کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي
(2017-04-04 ساعت 20:58)Sudeh نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 17:13)mahziar_69 نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 12:56)Sudeh نوشته:  دوست عزیز اگر میری پاستور برای واکسن دفترچه بیمتم ببر که دکترش برات تست آبله رو بنویسه. از بچه ها شنیدم ابوظبی قبول میکنه نتیجشو اما آنکارا که قبول نمیکنه. برای واکسنMMR هم آدرس نوشته کجا بری.
مهمترین واکسن MMR هست که بهتره بری همون کلینیک 16 آذر انجام بدی. پارسال اونجا 30 میگرفت دو جای دیگه 40. از ساعت 8 تا 12 ظهر هستن. تلفن بزن واکسن موجود بود برو. دیفتری کزاز رو رایگان تو پاستور میزنن. ما چون نیمه دوم سال بودیم آنفولانزام همونجا(پاستور) زدیم قیمتش یادم نمونده اما گرون نبود. پاستور برای گرین کارتیا فقط آنفولانزا میزنه.
خلاصه واکسنارو که زدین گواهیاشو مینویسن تو ی کارت زرد. برای گرفتنش پاسپورتتونم باید ببرین. بعد دکترشونم مهر و امضا میکنه و تمام.
واقعا متشکرم از توضیحات جامع و کاملتون, ینی میفرمایید اول برم کلینیک 16 آذر و بعد مدرکشو ببرم برای پاستور که تو کارت زردم اضافه کنه؟
شماره تلفن ازش دارید واسم بنوسید از 16 آذر؟

خواهش میکنم. اگر اول برین اونجا که بهتره. کارتون جلو میفته. فقط در نظر بگیرین واکسن MMR تو دسته واکسنهای زنده هست و 30 روز بعد از بار اول باید تجدید بشه. زمانش رو یکجور تنظیم کنین که روز مدیکالتون اونجا یکبار دیگه تزریق نکنن که هزینه دوبله بدین. من مجبور شدم 5 روز قبل از مدیکالم تجدید کنم که تو سایت پزشک سفارت نوشته بود ایجاد مشکل میکنه تو جواب اما هیچ مشکلی پیش نیومد.
شماره کلینیک 16 آذر: 61113220
آدرسشم هم که خیابان 16 آذر نزدیک خیابان انقلاب.
قبلش زنگ بزنین طبقه دوم اتاق 10 هست اگر اشتباه نکنم.
برای تست آبله هم مطئن شین ابوظبی قبول میکنه، که اگر قبول میکنه برین همون آزمایشگاه 12 فروردین، تقاطع سپه و کارون. اونجا یک روزه جواب رو میدن، پیک رایگان هم داره. اگر میخواین آخر سر برین پاستور بدین ی دکتر عمومی براتون تست آبله رو بنویسه. پارسال با بیمه تامین اجتماعی 17500شد هزینش.
برای گرفتن کارت زرد هم اصل پاسپورت و کارت ملیتونو ببرین.

واقعا ممنونم از لطفتون دوست گرامی. انشالا که کارهای شما و هممون به خوبی پیش بره، موفق باشید.
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh
آیا تست آبله رو پاستور انجام میدن؟
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان:
یه سوال داشتم دوستان :

من که انیستیتو رفتم و گواهی واکسن هامو نشون دادم ، گفت فقط یه MMR احتیاج داری با
تست آنتی بادی

ولی گفت فقط یکبار MMR رو بزن ...

مگه نباید ۲ بار MMR بزنیم ؟؟؟ چرا گفته فقط یدونه بزن ...

احتمالا چون یبار تو دبستان زدم اینو بهم گفته ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-07 ساعت 17:22)tamoko89 نوشته:  آیا تست آبله رو پاستور انجام میدن؟

خیر تست آبله یک آزمایش خون هست که در آزمایشگاه انجام میدن.
اگر به پاستور مراجعه کرده باشین دکترش توی دفترچه بیمتون مینویسه و آدرس آزمایشگاه فروردین که واقع در تقاطع خیابون سپه(امام خمینی) و کارون هست رو اونجا گذاشتن.
اگر برای سفارت آنکارا میخواین انجام بدین مدیکال اونجا قبول نمیکنه.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89
(2017-04-08 ساعت 03:35)farzadmohajer نوشته:  یه سوال داشتم دوستان :

من که انیستیتو رفتم و گواهی واکسن هامو نشون دادم ، گفت فقط یه MMR احتیاج داری با
تست آنتی بادی

ولی گفت فقط یکبار MMR رو بزن ...

مگه نباید ۲ بار MMR بزنیم ؟؟؟ چرا گفته فقط یدونه بزن ...

احتمالا چون یبار تو دبستان زدم اینو بهم گفته ...

وقتی رفتین برای تزریق بهشون بگین که قبلا زدین.
احتمالا بخاطر همون فقط یکبار لازم باشه.
من زود رفتم زدم 5 روز قبل مدیکالم مجبور شدم نوبت دومشو بزنم.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer
سلام دوستان یه سوال
من قبلا سفارتم ابوظبی بود اما خودشون عوض کردن به ایروان من کارت زرد مدیکال رو قبلا اسفند ماه گرفتم این دو تا سفارت با هم تفاوتی که ندارند؟ چیزه متفاوتی که نمی خواد
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه هاي ارمنستان باور كنيد هزينه انجام همه آزمايش ها و كليه واكسن ها تو ارمنستان اطلا زياد نيست
من اصلا نرفتم دنبال كارت زرد و تو ايران هييييييچ كاري انجام ندادم
يه جا تو همين صفحات نوشته بودم هزينه هاي ارمنستان رو
اصلا اونقدري نمي شه كه بخوايد خودتون رو درگير پاستور و اين جور جاها كنيد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh
(2017-04-08 ساعت 15:26)bhb32 نوشته:  بچه هاي ارمنستان باور كنيد هزينه انجام همه آزمايش ها و كليه واكسن ها تو ارمنستان اطلا زياد نيست
من اصلا نرفتم دنبال كارت زرد و تو ايران هييييييچ كاري انجام ندادم
يه جا تو همين صفحات نوشته بودم هزينه هاي ارمنستان رو
اصلا اونقدري نمي شه كه بخوايد خودتون رو درگير پاستور و اين جور جاها كنيد
حالا چه کاریه که وقتی توی مملکت خودتون کار زودتر و راحت تر انجام میشه برید ایروان اینکارو انجام بدین ؟ اگه وقت اضافه دارید اونجا برید برا گردش نه واکسن زدن !
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، dv2017
اتفاقا اينجا بيشتر علاف ميشي تا ارمنستان
شما وقتي ميري ازمايش خون بدي و عكس قفسه سينه بندازي خوب همونجا دوتا واكسن هم ميزني با هزينه معقول. وقتي از شما نمي گيره كه
حالا بيا برو پاستور
فلان واكسن رو بزن بعد دو ماه ديگه برو تكميليش رو بزن
اين كه خيلي وقت گير تره
به هر حال من تجربه خودم رو گفتم
صلاح كار خويش خسروان دانند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-10 ساعت 14:13)bhb32 نوشته:  اتفاقا اينجا بيشتر علاف ميشي تا ارمنستان
شما وقتي ميري ازمايش خون بدي و عكس قفسه سينه بندازي خوب همونجا دوتا واكسن هم ميزني با هزينه معقول.  وقتي از شما نمي گيره كه
حالا بيا برو پاستور
فلان واكسن رو بزن بعد دو ماه ديگه برو تكميليش رو بزن
اين كه خيلي وقت گير تره
به هر حال من تجربه خودم رو گفتم
صلاح كار خويش خسروان دانند

واکسن های تک نوبتی مثل آنفلوانزا رو میشه همونجا زد، البته با مبلغی بین 8 تا 10 برابر قیمت ایران، اما واکسن های چند نوبتی مثل MMR یا هپاتیت رو هر جا باشی باید بهرحال در چند نوبت بزنی، دیگه اونا که واکسن رو فشرده سازی نمی کنن!!! Big Grin
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2017-04-10 ساعت 18:24)hesgan نوشته:  واکسن های تک نوبتی مثل آنفلوانزا رو میشه همونجا زد، البته با مبلغی بین 8 تا 10 برابر قیمت ایران، اما واکسن های چند نوبتی مثل MMR یا هپاتیت رو هر جا باشی باید بهرحال در چند نوبت بزنی، دیگه اونا که واکسن رو فشرده سازی نمی کنن!!!  Big Grin

دوست عزيز مصاحبه شما ابوظبي بوده نه ارمنستان
من راجع به ارمنستان صحبت ميكنم
از قيمت هاي امارات اطلاعي ندارم
من هيچ واكسني ايران نزدم
هزينمم اونجا رقم زيادي نشد
اون موقع حساب كردم ديدم با ايران يكيه چون دوستان گفته بودن تو ايران چقدر هزينه كردن
در ضمن طرف ٢ يا ٣ تا واكسن به من زد و تمام
ديگه هم نگفت اين واكسن هات يك نوبتيه اونا چند نوبتي
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007
(2017-04-11 ساعت 12:48)bhb32 نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 18:24)hesgan نوشته:  واکسن های تک نوبتی مثل آنفلوانزا رو میشه همونجا زد، البته با مبلغی بین 8 تا 10 برابر قیمت ایران، اما واکسن های چند نوبتی مثل MMR یا هپاتیت رو هر جا باشی باید بهرحال در چند نوبت بزنی، دیگه اونا که واکسن رو فشرده سازی نمی کنن!!!  Big Grin

دوست عزيز مصاحبه شما ابوظبي بوده نه ارمنستان
من راجع به ارمنستان صحبت ميكنم
از قيمت هاي امارات اطلاعي ندارم
من هيچ واكسني ايران نزدم
هزينمم اونجا رقم زيادي نشد
اون موقع حساب كردم ديدم با ايران يكيه چون دوستان گفته بودن تو ايران چقدر هزينه كردن
در ضمن طرف ٢ يا ٣ تا واكسن به من زد و تمام
ديگه هم نگفت اين واكسن هات يك نوبتيه اونا چند نوبتي

دوست عزیز، واکسن یک موضوع بین المللیه و کشور به کشور فرق نمی کنه. در تمام دنیا واکسن هپاتیت B سه مرحله ای و MMR دو مرحله ای هست. اگر شما یک نوبت زدین و قبلاً هم در ایران تزریق نکرده بودین، پس نوبت های بعدی رو هم بهرحال باید بزنین و واکسن رو قبل از ورود به آمریکا یا بعد از ورود و قبل از گرفتن گرین کارت کامل کنید.

بسته به اینکه متولد چه سالی هستین، ممکنه نوبت اول MMR رو در دوران مدرسه تزریق کرده باشین و فقط نوبت دوم باقی مونده باشه که بنابراین تزریق الانش میشه مرحلۀ دومتون. اما هپاتیت B بهرحال سه مرحله هست با فاصلۀ یک ماه و 6 ماه بعد از تزریق اول.

دربارۀ هزینه ها هم بعنوان مثال قیمت واکسن آنفلوانزا در ایران بیست هزار تومن (یعنی 5، 6 دلار) هست که قطعاً از قیمت دلاری این واکسن در هر کشور دیگه ای کمتره. تقاوت مبلغ برای کیس های تک نفره شاید زیاد نباشه اما برای خانواده هایی که یک یا بیشتر فرزند دارن بیشتر میشه.

موفق باشید و به امید کلیر شدن هر چه زودتر شما و ما و همه! Smile
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، bhb32
دوستان سلام
بنده در تاریخ 29/1/96 به مرکز واکسیناسیون پاستور مراجعه کردم و تصمیم گرفتم تجربیاتم رو در اختیار دوستان قرار بدهم.
نکته 1- اولین کاری که میکنید در شهر خودتون به یک پزشک مراجعه کنید که براتون آزمایش آبله مرغان را بنویسه و بعد از انجام آزمایش نتیجه رو با خودتون به مرکز پاستور ببرید.
نکته 2- تمام کارتهای واکسیناسین از دوران کودکی تا به حال رو همراه خودتون ببرید.
تجربه ی شخصی: بعد از ورود به مرکز من رو به اتاق ماره 3 راهنمایی کردن که پس از تحویل پاسپورت و کارتهای واکسیناسیونم بررسی کردند و مشخص شد که به 3 واکسن آنفولانزا، دیفتری-کزاز و MMR نیاز دارم. دو واکسن اول رو زدم و الان باید واکسن MMR رو میزدم ولی قبل از اون باید نتیجه ی جواب آبله مرغانم مثبت میبود. خلاصه با راهنماییشون در ساعت 9 صبح به آزمایشگاه دوازده فروردین در خیابان امام خمین مراجعه کردم و به من گفتند که تا ساعت 14 جواب آزمایشم آماده میشه. خلاصه به هر التماسی که بود تا ساعت 12:20 جواب آزمایش رو گرفتم و خودم رو به درمانگاه بهگر واقع در خیابان آزادی رسوندم که متاسفانه پزشکی که واکسن رو تزریق میکنه فقط تا ساعت 12:30 حضور داره و خداروشکر شانس آوردم قبلش تماس گرفتم و خودم رو رسوندم و کارم رو انجام دادم، بعد دوباره به مرکز پاستور مراجعه کردم و با نشون دادن جواب آزمایش و گواهی تزریق پزشک کارت واکسیناسین بین المللی من تکمیل شد.
نکته3- واکسن هپاتیت 3 مرحله ای است و کل دوره ی 3تا واکسن 6 ماه طول میکشه ولی شما نیاز نیست قبل از ورود به آمریکا هر سه دوره رو تزریق کرده باشید. پس اگر سه دوز رو کامل تزریق نکردید زمان تزریق رو جوری تنظیم کنید که هنگام مراجعه به مراکز مدیکال بیش از یک ماه از زمان تزریقتون نگذشته باشه. در کل پس از ورود به امریکا باید دوره ی واکسیناسینتون رو کامل کنید قبل از گرفتن کارت سبز.
نکته4- حرف اون هایی رو که میگن هزینه اش توی دوبی یا آنکارا زیاد نیست رو گوش ندید. یکی از دوستان من توی همین هفته در دوبی 4 عدد واکسن زد+ عکس از قفسه سینه 2340 درهم هزینه پرداخت کرد و من حدود 150 هزارتومان شد کل هزینه ی تزریقاتم.
میدونم که خود من هم باید دوباره هزینه پرداخت کنم در مدیکال دوبی ولی فقط هزینه ی عکس X-Ray و فرمی که میخوان واسم پر کنند رو پرداخت خواهم کرد که صد درصد خیلی کمتره.

ببخشید خیلی طولانی شد، دوست داشتم با جزییات توضیح بدم چونکه خود من هم همین سوالات رو داشتم و خوشحال میشم که به بقیه اطلاعات کافی بدم.
موفق باشید.
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313 ، hesgan ، Sudeh
درود دوست عزیز
مرسی که تجربیاتتون را به اشتراک گذاشتید.
فقط با اجازتون این رو اضافه کنم که آزمایش آبله مرغان حتما باید IgG باشه تا مورد قبول سفارت باشه و این رو حتما هم به پزشک و هم آزمایشگاه باید یادآوری کرد(البته پزشک پاستو در جریانه ولی پزشکان دیگه شاید ندونند)
نیازی به مراجعه دوستان غیر تهرانی به انستیتو پاستور نیست و این دوستان میتونند با مراجعه به هلال احمر و یا مراکز بهداشت مراکز استان ها ، کارت واکسن بین الملی را با هزینه کمتر (حدود بیست هزار تومان نسبت به 99 هزار تومن پاستور) تهیه کنند.
هزینه واکسیناسیون در خارج از کشور بسیار بسیار بیشتره( شاید ده برابر) برای مثال هزینه مدیکال دبی 975 درهمه که اگر این فردی که ایشون معرفی کردند برای یک نفر 2340 درهم پرداخت کرده یعنی اینکه 1365 درهم ( به نرخ اردیبهشت 96 حدود یک میلیون چهارصد هزار تومان) هزینه واکسن پرداخت کردند.
(2017-04-22 ساعت 02:01)mahziar_69 نوشته:  دوستان سلام
بنده در تاریخ 29/1/96 به مرکز واکسیناسیون پاستور مراجعه کردم و تصمیم گرفتم تجربیاتم رو در اختیار دوستان قرار بدهم.
نکته 1- اولین کاری که میکنید در شهر خودتون به یک پزشک مراجعه کنید که براتون آزمایش آبله مرغان را بنویسه و بعد از انجام آزمایش نتیجه رو با خودتون  به مرکز پاستور ببرید.
نکته 2- تمام کارتهای واکسیناسین از دوران کودکی تا به حال رو همراه خودتون ببرید.
تجربه ی شخصی: بعد از ورود به مرکز من رو به اتاق ماره 3 راهنمایی کردن که پس از تحویل پاسپورت و کارتهای واکسیناسیونم  بررسی کردند و مشخص شد که به 3 واکسن آنفولانزا، دیفتری-کزاز و MMR نیاز دارم. دو واکسن اول رو زدم و الان باید واکسن MMR رو میزدم ولی قبل از اون باید نتیجه ی جواب آبله مرغانم مثبت میبود. خلاصه با راهنماییشون در ساعت 9 صبح به آزمایشگاه دوازده فروردین در خیابان امام خمین مراجعه کردم و به من گفتند که تا ساعت 14 جواب آزمایشم آماده میشه. خلاصه به هر التماسی که بود تا ساعت 12:20 جواب آزمایش رو گرفتم و خودم رو به درمانگاه بهگر واقع در خیابان آزادی رسوندم که متاسفانه پزشکی که واکسن رو تزریق میکنه فقط تا ساعت 12:30 حضور داره و خداروشکر شانس آوردم قبلش تماس گرفتم و خودم رو رسوندم و کارم رو انجام دادم، بعد دوباره به مرکز پاستور مراجعه کردم و با نشون دادن جواب آزمایش و گواهی تزریق پزشک کارت واکسیناسین بین المللی من تکمیل شد.
نکته3- واکسن هپاتیت 3 مرحله ای است و کل دوره ی 3تا واکسن 6 ماه طول میکشه ولی شما نیاز نیست قبل از ورود به آمریکا هر سه دوره رو تزریق کرده باشید. پس اگر سه دوز رو کامل تزریق نکردید زمان تزریق رو جوری تنظیم کنید که هنگام مراجعه به مراکز مدیکال بیش از یک ماه از زمان تزریقتون نگذشته باشه. در کل پس از ورود به آمریکا باید دوره ی واکسیناسینتون رو کامل کنید قبل از گرفتن کارت سبز.
نکته4- حرف اون هایی رو که میگن هزینه اش توی دوبی یا آنکارا زیاد نیست رو گوش ندید. یکی از دوستان من توی همین هفته در دوبی 4 عدد واکسن زد+ عکس از قفسه سینه 2340 درهم هزینه پرداخت کرد و من حدود 150 هزارتومان شد کل هزینه ی تزریقاتم.
میدونم که خود من هم باید دوباره هزینه پرداخت کنم در مدیکال دوبی ولی فقط هزینه ی عکس X-Ray و فرمی که میخوان واسم پر کنند رو پرداخت خواهم کرد که صد درصد خیلی کمتره.

ببخشید خیلی طولانی شد، دوست داشتم با جزییات توضیح بدم چونکه خود من هم همین سوالات رو داشتم و خوشحال میشم که به بقیه اطلاعات کافی بدم.
موفق باشید.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، setaree
سلام و عرض ادب و احترام خدمت اساتید محترم
من واسه ماه جوون مدیکال دارم و البته چندین سوال
اول اینکه من کارت واکسن گم کردم و نیستش چکار کنم؟
دوم اینکه واسه‌مدیکال ابوظبی میشه رفت دبی هم میشه به نظرتون کدوم برم بهتره؟
ممنون‌میشم یه پاسخ جامع و کامل بهم بدین که وقتتونو باز نگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان