کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بورس تحصیلی
سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته برنامه ریزی شهری از فردوسی مشهدم رتبه اول گروه و معدلم تقریبا 19 است ودرجه پایان نامه من هم عالی می باشد ،2مقاله علمی پژوهشی هم دارم و نمره 7 آیلتس هم دارم
می خواستم بپرسم آیا این امکان وجود داره که من بتونم ازیکی از دانشگاههای آمریکا پذیرش و احیانا ً بورس بگیرم ؟
لطفاً منو راهنمایی بفرمائید[/align]

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: سروش کچویان ، msar
سلام اين سايت خوبي براي پيدا كردن بورس و اطلاعات اون به نحو بسيار مطلوبي مفيد است .
http://applyabroad.org

موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوست عزیز شما از دانشگاههای استرالیا و کانادا یا انگلیس 100% میتونید بورس بگیرید...البته اگر مقاله هاتون خوب باشند.
برای آمریکا باید خیلی تو اینترنت بگردید...
www.fastweb.com
در این سایت عضو شوید و اطلاعات خودتون رو بدید تا بهترین بورسهای آمریکا رو پیدا کنید...البته چند تا سایت دیگه هم داشتم ولی متاسفانه گمشون کردم.اگر پیدا شدند، به ایمیلتون میفرستمشون!!!
راستی این رو بدونید که آمریکا بیشترین بورسهای تحصیلی رو ارائه میده که اگر فعال باشید حتما میتونید بورس بگیرید...
ببینید بورسها یا همون Scholarships به دو دسته تقسیم میشوند.یکسری از اونها مخارج تحصیلی و زندگی شما و کاملا پوشش میده ، که بسیار کم و رقابتی هستند...سری بعدی بورسهایی هستتند که قسمتی از مخارج شما رو پوشش میدهند، که تعداد این بورسها زیاد هست و تقریبا میشه گفت فقط باید بریا این بورسها اراده کنید تا کسبشون کنید...
راستی سایت زیر اطلاعات خوبی داره و اون سایتهایی که یادم رفته رو میتونید توش پیدا کنید...
www.educationusairan.com
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، ساشا ، ojee ، a.rahaa ، msar ، maral-map ، Davoud.hsz
سلام
من دانشجوي ارشد شيمي فيزيك كرمان هستم.داراي 2 مقاله ISI چاپ شده و 2 مقاله ISI در دست چاپم.و 5 مقاله در سمينارهاي معتبر داخلي.زمينه كاري من نانوكاتاليست است.نمره ايلتس 6 دارم.همچنين داراي يك پروژه تهيه كاتاليزور براي شركت نفت مي باشم.بدنبال يك استاد راهنما از يكي از دانشگاههاي امريكا براي گرفتن بورس تحصيلي براي دكترا هستم.لطفا راهنماييم كنيد.ممنونم
پاسخ
سلام
خیلی ممنون از راهنمایی شما دوستان
من مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم معدل ام 14 بوده و عضو مهندسین تایید صلاحیت استرالیا هستم
1-میتونم یک راست برای دکتری بورسیه بگیرم یعنی واسه فوق و دکتری با هم بورس می کنند؟
2-میتونم تو رشته عمران یا شهرسازی ادامه تحصیل بدم؟یعنی تو رشته خودم نباشه
3-چه دانشگاهی رو تو این زمینه پیشنهاد می کنید؟
بازم ممنون
پاسخ
سلام به همه ی دوستان
من لیسانس مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه دولتی دارم و واسه ادامه تحصیل دوست دارم به امریکا برم البته سعی دارم که بورس بگیرم چون معدل خوبی دارم.
نمیدونم چکار کنم و باید از کجا شروع کنم .
لطفا اگه اطلاعاتی دارید من رو راهنمایی کنید
پاسخ
(2010-02-06 ساعت 01:16)leyla نوشته:  سلام به همه ی دوستان
من لیسانس مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه دولتی دارم و واسه ادامه تحصیل دوست دارم به امریکا برم البته سعی دارم که بورس بگیرم چون معدل خوبی دارم.
نمیدونم چکار کنم و باید از کجا شروع کنم .
لطفا اگه اطلاعاتی دارید من رو راهنمایی کنید
پاسخ
دوست گرامي
بورس تحصيلي را به خاطر بشردوستي نميدهند در صورت تمايل موارد ذيل را اعلام فرماييد تا من و ساير دوستان در حد امكان راهنمايي كنيم:
1-رشته تحصيلي
2-مقطع
3-تعداد واحد پاس شده و تعداد ترم
4-مشخصات دانشگاه(آزاد /دولتي/غيره)
5-معدل
6-كشور مورد علاقه جهت ادامه تحصيل
7-سطح زبان و مدارج طي شده (تافل/آيلس/دلف/...)در صورت وجود

موفق باشيد

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، msar
من فوق لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی(ملی سابق؟)هستم میخواستم منو در مورد مهاجرت و تحصیل در آمریکا راهنمایی کنین.مرسی
پاسخ
Wink 
سلام من دانشجوی ترم آخر فرهنگ وزبانهای باستان در دانشگاه تهرانم لطفا برای ادامه تحصیل واقامت در ظامریکا یا کانادا راهنمایی کنیدBig Grin
jiva persia
پاسخ
پيشنهاد من اينه كه شما به يك كشور اروپايي و يا كانادا پ.ن.ا.ه.ن.د.ه شيد و بعد از پ.ن.ا.ه.ن.د.گ.ي در اون كشور تو يه دانشگاه معتبر ادامه تحصيل بديد.
مطمئنا به شما با اين وضعيتي كه داريد پ.ن.ا.ه.ن.د.گ.ي ميدهند.
فقط زمان پذيرش شما بعنوان پ.ن.ا.ه.ن.د.ه طول ميكشه.
پاسخ
سلام من دانش آموز پیش دانشگاهی هستم ، سوابقم به شرح زیر هستش ، می خواستم بدونم به نظر شما می تونم بورسیه بگیرم از دانشگاه های آمریکا یا نه؟
1. رتبه اول پنجمین جشنواره پژوهش ها و اختراعات کشوری - رشته کامپیوتر
2. رتبه اول جشنواره پژوهش ها و اختراعات دانش آموزی باهم یاد بگیریم - رشته الکترونیک
3. طرح برگزیده اولین جشنواره پژوهش ها و اختراعات دنشگاه صنعتی شریف - رشته الکترونیک
4. انتخاب بعنوان دانش آموز برتر پژوهشگر سال 88 ایران
5. دارای 5 اختراع ثبت شده
6. رتبه اول مسابقات ربات های کاوشگر استانی
7. ساخت 4 ربات
8. شرکت در 5 دوره مسابقات رباتیک
9.رتبه ویژه جشنواره پژوهش های دانش آموزی با مقاله پزشکی هوشمند(این رو هم جمعه کسب کردم)
10.دارای 2 مقاله با عناوین (پزشکی هوشمند ، ابعاد جهان و حرکت در آن)
11.برگزیده استانی جشنواره خوارزمی و کسب امتیاز شرکت در مرحله کشوری برای سال 89 در رشته الکترونیک
12. رتبه اول مسابقات رباتيک در رشته ربات های نمايشی

دوستان با این وضعیت می تونم کاری بکنم؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، niloofary ، sadeghikhah ، msar
بله چرا که نه ؟
شما دانشگاهت رو انتخاب کن، مشاوره و مکاتباتش برای دانشگاه با من ...
در ضمن، آفرین بر شما...
آینده درخشانی رویاروی شماست...مثل خودم! Big Grin Wink Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، lexington ، msar
گویا اینکه "ما می‌توانیم" بوده. درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، lexington ، msar
(2010-04-22 ساعت 01:57)kavoshgarnet نوشته:  گویا اینکه "ما می‌توانیم" بوده. درسته؟

ما می توانیم یه جشنواره دیگه هستش
حالا دوستان من می تونم از اون 8 تا دانشگاه که تو پست های قبلی گفتین (هاروارد ، ماساچوست و . . .) بورسیه بگیرم؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان