کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولد مهاجرسرا
Big Grin 
مهاجرسرا از تلاش تمام کاربران، به ویژه مدیران قبلی و کنونی برای موفقیت انجمن قدردانی می کند. مهاجرسرا با مشارکت گروهی از برندگان قرعه کشی گرین کارت متولد شد، اما هدف بالاتر انجمن ایجاد محیطی پویا برای گفتگو و تبادل نظرهای مهاجرتی بین تمام مهاجران فارسی زبان است. در آستانه سه سالگی با معرفی مهاجرسرا به دوستان و آشنایانی که به هر شکل درگیر فرآیند مهاجرت هستند به غنی سازی سایر بخشهای انجمن کمک کنید.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
با سلام
خیلی تبریک بابت 2 ساله شدن سایت مهاجر سرا خیلی تشکر می کنم از ادمین این سایت و مدیران محترم که شبانه روزی زحمت های فراوانی برای بچه های مهاجر سرا دارن کاش از دست ما کاری بر می آمد تا تلاش های شما را جبران کنیم
موفق و سربلند باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، msar ، alirezanz
HAPPY BIRTHDAY MOHAJERSARA
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
تشکر کنندگان: enlakMoinna ، msar ، alirezanz
سلام به همه دوستان
تبریک میگم به همه اعضا و مدیران و ادمین محترم . واقعاً از اینکه این انجمن رو راه اندازی کردین و زحمت کشیدین تا به این نقطه برسه واقعاً تشکر میکنم و تولد 2 سالگی رو تبریک میگم .
امید به اینکه این انجمن تبدیل به یک سایت منبع برای مهاجران بشه
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، msar ، alirezanz
هر کسی که به این دنیا پا گذاشته آمده است تا ترانه ای را بخواند...
ترانه ی زندگی خود را....پس زندگی را به آواز بخوان ....زایشی دوباره را عاشقانه بگذران....و فراموش نکن که معشوق اصلی خداست...........
تولدت مبارک.........Big GrinBig GrinBig Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، alirezanz
سلام

من هم به نوبه خودم دو سالگی سایت مهاجرسرا را به همه دوستان و عزیزان بویژه ادمین سایت تبریک عرض میکنم و امیدوارم که هر روز به تعداد کاربران این سایت افزوده بشه و هر کاربری که مشکلی داشته باشه بتونه از طریق این سایت مشکلش رو حل بکنه انشالله
پاسخ
با سلام
امیدوارم مهاجرسرا هر روز بهتر از روز قبلی باشه و هست و میشه .
تبریک میگم .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، popazermusht ، msar ، alirezanz
منم تبریک میگم!!! Big Grin
امیدوارم این سایت خوب همیشه پا برجا باشه و هر روز بیشتر پیشرفت کنه!!!
منم از همه عزیزان مخصوصا مدیران محترم که این سایت رو از آغاز تاکنون گرم نگاه داشته اند سپاسگذارم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: M!LAD ، elham ، saeedhei ، msar ، alirezanz
با تشکر فراوان از ادمین عزیز که فکر میکنم اگر اون نبود تو این دو سال هیچ کس نه فکرش میرسید نه حوصله داشت که این سایتو راه بندازه
سایت کوچولو تولدت مبارک هوش دورودو هوش دورودو
راستی معمولا بچه ها که دو ساله میشن به حرف میافتن. فکر میکنید اگر این سایت خودش بیاد چند تا پست بزنه چی مینویسه؟
من فکر کنم بر اساس قاعده اولین حرفش باید تکراری ترین موضوعی باشه که دیده. مثلا میگه:
اده بده سبت نام کرده طاریخ تولدشو اوزی داده هی هی هی جیش
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedhei ، Ali Sepehr ، Appemossy ، msar ، alirezanz
منم به نوبه ی خودم تبریک عرص می کنم
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
[font=Arial]مــهاجــــــــرســــــرا ۴ ساله شد.
[/font]
[عکس: i95lcowhbuak0j9s32g7.png]

[عکس: qc6xub5kl9ezm2szlcq.gif][عکس: 41vv2hvyaygujrzjq4n.gif][عکس: iswa3srwqbofa8kjdmj.gif][عکس: qc6xub5kl9ezm2szlcq.gif][عکس: 41vv2hvyaygujrzjq4n.gif]

این قافله عمر عجب میگذرد ..... دریاب دمی که از طرب می گذرد

چهارسال از عمر مهاجرسرای دوست داشتنی گذشت. برای تک تک ما مهاجرسرا مادری بود دلسوز که در این راه دشوار پا به پای ما قدم برداشت، ناهمواری های راه را هموار کرد و سر دوراهی ها مسیر درست را پیش پای ما گذاشت.
چه بسا دوستی های عمیقی که در این سایت شکل گرفت و برای درد بی کسی و تنهایی بسیاری از مهاجران التیام بود و هست.

جا داره از بنیان گذار این سایت ادمین عزیز تشکر کنیم و از باقی مدیران سایت که بدون هیچ چشم داشتی از ابتدای شکل گیری سایت همراه سایت بودند.

بهتر نام ببرم از مدیران حال حاضر (به ترتیب الفبا) :

http://mohajersara.com/showteam.php

Ashkan78
frozen mind
hasti_banoo
Hojjat
hvm
laili
mohsen324
Nazem
ParsTrader
R.F
@SH!M
seravin
sh-b
User
رامین راد

و مدیران سابق :

Elham
kavoshgarnet
MajidShirzadeh
M!LAD
Monical
Nimfasl
Parslottery
payam_prz
saeedhei
Samad

و ممنونیم از تک تک 20,671 عضو مهاجرسرایی که تا این لحظه با ما بودید.

یادمون نره که مهاجرسرا بخش دیگه ای هم داره. بخش ویکی مهاجرسرا که اطلاعات مهاجرتی به صورت طبقه بندی شده در دسترس قرار داده شده اند.

http://wiki.mohajersara.com

یادمون نره که مهاجرسرا در شبکه های اجتماعی تویــتر و فیـس بــوک هم صفحه خودش رو داره که از لینک های زیر در دسترسند :
http://facebook.com/mohajersara
http://twitter.com/mohajersara

یادمون نره که فقط مصرف کننده نباشیم و تا می تونیم تجربیاتمون رو در زمینه مهاجرات به اشتراک بزاریم.

تولدت مبارک مهاجرسرا

WikiMAn
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
درود بر مهاجرسرای گل ...
درود فراوان بر مدیریت سایت ...
درود وافر بر مدیران زحمتکش ، که بدون هیچ جشم داشتی همواره به ما کمک می کنند ..../
---------------------------
مدیر گرامی WIKIMAN همه ی حرفها رو زدند و حرفی نمونده برای ما که بزنیم ...
فقط اینکه دوستان مهاجر همیشه موفق باشید و هر کجا هستید و یا خواهید رفت ، تندرست ، پاینده ، موفق و سرافراز باشید .../
به امید خدا همگی سلامت باشید تا سال آینده نیز تولد 5 سالگی مهاجرسرا رو ببینید .../
--------------------------
مهاجرسرا تولدت مبارک !
/ ای پرنده مهاجر سفر سلامت اما !.. به کجا میری عزیزم قفست تموم دنیا /
/ روی شاخه های دوری چه خوشی داره صبوری .. وقتی خورشیدی ( مهاجرسرا Cool) نباشه ، تو همیشه سوت و کوری /
آخرش یه روزی هجرت در خونتو می کوبه .. تازه اون لحظه میفهمی همه آسمون غروبه ......!

این هم کیک تولد 4 سالگی مهاجرسرا :
Cool -->
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تولدت مبارکTongueBig GrinTongueBig GrinTongueBig GrinTongueBig GrinTongueBig Grin
پاسخ
تولد تولد تولدت مبارک هورااااا Wink
دست همه مدیران و بچه های خوب مهاجرسرا درد نکنه ممنونیممم
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
پاسخ
[font=Trebuchet MS]تولدت مبارك،
[/font][font=Tahoma]حالا بايد به كي كادومونو بديم؟!
TongueBig GrinCool[/font]
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، gadfly ، frozen mind ، vida.k ، storagemeter ، Ali Sepehr ، maxsupermax ، maxsoulfly ، hvm ، REZA1390 ، dreamer60 ، omino ، mohammad.maleki ، sce ، nika ، msar ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان