کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي
(2016-08-22 ساعت 22:57)alirezadehghan2000 نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 15:24)قرباني نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 14:23)alirezadehghan2000 نوشته:  دوستان کسی میدونه آزمایش خون مدیکال شامل چه آزمایش هایی هست؟
آرزوی موفقیت برا همه دوستان

سلفیس و هپاتیت.ایدز دیگه به عنوان بیماری پرخطر نیست و منعی جهت مهاجرت به حساب نمیاد
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-23 ساعت 13:45)mani_badb0y نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 22:57)alirezadehghan2000 نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 15:24)قرباني نوشته:  -------------------
سلام
من مطمئن نيستم چون پاكت مهر شده دادن
اما از دكتر كه پرسيدم گفت چكاب اعتياد و ايدز و هپاتيت هست برا خانم ها بارداري هم توش هست

حالا ديگه صلاحيت حرف شونو نمي دونم
ممنون

سلفیس و هپاتیت.ایدز دیگه به عنوان بیماری پرخطر نیست و منعی جهت مهاجرت به حساب نمیاد

---------
سلام
منم نگفتم پرخطر يا منعيتي داره
گفتم دكتر گفت اينا هست و اينكه شايدم اصلا نباشه گفتم كه مطمئن نيستم درست باشه
شايد فقط آزمايش گرفته ميشه برا اطلاع از وضعيت سلامتي مون نمي دونم
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، shadoow
بچه هایی که آنکارا پیش دکتر اونگان تست مدیکال دادن یه سوال داشتم.
تاحالا شده یا حالا شنیدید که برای مطب اونگان کسی وقت مدیکال نتونه بگیره و بره اونجا و چون نوبت نداشته کارشو انجام نده؟
کلا وقتهاش تا چند روز آینده پر هست و وقت نمیشه گرفت از سایتش.کسی تجربه ای تو این زمینه داره که بدون وقت رفته باشه؟
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 11:39)mahdi7535 نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بگم غیر از انستیتو پاستور در تهران در مشهد هم دکتر دهقان نیری کارت واکسیناسیون صادر میکنن.
من خودم در dv2015 برنده شدم و چون ساکن مشهدم ایشونو پیدا کردم واز این طریق اقدام کردم.هنگام مصاحبه در آنکارا هم هیچ مشکلی پیش نیومد و مثل کارت انستیتو این رو هم قبول دارن.البته من خودم با تحقیق پیش ایشون رفتم ودیدم خیلی ها از ایشون کارت گرفتن.این رو بیشتر برا همشهری های خودم وشهرستانی های عزیز گفتم.خودشون هم واکسن ها رو داشتن و موارد لازم رو برای من تزریق کردند.حتی با مقایسه کارت ایشون وانستیتو دیدم ایشون اطلاعات رو بهتر و کاملتر وارد کردن.من برای تشکر از ایشون این پست رو گذاشتم چون حقیقتا برای من خیلی زحمت کشیدن و کارم رو راحت کردن.
آدرس مطب دکتر:مشهد میدان بیمارستان امام رضا ساختمان پزشکان ابن سینا  تلفن05138597999
امیدوارم که کمکی به دوستان کرده باشم

منم پیش ایشون رفتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که به NMCدبی مراجعه کردند ایا یک یا دوروزه جواب مدیمال را میدن؟ من پنجشنبه ظهر میرسم دبی و جواب را تا صبح یکشنبه هفته بعد میخوام مشکلی پیش نمیاد؟ جمعه ها این مرکز طبی تعطیله؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-11 ساعت 23:59)Pargosha نوشته:  سلام دوستان عزیز من امروز رفتم پاستور تجریش چون هم پاسپورت جدید گرفتم و هم مدیکالم اعتبارش داره تموم میشه برگه ای که دکتر سفارت به من داده بود رو با پاسپورت بردم و پزشک شماره جدید پاس رو وارد کارت کرد و واکسن هایی که قبلن زده بودم از روی همون برگه ای که دکتر اونگان داده بود. هزینه صدور کارت
واکسیناسیون شد 99 تومن بعدش یه واکسن آنفولانزا
زد که شد 30 تومن . دوستانی که پاس جدید میگیرن قبل
از کلیر شدن باید برن پاستور تجریش یا هلال احمر در هر
شهری که هستن و کارت جدید واکسیناسیون رو دریافت
کنن و دوستانی که کلیر میشن و مدیکالشون منقضی شده اول باید مراجعه کنن پاستور ویا هلال احمر تا پزشک
چک بکنه و شاید واکسنی هم نیاز باشه که بهتون بزنه پزشک گفت تو آنکارا واکسنا گرونه اینجا میزنیم که ارزونتره و میدونست که دکتر اونگان یه واکسن الکی خواهد زد و طبق گفته بچه ها یه 300 دلاری باید برا مدیکال مجدد هزینه کنیم

ببخشید منظور شما اینه که من که دوسال پیش کارت زرد از پاستور گرفتم برای مدیکال مجدد در دبی باید قبلش برم پاستوروکارت جدید بگیرم؟ کارت قبلی مورد تایید نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-24 ساعت 13:18)abedi110 نوشته:  سلام
دوستان عزیز من شیراز اقامت دارم .
از دوستان کسی دقیقا میدونه برای دریافت کارت زرد بین المللی کجا باید مراجعه کرد و چه واکسنهایی را دارند و میزنند و ...

لطفا اگر کسی از شیراز اقدام کرده ممنون میشم من را مطلع کنه .
salam dooste aziz
man tu hamin topic khoondam ke ye nafar az shiraz rafte bud helal ahmar va fekr konam behdasht tu shiraz va karte zard ham hamun shiraz gerefte bud. ba helal ahmar tamas begirin rahnamaeitun mikonan.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-25 ساعت 14:42)Saeed rezaee نوشته:  
(2016-08-11 ساعت 23:59)Pargosha نوشته:  سلام دوستان عزیز من امروز رفتم پاستور تجریش چون هم پاسپورت جدید گرفتم و هم مدیکالم اعتبارش داره تموم میشه برگه ای که دکتر سفارت به من داده بود رو با پاسپورت بردم و پزشک شماره جدید پاس رو وارد کارت کرد و واکسن هایی که قبلن زده بودم از روی همون برگه ای که دکتر اونگان داده بود. هزینه صدور کارت
کنن و دوستانی که کلیر میشن و مدیکالشون منقضی شده اول باید مراجعه کنن پاستور ویا هلال احمر تا پزشک
چک بکنه و شاید واکسنی هم نیاز باشه که بهتون بزنه پزشک گفت تو آنکارا واکسنا گرونه اینجا میزنیم که ارزونتره و میدونست که دکتر اونگان یه واکسن الکی خواهد زد و طبق گفته بچه ها یه 300 دلاری باید برا مدیکال مجدد هزینه کنیم

ببخشید منظور شما اینه که من که دوسال پیش کارت زرد از پاستور گرفتم برای مدیکال مجدد در دبی باید قبلش برم پاستوروکارت جدید  بگیرم؟ کارت قبلی مورد تایید نیست؟
mesle enke vaccination faghat 6 mah etebar dare az nazare sefarat, agar eshtebah migam lotfan doostan eslah konan.
K1
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-09-26 ساعت 16:38)ziziii نوشته:  
(2016-09-25 ساعت 14:42)Saeed rezaee نوشته:  

ببخشید منظور شما اینه که من که دوسال پیش کارت زرد از پاستور گرفتم برای مدیکال مجدد در دبی باید قبلش برم پاستوروکارت جدید  بگیرم؟ کارت قبلی مورد تایید نیست؟
mesle enke vaccination faghat 6 mah etebar dare az nazare sefarat, agar eshtebah migam lotfan doostan eslah konan.

با سلام

خیر اعتبار واکسن ها 6 ماهه نیست.
اعتبار مدیکال شش ماهه هست صرفا.
شما باید مجددا به پاستور مراجعه کنید تا اگه لازمه نوبت بعدی واکسن ها زده بشه که تا اونجا که یادمه
برای mmr و هپاتیت بیشتر یک نوبت داشت.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: ziziii ، SaraAT
(2016-09-26 ساعت 19:59)armehraboon نوشته:  
(2016-09-25 ساعت 14:42)Saeed rezaee نوشته:  ببخشید منظور شما اینه که من که دوسال پیش کارت زرد از پاستور گرفتم برای مدیکال مجدد در دبی باید قبلش برم پاستوروکارت جدید  بگیرم؟ کارت قبلی مورد تایید نیست؟

با سلام

شما باید مجددا به پاستور مراجعه کنید تا اگه لازمه نوبت بعدی واکسن ها زده بشه که تا اونجا که یادمه

وای خیالم راحت شدالبته صبح به پاستور زنگ زدم اونام گفتن فقط واکسن جدید رو وارد کارت زرد قبلی میکنیم اما اگه شماره پاس عوض شده باشه کارت جدید میشه گرفت اما من تصورم بر. اینه که مدیکال دبی کارت با پاس قبلی هم قبول کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-09-25 ساعت 14:42)Saeed rezaee نوشته:  ببخشید منظور شما اینه که من که دوسال پیش کارت زرد از پاستور گرفتم برای مدیکال مجدد در دبی باید قبلش برم پاستوروکارت جدید  بگیرم؟ کارت قبلی مورد تایید نیست؟

با سلام

mamnoon az rahnamaeitun
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-26 ساعت 20:05)Saeed rezaee نوشته:  
(2016-09-26 ساعت 16:38)ziziii نوشته:  mesle enke vaccination faghat 6 mah etebar dare az nazare sefarat, agar eshtebah migam lotfan doostan eslah konan.

با سلام

وای خیالم راحت شدالبته صبح به پاستور زنگ زدم اونام گفتن فقط واکسن جدید رو وارد کارت زرد قبلی میکنیم اما اگه شماره پاس عوض شده باشه کارت جدید میشه گرفت اما من تصورم بر. اینه که مدیکال دبی کارت با پاس قبلی هم قبول کنه

در این مورد مطمئن نیستم !!
فکر کنم کارت زرد جدید باید ببرید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeed rezaee ، Pargosha ، mani_badb0y
(2016-09-16 ساعت 11:43)hosseinslm نوشته:  بچه هایی که آنکارا پیش دکتر اونگان تست مدیکال دادن یه سوال داشتم.
تاحالا شده یا حالا شنیدید که برای مطب اونگان  کسی وقت مدیکال نتونه بگیره و بره اونجا و چون نوبت نداشته کارشو انجام نده؟
کلا وقتهاش تا چند روز آینده پر هست و وقت نمیشه گرفت از سایتش.کسی تجربه ای تو این زمینه داره که بدون وقت رفته باشه؟

من هم نتونستم آنلاین وقت بگیرم چون پر بود همه وقتها برای روزهای مناسب‌ما. ولی به سختی زنگ زدیم منشیش گفت برای هرروزی که خالی خست وقت رو بگیرید که اسمتون تو سیستم باشه. روزی که رفتیم همون وقت رو هم ازمون نخواستن فقط کیس نامبرو پرسیدن.
ازونجایی هم که لیدر های ترکیه که برای ترنسفر‌میان (اگر گرفته باشید) فقط به فکر خودشونن به ما گفتن ۲۰۰ لیر میگیریم میایم میبریمت و میاریم و وقتت و اوکی میکنیم. ولی ما ندادیم این پولو خودمون رفتیم و اوکی بود. کلا به نظر من دکتره انقدر پولکی هست که گیر وقت و اینا نباشه.
CR1 --> IR1
تاریخ ارسال مدارک: Sep 2014
سرویس سنتر: نبراسکا
تاریخ اپروو: Feb 2015
کیس نامبر: Apr 2015
کیس کامپلیت: Jan 2016
نامه مصاحبه: اوایل May 2016
مصاحبه آنکارا: اواخر Jun 2016
ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، mani_badb0y
سلام
من شنیدم کارت واکسن تا تاریخ انقضا پاسپورت وقت داره منظورم کارت واکسن ایران هست. پس چرا صبر کنیم نزدیک مصاحبه بزنیم از الان نزنیم? مدت اعتبارش همینطوره که من میگم?
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-03 ساعت 16:30)razraz نوشته:  سلام
من شنیدم کارت واکسن تا تاریخ انقضا پاسپورت وقت داره منظورم کارت واکسن ایران هست. پس چرا صبر کنیم نزدیک مصاحبه بزنیم از الان نزنیم? مدت اعتبارش همینطوره که من میگم?
ربطش اینه که اگه اعتبار پاسپورت تموم شه و پاسپورت جدید بگیرید حتماً باید کارت واکسن جدید براتون صادر کنن. چه پاستور چه هلال احمر. تا شماره ی پاسپورت جدید رو وارد کارت کنن.
در غیر این صورت کارت واکسن پاستور یا هلال احمر تاریخ انقضای خاصی نداره ولی میگن بهتره نزدیک مصاحبه واکسن ها تکمیل شه که بهانه ها برای واکسن جدید زدن موقع مدیکال تو آنکارا ، دوبی یا ایروان کمتر شه. پس هرچه نزدیک مصاحبه باشه بهتره.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، razraz ، majidramzi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان