کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي
(2017-01-05 ساعت 12:03)ziziii نوشته:  
(2017-01-05 ساعت 11:19)ماري بهاري نوشته:  
(2017-01-05 ساعت 10:17)HGhAzAl نوشته:  ماري جان بايد حدود يه هفته قبل بزنيد تا فاصله براي ازمايشهاي دبي باشه.من نميدونم كدوم رو انتخاب كنيد چون تفاوتي ندارن.من چون با خانم مليكا هماهنگ ميكنم خودشون انجام ميدن.من تور و پكيج تراسفر و از شركتي كه معرفي كردن ميگيرم كه شامل همه چي هست و دغدغه ما كمتر ميشه.ازدوستان اگر كسي با ايشون قبلا پكيج گرفته راهنمايي كنن كه خوب بوده و راضي بودن؟؟؟
اين يك هفته رو كجا نوشته؟
خوب من ٢ روزبعد اينكه بهم ايميل وقتم رو دادن واكسن اول رو زدم اگر دومي رو ١ ماه بعدش بزنم ميشه ٥ روز قبل از مديكالم...حالا چي ميشه Sad
آخه من كه نميتونستم قبل از ايميل برم واكسن بزنم تا اين فاصله رعايت شه
اگر كسي داره ميره تجريش ميشه بپرسه برام؟؟؟

dooste aziz tu site medical ankara gofte ke vaccani ke virus zende dare mesle mmr nabayad ta yek mah ghabl az medical zade beshe, hatman medical jahaye dg ham behamin soorate. vali kheilia nazdike medical zadan va moshkeli ham pish nayumade, pas aslan negaran nabashid. age payamaye ghablio negah konin yeki dg az doostan ham 5 ruz ghable medical nobate 2 mmr ro zadan va aslan moshkeli pish nayumad.

بله دوست عزيز.زماني هم كه من رفتم پاستور،دكتر به من گفتند:نزديك رفتنت كه شد،بيا نوبت دوم واكسنت رو بزن.اصلا نگران نباشيد
نوع ويزا:نامزديk1
تاريخ ارسال مدرك:اگست ٢٠١٦
تاريخ مصاحبه:١٠ژانويه ٢٠١٧
تاريخ ورود:فوريه ٢٠١٧
تاريخ ازدواج:فوريه٢٠١٧
ارسال مدارك براي گرين كارت:مي ٢٠١٧
تاريخ انگشت نگاري: ٢٣ جون ٢٠١٧
دريافت نامه مصاحبه:اگست ٢٠١٧
دريافت مجوز كار و سفر:سپتامبر٢٠١٧
مصاحبه:٢٦سپتامبردريافت گرين كارت:يكهفته بعد از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: ماري بهاري
(2017-01-05 ساعت 10:17)HGhAzAl نوشته:  
(2017-01-05 ساعت 02:24)ماري بهاري نوشته:  دوستان سلام
٢ تا سوال دارم
١-من واكسن mmr نوبت دوم رو بايد حدود ١ هفته قبل از مديكالم بزنم(با رعايت ١ ماه. فاصله از دوز اول) آيا مشكلي داره؟؟؟؟اصلاً كجا نوشته كه تا چند روز قبل مديكال نبايد واكسن زد؟
٢-توي دبي ٢ تا nmc هست.....كدوم رو پيشنهاد ميكنيد؟ ايرانيا كدوم رو ميرن بيشتر؟؟؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد

ماري جان بايد حدود يه هفته قبل بزنيد تا فاصله براي ازمايشهاي دبي باشه.من نميدونم كدوم رو انتخاب كنيد چون تفاوتي ندارن.من چون با خانم مليكا هماهنگ ميكنم خودشون انجام ميدن.من تور و پكيج تراسفر و از شركتي كه معرفي كردن ميگيرم كه شامل همه چي هست و دغدغه ما كمتر ميشه.ازدوستان اگر كسي با ايشون قبلا پكيج گرفته راهنمايي كنن كه خوب بوده و راضي بودن؟؟؟

دوست عزیز من مدیکالم رو هفته پیش در آنکارا انجام دادم و فاصله mmr نوبت دومم با روز مدیکالم 5 روز بود. اما نه سوالی پرسیدن و نه حرفی زدن. توی سایت خود دکتر اونگان که پزشک مورد اعتماد سفارت در آنکارا هست نوشته تا 30 روز هیچ واکسن زنده ای تزریق نکنین.
برای دبی هم قاعدتا باید در سایت پزشک نوشته باشه.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: ماري بهاري
(2017-01-05 ساعت 12:11)hesgan نوشته:  
٢ تا سوال دارم
١-من واكسن mmr نوبت دوم رو بايد حدود ١ هفته قبل از مديكالم بزنم(با رعايت ١ ماه. فاصله از دوز اول) آيا مشكلي داره؟؟؟؟اصلاً كجا نوشته كه تا چند روز قبل مديكال نبايد واكسن زد؟
٢-توي دبي ٢ تا nmc هست.....كدوم رو پيشنهاد ميكنيد؟ ايرانيا كدوم رو ميرن بيشتر؟؟؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد

سلام

1. من هم یک جایی توی همین فروم خونده بودم که نوبت دوم نباید به فاصلۀ کمتر از یک ماه زده بشه، اما گشتم توی اینترنت و چیزی در این مورد پیدا نکردم. فقط یک جایی خوندم که یکماه قبل از مدیکال نباید واکسن های حاوی "ویروس زنده" تزریق بشه که این ویروس زنده فقط در نوعی از واکسن آنفلوانزا وجود داره. دلیلش هم اینه که این ویروس زنده "ممکنه" به ویروس اچ آی وی تعبیر بشه در آزمایش ها. اما از اونجا که دو نوع واکسن آنفلولانزا وجود داره (حاوی ویروس زنده و بدون ویروس زنده)، شما وقتی می رین پاستور خودشون طبق تاریخ مصاحبه ای که دارین واکسن مناسب رو بهتون تزریق می کنن. مورد دوم هم اینکه اصلا اچ آی وی از سال 2009 به اینطرف از فهرست بیماری های واگیردار آمریکا حذف شده! توی همین فروم خوندم دوستانی که دور دوم رو چند روز قبل از مدیکال زنده بودن و به مشکلی هم برخورد نکردن. این همه توضیح دادم که بگم خیالتون راحت، نگران نباشین!  Cool

2. توی دوبی دو تا NMC نیست، بلکه دو جا هست که مدیکال آمریکا رو انجام می دن. یکیش همین New Medical Center هست که به NMC معروفه و نزدیک ایستگاه متروی ابوهیل واقع شده. دومی اسمش Mideast Polyclinic که کمی بالاتر از این واقع شده. من به هر دو ایمیل زدم و اطلاعات گرفتم. هزینۀ مدیکال در NMC نفری 975 درهم بود و یک یا نهایت دو روزه هم جواب رو می دن، اما دومی (که توسط ایرانی ها اداره میشه) قیمت عجیب و غریب نفری 1800 درهم رو بهم داد (واقعاً نفهمیدم چرا!) و یک روزه جواب رو تحویل میده. من همون NMC رفتم که خیلی مرتب و تمیز بود و همۀ کارها طبق اصول پیش رفت و با اینکه مدیکال من عصر تموم شد اما جواب رو یکروزه بهم تحویل دادن. در NMC هم همۀ کسانی که کار مدیکال رو انجام می دن فارسی بلدن (اغلب هندی هستن) و مشکلی از این بابت نیست.

بازم سوالی داشتین بپرسین!  Smile

مرسي خيلي خوب و كامل توضيح داديد، واقعاً ممنونم
همين الآن ٢ تا سوال ديگه برام پيش اومد Smile ببخشيد
١- پس ممكنه جواب nmc ٢ روز طول بكشه و اين رو بايد تو برنامه ريزي سفرمون لحاظ كنيم؟؟؟؟؟چون من همش فكر ميكردم فرداش جواب ميدن به صورت روتين
٢- من اگه با پرواز صبح ماهان برم دبي همون روز كه ميرسم بعد از ظهرش ميتونم برم nmc؟؟؟؟؟يعني اصولاً nmc تا ساعت چند آزمايش ميگيره؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-05 ساعت 17:36)ماري بهاري نوشته:  
(2017-01-05 ساعت 12:11)hesgan نوشته:  
٢ تا سوال دارم
ممنون ميشم اگه جواب بديد

سلام

1. من هم یک جایی توی همین فروم خونده بودم که نوبت دوم نباید به فاصلۀ کمتر از یک ماه زده بشه، اما گشتم توی اینترنت و چیزی در این مورد پیدا نکردم. فقط یک جایی خوندم که یکماه قبل از مدیکال نباید واکسن های حاوی "ویروس زنده" تزریق بشه که این ویروس زنده فقط در نوعی از واکسن آنفلوانزا وجود داره. دلیلش هم اینه که این ویروس زنده "ممکنه" به ویروس اچ آی وی تعبیر بشه در آزمایش ها. اما از اونجا که دو نوع واکسن آنفلولانزا وجود داره (حاوی ویروس زنده و بدون ویروس زنده)، شما وقتی می رین پاستور خودشون طبق تاریخ مصاحبه ای که دارین واکسن مناسب رو بهتون تزریق می کنن. مورد دوم هم اینکه اصلا اچ آی وی از سال 2009 به اینطرف از فهرست بیماری های واگیردار آمریکا حذف شده! توی همین فروم خوندم دوستانی که دور دوم رو چند روز قبل از مدیکال زنده بودن و به مشکلی هم برخورد نکردن. این همه توضیح دادم که بگم خیالتون راحت، نگران نباشین!  Cool

2. توی دوبی دو تا NMC نیست، بلکه دو جا هست که مدیکال آمریکا رو انجام می دن. یکیش همین New Medical Center هست که به NMC معروفه و نزدیک ایستگاه متروی ابوهیل واقع شده. دومی اسمش Mideast Polyclinic که کمی بالاتر از این واقع شده. من به هر دو ایمیل زدم و اطلاعات گرفتم. هزینۀ مدیکال در NMC نفری 975 درهم بود و یک یا نهایت دو روزه هم جواب رو می دن، اما دومی (که توسط ایرانی ها اداره میشه) قیمت عجیب و غریب نفری 1800 درهم رو بهم داد (واقعاً نفهمیدم چرا!) و یک روزه جواب رو تحویل میده. من همون NMC رفتم که خیلی مرتب و تمیز بود و همۀ کارها طبق اصول پیش رفت و با اینکه مدیکال من عصر تموم شد اما جواب رو یکروزه بهم تحویل دادن. در NMC هم همۀ کسانی که کار مدیکال رو انجام می دن فارسی بلدن (اغلب هندی هستن) و مشکلی از این بابت نیست.

بازم سوالی داشتین بپرسین!  Smile

مرسي خيلي خوب و كامل توضيح داديد، واقعاً ممنونم
همين الآن ٢ تا سوال ديگه برام پيش اومد Smile ببخشيد  
١- پس ممكنه جواب nmc ٢ روز طول بكشه و اين رو بايد تو برنامه ريزي سفرمون لحاظ كنيم؟؟؟؟؟چون من همش فكر ميكردم فرداش جواب ميدن به صورت روتين
٢- من اگه با پرواز صبح ماهان برم دبي همون روز كه ميرسم بعد از ظهرش ميتونم برم nmc؟؟؟؟؟يعني اصولاً nmc تا ساعت چند آزمايش ميگيره؟؟؟

خواهش می کنم Smile وظیفه اس.

ببینین خودشون میگن اگر مراحل مدیکال تا ظهر تموم بشه، جوابش فردا ظهر آماده اس؛ اگر عصر تموم بشه، جوابش پس فردا صبح آماده اس. اما من خودم کارهام عصر تموم شد و چوابم فردا شبش آماده بود.

موضوع مهم اینه که NMC دوبی کارهای مدیکال رو هر روز (به غیر از جمعه ها) از 8 تا 12 ظهر و بعد دوباره از 4 تا 7 عصر انجام میده. یعنی دکتر مدیکال (که اسمش دکتر شوکلا هست) این زمان ها توی بیمارستانه.

بنابراین شما اگه بخواین آزمایش رو صبح انجام بدین باید 8 یا نهایتاً 9 صبح اونجا باشین چون کارهای مدیکال 2 تا 3 ساعت طول می کشه. و اگر تا 9 اونجا نبودین باید نوبت عصر برین که میشه ساعت 4.

من هم همینکار رو کردم. یعنی با پرواز ایران ایر رفتم، 10 صبح دوبی بودم، ولی چون گفته بودن که نوبت عصر برم، راس ساعت 4 اونجا بودم. کارهای مدیکال تا 6 تموم شد و بهم گفتن که جواب فردا ساعت 9 شب آماده اس. یعنی من 4 تا 6 عصر روز شنبه مدیکال دادم و یکشنبه ساعت 9 شب جواب آماده بود. البته من دوشنبه صبح رفتم گرفتم.

به نظر من شما یه ایمیل به بیمارستان NMC بزنین و تاریخی که می خواین مدیکال بدین و تاریخ مصاحبه تون رو بهشون بگین. شاید اون روز خاص دکتر تمام روز رو در بیمارستان حضور داشته باشه و بتونین به محض رسیدن به دوبی برین بیمارستان و کارهای مدیکال رو انجام بدین. شایدم بگن همون عصرش برین، اینو حتماً چک کنین باهاشون.

یه موردی که شاید خوب باشه بگم هم اینه که اگر لازم شد شما می تونین یکراست از فرودگاه به بیمارستان برین و نگران چمدون هم نباشین. پایین توی نگهبانی یک جایی هست که می تونین چمدونتون رو امانت بذارین، برین طبقۀ دوم کارها رو انجام بدین و موقع برگشتن چمدون رو پس بگیرین.

موفق باشید.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: ماري بهاري ، پري57
سلام دوستان من ۲۷ فوریه وقت مصاحبه دارم ویزای ازدواجی با سیتی زن هستم ، آنکارا . واکسن mmr یک نوبت زدم و هپاتیت دو نوبت زدم . دخترمم دوازده سالشه . استرس دارم ، داخل سایت رفتم ولی نوبت نداد . چه زمانی باید اقدام کنم برای نوبت مدیکال یا پست ؟
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-22 ساعت 11:18)HGhAzAl نوشته:  سلام دوستان عزيز من رفتم پاستور تجريش و واكسن ها رو انجام دادم.فقط براي اطلاع اون ديته از دوستان بگم كه براي بچه هاي زير ١٨سال يه واكسني به نام گارداسيل(اگه درست تلفظ كرده باشم)بايد تزريق ميشد كه قيمتش خدود ٢٨٠تومن بود و در دو نوبت بايد انجام بشه.همچنين واكسن مننژيت كه در هلال احمر زده ميشه و اون هم براي بچه هاي زير ١٨سال هست.

سلام من ۲۷فوریه نوبت مصاحبه دارم آنکارا . دخترم ۱۲سالشه ، این واکسن کارداسیل اجباریه ؟ مننژیت و ابله مرغان رو به ۱۲ساله ها هم تزریق میکنن ؟ باید برم تهران برای تزریق ؟
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یک سوال ، من در سایت دکتر اونگان میخوام برای پنجشنبه ۲۳ فوریه وقت بگیرم ، نوبت مصاحبه من دوشنبه ۲۷فوریه 2017 هست ، اما داخل سایت دکتر فقط تا ۳فوریه وقت هست ، ایا باید دیرتر وقت بگیرم ؟ برای پست هم همین مشکل را دارم . CR1 آنکارا . ایمیل دعوت به مصاحبه را همین هفته دریافت کردم
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-08 ساعت 00:14)Mrs.sara نوشته:  سلام دوستان یک سوال ، من در سایت دکتر اونگان میخوام برای پنجشنبه ۲۳ فوریه وقت بگیرم ، نوبت مصاحبه من دوشنبه ۲۷فوریه 2017 هست ، اما داخل سایت دکتر فقط تا ۳فوریه وقت هست ، ایا باید دیرتر وقت بگیرم ؟ برای پست هم همین مشکل را دارم . CR1 آنکارا . ایمیل دعوت به مصاحبه را همین هفته دریافت کردم

dooste aziz vaghte medical baraye tarikhaye dg bezudi baz mishe, sabr konin ta tarikhe medicaletun baz she, chon alan zude ke baraye 23 Feb. vaght begirin. 2 hafte dg bazam check konin.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-08 ساعت 00:20)ziziii نوشته:  
(2017-01-08 ساعت 00:14)Mrs.sara نوشته:  سلام دوستان یک سوال ، من در سایت دکتر اونگان میخوام برای پنجشنبه ۲۳ فوریه وقت بگیرم ، نوبت مصاحبه من دوشنبه ۲۷فوریه 2017 هست ، اما داخل سایت دکتر فقط تا ۳فوریه وقت هست ، ایا باید دیرتر وقت بگیرم ؟ برای پست هم همین مشکل را دارم . CR1 آنکارا . ایمیل دعوت به مصاحبه را همین هفته دریافت کردم

dooste aziz vaghte medical baraye tarikhaye dg bezudi baz mishe, sabr konin ta tarikhe medicaletun baz she, chon alan zude ke baraye 23 Feb. vaght begirin. 2 hafte dg bazam check konin.

خیلی ممنونم از راهنمایبتون
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوست عزیز وقت رو از یک ماه قبل میتونین بگیرین. زودتر از 30 روز باز نمیکنن. یعنی برای 23 فوریه باید 23 ژانویه به سایتشون مراجعه کنین.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-08 ساعت 14:26)Sudeh نوشته:  

دوست عزیز وقت رو از یک ماه قبل میتونین بگیرین. زودتر از 30 روز باز نمیکنن. یعنی برای 23 فوریه باید 23 ژانویه به سایتشون مراجعه کنین.

خیلی ممنونم ، درضمن اگر نتونم برم تهران که مننژیت را بزنم ، در انکارا تزریق میکنند ؟
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-22 ساعت 11:18)HGhAzAl نوشته:  سلام دوستان عزيز من رفتم پاستور تجريش و واكسن ها رو انجام دادم.فقط براي اطلاع اون ديته از دوستان بگم كه براي بچه هاي زير ١٨سال يه واكسني به نام گارداسيل(اگه درست تلفظ كرده باشم)بايد تزريق ميشد كه قيمتش خدود ٢٨٠تومن بود و در دو نوبت بايد انجام بشه.همچنين واكسن مننژيت كه در هلال احمر زده ميشه و اون هم براي بچه هاي زير ١٨سال هست.
دختر من ۱۲سالشه ، اما ظاهرن واکسن گارداسیل را در خود امریکا مجانی تزریق میکنن . فکر کنم اجباری نباشه برای مدیکال تزریقش . اما مننژیت را هم گفتن فقط به دخترت تزریق میکنیم و خودت نیاز نداری . هپاتیت رو هم گفتن نیازی نیست ، اما من قبلا نزدم ، همینجا رشت رفتم نوبت اول رو زدم
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-08 ساعت 14:38)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-08 ساعت 14:26)Sudeh نوشته:  

خیلی ممنونم ، درضمن اگر نتونم برم تهران که مننژیت را بزنم ، در انکارا تزریق میکنند ؟

dooste aziz negaran nabashid, har vaccani ro natunestin enja bezanin ankara baratun mizanan. hatta mitunin hich vaccani enja nazanin va hamero ankara bezanin, faghat hazinash balatare.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-08 ساعت 15:19)ziziii نوشته:  
(2017-01-08 ساعت 14:38)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-08 ساعت 14:26)Sudeh نوشته:  دوست عزیز وقت رو از یک ماه قبل میتونین بگیرین. زودتر از 30 روز باز نمیکنن. یعنی برای 23 فوریه باید 23 ژانویه به سایتشون مراجعه کنین.

dooste aziz negaran nabashid, har vaccani ro natunestin enja bezanin ankara baratun mizanan. hatta mitunin hich vaccani enja nazanin va hamero ankara bezanin, faghat hazinash balatare.
ممنونم از راهنمایبتون
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-09 ساعت 08:39)HGhAzAl نوشته:  
(2017-01-08 ساعت 14:42)Mrs.sara نوشته:  
دختر من ۱۲سالشه ، اما ظاهرن واکسن گارداسیل را در خود آمریکا مجانی تزریق میکنن . فکر کنم اجباری نباشه برای مدیکال تزریقش . اما مننژیت را هم گفتن فقط به دخترت تزریق میکنیم و خودت نیاز نداری . هپاتیت رو هم گفتن نیازی نیست ، اما من قبلا نزدم ، همینجا رشت رفتم نوبت اول رو زدم

به من گفتن احباري براي بچه ها.منم دخترم ١٢سالشه و انجام دادن براش.بله مننژيت رو فقط براي بچه ها انجام ميدن.هپاتيتم يكً نوبت لازمه فقط mmrاگر قبلا نزده باشيد دو نوبت نياز داريد.باز براي دخترتون بپرسيد حون واكسن گرونيه بعدا اونجا دچار مشكل نشيد

من کمتر از چهل پنج روز فرصت دارم ، میگن گارداسیل سه مرحله ایه . داخل سایت دکتر هم چیزی ننوشته متاسفانه . ام ام آر دخترم زده اما خودم نزده بودم که یک مرحله تزریق کردم مرحله دوم تاریخش نزدیکه مدیکاله ، میزارم همونجا بزنن . برای دخترتون واکسن دیگه ای نزدن ؟
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017