کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن حسابدارها
سلام دوستان یه سایت پیدا کردم هلو ... یه نگاه بندازید و افراد با تجربه لطفا نظر بدن...

http://www.payscale.com/research/US/Job=...ant/Salary
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: shahab2000
(2015-12-20 ساعت 17:12)golia نوشته:  سلام دوستان یه سایت پیدا کردم هلو ... یه نگاه بندازید و افراد با تجربه لطفا نظر بدن...

http://www.payscale.com/research/US/Job=...ant/Salary

ممنون
سايت خوبيه
www.indeed.com هم اطلاعات مشابهي در مورد حقوق داره
پاسخ
تشکر کنندگان: golia
سلام یک سوال خیلی مهم داشتم
آیا مدرک حسابداری که از طریق دوره های سه ماهه یا شش ماهه گرفته شود برای پیدا کردن کار در امریکا اعتبار دارد
ینکش را نوشته ام لطفا هر چه زودتر جواب بدهید ممنون

http://international.mft.info/11/Fa/Stat...px?tid=798
پاسخ
تشکر کنندگان:
ایا با مدرک های کوتاه مدت حسابداری مثل acca و غیره می شود در امریکا کار پیدا کرد بدون مدرک لیسانس و بالاتر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-13 ساعت 17:55)ARSHIN007 نوشته:  ایا با مدرک های کوتاه مدت حسابداری مثل acca و غیره می شود در آمریکا کار پیدا کرد بدون مدرک لیسانس و بالاتر؟

به نظر من اگر كار حسابداري بلد باشيد، داشتن مدرك خيلي مهم نيست
اما مدرك ACCA علي رغم اينكه خيلي معتبر هست و گرفتنش كار هر كسي نيست، در امريكا خيلي اعتبار نداره.
2012AS00018XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , 2 August
مصاحبه: Jan 2012
دریافت ویزا: Mar 2012
هزینه ها: خيلي زياد
ورود به آمریکا: May 2012
دریافت گرین کارت: Jun 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، Nataliea
هزینه تطبیق مدرک کارشناسی چقدر هست بر فرض اینکه باید 30واحد هم بگذرونیم چقدر هزینه باید بکنیم ؟
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان همسر من فوق ليسانس حسابداري هستن و ٣سال سابقه كار دارن.با توجه به اينكه ١سال فرصت دارن داخل ايران چه دوره هايي رو پيشنهاد ميكنيد بگذرونند واينكه ادامه تحصيل در مقطع دكتري پيشنهاد ميكنيد.
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان پدر من با 58 سال و باز نشسته لاتاری امریکا در اومده. در زمینه کار هایی که میتونه پیدا کنه و شرایط بازنشستگی میشه راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-14 ساعت 09:04)shahab2000 نوشته:  
(2016-02-13 ساعت 17:55)ARSHIN007 نوشته:  ایا با مدرک های کوتاه مدت حسابداری مثل acca و غیره می شود در آمریکا کار پیدا کرد بدون مدرک لیسانس و بالاتر؟

به نظر من اگر كار حسابداري بلد باشيد، داشتن مدرك خيلي مهم نيست
اما مدرك ACCA علي رغم اينكه خيلي معتبر هست و گرفتنش كار هر كسي نيست، در امريكا خيلي اعتبار نداره.

سلام خسته نباشید اقای shahab 2000
من یه سوال داشتم از شما،مدرک accaاون اعتباری رو که گفتین توی امریکا نداره و ارزش نداره ... توی کاندا هم مثل امریکاست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه عزیزان این پیج من در یک شرکت cpa کار میکنم و در شهر دالاس ایالت تگزاس خواستم پیرو صحبتهای دوستمان آقای shahab2000 بگم
برای گرفتن مدرک cpaباید 1500 ساعت واحد حسابداری گذرانده باشین امتهان خیلی سختی داره ولی غیر ممکن نیست البته یک سری کلاس و دوره هایی رو می تونید در کالج های متفاوت پیدا کنید که همه این کلاسها به شما کمک میکنه که از پس امتحان برا بیایید امتحان سه مرحله داره که میتونید در سه روز بگذرونید بسته به کاجی که اقدام میکنید مدرک لیسانس شمارو ارزش گذاری میکنن و میگن چند واحد مورد قبولشون هست
حتی با مدرک غیر مرتبط هم میشه مدرک cpa را گرفت مهندس صنایع الان cpa هست
بدون داشتن این مدرک می تونید در cpa کار کنید فقط باید دانش علمی رو به روز کرده باشید معروف ترین نرم افزار حسابداری Quike Book هست دوره های اموزشی رو در youtube می تونید ببنید و بصورت ان لاین می تونید مدرک بگیرید
بیشتر کسانی برای cpa اقدام میکنن که خودشان بخواهند دفتر cpa بزنن تا مشتری بگیرند البته با داشتن این مجوز شما بصورت فصلی می تونید کار کنید فصل مالیات ها برای سه ماه کار کنید برای کار کردن در فصل مالیاتها بصورت گواهینامه های 80 روزه هم میتونید بگیرد فقط کار با نرم افزار به شما یاد میدن کار پیدا کردن تو این رشته خیلی سخت نیست فقط باید زبان خوبی داشته باشید و اینکه با نرم افزاها اشنا باشید قوانین رو خوب پیگیری کنید و خلاصه دانش شما به روز باشه
امید وارم این پست مفید باشه براتون
شماره کیس: 2012AS45××x
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ورود به آمریکا: 2012/12/06 فرودگاه دالاس ایالت تگزاس
تعداد نفرات 2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: melon ، parsa67

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان