کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت ویرجینیا
سلام.
از دوستان مهجرسرايي كسي در محدوده bumpass يا Louisa يا Fredericksburg زندگي ميكنه؟
اگر كسي هست و ميتونه به من كمك كنه لطفاً به من پيام بده.
ممنون.
2014AS4XXX | سفارت: ابوظبي | کارنت: ٩ژانويه | مصاحبه: ١٨مارس | ویزا : ٢٨ آگوست | ورود به آمریکا: ١٧ ژانويه ٢٠١٥ | سوشال ٤ روز بعد از ورود | گرين كارت ١٥ روز بعد از ورود | ساكن: Newport Beach CA
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام به همه دوستان. خیلی خوشحالم که ایرانی ها اینقدر هوای همدیگه رو دارن آدم واقعا دلگرم میشه. من برای دکترا از دانشگاه ا دی یو در نورفولک پذیرش گرفتم. فاند 20 هزارتا برای 9 ماه... با همسرم هستیم و شدیدا دودل که بیایم یا نه. از شرایط زندگی در ایران خیلی راضی هستیم ولی خوب دوست داریم کیفیت زندگی ای که همه ازش تعریف میکنن رو تجربه کنیم. ولی چیزهایی که من میخونم در مورد خونه ها و کارهایی که باید برای پوشش هزینه هامون بکنیم و امنیت و ... نمیدونم واقعا... اینا برای اولشه؟ واقعا چقدر اومدن ارزش داره... اونایی که رفتید راضی هستید؟ الان بعد چندسال ایا جا افتادید و خوبه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Ashkan3832
یه سوال هم دیگه هم اینکه خوب ما الان دانشجویی بیایم و فرض کنیم از جیب هم نخوایم زیاد خرج کنیم و یه زندگی سخت رو داشته باشیم، بعدش چی میشه؟ وارد بازار کار بشیم اوضاع خوب میشه؟ من برنامه م به اینه که استاد شم، همسرم هم اینجا مدیرعامله و من دارم به زور میارمش! واقعا نمیدونم تصمیم درستی داریم میگیریم یا نه
تا جایی که من میدونم اگر مثلا پی اچ دی داشته باشی و استاد شی باید حقوق 100 هزار تا سالانه بگیری لااقل بعد 1 ای 2 سال (بدون احتساب مالیات)، ولی مطالبی میخونم میگه مثلا متوسط حقوق در ویرجینیا 35 هزار دلار سالانه، چجوریه؟ اینکه یعنی تا آخر عمر باید به سختی زندگی کرد و هیچ وقت کیفیت زندگی مون به سطح ایران نمیرسه... چیه که تو امریکا جذابه که اومدن رو توجیه کنه؟
در مورد بچه دار شدن اونجا و هزینه هاش هم خیلی خیلی ممنون میشم کسی راهنمایی کنه. من دلم میخواد 2 سال دیگه بعد امتحان جامع بچه دار شم میخوام ببینم هزینه هاش چجوریه.
ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، hosseinix
یک کمپانی فلورینگ در دی.سی. به دنبال تعدادی نیروی کار آقا مسلط به زبان انگلیسی، آشنا به کار فلورینگ در زمینه فروش و استیمیت، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ...) و همچنین یک نیروی مسلط به نرم‌افزار، آی تی و طراحی سایت می باشد.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 2899-660-202 تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، hosseinix ، pishtaz611
یک کمپانی معتبر فلورینگ در واشینگتن دی.سی. به دنبال تعدادی نیروی کار مسلط به نقشه خوانی و کار با نرم افزارهای طراحی(مانندAutocad,Measure Square), آشنا به زبان انگلیسی، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ..)می باشد. متقاضیان لطفا رزومه خود را به آدرس capitalcarpetdc@gmail.com ارسال نمایند.
پاسخ
سلام دوستان
من تا کمتر از یک ماه دیگه میام ایالت ویرجینیا شهر Roanoke.
از دوستان کسی هست ساکن این شهر باشه و یا کسی از این شهر اطلاعی داره؟
پاسخ
یک کمپانی Flooring در Washington DC به دنبال تعدادی نیروی کار آقا، مسلط به زبان انگلیسی، آشنا به فروش و استیمیت، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ...)
برای اطلاعات بیشتر با شماره 2899-660-202 تماس بگیرید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix ، pishtaz611
(2015-04-26 ساعت 17:40)Neda نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 17:33)afshin.as نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 16:47)Neda نوشته:  سلام،
سال نو همگي مبارك.
در حال حاضر، بيسمنت خونه ما آماده اجاره هست. كاملا مستقله و در استرلينگ هست. به يك يا دونفر اجاره ميديم. يك اتاق خواب و يك آفيس داره. سرويس بعداشتي، آشپزخونه، لباسشويي و خشك كن مستقل، و در ورودي جدا. اگر كسي خواست ميتونه پيام خصوصي بده.
سلام ندا خانوم من آخرای جولای میام ویرجینیا با همسرم هستیم فکر میکنید برای اون موقع میتونم روش حساب کنم

سلام.
متاسفانه اجارش داديم.

با درود فراوان به همه دوستان عزیز
اگه میشه....لطفا هرکس که میدونه.... یکم درباره شرایط آپارتمان و خونه های اونجا توضیح بدید.
مثلا...خونه هایی که استخر ،سالن بدنسازی ،زمین ورزشی و ... دارند ،آیا هزینه استفاده از این تجهیزات رو جدا از اجاره ماهیانه حساب میکنند یا اینکه رایگان و جزئ آپشنهای این منازل میباشد.
و آیا این عکس ها که در سایت های اجاره آپارتمان دیده میشود واقعی هستند یا فقط جنبه تبلیقاتی دارند.و واقعیت چیز دیگریست.
با تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، hosseinix ، Ashkan3832
یک کمپانی معتبر فلورینگ در واشینگتن دی.سی. به دنبال تعدادی نیروی کار مسلط به نقشه خوانی و کار با نرم افزارهای طراحی(مانندAutocad,Measure ‎Square),‎ آشنا به زبان انگلیسی، کامپیوتر، اینترنت، نرم افزارهای آفیس (اكسل، ورد، ..)می باشد. متقاضیان میتوانند رزومه خود را به آدرس ‎capitalcarpetdc@gmail.com‎ ارسال نمایند یا با شماره ‎1998-437-(202)‎ تماس بگیرند.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix ، pishtaz611
سلام دوستان
كلاس زبان خيلي خوب تو ويرجينيا نزديك تايسونز كورنر ميشناسين ؟!
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
با سلام، من به همراه همسر و دختر 9 ساله و پسر4 ساله ام قراره که برای زندگی به ویرجینیا وارد بشیم. دخترم کلاس سوم ابتدایی هست و زبانش نیز در حد متوسط و مدارس ایران است. لطفا در خصوص مدرسه مناسب برا ی دخترم دولتی در این ایالت بخصوص شهر فالس چرچ اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم.
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
پاسخ
(2017-03-04 ساعت 08:58)قرباني نوشته:  سلام دوستان
كلاس زبان خيلي خوب تو ويرجينيا نزديك تايسونز كورنر ميشناسين ؟!

تو گوگل سرچ کن نزدیکترین لایبرری ها رو پیدا کن و بعد یکی یکی زنگ بزن هر کدوم کلاس زبان داشت و هزینش مناسب بود برو اونجا.
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، pishtaz611 ، قرباني
سلام به همگی
منم ساکن ویرجینا، شهر آرلینگتون هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix
(2017-03-10 ساعت 12:12)ican2015 نوشته:  با سلام، من به همراه همسر و  دختر 9 ساله و پسر4 ساله ام قراره که برای زندگی به ویرجینیا  وارد بشیم. دخترم کلاس سوم ابتدایی هست و زبانش نیز در حد متوسط و مدارس ایران است. لطفا در خصوص مدرسه مناسب برا ی دخترم دولتی در این ایالت بخصوص شهر فالس چرچ اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم.

خیر مقدم عرض می کنم پیشاپیش
اگر بخواهید بچه هاتون در مدارس دولتی درس بخونن که اغلب اینکار رو می کنن باید بری فالس چرچ پابلیک اسکول بعد بسته به منطقه ی که زندگی می کنی مدرسه ی بچه هاتون رو معلوم می کنن. http://www.fccps.org/index.php?option=co...35&lang=en

می تونید هم مدارس خصوصی بذارید که هزینه هاشون عموما خیلی بالاست.
من بهتون توصیه ی خییییییییییییییلی اکید می کنم که رتبه ی مدرسه براتون خیلی خیلی خیلی مهم باشه. اگر می تونستید اریلنگتون خونه می کرفتید، مدارس رتبه ی 9-10 تو آرلینگتون خیلی زیاده و کلا مدارس آرلینگتون و مک لین تو ویرجینا معروف هستند از نظر کیفیت و سیستم هم اصلا قابل مقایسه با فالس چرچ نیستن. البته تو فالس چرچ هم میشه مدرسه ی خوب انتخاب کرد اما مهم اینکه که کجای فالس چرچ خونه می گیرید.
لطفا فایل پیوستی رو باز کنید، اسامی مدارس فالس چرچ با توجه به رتبشون.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، hosseinix
سلام دوستان من وهمسرم ودخترم كه الان دوماهشه تادوماه ديگه واردميشيم خيلي بررسي كرديم احتمالاويرجينياواردبشيم ميخاستم بدونم هدوستان كسي هست كه درموردكاروخونه كمك كنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان