کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی
سلام لیلی جان
ممنون از سفرنامه خوبی که نوشتید
امیدوارم خیلی زود ویزا تون رو بگیرید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام
لیلی خانم مبارک باشه
مرسی از سفرنامه دقیقی که نوشتید
تشکر کنندگان:
خیلی ممنون از سفرنامتت لیلی جان امید وارم که موفق باشی
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان:
سلام لیلی جان
ممنون از سفرنامه خوبی که نوشتید
امیدوارم خیلی زود ویزا تون رو بگیرید.
hbita 20900
تشکر کنندگان:
من هم تبریک میگم
و این هم اضافه می کنم که FBI چک در این زمان چیز مهمی برای شما نیست.از الان به فکر رفتن و مسائل مهاجرت باشید.
که کلی کار دارین.Big Grin
توکل بر تو ای خدای مهربان
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
من هر چقدر به سفارت ايوظبي ايميل ميزنم و ازشون درباره اسپانسر و نامه تائيديه كار ميپرسم، اصلاً جوابي نميگيرم.
هر چند كه دوستان لطف كردند و جوابم رو در همين سايت دادن؛ ولي من پرسيده بودم كه نامه تائيديه از ادارات دولتي به اداره مهاجرت آمريكا نميدن و ميشه بگن كه به چه عناوين ديگه‌اي ميشه نامه را براشون بگيريم.
به نظرتون چرا جواب نميدن؟
در ضمن يه جايي توي سايت تلفنهاي جديد و 24 ساعته از KCC گفته شده كه من پيداش نميكنم. كسي از شما داره؟ چون Case No بالايي داريم، فكر ميكنم بايد در روزي كه current شده و احتمالاً آواخر مهلت امسال هم خواهد بود با تلفن وقت براي مصاحبه بگيريم.
بدرود
شماره کیس همسرم: **2009AS 26,9
دریافت نامه اول: May/2008
دریافت نامه دوم: May/2009
مصاحبه: 2009 ,June 28 - ابوظبى
کلیرنس: بدون چک - روز مصاحبه
گرفتن ویزا: 2009 ,June 29
ورود به آمریکا: 2009 ,Sep. 7
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
ليلي جان تبريك ميگم
اميدوام همگي موفق باشيد
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
Question 
لیلی خانوم تبریک میگم <<<<
من میخوام بدونم ایا همراه من که برنده اصلی نیست باید مدرک بیشدانشگاهی داشته باشه یا دیبلم ۱۱ ساله کافیه؟؟؟

ممنونShy
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من امروز دنبال شماره تماسهايي كه يكي از دوستان از KCC پيدا كرده بود و اطلاعات خوبي هم اضافه كرده بود، در اكثر موضوعاتي كه فكر ميكردم خوندمشون خيلي گشتم؛ ولي پيداش نكردم. امّا مطمئنم كه خوندمش.
اون روز تميتونستم ازش پرينت بگيرم و جايي هم يادداشتش نكردم.
چون فعلاً اين موضوع داغ هست و همه به اينجا براي پيگيري اخبارشون مراجعه ميكنن، ترجيح دادم كه پيشنهادم رو در اينجا بگم.
متأسفانه نه تنها مطالب و پرسشها زياده بلكه در تاپيكهاي خودشون و بطور تخصصي نوشته و پيگيري نميشه. هر كسي، در هر جايي، هر سئوالي كه داره ميپرسه و دوستان هم از سر لطف جواب ميدن؛(نمونه‌اش خودم كه زياد رعايت نكردم).
اصلاعات در هر جاي اين سايت پخش شد و بارها ديدين كه تكرار ميشه، اونم نه سر جاش. مثلاً سئوالها و جوابهاي اسپانسر رو در قسمت بولتن هم ميشه ديد و ...
اگر ميشد مراجع لازم مثل آدرسها، تلفنها، لينكهاي مفيد، فرمها و.... را با توضيح كم در يك زير شاخه مجزا (مثل گرين كارت لاتاري ?200) قرار داد و مديري از انجمن بر آن نظارت كنند كه چيزي اضافه وارد اون نشه، خيلي به ارجاع و مراجعه كمك ميكنه.
لطفاً نظرتون رو بدين.
شماره کیس همسرم: **2009AS 26,9
دریافت نامه اول: May/2008
دریافت نامه دوم: May/2009
مصاحبه: 2009 ,June 28 - ابوظبى
کلیرنس: بدون چک - روز مصاحبه
گرفتن ویزا: 2009 ,June 29
ورود به آمریکا: 2009 ,Sep. 7
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان عزیز از لطف و محبت همه شما سپاسگزارم .از پیغامهای گرم و محبت آمیز تک تک شما دلگرم و شاد شدم.
به امید روزی که این شادی برای همه شما عزیزان باشد.

رزا ی عزیز از ما در باره اسپانسر سوالی پرسیده نشد .به خاطر دخترمان کار ما را در نهایت سرعت و بدون پرسیدن سوالهای غیر ضروری( فکر می کنم ) انجام دادند.البته مدارک ما کامل بود و از اسپانسر هم ما آن فرم ساپورت آی -134 و صورتحساب بانکی و فرم مالیاتی 1040 مربوط به سال 2007 را تحویل دادیم. اگر می توانی هر طور که هست اسپانسر پیدا کن برای ما هم آسان نبود فکر کنم دو ماه تمام دنبال اسپانسر می گشتیم هیچ کس از آشنایان نمانده بود که در این باره از او سوال نکرده باشیم حتی دوستان قدیمی .تا بلاخره یکی از همسایگان مادر همسرم که خودش را بسیار نزدیک می دانست این مژده را داد که با پسر برادرش صحبت کرده و او قبول کرده ، لطفا" بهش زنگ بزنید.بیچاره این پیر زن دو هفته بعد از دنیا رفت (روحش شاد)

مطلب جالبی که یادم رفت در سفرنامه بنویسم این بود که در سفارت آن آقایی که مدارک را تحویل می گرفت وقتی نوبت به گرفتن عکسها شد و مدارک را چک می کرد از روی فرمهایی که برایشان فرستاده بودیم عکسهای قبلی را کند و زیر یک دستگاه عکسهای جدید و قدیم را چک کرد و عکسهای قدیمی را پس داد و عکسهای جدید را جای آنها روی برگه ها چسباند.(لازم به ذکر است که عکسهای فرمها و عکسهایی که ما با خودمان برده بودیم یکی بود و ما عکس جدید نیانداخته بودیم.)
و مطلب دیگر اینکه هزینه سفارت برای ما سه نفر 8607 درهم شد.
تشکر کنندگان:
ferown نوشته: سلام به دوستان
من هر چقدر به سفارت ايوظبي ايميل ميزنم و ازشون درباره اسپانسر و نامه تائيديه كار ميپرسم، اصلاً جوابي نميگيرم.
هر چند كه دوستان لطف كردند و جوابم رو در همين سايت دادن؛ ولي من پرسيده بودم كه نامه تائيديه از ادارات دولتي به اداره مهاجرت آمريكا نميدن و ميشه بگن كه به چه عناوين ديگه‌اي ميشه نامه را براشون بگيريم.

همونطور که پیش از این هم گفته شده شما نه تنها از ادارات دولتی بلکه به طور کلی هیچ نامه ای را خطاب به سفارت آمریکا نگیرید چون بعدا وزارت امور خارجه براتون تاییدش نخواهد کرد. میتونید خطاب به یک اداره در خود ایران بگیرید همچنین می شه خطاب به دارالترجمه گرفت.
تشکر کنندگان: ferown
سلام
آقای محمد رضا فکر نمیکنم خیلی مهم باشد چون:
1- شرایط اعلام شده برای برنده اصلی است .
2-ایشان دیپلم را دارند ،اگر بخواهند آنجا ادامه تحصیل بدهند نیاز به پاس کردن واحدهای پیش دانشگاهی دارند.
تشکر کنندگان:
لیلی عزیز ممنونم
واقعیت اینه که من به هر دوست و آشنا و فامیلی که بود زنگ زدم و موفق نشدم. توکل به خدا
راستی خانمی سوال مهم:
فرزند شما که 1.5 سالشه پاسپورت جداگانه داره؟
میخوام بدونم چون هزینه سفارت رو برای سه نفرتون گفتی دخترت توی پاس شماست یا پاس جدا داره و آیا هزینه صدور ویزا براش میگیرن ؟
ممنونم عزیزم
در پناه حضرت دوست
رزا
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
سلام
امیدوارم که این قضیه به بهترین نحو برایتان حل شود سفرنامه چندین نفر در این سایت و سایت آقا سعید را خوانده ام که بدون اسپانسر ویزا گرفته اند .
بله دخترم پاس جدا دارد. برای ویزا گرفتن اگر پاس بچه با والدین باشد هزینه ندارد ولی برای سفارت هزینه نفری است همانطور که در نامه دوم نوشته اند ،نفری 775$ .
ما ترجیح دادیم پاس جدا داشته باشد چون برای بعضی کشورها باید اینطور باشد. مثل هند.
تشکر کنندگان:
سلام اگر بچه در پاس والدین باشه ویزا چه طور براش صادر میشه؟
غیر از 775 دلار هزینه سفارت هزینه ویزا جداست؟
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان