کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي
(2016-10-03 ساعت 16:35)mobydick نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 16:30)razraz نوشته:  سلام
من شنیدم کارت واکسن تا تاریخ انقضا پاسپورت وقت داره منظورم کارت واکسن ایران هست. پس چرا صبر کنیم نزدیک مصاحبه بزنیم از الان نزنیم? مدت اعتبارش همینطوره که من میگم?
ربطش اینه که اگه اعتبار پاسپورت تموم شه و پاسپورت جدید بگیرید حتماً باید کارت واکسن جدید براتون صادر کنن. چه پاستور چه هلال احمر. تا شماره ی پاسپورت جدید رو وارد کارت کنن.
در غیر این صورت کارت واکسن پاستور یا هلال احمر تاریخ انقضای خاصی نداره ولی میگن بهتره نزدیک مصاحبه واکسن ها تکمیل شه که بهانه ها برای واکسن جدید زدن موقع مدیکال تو آنکارا ، دوبی یا ایروان کمتر شه. پس هرچه نزدیک مصاحبه باشه بهتره.

من پاسپورتم چهارسال وقت داره Big Grin . احتمالا برم اونا که شیش ماه وقت ببره بزنم پس درسته که تا تاریخ پاسپورت باطل نمیشه. ممنون فقط انفولانزا شیش ماه اعتبار داره ? بقیه واکسنا دوره بعدیشون چجوریه تو تاپیکای مختلف هرحا خوندم درباره مدت اعتبار هر واکسن چیزی ننوشته بود جز همین انفلانزا.
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-03 ساعت 19:11)razraz نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 16:35)mobydick نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 16:30)razraz نوشته:  سلام
من شنیدم کارت واکسن تا تاریخ انقضا پاسپورت وقت داره منظورم کارت واکسن ایران هست. پس چرا صبر کنیم نزدیک مصاحبه بزنیم از الان نزنیم? مدت اعتبارش همینطوره که من میگم?
ربطش اینه که اگه اعتبار پاسپورت تموم شه و پاسپورت جدید بگیرید حتماً باید کارت واکسن جدید براتون صادر کنن. چه پاستور چه هلال احمر. تا شماره ی پاسپورت جدید رو وارد کارت کنن.
در غیر این صورت کارت واکسن پاستور یا هلال احمر تاریخ انقضای خاصی نداره ولی میگن بهتره نزدیک مصاحبه واکسن ها تکمیل شه که بهانه ها برای واکسن جدید زدن موقع مدیکال تو آنکارا ، دوبی یا ایروان کمتر شه. پس هرچه نزدیک مصاحبه باشه بهتره.

من پاسپورتم چهارسال وقت داره Big Grin . احتمالا برم اونا که شیش ماه وقت ببره بزنم پس درسته که تا تاریخ پاسپورت باطل نمیشه. ممنون فقط انفولانزا شیش ماه اعتبار داره ? بقیه واکسنا دوره بعدیشون چجوریه تو تاپیکای مختلف هرحا خوندم درباره مدت اعتبار هر واکسن چیزی ننوشته بود جز همین انفلانزا.
آنفولانزا واکسن فصلی محسوب میشه و اول هر پاییز یا هر زمستون باید بزنین.اگه اینجا نزنین و تو همین بازه ی شیش ماه دوم وقت مصاحبه داشته باشین عزیزان مدیکال زحمتش رو می کشن!!
پس اگه وقت مصاحبه یا مدیکال تو شیش ماه دوم ساله چند هفته قبل از مدیکال واکسن رو بزنید.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: razraz
(2016-10-03 ساعت 19:16)mobydick نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 19:11)razraz نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 16:35)mobydick نوشته:  ربطش اینه که اگه اعتبار پاسپورت تموم شه و پاسپورت جدید بگیرید حتماً باید کارت واکسن جدید براتون صادر کنن. چه پاستور چه هلال احمر. تا شماره ی پاسپورت جدید رو وارد کارت کنن.

آنفولانزا واکسن فصلی محسوب میشه و اول هر پاییز یا هر زمستون باید بزنین.اگه اینجا نزنین و تو همین بازه ی شیش ماه دوم وقت مصاحبه داشته باشین عزیزان مدیکال زحمتش رو می کشن!!
پس اگه وقت مصاحبه یا مدیکال تو شیش ماه دوم ساله چند هفته قبل از مدیکال واکسن رو بزنید.
Mmr, مننژیت و .... چجوری هست? اونا چندین سال اعتبار داره دیگه?
خودم
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-04 ساعت 17:39)abedi110 نوشته:  دوستان ، آزمایش ادرار urine نیز به آزمایشهای تست مدیکال سفارت آمریکااضافه شد و هزینه را خیلی گرونتر کرد .
متاسفانه

shayad faghat baraye abuzhabi en azmayesh ro anjam midan, chon felan doostani ke ankara raftan chizi rajebe en azmayesh nagoftan.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-03 ساعت 19:19)razraz نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 19:11)razraz نوشته:  من پاسپورتم چهارسال وقت داره Big Grin . احتمالا برم اونا که شیش ماه وقت ببره بزنم پس درسته که تا تاریخ پاسپورت باطل نمیشه. ممنون فقط انفولانزا شیش ماه اعتبار داره ? بقیه واکسنا دوره بعدیشون چجوریه تو تاپیکای مختلف هرحا خوندم درباره مدت اعتبار هر واکسن چیزی ننوشته بود جز همین انفلانزا.

, vaccination etebar nadare, albate behtare nazdike mosahebe zade she vali etebar nadare, medical etebar dare, yeki az doostan baad az 8 mah clear shodan va majbur shodan mojadad medical anjam bedan
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-04 ساعت 21:05)ziziii نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 19:16)mobydick نوشته:  آنفولانزا واکسن فصلی محسوب میشه و اول هر پاییز یا هر زمستون باید بزنین.اگه اینجا نزنین و تو همین بازه ی شیش ماه دوم وقت مصاحبه داشته باشین عزیزان مدیکال زحمتش رو می کشن!!

, vaccination etebar nadare, albate behtare nazdike mosahebe zade she vali etebar nadare, medical etebar dare, yeki az doostan baad az 8 mah clear shodan va majbur shodan mojadad medical anjam bedan

ممنون
ولی میگن کارت زرد که میگیری بهتر واس همون سالی که میری مصاحبه باشه وگرنا تمدید میخواد یعنی دوباره باید مهر بزنه واست اینو خواهر همسرم که پارسال رفته میگفت .واکسنای طولانی رو بزنی بهتره ولی تو کارت زرد نزدیک مصاحبه وارد کنی اینجوری که من فهمیدم.
خودم
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من یه تجربه شخصی میگم که صد در صد نمیدونم درسته یا نه.
ولی در مورد کارت زرد همسر من مهرهای واکسن MMRش رو تو کادر واکسن بالاییش زدن ولی جای تاریخش درست بود. دکتر اونگان عزیز قبول نکرد و براش زد. حالا من مطمین نیستم به خاطر مهرهاش باشه یا نه ولی حواستون و جمع کنید و زیر بار نرید. چون من همونجا به مسئول وارد کردن تاریخ تو پاستور گفتم و گفت نه فقط تعدادش رو میشمرن!!!!!
در حالیکه روز مدیکال همسر من برای کسایی که مهرشون درست بود واکسن نزدن دوباره
CR1 --> IR1
تاریخ ارسال مدارک: Sep 2014
سرویس سنتر: نبراسکا
تاریخ اپروو: Feb 2015
کیس نامبر: Apr 2015
کیس کامپلیت: Jan 2016
نامه مصاحبه: اوایل May 2016
مصاحبه آنکارا: اواخر Jun 2016
ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-10-05 ساعت 01:23)razraz نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 21:05)ziziii نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 19:19)razraz نوشته:  Mmr, مننژیت و .... چجوری هست? اونا چندین سال اعتبار داره دیگه?

ممنون
ولی میگن کارت زرد که میگیری بهتر واس همون سالی که میری مصاحبه باشه وگرنا تمدید میخواد یعنی دوباره باید مهر بزنه واست اینو خواهر همسرم که پارسال رفته میگفت .واکسنای طولانی رو بزنی بهتره ولی تو کارت زرد نزدیک مصاحبه وارد کنی اینجوری که من فهمیدم.
من کارت زرد یکسال پیش رو بردم دبی قبول کردند حتی شماره پاسپورتم هم عوض شده بود اساسا دلیلی نداره قبول نکنند چون شما وقتی یه دوره واکسن زدی تا پنج سال دیگه نیازی نیست بزنید حالا چه دلیلی داره هی کارت رو عوض کنید؟جالب اینجاست که دکتر پاستور هم میگفت باید عوض کنید و نود ونه تومن بپردازید ولی من عوض نکردم و هیچ اتفاقی هم نیفتاد☺️
پاسخ
(2016-10-03 ساعت 19:11)razraz نوشته:  من پاسپورتم چهارسال وقت داره Big Grin . احتمالا برم اونا که شیش ماه وقت ببره بزنم پس درسته که تا تاریخ پاسپورت باطل نمیشه. ممنون فقط انفولانزا شیش ماه اعتبار داره ? بقیه واکسنا دوره بعدیشون چجوریه تو تاپیکای مختلف هرحا خوندم درباره مدت اعتبار هر واکسن چیزی ننوشته بود جز همین انفلانزا.

یه دوره کامل واکسن ام ام اروزدید تا پنج الی دهسال اعتبار داره یعنی دیگه نباید بزنید
پاسخ
(2016-10-14 ساعت 11:50)Saeed rezaee نوشته:  
(2016-10-05 ساعت 01:23)razraz نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 21:05)ziziii نوشته:  , vaccination etebar nadare, albate behtare nazdike mosahebe zade she vali etebar nadare, medical etebar dare, yeki az doostan baad az 8 mah clear shodan va majbur shodan mojadad medical anjam bedan

ممنون
من کارت زرد یکسال پیش رو بردم دبی قبول کردند حتی شماره پاسپورتم هم عوض شده بود اساسا دلیلی نداره قبول نکنند چون شما وقتی یه دوره واکسن زدی تا پنج سال دیگه نیازی نیست بزنید حالا چه دلیلی داره هی کارت رو عوض کنید؟جالب اینجاست که دکتر پاستور هم میگفت باید عوض کنید و نود ونه تومن بپردازید ولی من عوض نکردم و هیچ اتفاقی هم نیفتاد☺️

چه جالب. ولی من تصمیم دارم واکسنامو بزنم. کارتشو اخر بگیرم. چون یسال دیگه حتمی مصاحبه دارم. ولی کارتش میگن ی روزه حاضره.
خودم
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeed rezaee
من فردا دارم میرم پاستور تجریش. اگه کسی سوالی داره رفتم بپرسم اونجا بگه. (قابل توجه کسایی که دسترسی واسشون سخته)
خودم
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 18:08)razraz نوشته:  من فردا دارم میرم پاستور تجریش. اگه کسی سوالی داره رفتم بپرسم اونجا بگه. (قابل توجه کسایی که دسترسی واسشون سخته)

بپرس اگه برگه واکسن های پزشک سفارت رو تو ترکیه بیاریم اونارو وارد میکنن تو ی برگه جدید بهمون بدن بعد هزینش بعلاوه ی واکسن انفولانزا چقدر میشه؟ ضمن اینکه اونجا فقط واکسن میزنن دیگه ؟ ازمایش ادرار و ازمایش خون که برا سفارت باید بدیمو که اونجا تو انیستیتو نمیشه انجام داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 19:56)razraz نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 19:53)tabangigs نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 18:08)razraz نوشته:  من فردا دارم میرم پاستور تجریش. اگه کسی سوالی داره رفتم بپرسم اونجا بگه. (قابل توجه کسایی که دسترسی واسشون سخته)

بپرس اگه برگه واکسن های پزشک سفارت رو تو ترکیه بیاریم اونارو وارد میکنن تو ی برگه جدید بهمون بدن بعد هزینش بعلاوه ی واکسن انفولانزا چقدر میشه؟ ضمن اینکه اونجا فقط واکسن میزنن دیگه ؟ ازمایش ادرار و ازمایش خون که برا سفارت باید بدیمو که اونجا تو انیستیتو نمیشه انجام داد؟

چه سوال طولانی اوکی میپرسم . ولی تو خیلی از جاهای همین سایت خوندم پزشک سفارت هیچ برگه ازمایشی قبول نداره جز کارت بین المللی واکسن حتی ابله مرغون. ی سوال فقط باید برم تجریش یا خیابون پاستور؟ کدومش ؟

مرسی . هردوتاشو میشه بری شعبه اصلی خیابون پاستوره ولی تجریش خوش مسیرتر و خلوت تره
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-10-15 ساعت 19:53)tabangigs نوشته:  

چه سوال طولانی اوکی میپرسم . ولی تو خیلی از جاهای همین سایت خوندم پزشک سفارت هیچ برگه ازمایشی قبول نداره جز کارت بین المللی واکسن حتی تست  ابله مرغون. ی سوال فقط باید برم تجریش یا خیابون پاستور؟ کدومش ؟

منظورم از همون برگه واکسن های خوده پزشک سفارته ی بار برگه از پاستور گرفتم رفتم ازمایش دادم ترکیه اون برگه زردو گرفت ی برگه هم داد حالا یکی از بچه ها میگفت برگه خودشو برده قبول نکرده دوباره همه واکسنارو زده ولی یکی از بچه ها دوباره از پاستور برگه گرفته اونو ازش قبول کرده از این نظر میگم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 20:02)tabangigs نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 19:53)tabangigs نوشته:  بپرس اگه برگه واکسن های پزشک سفارت رو تو ترکیه بیاریم اونارو وارد میکنن تو ی برگه جدید بهمون بدن بعد هزینش بعلاوه ی واکسن انفولانزا چقدر میشه؟ ضمن اینکه اونجا فقط واکسن میزنن دیگه ؟ ازمایش ادرار و ازمایش خون که برا سفارت باید بدیمو که اونجا تو انیستیتو نمیشه انجام داد؟

چه سوال طولانی اوکی میپرسم . ولی تو خیلی از جاهای همین سایت خوندم پزشک سفارت هیچ برگه ازمایشی قبول نداره جز کارت بین المللی واکسن حتی تست  ابله مرغون. ی سوال فقط باید برم تجریش یا خیابون پاستور؟ کدومش ؟

منظورم از همون برگه واکسن های خوده پزشک سفارته ی بار برگه از پاستور گرفتم  رفتم ازمایش دادم ترکیه اون برگه زردو گرفت ی برگه هم داد حالا یکی از بچه ها میگفت برگه خودشو برده قبول نکرده دوباره همه واکسنارو زده ولی یکی از بچه ها دوباره از پاستور برگه گرفته اونو ازش قبول کرده از این نظر میگم

اوکی میپرسم. از یکی از بچه های سایت که پرسیده بود متوجه شدم اگه کارت واکسن کپیشو داشته باشی دکتر سفارت اصلشو نمیگیره. ولی خب میپرسم از پاستور. کسی نمیدونست شمیران برم یا خیابون پاستور؟
خودم
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان