کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت ویرجینیا
سلام دوستان. اميدوارم خوب باشيد
ممنون ميشم اگر مناطق خوب با اجاره مناسب و دسترسي خوب ويرجينيا رو معرفي كنيد كه. از بعد كار هم شرايط نسبتا مناسبي داشته باشن.
راستي دوستان، در بدو ورود و در صورت نداشتن اشنا چجوري ميشه اونجا خونه اجاره كرد؟؟اجاره ميدن اصلا؟؟ ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-17 ساعت 09:16)Civilizable نوشته:  سلام دوستان. اميدوارم خوب باشيد
ممنون ميشم اگر مناطق خوب با اجاره مناسب و دسترسي خوب ويرجينيا رو معرفي كنيد كه. از بعد كار هم شرايط نسبتا مناسبي داشته باشن.
راستي دوستان، در بدو ورود و در صورت نداشتن اشنا چجوري ميشه اونجا خونه اجاره كرد؟؟اجاره ميدن اصلا؟؟ ممنونم

سلام دوست عزیز؛
خیر مقدم عرض می کنم...
لطفا بگید که کدوم شهر ویرجینا هستید یا مد نظرتون هست،
من تو آرلینگتون زندگی می کنم، اینجا خونه ها یکخوابه از 1400$ به بالا ماهیانه هست، باز هم منطقه به منطقه خیلی خیلی فرق می کنه، زیپ کد های زوج یعنی 22202-22204-22206 آرلینگتون جنوبی هستند و خونه یکخوابه ماهی 1200 دلار هم شاید بتونید پیدا کنید، اما زیپ کد های فرد یا به عبارتی آرلینگتون شمالی گرون تر هستند یعنی شما باید از ماهینانه 1400$ حساب کنید. البته فکر نکنید که محلی فرق زیادی بینشونه... اینطور نیست.
وب سایت یا اپلیکیشن Zillow بهتون خیلی کمک خواهد کرد.
گرونی این شهرهای که نزدیک من هستند بترتیب اینجوری هستند:
واشینگتن دی سی
مک لین
آرلینگتون-وینا
فالس چرچ
الکساندریا-فیرفکس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-17 ساعت 19:01)Yashita نوشته:  

سلام دوست عزیز؛
خیر مقدم عرض می کنم...
من تو آرلینگتون زندگی می کنم، اینجا خونه ها یکخوابه از 1400$ به بالا ماهیانه هست، باز هم منطقه به منطقه خیلی خیلی فرق می کنه، زیپ کد های زوج یعنی 22202-22204-22206 آرلینگتون جنوبی هستند و خونه یکخوابه ماهی 1200 دلار هم شاید بتونید پیدا کنید، اما زیپ کد های فرد یا به عبارتی آرلینگتون شمالی گرون تر هستند یعنی شما باید از ماهینانه 1400$ حساب کنید. البته فکر نکنید که محلی فرق زیادی بینشونه... اینطور نیست.
واشینگتن دی سی
مک لین
آرلینگتون-وینا
فالس چرچ
الکساندریا-فیرفکس
ممنونم
خيلي لطف كرديد
واقعيتش دارم تحقيق ميكنم كه بيام ويزجينيا كلا. بار اوله دارم ميام امريكا و ويرجينيا بسيار برام جذاب و خوب بوده اما هزينه اجاره مسكن يه كم دلمو ميزنه. ممنون ميشم يك توضيح اجمالي راجع به اين ايالت بديد
راستي مناطق اشبورن و استرلينگ و هرندون چطورن از بعد اجاره؟؟
اوضاع كار در ويرجينيا چطوره؟؟
تجربه ايالت ديگه اي رو داشتيد يا از ابتدا ويرجينيا بوديد؟؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من وهمسرم ودخترم که الان دوماهشه تاشهریورواردمیشیم کسی هست که تومحله امن وخوب درموردکاروخونه کمک کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-18 ساعت 01:48)Civilizable نوشته:  
(2017-06-17 ساعت 19:01)Yashita نوشته:  

سلام دوست عزیز؛
خیر مقدم عرض می کنم...
واشینگتن دی سی
مک لین
آرلینگتون-وینا
فالس چرچ
الکساندریا-فیرفکس
ممنونم
خيلي لطف كرديد
واقعيتش دارم تحقيق ميكنم كه بيام ويزجينيا كلا. بار اوله دارم ميام امريكا و ويرجينيا بسيار برام جذاب و خوب بوده اما هزينه اجاره مسكن يه كم دلمو ميزنه. ممنون ميشم يك توضيح اجمالي راجع به اين ايالت بديد
راستي مناطق اشبورن و استرلينگ و هرندون چطورن از بعد اجاره؟؟
اوضاع كار در ويرجينيا چطوره؟؟
تجربه ايالت ديگه اي رو داشتيد يا از ابتدا ويرجينيا بوديد؟؟
ممنون

با سلام مجدد:
در مورد کار که خدمتتون عرض کنم، ایالت ویرجینا مخصوصا شهرهای نزدیک به دی سی و همچنین ایالت مریلند، شهرهای نزدیک به دی سی اوضاع کارشون خوبه چون نزدیک به پایتخت هستند اما برای کار باید حساااااااااابی گشت مگر یکسری از رشته ها مثل آی تی که خیلی خوب و زودتر کار پیدا می کنند.
استرلینگ و هرندون از آرلینگتونی که من زندگی می کنم حدودا 25 دقیقه با ماشین فاصلشونه، من در مورد زندگی اونجا زیاد نظری ندارم اما می دونم اجاره ی خونه ارزونتره چون مرکزیتش کمتره! و یکم دورتر.
من 3 هفته بالتیمور زندگی کردم که خدا دشمن آدم رو هم اونجا نندازه Sad
سه ساله ویرجینا زندگی کردم اما برای مسافرت آریزونا، لاس وگاس، کارولینا (جنوبی و شمالی) و میامی و فلوریدا رو هم رفتم و دیدم. من از ایالتی که انتخاب کردم راضی هستم تقریبا، می تونم بگم مثل ایران 4 فصل رو داره، هواش تقریبا شبیه تهرانه اما تابستون ها رطوبت داره مثل شمال و زمستونها هم بین 4-8 درجه از تهران سردتر میشه. اینجا شما خیلیییییییییییییییی خارجی می بینی و آمریکایی کمتر می بینی چون همونطور که گفتم کار زیاده و مهاجرها بیشتر این ایالت رو انتخاب می کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2017-06-18 ساعت 20:23)yalda b نوشته:  سلام دوستان من وهمسرم ودخترم که الان دوماهشه تاشهریورواردمیشیم کسی هست که تومحله امن وخوب درموردکاروخونه کمک کنه؟

سلام یلدا خانوم،
پیشاپیش خیر مقدم عرض می کنم،
من هر کمکی از دستم بربیاد انجام می دم لطفا مشخص کنید دقیقا چه جور کمکی می خواید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون دوست عزیزاگه زحمت نیست میخاستم ببینم کسی هست بیادفرودگاه واشینگتن یازده سپتامبرمیرسیم ویه زحمت دیگه یه سوییت برایه ماه اجاره کنن البته جای خوب وامن وقیمت مناسب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-19 ساعت 23:52)yalda b نوشته:  ممنون  دوست عزیزاگه زحمت نیست میخاستم ببینم کسی هست بیادفرودگاه واشینگتن یازده سپتامبرمیرسیم ویه زحمت دیگه یه سوییت برایه ماه اجاره کنن البته جای خوب وامن وقیمت مناسب

چه حد قیمت مورد نظرتون هست؟
ماهیانه چقدر می تونید پرداخت کنید؟ کدوم شهر می خواید اقامت داشته باشید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
درحد۵۰۰ الی ۶۰۰ باشه خوبه مک لین یاارلینگتون یاالکساندریا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من و همسرم تا ٢ هفته ديگه عازم ويرجينيا هستيم. تو اير بي ان بي دنبال خونه گشتم براي ١ ماه احاره ، منطقه منسسmanassas پيدا كردم فعلا . ايا منطقه خوبي هست برلي موقت به قيمت ١٠٠٠ دلار؟ كسي اپشن مناسب تري سراغ داره؟ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ما برای زندگی یکی از انتخاب همون ویرجنیا بیچ هاست کسی اطلاعات داره ؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
?dostan man niyaz be ham fekri va badesh yekam komak. inja kasi hast ke sakene virginia beach bashe aya
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز.
من ساکن کالیفرنیا هستم. خواستم بپرسم برای اومدن به شارلوتسویل، ترجیحاً باید برای کدوم فرودگاه بلیط بگیرم؟ خود شارلوتسویل ظاهرا
فرودگاه نداره. درسته؟
ممنون از راهنماییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2017-11-03 ساعت 09:59)atlantis770 نوشته:  با سلام به دوستان عزیز.
من ساکن کالیفرنیا هستم. خواستم بپرسم برای اومدن به شارلوتسویل، ترجیحاً باید برای کدوم فرودگاه بلیط بگیرم؟ خود شارلوتسویل ظاهرا
فرودگاه نداره. درسته؟
ممنون از راهنماییتون.
سلام دوست گرام ..
اگر میخواهید با southwest پرواز کنید نزدیکترین فرودگاه Richmond هست که حدود 80 مابلی شارلوتسویل هست.
اما فرودگاه نزدیکتر هم هست که در 10 مایلی شهر هست (CHO)  بنام Albemarle Airport    ولی فقط سه ایرلابن به آنجا پرواز دارند : American Airline , Delta , United..که شرایط حمل چمدانشان فرق میکند.
اگر از سانفرانسیسکو پرواز کنید ارزانتر هم میشود

https://www.southwest.com/reservations/p...s.html?int=
https://www.cheapoair.com/fpnext/Air/Lis...c044085cea
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، atlantis770
[/quote]

با سلام مجدد:
در مورد کار که خدمتتون عرض کنم، ایالت ویرجینا مخصوصا شهرهای نزدیک به دی سی و همچنین ایالت مریلند، شهرهای نزدیک به دی سی اوضاع کارشون خوبه چون نزدیک به پایتخت هستند اما برای کار باید حساااااااااابی گشت مگر یکسری از رشته ها مثل آی تی که خیلی خوب و زودتر کار پیدا می کنند.
استرلینگ و هرندون از آرلینگتونی که من زندگی می کنم حدودا 25 دقیقه با ماشین فاصلشونه، من در مورد زندگی اونجا زیاد نظری ندارم اما می دونم اجاره ی خونه ارزونتره چون مرکزیتش کمتره! و یکم دورتر.
من 3 هفته بالتیمور زندگی کردم که خدا دشمن آدم رو هم اونجا نندازه Sad
سه ساله ویرجینا زندگی کردم اما برای مسافرت آریزونا، لاس وگاس، کارولینا (جنوبی و شمالی) و میامی و فلوریدا رو هم رفتم و دیدم. من از ایالتی که انتخاب کردم راضی هستم تقریبا، می تونم بگم مثل ایران 4 فصل رو داره، هواش تقریبا شبیه تهرانه اما تابستون ها رطوبت داره مثل شمال و زمستونها هم بین 4-8 درجه از تهران سردتر میشه. اینجا شما خیلیییییییییییییییی خارجی می بینی و آمریکایی کمتر می بینی چون همونطور که گفتم کار زیاده و مهاجرها بیشتر این ایالت رو انتخاب می کنن.
[/quote]

سلام ممنون از اطلاعاتتون، میشه در مورد مریلند شهر بالتیمور توضیح بدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان