کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بورس تحصیلی
(2010-04-22 ساعت 12:03)Mohammadr1371 نوشته:  
(2010-04-22 ساعت 01:57)kavoshgarnet نوشته:  گویا اینکه "ما می‌توانیم" بوده. درسته؟

ما می توانیم یه جشنواره دیگه هستش
حالا دوستان من می تونم از اون 8 تا دانشگاه که تو پست های قبلی گفتین (هاروارد ، ماساچوست و . . .) بورسیه بگیرم؟

دو تا سوال دارم اگه پاسخ بدهی ممنون می‌شم.
1- شما در ما می‌توانیم نبودید؟
2- بابت چه اختراعی به این جشنواره‌ها رفتی

در ضمن من دوستانی دارم که در این زمینه تحقیق کرده‌اند سعی می‌کنم که شما رو با هم مرتبط کنم تا اطلاعاتتون رو به اشتراک بگذارید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، lexington ، msar
soheil.server و white pigeon در همین تالار بحثهایی رو شروع کرده‌اند به آنجا هم سر بزن و با این دوستان در ارتباط باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، msar
ممنون دوست عزیز
من در جشنواره "ما می توانیم" نبودم

با اختراع های سرعتگیر هوشمند ، ماشین الک کننده خاک ،سیستم مدیریت ترافیک ، پژوهش در مورد بیو رباتیک و ابعاد جهان در جشنواره ها شرکت کرده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2010-04-22 ساعت 21:26)Mohammadr1371 نوشته:  ممنون دوست عزیز

با اختراع های سرعتگیر هوشمند ، ماشین الک کننده خاک ،سیستم مدیریت ترافیک ، پژوهش در مورد بیو رباتیک و ابعاد جهان در جشنواره ها شرکت کرده ام

با امیرحسین دهقان پژوهنده برتر دانش آموزی کشور برای اختراع ویلچر راه‌گشا در سال 88 مشترکا مقام آورده‌اید یا اینکه به هم مربوط نیست.
پاسخ
(2010-04-22 ساعت 22:13)kavoshgarnet نوشته:  

با امیرحسین دهقان پژوهنده برتر دانش آموزی کشور برای اختراع ویلچر راه‌گشا در سال 88 مشترکا مقام آورده‌اید یا اینکه به هم مربوط نیست.
نه من به خاطر تنها یه اختراع پژوهشگر برتر اعلام نشدم! بخاطر تمامی اختراعاتم و رتبه های کسب شده و مقاله های نوشته شده!
ما به هم مربوط نیستیم!
راستی ایشون رو چه ارگانی بعنوان دانش آموز برتر معرفی کرده است؟
پاسخ
(2010-04-23 ساعت 11:14)Mohammadr1371 نوشته:  
(2010-04-22 ساعت 22:13)kavoshgarnet نوشته:  

نه من به خاطر تنها یه اختراع پژوهشگر برتر اعلام نشدم! بخاطر تمامی اختراعاتم و رتبه های کسب شده و مقاله های نوشته شده!
ما به هم مربوط نیستیم!
راستی ایشون رو چه ارگانی بعنوان دانش آموز برتر معرفی کرده است؟

از طرف وزارت آموزش و پرورش. این هم اصل خبر در سایت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران.
پاسخ
دیدم، ممنون دوست من
نه من با ایشون رابطه ای ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، msar
(2010-04-23 ساعت 23:04)Mohammadr1371 نوشته:  دیدم، ممنون دوست من
نه من با ایشون رابطه ای ندارم

با دوستانی که در بالا آی دی اونا رو نوشتم ارتباط برقرار کردید؟ هرکدام یک تاپیک جداگانه مثل شما در این انجمن باز کرده‌اند به نظر من بهتره در تاپیک همدیگه فعالیت داشته باشید. اونا هم از نخبه‌های کشوری هستند.
پاسخ
آره ممنون
بهشون پیغام دادم
پاسخ
سلام
من خودم لیسانس الکترونیک و همسرم فوق لیسانس مخابرات و مدرس دانشگاه است. ماه هم به دنبال ادامه تحصیل هستیم البته در رشته های مدیریت!!
بورس و scholarship در US شرایط ویژه می خواهد. یکی از بستگان ما هفته قبل رفت سفارتUS جهت کارهای ویزا
او برای دروره فوق لیسانس تونست با بهترین شرایط بورس بگیره. ولی واقعا نابغه است
پاسخ
سلام

من از دانشگاه SFSU برای یه ارشد تجربی MFA سینما پذیرش گرفتم. از سال دوم هم ظاهرا شانس درس دادن توی دانشگاه رو دارم. ولی برای سال اول پولم کافی نیست. می خواستم از همگی بپرسم عاقلانه است دل رو به دریا بزنم و در عین نداشتن پول بیام امریکا؟ ممکنه فقط بتونم از پس ترم اولم بر بیام. کسی هست که تونسته باشه برای ترم دومش بورس بگیره؟ می تونید این لینک ها رو به من هم معرفی کنید؟

ممنون از همه
پاسخ
با سلام خدمت دوستان
من میخواستم بدونم شرایط بورس تحصیلی چه جوری هست؟ الان من 18 سالم هست و در حال اخذ دیپلم هستم . من دوست دارم در راستای ورزش تحصیل کنم. چون ورزش کار حرفه ایم هستم اسمه ورزشمم پانکریشن pankration یا mixed martial art هست الان در حال حاضر 10 سال سابقه ی کار در این رشته رو دارم و 2 مدال طلای آسیایی دارم و 7 یا 8 مدال کشوری از پانکریشن . و 1 مدال نقره از یکی از سنگین ترین سبکای مسابقه ای کارته دارم . از فدراسیون جهانی پانکریشن هم مدرک دارم . تو چند تا از دانشگاه های امریکا دیدم پذیرش برای mixed martial art داشت می خواستم بدونم برای بورسیه میتونم اقدام کنم از کجا و به چه نحو .؟ ممنونWink

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
من دانشجوی ارشد منابع طبیعی - محیط زیست هستم و الان در حال انجام پایان نامه می باشم . می خواستم دانشگاه های مرتبط با رشته خودم واساتید برجسته را در دانشگاه های آمریکا پیدا نمایم تا از این طریق برای بورس تحصیلی اقدام کنم. در ضمن هنوز هیچ مدرک زبانی هم ندارم ولی در حال مطالعه زبان هستم. می توانید مرا یاری کنید؟
پاسخ
سلام، می تونید در سایت http://collegesearch.collegeboard.com/se...school.jsp
جستجو کنید.
پاسخ
(2010-06-19 ساعت 13:13)NARJES نوشته:  من دانشجوی ارشد منابع طبیعی - محیط زیست هستم و الان در حال انجام پایان نامه می باشم . می خواستم دانشگاه های مرتبط با رشته خودم واساتید برجسته را در دانشگاه های آمریکا پیدا نمایم تا از این طریق برای بورس تحصیلی اقدام کنم. در ضمن هنوز هیچ مدرک زبانی هم ندارم ولی در حال مطالعه زبان هستم. می توانید مرا یاری کنید؟

salam dooste aziz.shoma bayad emtehane tafel va GRE ro bedyd badesh mtoonin darkhast pazyresh konid.age ghabooletoon kardan too marahele visaye daneshjooe mirid
movafagh bashyd
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان