کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من)
(2013-07-15 ساعت 16:15)rainyboy نوشته:  منم داشتم آیلتس می خوندم که وسط راه منصرف شدم . دقیقا فکر کردم که دیگه حوصله ادامه تحصیل ندارم. حالا میخوام واسه زندگی روزمره انگلیسی میخوام. میشه کالج آنلاین یا سایتی معرفی کنین که تو دوره هاش شرکت کنم ؟ مرسی
یکی از راههای خوب جهت یادگیری زبان روزمره این سایت است که برای خوب شدن لیسنینگ و یادگیری کلمات جدید و اصطلاحات امریکایی بسیار مفید است .
و درسهاش ترتیب خاصی نداره و از هر جا شروع کنید فرقی نداره چون هر روز راجع به یک مبحث جدید و یکسری اصطلاحات جدید حرف میزنه .
من کالج آنلاینی نمیشناسم .

http://www.eslpod.com/website/index_new.html#
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، shimoda ، rainyboy ، eybaba ، nora ، mhb161 ، pari pariaaa ، lighter ، MJAVADIAN ، msar ، r.bazargan
(2011-02-02 ساعت 23:16)rasarasa نوشته:  
(2011-02-02 ساعت 21:32)shahrzad_a نوشته:  
(2011-02-02 ساعت 07:46)rasarasa نوشته:  
(2011-02-01 ساعت 21:18)shahrzad_a نوشته:  
(2011-01-30 ساعت 20:09)ana نوشته:  lotfan bejay tamom kardan serial,ye kam az posht sahne ham begid.lotfan az jozeiat va soalat emtehan bishtar begid.akhe manam dare mizane besaram ke beram emtehan bedam

لطفا بجای تموم کردن سریال،یه کم از پشت صحنه هم بگید.لطفا از جزئیات و سوالات امتحان بیشتر بگید.آخه منم داره می‌زنه بسرم که برم امتحان بدم

Big Grin چه آدم باحالی هستیناااا !!! معلومه مبارزه طلبین Tongue آخه معمولا نتیجه این جور داستانا اینه که نریم سراغ تافل که ااوووفففف می شیم.حالا شما تازه هوس کردیننننن ؟؟؟ ای ول
شهرزاد جان متاسفانه از این داستان نمیشه این نتیجه رو گرفت چون تافل شتریه که در خونه هرآدم لیسانس به بالایی که قصد ادامه تحصیل تو آمریکا رو داره میخوابه ،بلاخره باید خواه ناخواه سراغش رفت.
آره دیگه دیر یا زود!!! ولی خوب اونایی که کارت زبونم لال سبز دارن یه راه در رویی هم دارن که منم وقتی بزرگ شم همون کارو می کنم Rolleyes
خواهرم کلاسهای ESL پاس کرده. بعد از ادونس گفتن برین دانشگاه حال کنین ! نشنیدی چیزی در این مورد ؟؟ نکنه تبصره ای ماده ای چیزی داشته باشه و بزرگ شدم سرخورده شم و افسرده شم بعدش برم معتاد شم؟؟؟
شهرزاد جان این کلاسها فقط به درد ورود به کالج و دوره لیسانس می خوره بدبختی ما اینه که یک مدرک از ایران داریم و میخوایم تو فوق یا دکترا ادامه بدیم برای اون مقاطع تافل میخوان . تو خیالت راحت باشه تا تو بزرگ شی ممکنه هزارتا دلیل دیگه برای افسرده ومعتاد شدن پیدا کنی ولی تافل نمیخوای خیالت راحت برو حال کن!

سارا جون
من از مکالمات شما این نتیجه رو گرفتم که برای ورود به مقطع لیسانس در آمریکا نیاز به داشتن مدرک تافل نیست، درسته؟!
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، msar ، r.bazargan ، soheil1993
(2013-07-16 ساعت 10:52)fariba_a نوشته:  
(2011-02-02 ساعت 23:16)rasarasa نوشته:  [quote='shahrzad_a' pid='95495' dateline='1296666138']
[quote='rasarasa' pid='95444' dateline='1296616569']
[quote='shahrzad_a' pid='95402' dateline='1296578882']

سارا جون
من از مکالمات شما این نتیجه رو گرفتم که برای ورود به مقطع لیسانس در آمریکا نیاز به داشتن مدرک تافل نیست، درسته؟!
برای ورود به کالج نیازی به تافل نیست البته اگه بخواید یکسره وارد دانشگاه بشید جهت گرفتن لیسانس بعضی جاها تافل میخوان ولی نمره موردنیاز پایینتر از مقطع فوق لیسانس و دکتراست . اینجور چیزها خیلی به دانشگاهی که میخواید برید بستگی داره و باید ببینید دانشگاه مورد نظر چه مدارکی ازتون میخواد.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: fariba_a ، nora ، storagemeter ، pari pariaaa ، msar ، r.bazargan ، soheil1993
(2013-07-16 ساعت 12:08)rasarasa نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 10:52)fariba_a نوشته:  
(2011-02-02 ساعت 23:16)rasarasa نوشته:  [quote='shahrzad_a' pid='95495' dateline='1296666138']
[quote='rasarasa' pid='95444' dateline='1296616569']
[quote='shahrzad_a' pid='95402' dateline='1296578882']

سارا جون
برای ورود به کالج نیازی به تافل نیست البته اگه بخواید یکسره وارد دانشگاه بشید جهت گرفتن لیسانس بعضی جاها تافل میخوان ولی نمره موردنیاز پایینتر از مقطع فوق لیسانس و دکتراست . اینجور چیزها خیلی به دانشگاهی که میخواید برید بستگی داره و باید ببینید دانشگاه مورد نظر چه مدارکی ازتون میخواد.

دوستان مدرك تافل فقط براي كساني لازمه كه با ويزاي دانشجويي ميخوان برن يا همه؟ به عبارت ديكه يه نفر آمريكايي هم براي ورود به فوق يا دكتري بايد تافل هم بده؟سوال دوم اينكه من دارم آيلتس رو كار ميكنم إيا هيچ كاربردي نداره ؟ ول كنم برم دنبال تافل؟سويچ كردن از آيلتس به تافل خيلي كار داره؟
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، msar
مدرک تافل و آیلتس ماله کساییه که زبان مادریشون انگلیسی نیست. بنابراین یک آمریکایی دلیلی نداره که تافل بده! شما بستگی داره کدوم دانشگاه بخوای بری. بعضی دانشگاه ها هم تافل قبول میکنن هم آیلتس. با بقیه هم میشه حرف زد.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، apoornaki ، pari pariaaa ، msar
سلام دوستان
تو گوگل سرج کردم مدرک تافل سریع
سایتی باز شد که نوش نوشته بود تافل یکماهه تو تهران
زنگ زدم و گفت با مالزی کار میکنه 4000 دلار میگیره 2500 را میده به اون نفری که تو مالزی هست و 1500 بری خودش و مدرک تافل را میده .
نظرتون را بنویسید .
من مدرک اصلی تافل را ندیدم که اگر این مدرک تافل را بده مفایسه کنم کسی عکس از مدرک تافل داره بزاره ؟
آیا گرفتن تافل به این شکل در گرفتن ویزای دانشجویی کمکی میکنه ؟
آیا سفارت متوجه خواهد شد مدرک جعلی هست و وافعا امتحانی داده نشده ؟
منتظر نطرات شما هستم .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، soheil1993
ببخید میخواستم بدونم کسی که رزیدنت آمریکا باشه و خواهر یا برادرش بخواهند از طریق بورسیه وارد ایالات متحده بشند آیا ممکنه سفارت به درخواست خواهر و یا برادر که پذیرش بورسیه گرفتن جواب رد بده ؟
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوستانی که میخواید امتحان تافل بدین ویدئوهای کانال یوتوب زیر رو حتماً ببینن. من با دیدن این ویدئوها و با دو سه روز تمرین تونستم نمره 111 تو تافل ibt بگیرم.

https://www.youtube.com/user/NoteFulldotcom
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
(2014-06-26 ساعت 10:27)amaka747 نوشته:  ببخید میخواستم بدونم کسی که رزیدنت آمریکا باشه و خواهر یا برادرش بخواهند از طریق بورسیه وارد ایالات متحده بشند آیا ممکنه سفارت به درخواست خواهر و یا برادر که پذیرش بورسیه گرفتن جواب رد بده ؟

امکانش هست فقط باید موقع مصاحبه با دلیل ثابت کنن که حتما برمی گردن بعد تحصیلشون و نمی خوان آمریکا بمونن.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-06-30 ساعت 03:00)jMaster نوشته:  دوستانی که میخواید امتحان تافل بدین ویدئوهای کانال یوتوب زیر رو حتماً ببینن. من با دیدن این ویدئوها و با دو سه روز تمرین تونستم نمره 111 تو تافل ibt بگیرم.

با تشكر مفيد بود
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، drhatami ، r.bazargan
(2014-09-11 ساعت 11:54)Vahid2014 نوشته:  
(2014-06-30 ساعت 03:00)jMaster نوشته:  دوستانی که میخواید امتحان تافل بدین ویدئوهای کانال یوتوب زیر رو حتماً ببینن. من با دیدن این ویدئوها و با دو سه روز تمرین تونستم نمره 111 تو تافل ibt بگیرم.

با تشكر مفيد بود

لطفا بفرمایید سطح زبانتون در چه سطحی بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز آیا شما کسی رو میشناسید که توی کالیفرنیا زبان خصوصی تدریس کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

من به زودی ( کم تر از 6 ماه ) صاحب گرین کارت می شوم ، به نظر شما ایران تافل بگیرم و یا ان مدتی که برای in state شدن در امریکا صبر می کنم ان موقع تافل بگیرم ؟

( هدفم خواندن master در امریکاست )
F4
abu dhabi ) interview date : march 2016 )
updates : 7march ,  8 march 01, 02  ,  30 march update koli , 16 march 02 , 19 march update koli va or shodane nafare 02
waiting for clearance
Or 30 augest
Clear on 11 oct
!God is with us!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-19 ساعت 15:45)ehsan1991 نوشته:  دوستان سلام

من به زودی ( کم تر از 6 ماه ) صاحب گرین کارت می شوم ، به نظر شما ایران تافل بگیرم و یا ان مدتی که برای in state شدن در آمریکا صبر می کنم ان موقع تافل بگیرم ؟

( هدفم خواندن master در آمریکاست )
غیر از سارا خانم که در این تاپیک گفتند تافل در ایران ساده تر از آمریکاست، یک نمونه حی و حاضر هم در بین دوستانم دیدم که در اینجا (آمریکا) امتحان داد اما نمره خیلی بدی گرفت. سریع یه بلیط رفت و برگشت به ایران گرفت و رفت ایران امتحان داد و نمره خوبی هم گرفت که مورد قبول دانشگاه اینجا هم بود.

برای درس خواندن هم حتما لازم نیست یک سال برای in state شدن صبر کنین. فرض کنین موعد ثبت نام دانشگاه 6 ماه قبل از موعد in state شدن شماست. حتما ثبت نام بکنین چون وقتی ترم اول شروع بشه دیگه in state هستین و از مزایایش می تونین استفاده کنین. این طوری وقتتون تلف نمیشه و لازم نیست یک سال دیگه صبر کنین.

خود دانید.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، shadi79
(2016-01-19 ساعت 15:45)ehsan1991 نوشته:  دوستان سلام

من به زودی ( کم تر از 6 ماه ) صاحب گرین کارت می شوم ، به نظر شما ایران تافل بگیرم و یا ان مدتی که برای in state شدن در آمریکا صبر می کنم ان موقع تافل بگیرم ؟

( هدفم خواندن master در آمریکاست )

تجربه شخصی من که فزقی بین تاقل ایران و آمریکا نیست. میل شخصی خودتونه.
ولی مثل من در مورد in state اشتباه نکنین. همه دانشگاهها و رشته ها این شرایط رو ندارن. تقریبا نصف دانشگاههای تراز اول و معتبر آمریکا خصوصی هستن و اصلا تفاوتی قایل نمیشن. برای همین قبل از انتظار دانشگاههای مورد علاقه رو بررسی کنین.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان