo.gl/jV9e2
پاسخ
سلام دوستان ... در مورد شهر شارلوت در کارولینای شمالی تجربه ای دارید ؟ لطفآ راهنمایی بفرمائید...
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

پاسخ
تشکر کنندگان: BirdMan ، amohammadiazar ، taherifar
بهترین جا برای زندگی فقط مینیاپولیس!!
اگه عکساشو ببینین خیلی باحاله
بناهاش مثلا تالار شهرش یه جورایی شبیه انگلیسه(یعنی شهر اروپایییه)
اب و هواشم خوبه ما که اگه کلیر بشیم حتما میریم اونجا
پاسخ
بهترین جا برای زندگی فقط مینیاپولیس!!
پاسخ
(2013-10-06 ساعت 12:48)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان ... در مورد شهر شارلوت در کارولینای شمالی تجربه ای دارید ؟ لطفآ راهنمایی بفرمائید...
دوست گرامی متاسفانه بخش زندگی در آمریکا در این انجمن آنچنان که باید پربار و فعال نیست که بتونید سریع و مفید اطلاعات کسب کنید علتش هم درگیری و مشغله فراوان اعضای مهاجر مقیم باشد که یا بطور کل از وبسایت مهاجرسرا خداحافظی کرده اند و یا هیچ فرصت و مجال و حوصله ای برایشان باقی نمی ماند تا سری به این انجمن بزنند. البته شاید بطور شانسی و اتفاقی یک نفر پیدا بشه و شما را خوب راهنمایی کنه. در کل بهترین راهنمایی برای شما این است که کلمات شارلوت و شارلوته را در انجمن « زندگی در آمریکا » جستجو کنید اطلاعات خوبی ظاهر خواهد شد که امیدوارم بدردتون بخوره.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، mohammadg846 ، Plano ، taherifar
(2014-08-05 ساعت 09:59)__ترانه___ نوشته:  بهترین جا برای زندگی فقط مینیاپولیس!!
دوست گرامی احتراماً جهت راهنمایی شما عرض کنم که تجربه دوستان قدیمی و پیشکسوتان دال بر این است که اصلاً منطقی و عاقلانه نیست که صرفاً با دیدن فیلمهای آمریکایی و عکسهای والپیپر زیبا از شهرها و مناطق مختلف آمریکا تصمیم به مهاجرت گرفت. شهر و ایالت مور نظرتان را در سایتهای مختلف بخصوص سایت معروف و معتبر www.areavibes.com و یا به عنوان نمونه www.walkscore.com همچنین www.trulia.com ابتدا از هر لحاظ تجزیه و تحلیل و سبک و سنگین و موشکافی کنید(مثلاً از لحاظ میزان و آمار فراوانی جرم و جنایت ؛ آب و هوا ؛ سلامت و رفاه ؛ هزینه ها ؛ ساختار و سیمای شهر ؛ نزدیک بودن با بهترین مدارس و دانشگاهها و ..............).یکی از شاخص های مهم ارزیابی شهرها آب و هوا می باشد. گمان کنم حتماً از سرمای سوزناک و یخبندان ششماهه یا هفت ماهه و بهار و تابستان زودگذر مناطق شمالی آمریکا به عنوان مثال مینیاپولیس با خبر هستید. این لینک http://www.areavibes.com/minneapolis-mn/livability/ را حتماً ببینید.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، mohammadg846 ، manamilad ، Plano ، kasrafo ، taherifar ، Nima90 ، asher
دوستان من یه آمار دیدم از جرم و جنایت در آمریکا از 2004تا2013 جدول و آدرسشو براتون میذارم. بدرد بخوره
[عکس: table.jpg]

http://www.movoto.com/blog/opinions/crim...over-time/
پاسخ
تشکر کنندگان: Nima90 ، HERMES7 ، hedyhoney ، قصه گو ، golia ، soruosh ، Essy
آخه بهترین شهر برای زندگی در چه شرایطی؟با چه امکاناتی؟
مثلا برای من بهترین شهر برای زندگی که یک مهاجر از ایران هستم آتلانتا بهشته.چرا؟چون یک فامیل پول دار دارم اونجا یک خونه داره 5 اتاق خوابه کارخونه ساخت موکت داره.با این اوصاف من هرگز به شهری جز آتلانتا رای نمیدم پس نتیجه میگیریم نتایج این رای گیری و با دقت باید بررسی کنیم چرا؟ چون اگه بر فرض 70 نفر توی این سایت شرایط من و برای شهر آتلانتا داشته باشند و رای به این شهر بدهند نمیشه این نتیجه رو برای همه مهاجرین اعمال کرد.
حالا فرض کنیم که همه مهاجرین ایرانی هیچ فک و فامیلی توی ینگه دنیا ندارند و سرمایه همه هم به یک اندازه باشه مثلا 20هزار دلار.در این شرایط باید بررسی کنیم که بهترین شهر کدومه.قطعا اگه با یک وکیل مهاجرتی درست و حسابی مشورت کنید میگه از شهری های حومه و تقریبا ارزان قیمت از لحاظ هزینه ها باید شروع کرد
قربونتون برم که به نیورک و لس آنجلس رای بالایی دادید Smile
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: miyu ، golia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان