کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بورس تحصیلی
درود بر همه دوستان

لطفا یکی اگه اطلاعات دقیقی داره راهنمایی کنه

من تو المپیاد جز نفرات برتر شدم و چند تا دعوت نامه از امریکا و جاهای دیگه امده برام . هم پذیرش و هم دعوت به کار امده

میشه راهنماییمون کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
من کارشناس ارشد منابع طبیعی از دانشگاه تهرانم معدلم نزدیک 18
سابقه کار دانشگاهی و پژوهشی دارم تعداد زیادی مقاله و طرح پژوهشی و چندتا اختراع دارم . تعدادی هم رتبه . رزومه کاریم قویه. خیلی دوست دارم دکترا را در کشوری دیگه با فاند کامل بگذرونم. فکر میکنم نمره زبان خوبی هم بتونم بگیرم.اما سنم 50 است. دانشگاهش هم مهم نیست. بنظر شما امکانش هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته بیو تکنولوژی میکروبی از دانشگاه ازاد هستم ایا امکان ادامه تحصیل در مقطع PHD در یکی از دانشگاه های امریکا برای من وجود دارد ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . من خانوم 33 ساله . لیسانس ریاضی از دانشگاه تهران فارغ سال 1384 معدل 17
الان هم در سال 96 ارشد حسابرسی دانشگاه تهران قبول شدم
زبان در حد ایتلس 5 هستم که میتونم تا 7 برسونم
د رمورد پذیرش بورسیه دکتری رشته حسابداری یا حسابرسی
از آمریکا بنظر شما شانس داریم ؟
کدوم دانشگاه میتونم برم ؟
من استنفورد را خیلی دوست دارم . چجوری میشه شرایطش رو بفهمم ؟
برای زمان بورسیه بودن باید پول برام بفرستن یا همه خرجهارو دانشگاه میدهد
ممنون جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنون میشم راهنماییم کنید.
من کارشناسی و ارشدم رو در رشته ادیولوژی(شنوایی شناسی) در علوم پزشکی شهیدبهشتی خوندم. یک مقاله ISI چاپ شده دارم. هنوز نمره تافل یا ایلتس نگرفتم ولی میگیرشم.
میخاستم بدونم شرایطم برای پذیرش دکترا در کانادا یا استرالیا به چه صورته و چقدر محتمله؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من دانشجوی ترم اخر رشته MBA از دانشگاه ازاد مشهد هستم با معدل تقریبا 17 و خورده ای 
دنبال یک موسسه مهاجرتی یا شخص میگردم تا برای مهاجرت تحصیلی به یکی از کشورهای امریکا یا کانادا کمک کنه 
سوابق خاصی هم ندارم فقط اینکه تا اخر کارشناسی ایلتسمو میگیرم که احتماالا نمره بین 6.5 تا 7 داره و مدرک ICDL هم دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان