کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود!
سلام دوستان، عیدتون مبارک
من یه سوال در مورد ویزای توریستی فرانسه داشتم. من یه دعوت نامه از فرانسه دارم، الان تو ایران توی یه شرکت خصوصی کار می کنم، سفارت از من 1- گواهی اشتغال به کار 2- لیست بیمه کارکنان شرکت و 3- شرح سوابق و فعالیت های شرکت تو کاغذ سربرگ دار مخصوص شرکت به زبان انگلیسی یا فرانسه رو می خواد. می خوام بدونم کسی تا بحال در حین کار تو ایران به سفارت فرانسه رفته و بدون اینکه مدارک 2 و 3 رو ارائه بده تونسته ویزا بگیره یا نه؟ ( چون می دونم شرکت بجز گواهی اشتغال بقیه مدارک رو به من نمیده) .ممنون از راهنمایی تون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-23 ساعت 11:35)gitkam نوشته:  سلام دوستان، عیدتون مبارک
من یه سوال در مورد ویزای توریستی فرانسه داشتم. من یه دعوت نامه از فرانسه دارم، الان تو ایران توی یه شرکت خصوصی کار می کنم، سفارت از من 1- گواهی اشتغال به کار 2- لیست بیمه کارکنان شرکت و 3- شرح سوابق و فعالیت های شرکت تو کاغذ سربرگ دار مخصوص شرکت به زبان انگلیسی یا فرانسه رو می خواد. می خوام بدونم کسی تا بحال در حین کار تو ایران به سفارت فرانسه رفته و بدون اینکه مدارک 2 و 3 رو ارائه بده تونسته ویزا بگیره یا نه؟ ( چون می دونم شرکت بجز گواهی اشتغال بقیه مدارک رو به من نمیده) .ممنون از راهنمایی تون.
سلام
مدارک و شرایط صدور ویزا مرتب در حال تغییره بنابراین اگه حتی قبلا هم کسی بدون مدارکی که شما بهش اشاره کردین ویزا گرفته باشه باعث نمیشه که احتمال صدور ویزا برای شما هم بدون این مدارک وجود داشته باشه چون هر مدرکی که صفارت میگه رو حتما باید ارائه کنین.در شرایط خاص مثل الان که شما میگین شرکت به شما این مدارک رو نمیده بهترین کار اینه که شرایطتتون رو حضوری با سفارت در میون بذارین چون در مواردی می تونن یه مدرک دیگه رو جایگزین یه مدرک دیگه کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
ويزاي توريستي به فرانسه
سلام
از دوستان كسي دقيقا كسي ميدونه چه مداركي براي سفر توريستي به فرانسه لازم است؟
واينكه اگر كسي هنوز كارت پايان خدمت رو نگرفته باشه ولي شاغل باشه(رسمي) ميتونه ويزاي تورسيتي فرانسه را بگيره؟

اگر كسي تو فرانسه اشنا داره كه برام دعوتنامه ارسال كنه.ممنونش ميشم.
به هرحال در انتظار پاسخ.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-01 ساعت 18:59)harasan نوشته:  ويزاي توريستي به فرانسه
سلام
واينكه اگر كسي هنوز كارت پايان خدمت رو نگرفته باشه ولي شاغل باشه(رسمي) ميتونه ويزاي تورسيتي فرانسه را بگيره؟

به هرحال در انتظار پاسخ.

salam
khob
1- az site sefarate farance dar iran mitooni gir biari ke che madareki niaz dare kafie ye search too google bezani
2- kheyr, shoma nemitooni az keshvar kharej beshi
3- hichkas hamchin kario nemikone ke vaseye yek gharibe davatname befreste
shoma familet vasat nemifereste che berese ye kasi ke gharibe bashe!
albate bar nakhore be shoma , manzooram in bood kolan famil injoorie
che berese be gharibe!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-02 ساعت 20:48)ezdeham نوشته:  
(2011-04-01 ساعت 18:59)harasan نوشته:  ويزاي توريستي به فرانسه
سلام

به هرحال در انتظار پاسخ.

salam
khob
1- az site sefarate farance dar iran mitooni gir biari ke che madareki niaz dare kafie ye search too google bezani
2- kheyr, shoma nemitooni az keshvar kharej beshi
3- hichkas hamchin kario nemikone ke vaseye yek gharibe davatname befreste
shoma familet vasat nemifereste che berese ye kasi ke gharibe bashe!
albate bar nakhore be shoma , manzooram in bood kolan famil injoorie
che berese be gharibe!

سلام
من تا دو سال ديگه كارت پايان خدمت رو ميگيرم.بذاريد واضحتر بگويم.شغل من معلميست و بعد از 5سال تدريس كارت معافي پايان خدمت را مي دهند.
با اين توضيح
آيا امكان دارد به گذاشتن وثيقه ويزاي توريستي را گرفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-09 ساعت 10:52)ali_kuchulu نوشته:  ممنون از پاسخت پوریا جان
گردش حساب منظورت صد میلیون بود یا ده میلیون؟ ده میلیون تو سه ماه که گردش حساب چندان بالایی به حساب نمیاد! (من از حسابم استفاده زیادی نمیکنم ولی فکر میکنم همین الانشم بیشتر از ده میلیون تو سه ماه گردش داره !!)
و اینکه گفتی سندو قبول نمیکنن یعنی کلا سند زمین قبول نیست یابخاطر ارزش پایین (سی میلیون) اینو گفتی؟
در مورد کشور هم موافقم که این کشورهایی که نام بردین ارزونتر هستن اما فکر میکنم مهری که از این کشورها تو پاسپورت بخوره برای اون منظوری که گفتم ارزش چندانی نداره. بیشتر منظورم از میون کشورهای صاحب نام اروپا (آلمان، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، دانمارک و ...) بود.
میخواستم ببینم بین این کشورها از دوستانی که به اینها سفر داشتن کدوم ارزانتر درمیاد.
با تشکر

سلام

من نمی دونم که با رزرو هتل چطوری می شه اقدام کرد ولی ما با دعوتنامه از طرف دوست !!! نه فامیل درجه یک!!!!!!!!!! خیلی خیلی راحت از هلند ویزا گرفتیم با ارائه مدارک شغلی خودم و همسرم و گردش مالی کمتر از دو میلیون تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط روز آخر که می خواستیم بریم مصاحبه 4 میلیون ریختیم تو حساب!!!!!!!!!! یعنی تو یک روز حسابمون شد 6.5 میلیون تومن همین
سند خونه هم ترجمه کردیم که سفارت اصلا حتی نگاهش هم نکرد و گفت لازم نیست یعنی حتی از کیفم درش هم نیاوردم فقط الکی به خاطر همین چیزایی که اینجا نوشته 100 تومن پول ترجمه سند دادم
تازه ترجمه ها هم هیچکدوم مهر دادگستری نخورده بود گردش مالی مون هم فارسی بود
بلیط هم خریده بودم که اونم نگاه نکرد
پاسپورتم هم سفید سفید بود فقط تو پاس همسرم یه ویزای حج عمره بود :ي و یه ویزای ارمنستان!!!!!!!!!!!!!!!
تنها مدارکی که گرفت گواهیهای کار بود با فیش حقوقی و گردش مالی بعلاوه مدارک مالی و اقامت دوستمون که قابل ذکره که تو هلند دانشجواند و اقامتشون هم فقط دانشجوییه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنیدم که یونان با رزرو هتل خیلی راحت تر از جاهای دیگه ویزای توریستی می ده!!!!!!!!!!!! موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-05 ساعت 11:35)mary_bakhshi نوشته:  
(2011-03-09 ساعت 10:52)ali_kuchulu نوشته:  ممنون از پاسخت پوریا جان
گردش حساب منظورت صد میلیون بود یا ده میلیون؟ ده میلیون تو سه ماه که گردش حساب چندان بالایی به حساب نمیاد! (من از حسابم استفاده زیادی نمیکنم ولی فکر میکنم همین الانشم بیشتر از ده میلیون تو سه ماه گردش داره !!)
و اینکه گفتی سندو قبول نمیکنن یعنی کلا سند زمین قبول نیست یابخاطر ارزش پایین (سی میلیون) اینو گفتی؟
در مورد کشور هم موافقم که این کشورهایی که نام بردین ارزونتر هستن اما فکر میکنم مهری که از این کشورها تو پاسپورت بخوره برای اون منظوری که گفتم ارزش چندانی نداره. بیشتر منظورم از میون کشورهای صاحب نام اروپا (آلمان، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، دانمارک و ...) بود.
میخواستم ببینم بین این کشورها از دوستانی که به اینها سفر داشتن کدوم ارزانتر درمیاد.
با تشکر

سلام

من نمی دونم که با رزرو هتل چطوری می شه اقدام کرد ولی ما با دعوتنامه از طرف دوست !!! نه فامیل درجه یک!!!!!!!!!! خیلی خیلی راحت از هلند ویزا گرفتیم با ارائه مدارک شغلی خودم و همسرم و گردش مالی کمتر از دو میلیون تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط روز آخر که می خواستیم بریم مصاحبه 4 میلیون ریختیم تو حساب!!!!!!!!!! یعنی تو یک روز حسابمون شد 6.5 میلیون تومن همین
سند خونه هم ترجمه کردیم که سفارت اصلا حتی نگاهش هم نکرد و گفت لازم نیست یعنی حتی از کیفم درش هم نیاوردم فقط الکی به خاطر همین چیزایی که اینجا نوشته 100 تومن پول ترجمه سند دادم
تازه ترجمه ها هم هیچکدوم مهر دادگستری نخورده بود گردش مالی مون هم فارسی بود
بلیط هم خریده بودم که اونم نگاه نکرد
پاسپورتم هم سفید سفید بود فقط تو پاس همسرم یه ویزای حج عمره بود :ي و یه ویزای ارمنستان!!!!!!!!!!!!!!!
تنها مدارکی که گرفت گواهیهای کار بود با فیش حقوقی و گردش مالی بعلاوه مدارک مالی و اقامت دوستمون که قابل ذکره که تو هلند دانشجواند و اقامتشون هم فقط دانشجوییه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنیدم که یونان با رزرو هتل خیلی راحت تر از جاهای دیگه ویزای توریستی می ده!!!!!!!!!!!! موفق باشید

intor ke shoma migi intori visa gerefti pas alan behtarin sefarat baraye visa gereftan hollande, doostan hamegi mitoonid berid sefarate hollan ta nazaresh bar nagashte! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من و همسرم قصد داریم برای حدود 2 یا 3 هفته بریم آلمان. البته من دو راه برای گرفتن دعوت نامه دارم. یکی از طریق یک شرکت آلمانی که باهاش در ارتباطم و دیگه از طریق داییم که سالها هست اونجا زندگی می کنه و شرایط خوبی داره.
من 26 سالمه و فکر کنم از نظر اونها خیلی سنم کم باشه. از نظر بیمه چون در شرکت رئیس هیئت مدیره هستم بیمه خویش فرما دارم و فیش حقوقی هم ندارم. اما سند خونه و ماشین دارم و خانومم هم یه سند زمین به نامش هست. فکر می کنید امکان گرفتن ویزا برای دیدار چقدر هست؟
آیا در دعوت نامه ای که داییم می فرسته باید چیز خاصی نوشته بشه که اعتبارش بیشتر بشه؟ مثلا اینکه هزینه های سفر ما رو متقبل می شه آیا جزء هر دعوت نامه ای هست یا باید خودم تاکید کنم که توش قید بشه؟
ممنون از همگی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-06 ساعت 00:59)arsalan_elec نوشته:  با سلام
من و همسرم قصد داریم برای حدود 2 یا 3 هفته بریم آلمان. البته من دو راه برای گرفتن دعوت نامه دارم. یکی از طریق یک شرکت آلمانی که باهاش در ارتباطم و دیگه از طریق داییم که سالها هست اونجا زندگی می کنه و شرایط خوبی داره.
من 26 سالمه و فکر کنم از نظر اونها خیلی سنم کم باشه. از نظر بیمه چون در شرکت رئیس هیئت مدیره هستم بیمه خویش فرما دارم و فیش حقوقی هم ندارم. اما سند خونه و ماشین دارم و خانومم هم یه سند زمین به نامش هست. فکر می کنید امکان گرفتن ویزا برای دیدار چقدر هست؟
آیا در دعوت نامه ای که داییم می فرسته باید چیز خاصی نوشته بشه که اعتبارش بیشتر بشه؟ مثلا اینکه هزینه های سفر ما رو متقبل می شه آیا جزء هر دعوت نامه ای هست یا باید خودم تاکید کنم که توش قید بشه؟
ممنون از همگی

سلام دوست عزیز
من امروز سفارت المان بودم برای ویزا و 2هفته به راحتی ویزا گرفتم برخوردشون خیلی خوب بود. اما در مورد سئوالت باید بگم که دعوت نامه رو از دایی بگیری راحت تره اولا چون از بستگانت هستش دو اینکه مدارکی که می خواند رو راحت می تونی جورکنی. شما تمام مدارکی که توی سایت سفارت المان نوشته رو + مدارکی که مربوط به نوع ویزات هست رو جورکن+ پرینت 1حسابی که 5،6 تومان موجودی داره ببر سفارت+ دعوت نامه . حالا در مورد دعوت نامه: به داییت بگو که verpflichtungserklaung (فرلیچتونگ سرکلونگ) برات بفرسته این همونی هستش که می خوای همین کفایت میکنه. دراصل دایت میره ادره پلیس المان تعهد میده که تمام هزینه های سفر و مشکلات احتمالی مربوط به شما رو تقبل می کنه!
موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: arsalan_elec
سلام به همه
من برای رفتن به المان دعوت نامه از کنفرانس دارم اما می خوام مدت بیشتری اونجا بمونم. چطوری و از کجا می تونم برای 45 روز از المان یا 20 روز از ایتالیا دعوت نامه بگیرم؟ نیاز به کمک فوری دارم، مدارکم رو به سفارت تحویل دادم و باید تا اخر هفته دعوت نامه ببرم. کسی می تونه برای گرفتن دعوت نامه کمکم کنه لطفا. بد نیست 1کم هم توضیح بدم؛ من دانشجو هستم و برای مصاحبه می خوام برم اما به رشته ای که من درس می خونم سخت ویزا میدند و 2تا8ماه طول میکشه که برای مصاحبه ویزا بدند می خوام برای مصاحبه برم و بعد که کارام درست شد...
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
من داييم تو كشور فرانسه ساكنه و يه خونه كوچك از خودش داره .ميخواد براي ما دعوتنامه بفرسته كه واسه گردش بريم پيشش.ما يه خانواده چهار نفره هستيم .كه هر دوتا بچه ها بالاي 18 سال داريم.حالا سوالم اينه كه اگه داييم براي مامانم دعوتنامه بفرسته امكامنش هست كه به چهار تاي ما ويزا بدن يا اينكه ايد يكي از ما گرو ايران بمونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Toungue 
[/color]
(2011-04-18 ساعت 03:01)alistanha نوشته:  سلام به همه
من برای رفتن به المان دعوت نامه از کنفرانس دارم اما می خوام مدت بیشتری اونجا بمونم. چطوری و از کجا می تونم برای 45 روز از المان یا 20 روز از ایتالیا دعوت نامه بگیرم؟ نیاز به کمک فوری دارم، مدارکم رو به سفارت تحویل دادم و باید تا اخر هفته دعوت نامه ببرم. کسی می تونه برای گرفتن دعوت نامه کمکم کنه لطفا. بد نیست 1کم هم توضیح بدم؛ من دانشجو هستم و برای مصاحبه می خوام برم اما به رشته ای که من درس می خونم سخت ویزا میدند و 2تا8ماه طول میکشه که برای مصاحبه ویزا بدند می خوام برای مصاحبه برم و بعد که کارام درست شد...
ممنون

سلام من رفتم سفارت مجارستان واسه ویزا شرکت تو کنفرانس که سند خونه اینارو نخواست گذاشت تو پاکت یه شماره هم داد به نظر شما بهم ویزا رو میدن>؟من 21 سالمه >!!
اقا علی دعوت نامه میخوای از هر جایه دنیا میتونین به این ایدی حرف بزنیدچون کار منو همین درست کرد

طبق قوانین تالار اطلاعات و شماره تماس از پست حذف شد
دوستان برای راهنمایی سایر کاربران می توانند از پیام خصوصی استفاده نمایند
مشکلات احتمالی سایت ها یا اشخاص معرفی شده توسط کاربران به عهده سایت نمی باشد
[color=#FF0000]
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوالی داشتم از اساتید فروم... میخواستم بدونم آیا سفارت خانه های کشورهای اروپایی مثل مجارستان و لهستان و یونان مدارکی مثل سند خونه و گواهی اشتغال و پرینت حساب بانکی رو استعلام میکنند و اگر مبلغ پرینت بانکی رو کمی تغییر بدیم آیا با بانک مربوطه تماس میگیرند؟
اگر لطف کنید کمی در این مورد توصیح بدید ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-21 ساعت 14:18)simon نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوالی داشتم از اساتید فروم... میخواستم بدونم آیا سفارت خانه های کشورهای اروپایی مثل مجارستان و لهستان و یونان مدارکی مثل سند خونه و گواهی اشتغال و پرینت حساب بانکی رو استعلام میکنند و اگر مبلغ پرینت بانکی رو کمی تغییر بدیم آیا با بانک مربوطه تماس میگیرند؟
اگر لطف کنید کمی در این مورد توصیح بدید ممنون میشم.

سلام نه اصلا فقط باید مهر بکنی و بعدم بدی ترجمه رسمی اونا حق استعلام ندارن!
پاسخ
تشکر کنندگان: simon
من شنیدم کسانی که برای اولین بار برای ویزا شینگن اقدام میکنند بهتره که از طریق آژانس اقدام کنند... آیا این قضیه صحت داره؟
من 30 ساله و مجرد هستم و تمامیه مدارکی رو که سفارت میخواد دارم... اما اولین باری هست که شینگن میخوام بگیرم اون هم توریستی...
به نظر شما شخصا اقدام کنم یا از طریق تور؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان