کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تفاوت های کانادا با امریکا
سلام دوست عزیز
می تونم خواهش کنم دلیل این کار رو برامون بنویسید شاید افراد زیادی باشن که دلیل مهاجرت شما از کانادا به امریکا رو بخوان بدونن تا در تصمیم گیری ها شون از نظر شما استفاده کنن
با تشکر فراوان
(2013-11-11 ساعت 11:14)enigma. نوشته:  سلام دوستان.
کسی میتونه راهنمایی کنه برای مهاجرت از کانادا به آمریکا، برای کسی که اقامت کانادا رو داره و یا کسی که سیتیزن کاناداست،چجوریه؟ و چکار باید کرد؟
سریعترین و بهترین روش برای گرفتن گرین کارت آمریکا چیه؟اگه از طریق job offer اقدام کنم مراحلش تا رسیدن به سیتیزنی آمریکا چجوریه؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-11-11 ساعت 11:40)siyamakm نوشته:  سلام دوست عزیز
می تونم خواهش کنم دلیل این کار رو برامون بنویسید شاید افراد زیادی باشن که دلیل مهاجرت شما از کانادا به آمریکا رو بخوان بدونن تا در تصمیم گیری ها شون از نظر شما استفاده کنن
با تشکر فراوان
(2013-11-11 ساعت 11:14)enigma. نوشته:  سلام دوستان.
کسی میتونه راهنمایی کنه برای مهاجرت از کانادا به آمریکا، برای کسی که اقامت کانادا رو داره و یا کسی که سیتیزن کاناداست،چجوریه؟ و چکار باید کرد؟
سریعترین و بهترین روش برای گرفتن گرین کارت آمریکا چیه؟اگه از طریق job offer اقدام کنم مراحلش تا رسیدن به سیتیزنی آمریکا چجوریه؟
ممنون

با سلام،
حتما و با کمال میل،چون خودمم واقعا مایلم در این مورد از دیدگاه دیگر دوستان استفاده کنم.
اول اینکه به نظر من مقایسه کشور کانادا با کشور آمریکا به جزء در یک سری کلیات کار بیهوده ایه! چون هم کانادا هم آمریکا به خاطر وسعت سرزمین و تنوع و تفاوت در سیستم اداره ایالت یا استان،آب و هوا، فرهنگ،... به راحتی قابل مقایسه بین دو شهر در داخل کشور نیست چه برسه به قیاس در بین دو کشور!
اما در مورد اختلاف کلی و عمومی بین آمریکا و کانادا،
-کانادا یک کشور سوشالیستیه یعنی اینکه احتمالا هیچوقت توی کانادا گرسنه نمی مونی، بیمه درمانی به همه تعلق میگیره، اگه بیکار بشی دولت کمکت میکنه و و و ... اصولا همه اینا خیلی خوبه اما در مقابلش باید مالیات سرسام آور بدی و احتمالا خیلی چیزای دیگه که من وارد نیستم و به نظر من این دقیقا مثل این میمونه که توی یک آپارتمان زندگی کنی و قبض برق مشترک باشه،همه باید پول قبض رو برابر پرداخت کنن حالا این وسط بعضیها از این قضیه سو استفاده میکنن و بیشتر از نیازشون استفاده میکنن و بعضی ها میخوان صرفه جویی کنن اما بازم فرقی نداره همه باید برابر پول رو پرداخت کنن!
حالا این توی آمریکا اینجوری نیست، بیمه درمانی، حداقل هزینه زندگی و... رایگان نیست و در مقابل مالیات بالایی(در مقایسه با کانادا) هم پرداخت نمیکنید
-امنیت در کانادا بسیار بالاتر از امریکاست.ساعت 12 شب خیلی راحت میبینی یک دختر تنها بدون هیچ هراسی توی خیابونهای خلوت شهر راه میره،من امریکا نبودم اما بعید میدونم یه چنین چیزی رو بشه دید
-کانادا کشور مهاجر پذیریه و بیشتر جمعیت مهاجر و یا نسل دوم و یا سوم مهاجرینند به همین خاطر یه مهاجر با هر فرهنگ و آداب و رسوم و با هر زبانی از جامعه رانده نمیشه،مسخره نمیشه و کوچیک شمرده نمیشه!...یک جایی میخوندم "بیشتر مهاجرین به کانادا بعد سیتزنی نام و نام فامیل خودشون نگه میدارن اما مهاجرین به امریکا اسم امریکایی برای خودشون بر میگزینند"

اما در مورد کار ، بازار کار و میزان درآمد و... به نظر من ایالت با ایالت، شهر با شهر و رشته با رشته فرق میکنه و در کل تفاوت چندانی بین دو کشور نیست.اما در مورد مالیات بر درآمد کانادا بیشتر از امریکاست!(در کانادا برای یک خانواده با دو فرزند بطور میانگین21.5% و در امریکا11.9% منبع:http://en.wikipedia.org/wiki/Income_taxes_in_Canada) و به نظر من این اختلاف حدود 10% خیلی زیاده .
در مورد آب و هوا، دمای کانادا بصورت میانگین پایینتر از امریکاست.اما این خیلی سلیقه ایه.من در تورنتو زندگی میکنم زمستون اینجا سرد و طولانی هست اما من با این موضوع هیچ مشکلی ندارم،برعکس تا حدودی ذهنم درگیر گرمای طولانی تابستون هیوستونه!

در مورد دلایل شخصیه من که به فکر مهاجرت به امریکا(البته شهر هیوستون تگزاس اونم چون چند تا آشنا و فامیل داریم اونجا) افتادم اینه که:
-قیمت خرید خونه در هیوستون به مراتب!! از تورنتو کمتره(یه خونه 200متر مربعی 4 خوابه در زمین حدودا 600 مترمربع در یه جای خوب هیوستون حدود 200,000$ و در تورنتو 800,000$) و خب این خیلی برام مهمه که جایی زندگی کنم که بدونم میتونم یه خونه pay off برای پیری و کوریمون! داشته باشم
-اجاره یه اپارتمان یکخوابه کوچیک توی تورنتو بصورت متوسط 1400$ در ماهه در هیوستون حدود 800$
-بیمه خودرو متوسط در تورنتو 200$در ماهه در هیوستون 100$
-مالیات برای هر خرید در استان انتاریو 13% و در تکزاس 6.25% است.این تفاوت تو خریدهای بزرگ مثل ماشین و .. خیلی خودشو نشون میده
-مالیات بر درامد هم که در امریکا کمتره
-هرچند که مینیمم ویج درامد ساعتی در انتاریو 10.25$ اما در تکزاس 7.25$ اما نسبت به پایین بودن هزینه های زندگی در هیوستون امریکا من فکر میکنم مردم میتونن رفاه بیشتری داشته باشن

با تمام این ها انتخاب بین امریکا و کانادا به نظرم خیلی شخصی و سلیقه ایست.من توی چند سال اخیر حدودا از 20 نفر که یا ساکن امریکا بودن یا کانادا اما هر دو کشور رو دیدن و یا تجربه زندگی توی هر 2شو داشتن سوال کردم کدوم رو ترجیح میدین؟ حدودا 50% 50% بود نظرات!!

خیلی خیلی ممنون میشم دوستان هم نظرشونو بگن تا هممون بتونیم از نظراتشون استفاده کنیم
پاسخ
راستش مهمترین چیزی که باید مد نظر قرار بگیره اینه که کجا کار راحت تر و سریعتر گیر میاد

البته منظورم کار مرتبط با رشته و تخصص هست
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، enigma. ، barfi1 ، msar ، مسافر تنها ، Fatemeh_Zah
(2011-04-21 ساعت 20:32)shahrzad_a نوشته:  
(2011-04-21 ساعت 17:46)joseph نوشته:  درسته که کانادا کشور بسیار خوبی برای مهاجران است ولی هیچکجا آمریکا نمیشه..!!!
چرا باوجود اینکه کانادا وسعتش بیشتر از آمریکاست ولی جمعیت آن یک دهم آمریکاست؟!!
چرا دلار آمریکا رایجترین پول جهان است؟!!
چرا هرساله میلیونها نفر در قرعه کشی گرین کارت آمریکا شرکت میکنند باوجود اینکه احتمال برنده شدن در آن بسیار اندک است؟!!
چرا هرساله صدها نفر بخاطر مهاجرت به آمریکا زندگی خود را به خطر میندازند و بعضا جان خود را از دست میدهند؟!!
اگر توانستید پاسخی برای این چراها پیدا کنید آنوقت کانادا از آمریکا بهتر میشود.

من نقش تبلیغات و همچنین آمریکای سابق را بی تاثیر نمی بینم
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، مسافر تنها ، msar ، abtune
با سلام
آمریکا قطب اول اقتصادی و نظامی در جهان است.جمعیت آن حدود سیصد ملیون نفر میباشد،از لحاظ زیر ساخت حرف اول را میزند،جرم و جنایت در آن زیاد است،در بعضی از شهرهای آمریکا برای ما ایرانیان امکان زندگی در چنین شهرهای خطرناکی نیست. در آمد آمریکایی ها به طور متوسط بیشتر است.آب و هوای آمریکا خیلی بهتر از کاناداست.میزان تبادلات اقتصادی خیلی زیادی با کانادا داره.برای سیتیزن های هر دو کشور سفر بدون ویزا امکان پذیر است(با پاسپورت،کارت شناسایی و حتی گواهینامه).فرهنگ آمریکا بیشتر به فرهنگ آزاد بودن همه چیز(اسلحه،لباس پوشیدن باز و ...).در آمریکا شایسته سالاری وجود داره ولی در کانادا حمایت از کارکنان اهمیت دارد(اگر در ایران در کاری ماهر هستید در آمریکا سریع سر کار میروید ولی در کانادا نه به سرعت و اگر در کاری در آمریکا استخدام باشید ممکن است هر وقت اخراج شوید ولی در کانادا کارفرمای شما به سختی میتواند شما را عوض کند)
کانادا دومین کشور بزرگ جهان با جمعیت حدود سی و پنج ملیون نفر است.از لحاظ معادن و نفت این کشور غنی تر از آمریکاست،امنیت در آن خیلی بیشتر از آمریکاست،خیلی از شهرهای کانادا کاملا سرد هستند و در قسمت شمالی آن تراکم خیلی پایین دارد و در جاهایی خالی از سکنه میباشد،سرما مهمترین دلیل کمبود جمعیت کانادا نسبت به آمریکاست.زیر ساخت های آن مثل آمریکاست(نه در حد آن)،در آمدها پایین تر است ولی رفاه بالاتر هستند،انگار همه بیمارستاناشون مثل بیمارستان میلاد مجانی البته خلوت و امکانات در حد بهترین بیمارستانای ایرانن،در شهرهای کلگری و ادمونتون حقوق کاملا مثل آمریکا بالاست، در تورنتو بیش از نصف ساکنان آن در خارج کانادا به آمده و نژاد پرستی کانادایی با خارجیان بسیار کم است(خیلی کمتر از آمریکا)،زمین در کانادا خیلی ارزان تر است چون کانادا بزرگتر و کم جمعیت تر است .به علت مالیات بالاتر افراد ثروتمند کانادایی دوست دارند به آمریکا مهاجرت کنند و به علت رفاه بیشتر افراد متوسط و کم درامد ترجیح میدهند به کانادا مهاجرت کنند،پاسپورت کانادا قوی تر از پاسپورت آمریکا است.
پاسخ
تشکر کنندگان: sasbk ، mohammadg846 ، مسافر تنها ، mohsenmb ، girl 1368 ، eybaba ، Iman13 ، we are one ، msar ، mrlzdh ، abtune ، copol ، amin arefi ، Fatemeh_Zah
(2013-09-01 ساعت 05:12)afshin4749 نوشته:  دوستان عزیزم ،
مقایسه آمریکا و کانادا ، شاید به همین سادگیها هم که فکر می کنید نباشه !!! . هر کدوم خصوصیات منحصر بفرد خودشون رو دارن !! اما واقعیتی که موجوده اینه که جامعه آمریکا و کانادا ، آنقدر شبیه به همند که تصمیم گیری رو برای فردی که موفق در هر دو راه بوده و قدرت مهاجرت به هر دو کشور رو داره ، رو بسیار دشوار میکنه . با اینکه کانادا از نظر وسعت بزرگتر از آمریکاست ، اما فراموش نکنید که بسیاری از مناطق کانادا ، غیر قابل زندگی برای مهاجرین هستش . تورنتو ، که حالا دیگه نقش لوس آنجلس آمریکا رو برای ایرانیان مقیم کانادا بازی میکنه ، یکی از گرونترین و بزرگترین شهرهایی هستش که اکثر هموطنان ترجیح میدن که اونجا ساکن بشن . چرا ؟ به دو دلیل ؛ 1- کثرت مهاجران و مرکزیت بودن 2- آشنا نبودن کامل بسیاری از افراد خانواده به زبان انگلیسی . چون میدونید که فقط کافیه کسی که اقدام میکنه ، باید زبان انگلیسیی رو در حد قابل قبول داشته باشه و اگر بقیه اعضا مثل همسر بلد باشند ، فقط کمی امتیاز برای مهاجرت رو افزایش میده و مانعی جدی در این راه نیست . به هر صورت به نظر میرسه اقتصاد فعلی کانادا ، با توجه به شواهد ظاهری موجود کمی بهتر از آمریکاست . البته این برداشت ماست و شاید ، پشت پرده دقیقاً برعکس این باشه . اینو نمیدونم و نمیتونم هم توضیح بدم چون اطلاعات کافی ندارم . اما ظاهراً نشون میده که زندگی رونق بیشتری داره . گرانی تورنتو سرسام آوره و اجاره ها وحشتناک . مالیات ، بیمه اتومبیل و خیلی چیزهای دیگه بسیار بسیار گرانتر از آمریکاست . درمورد بیمه اجتماعی هم لازمه که توضیح مختصری بدم . اینکه میگن مردم کانادا تحت بیمه اجتماعی هستن ، به این معنی نیست که خدمات بیمه ای به شکل گسترده ای ارائه میشه !!! نه اینطور نیست . اگر شما نیاز به عمل جراحی دارید که خیلی هم خطرناک نیست ، ممکنه به شما وقت یکی دو ساله بدن . بعنوان مثال ، دوست بنده از نظر بینی دچار مشکل تنفسی بود ( پولیپ بینی داشت ) یکسال و نیم در نوبت عمل بود تا کارش انجام شد . یا اینکه درمانهای ساده ، به اینصورت نیست که فوراً انجام بشه . مگر اینکه اورژانسی باشه . باور کنید که اینگونه خدمات هم در آمریکا وجود داره ، دقیقاً شبیه به کانادا . اما داشتن اینگونه خدمات نیاز به حائز شرایط بودن داره . مثلاً من در بدو ورودم ، تحت پوشش بیمه ای قرار گرفتم که بسیار هم در زمان خودش مفید بود . هزینه دارو و ویزیت هم بسیار اندک . برای دارو 10 دلار و برای ویزیت هم 10 دلار . بعد از اینکه تحت پوشش بیمه محل کار قرار گرفتیم و این بیمه رو ملغا کردیم ، البته پس از یکسال ، نامه برامون ارسال کردن که شما مقیم ایالت شدین و حالا کوپه دارو و ویزیت شما به 5 دلار کاهش پیدا کرد و خدمات اورژانسی هم مشمول شما شد . خب پس نمیشه که آمریکا رو از این لحاظ محکوم کرد و گفت ندارن !!!! . ضمن اینکه ، با تصویب قانون خدمات اجتماعی در آمریکا به پیشنهاد اوباما و پیگیری ایشون و هیئت دولتشان ، و در نهایت تصویب توسط سنا ، این مشکل هم در آمریکا تقریباً حل شد و چیزی بسیار بسیار شبیه به کانادا در این زمینه اجرا شد . بهر صورت ورود به کانادا و آمریکا ، شما رو آنچنان تحت تاثیر قرار نمیده که کدوم بهتره . الگوی حکومتی کانادا ، انگلستان و الگوی اقتصادیش ، آمریکاست . البته با انتقال بخشی از شرکتهای GM و Ford به کشور کانادا ، رونق بیشتری رو به اقتصاد این کشور داده که خودش جای بسی تامل داره . بهر صورت امیدوارم ، هرکدوم از شماها که قدم در راه مهاجرت به این دو کشور گذاشتین ، موفق و پیروز و سربلند باشید که میدونم خواهید بود . اما بدونید که هدف مهاجرت شما ، مهمتر از محلی ست که تفاوت آنچنانی با یکدیگر ندارند . موفق باشید .

آیا بیمه مورد نظر اوباما به تصویب کنگره رسید و اجرایی شد؟ به چه صورت شامل ایرانیان تازه وارد می شود؟
برای چراغ همسایه هم نور آرزو کن
بی شک حوالی ات روشن تر خواهد شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، farzad parsa ، mohsenmb ، msar
به نظر من که هردوشون خوبن! اگه بتونم هرکدوم که بشه رو میرم گرچه رفتن به آمریکا سخت تره مگه این که لاتاری قبول شی که من تاحالا از این شانس ها نداشتم.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb ، msar ، مسافر تنها ، we are one
خیلی از ایالات امریکا از لحاظ اب و هوا از ایالات کانادا بهتره ولی کانادا از لحاظ امکاناتی که به مهاجرها و شهروندان خودش می ده در سطح بهتری قرار داره و دلیل اصلی من برای انتخاب کانادا امنیت کشور کانادا است امار جرم و جنایت در امریکا خیلی خیلی وحشتناک است امیدوارم که حق حمل اسلحه رو از این کشور متمدن هم بردارند
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb ، مسافر تنها ، eybaba ، msar ، we are one ، Fatemeh_Zah
(2014-05-14 ساعت 18:28)siyamakm نوشته:  خیلی از ایالات آمریکا از لحاظ اب و هوا از ایالات کانادا بهتره ولی کانادا از لحاظ امکاناتی که به مهاجرها و شهروندان خودش می ده در سطح بهتری قرار داره و دلیل اصلی من برای انتخاب کانادا امنیت کشور کانادا است امار جرم و جنایت در آمریکا خیلی خیلی وحشتناک است امیدوارم که حق حمل اسلحه رو از این کشور متمدن هم بردارند

به نظر من خيلي هم خوبه چون آدم اينطوري امكان دفاع از خودش رو داره نه مثل بعضي از كشورها كه تو روز روشن زورگيرها آدمو غارت مي كنن بعدشم يه چاقو بهت مي زنن كه اگه خوش شانس باشي زنده بموني وگرنه كه خونت پاي خودته و دستت به هيچ جا بند نيستش.
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، مسافر تنها ، mohsenmb ، msar ، mrlzdh
برای شما ممکن این حس خوب باشه ولی من به شخصه از اینکه در استرس باشم خوشم نمی اد ولی اگه شما دوست دارید امیدوارم که قسمتتون بشه و اونجا خوش و خرم زندگی کنی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، we are one
دوستان من دیدم که خیلی ها از میزان جرم و جنایت در این دو کشور حرف زدند! با توجه به اینکه کانادا جمعیتی حدود سی و پنج میلیون نفر دارد! که این نصف جمعیت ایران هم نمیشه! کنترل این جمعیت به مراتب بسیار راحتتر هست برای دومین کشور پهناور جهان! اما آمریکا سومین کشور پهناور جهان! که همه ی جای آن قابل سکونت است!!! جمعیتی که در سال 2011 داشته سیصد و پانزده میلیون نفر بوده! این جمعیت حدود 10 برابر کانادا هست! حالا اگر میزان جرم این کشور کمتر از 10 برابر کانادا باشد! میبینیم که این کشور در زمینه ی جرم و جنایت هم خیلی بهتر از کانادا عمل کرده! اما اگر بیشتر باشد! باز هم چندان بد نیست! درسته که آمریکا در بین کشورهای پیشرفته میزان جرم و جنایت در آن بیشتر است! اما این نثل یک معادله ی از پایه غلط است. چرا که جمعیت این کشور به مراتب بالاتر از تمام کشور های دنیا و در رتبه ی سوم جهان است! که دو کشور دیگر هند و چین هستند! کشور های پیشرفته عموما جمعیتی در این حد ندارند! پس حتی میزان تصادفات جاده ای! مصرف داخلی! و کلا همه چیز حتی گردش مالی هم در کشور هایشان به مراتب پایین تر از آمریکاست!
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb ، peyman.n ، girl 1368 ، SAAM_60 ، msar ، mrlzdh ، we are one
(2014-05-15 ساعت 10:54)Rock نوشته:  دوستان من دیدم که خیلی ها از میزان جرم و جنایت در این دو کشور حرف زدند! با توجه به اینکه کانادا جمعیتی حدود سی و پنج میلیون نفر دارد! که این نصف جمعیت ایران هم نمیشه! کنترل این جمعیت به مراتب بسیار راحتتر هست برای دومین کشور پهناور جهان! اما آمریکا سومین کشور پهناور جهان! که همه ی جای آن قابل سکونت است!!! جمعیتی که در سال 2011 داشته سیصد و پانزده میلیون نفر بوده! این جمعیت حدود 10 برابر کانادا هست! حالا اگر میزان جرم این کشور کمتر از 10 برابر کانادا باشد! میبینیم که این کشور در زمینه ی جرم و جنایت هم خیلی بهتر از کانادا عمل کرده! اما اگر بیشتر باشد! باز هم چندان بد نیست! درسته که آمریکا در بین کشورهای پیشرفته میزان جرم و جنایت در آن بیشتر است! اما این نثل یک معادله ی از پایه غلط است. چرا که جمعیت این کشور به مراتب بالاتر از تمام کشور های دنیا و در رتبه ی سوم جهان است! که دو کشور دیگر هند و چین هستند! کشور های پیشرفته عموما جمعیتی در این حد ندارند! پس حتی میزان تصادفات جاده ای! مصرف داخلی! و کلا همه چیز حتی گردش مالی هم در کشور هایشان به مراتب پایین تر از آمریکاست!

کاملا موافقم ولی از اینکه این کشور اسلحه رو آزاد کرده حس بدی بهم دست می ده ولی توضیحات شما دوست عزیز کاملا من رو قانع کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، barfi1 ، msar ، bozorg ، we are one
(2014-05-15 ساعت 11:32)siyamakm نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 10:54)Rock نوشته:  دوستان من دیدم که خیلی ها از میزان جرم و جنایت در این دو کشور حرف زدند! با توجه به اینکه کانادا جمعیتی حدود سی و پنج میلیون نفر دارد! که این نصف جمعیت ایران هم نمیشه! کنترل این جمعیت به مراتب بسیار راحتتر هست برای دومین کشور پهناور جهان! اما آمریکا سومین کشور پهناور جهان! که همه ی جای آن قابل سکونت است!!! جمعیتی که در سال 2011 داشته سیصد و پانزده میلیون نفر بوده! این جمعیت حدود 10 برابر کانادا هست! حالا اگر میزان جرم این کشور کمتر از 10 برابر کانادا باشد! میبینیم که این کشور در زمینه ی جرم و جنایت هم خیلی بهتر از کانادا عمل کرده! اما اگر بیشتر باشد! باز هم چندان بد نیست! درسته که آمریکا در بین کشورهای پیشرفته میزان جرم و جنایت در آن بیشتر است! اما این نثل یک معادله ی از پایه غلط است. چرا که جمعیت این کشور به مراتب بالاتر از تمام کشور های دنیا و در رتبه ی سوم جهان است! که دو کشور دیگر هند و چین هستند! کشور های پیشرفته عموما جمعیتی در این حد ندارند! پس حتی میزان تصادفات جاده ای! مصرف داخلی! و کلا همه چیز حتی گردش مالی هم در کشور هایشان به مراتب پایین تر از آمریکاست!

کاملا موافقم ولی از اینکه این کشور اسلحه رو آزاد کرده حس بدی بهم دست می ده ولی توضیحات شما دوست عزیز کاملا من رو قانع کرد
دوست عزيز
آمار جرم و جنايت و انديكس اون بر حسب تعداد جرم به وقوع پيوسته در هر 100 هزار نفر اعلام ميشه
اين يعني اينكه ميشه آمار يك شهر 100 هزار نفري رو با نيويورك مقايسه كرد
يعني تعداد كرايم در هر 100 هزار معرف انديكس امنيت اون شهر هست و اصلا ربطي به تفاوت 10 برابري جمعيت آمريكا و كانادا نداره
درست مثل اينكه بگن آپارتمان در فلان شهر متري 5 ميليون هست و نميگن تهران 8 ميليون جمعيت داره
نمي دونم منظورمو رسوندم يا نه ؟
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، آرمینa ، Rock ، msar
با سلام. دوستان کسی که 4 ماههه که گرین کارت آمریکا رو داره میتونه با اون گرین کارت یک سفر کوتاه برای دیدن اقوام به کانادا داشته باشه؟ یعنی ویزای ورود به کانادا رو بهش میدن. با سپاس
پاسخ
(2014-05-20 ساعت 09:49)member نوشته:  با سلام. دوستان کسی که 4 ماههه که گرین کارت آمریکا رو داره میتونه با اون گرین کارت یک سفر کوتاه برای دیدن اقوام به کانادا داشته باشه؟ یعنی ویزای ورود به کانادا رو بهش میدن. با سپاس

با داشتن گرین کارت آمریکا احتیاجی به گرفتن ویزای کانادا نیست.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان