کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سان فرانسیسکو، ایالت کالیفرنیا
سلام دوستان، من از بچه های لاتاری 2012 هستم، 3 ماهه اومدم آمریکا، برای مصاحبه در دانشگاه UCSF باید فردا 13 Feb برای چند روز بیام سان فرانسیسکو، خواستم ببینم کسی جایی برای 3، 4 روز couchsurfing یا یه جایی ارزون سراغ دارد.
لطفا در صورت امکان سریع جواب بدید. ممنون.
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، Tomas ، soli asali ، taherifar ، msar ، maryam.azad ، Daneshjo ، alirezanz
پارک گلدن گیت

این یکی از زیبا ترین و بزرگترین پارک شهری در جهان در مرکز آن برخی از دریاچه های مصنوعی است, که Spreckels دریاچه است که برای مدل قایق های قایقرانی محفوظ می باشد و استوی دریاچه که در آن گردش موتور قایق الکتریکی.
این شهر همچنین دارای بسیاری از امکانات ورزشی (تنیس, گلف,..). در یک بانک غرفه چینی ساخته شده است, که متشکل از 6000 مونتاژ قطعات.
این شهرستان از تایپه ارائه شد که با آن سان فرانسیسکو ترکیب. به حصار قراردادن بوفالو, زندگی بوفالو, گوزن و آهو.
لو Jardines گیاهشناسی د سان فرانسیسکو
در بخش شرقی پارک, شما می توانید Strybing باغ و باغ گیاه شناسی، که حاوی بازدید 5000 گونه های گیاهی را از سراسر جهان, le باغ چای ژاپنی و چای, لو M.H. از موزه یادبود جوان. این بخشی از این پارک همچنین جید گالری, la آکادمی علوم کالیفرنیا, که در آن به دیگران Steinhart آکواریوم, سالن Simson آفریقا و همکاران لو لو لو آمریکای شمالی سالن.

عکس رقیق پارک گلدن گیت

[عکس: gaywejqhlxxnlyuasll.jpg]

[عکس: xh6h58hbv16mopgtbii9.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، BirdMan ، Danoosh ، nora ، Tomas ، soli asali ، taherifar ، msar
[عکس: San_Francisco.gif]
پاسخ
تشکر کنندگان: saljoogh ، Danoosh ، nora ، Tomas ، soli asali ، taherifar ، msar
[عکس: i8cx2hvnmpix1naaykvc.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، soli asali ، taherifar ، msar
اگر از دوستان کسی تو این روزها از SFOپرواز داره به نظر من بلیطش رو عوض کنه
فرودگاه هنوز به حالت عادی برنگشته

اکثر پروازها تاخیر داره یا کنسل میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، philter ، taherifar ، msar ، maryam.azad ، alirezanz
(2013-07-13 ساعت 16:11)gbtm نوشته:  اگر از دوستان کسی تو این روزها از SFOپرواز داره به نظر من بلیطش رو عوض کنه

تاپیک مربوطه داریم " بهترین ایرلاین و... " هر چند خودم به دلایلی که باعث سردرگرمی و فشار عصبی به دوستان است خیر سقوط درج نکردم
ولی کنسل نکنید بلیطنون
نقل قول:تيم بررسي سانحه ، باند 28 چپ فرودگاه سانفرانسيسكو را تحويل مقامات فرودگاه داده و پاكسازي آن آغاز شده است . سطح باند آسيب ديده و مرمت آن در دست بررسي و اقدام است . پيشنهاد شده قبل از عملياتي شدن باند ، يك فروند هواپيماي متعلق به سازمان FAA فرود آزمايشي انجام بدهد .

قرار است روز يكشنبه باند 28 چپ براي پروازها عملياتي بشود .

تاثير بسته شدن باند 28 چپ بر عملكرد فرودگاه سانفرانسيسكو بسيار منفي بوده بطوريكه در روز چهارشنبه 100 و پنجشنبه 70 پرواز باطل شدند .
کنسل بکنید یا تغییر تایم باید هزینه بدهید ،صد در صد در برنامه ریزی شرکت های ایرلاین لزومی میبود اطلاع رسانی میشد
باند بازه شده
[عکس: 37962912987068577358.jpg]
منبع نقل قول
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، philter ، taherifar ، msar ، alirezanz
(2013-07-13 ساعت 16:21)abas_kashan نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 16:11)gbtm نوشته:  اگر از دوستان کسی تو این روزها از SFOپرواز داره به نظر من بلیطش رو عوض کنه

تاپیک مربوطه داریم " بهترین ایرلاین و... " هر چند خودم به دلایلی که باعث سردرگرمی و فشار عصبی به دوستان است خیر سقوط درج نکردم
ولی کنسل نکنید بلیطنون
نقل قول:تيم بررسي سانحه ، باند 28 چپ فرودگاه سانفرانسيسكو را تحويل مقامات فرودگاه داده و پاكسازي آن آغاز شده است . سطح باند آسيب ديده و مرمت آن در دست بررسي و اقدام است . پيشنهاد شده قبل از عملياتي شدن باند ، يك فروند هواپيماي متعلق به سازمان FAA فرود آزمايشي انجام بدهد .

قرار است روز يكشنبه باند 28 چپ براي پروازها عملياتي بشود .

تاثير بسته شدن باند 28 چپ بر عملكرد فرودگاه سانفرانسيسكو بسيار منفي بوده بطوريكه در روز چهارشنبه 100 و پنجشنبه 70 پرواز باطل شدند .
کنسل بکنید یا تغییر تایم باید هزینه بدهید ،صد در صد در برنامه ریزی شرکت های ایرلاین لزومی میبود اطلاع رسانی میشد
باند بازه شده
[عکس: 37962912987068577358.jpg]
منبع نقل قول

در هر صورت خواستم اطلاع رسانی کنم وضعیت فرودگاه بهم ریخته بود و هیچ چیزی سر جاش نبود
تاخیر طولانی باعث شد من connection flight رو از دست بدم
اگر تو قسمت بهترین ایر لاین ننوشتم علت این بود که تمام ایرلاینها این مشکل رو در SFO دارن پس بهترین مکان اطلاع رسانی در تاپیک زندگی در سان فرانسیسکو بود
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، el333 ، shadi79 ، tabim4 ، soli asali ، philter ، taherifar ، msar ، maryam.azad
لطفا میشه یکی از دوستان مطلع مناطق نا امن سانفرانسیسکو رو نام ببره و بهتریم مناطق برای زندگی دانشجویی
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، shadi79 ، taherifar ، msar
(2013-01-14 ساعت 09:14)kian100 نوشته:  سلام دوستان .من ۱۵ سال هست که در سن فرانسیسکو و حومه زندگی‌ می‌کنم . نکتهٔ مهمی‌ که در مورد این شهر قدیمی‌ وجود دارد ، آبو هوای همیشه سرد و بعدی اون هست و هوای مه‌ گرفته . که خیلی‌ وقت‌ها خسته کنندس . خیلی‌ هم گرون و خونه‌ها و آپارتمانها گران و کلا هزینهٔ زندگی‌ بالاست و خود شهر جز برای گردش جای مناسبی واسه شروع زندگی‌ نیست . حومش مثل شهر‌های برکلی ، ولنوت کریک ، کنکورد که با قطار ۳۰ دقیقه فاصله دارند تا شهر خیلی‌ مناسب تر ، خلوت تر و آروم تر و خلاصه مدل فیلمهای سینما هست . هواشم با اینکه ۲۰ دقیقه با سن فرانسیسکو فاصله داره ، گرم و دلم پذیره . خیلی‌ هم ارزون تره . سن فرانسیسکو زیباست ، ولی‌ برای گردش . کلا شهر بازی هست نسبت به جاهای دیگهٔ آمریکا ، از همجنس گراها تا کشیدن ماری جوانا در خیابون یا کلا چیزی عجیب و قریب که در خیلی‌ از شهرهای آمریکا دیده نمی‌شه . بازار کار هم درش سخت پیدا می‌شه و کلا من دوستش ندارم Smile

می شه کمی بیشتر درمورد شهر برکلی صحبت کنید (دوستان دیگر هم اگر اطلاعاتی در مورد این شهر دارند خوشحال می شم که به اشتراک بگذارند) Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، philter ، taherifar ، msar ، alirezanz
(2013-11-05 ساعت 21:30)mtcanada نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 09:14)kian100 نوشته:  بازار کار هم درش سخت پیدا می‌شه و کلا من دوستش ندارم Smile

می شه کمی بیشتر درمورد شهر برکلی صحبت کنید (دوستان دیگر هم اگر اطلاعاتی در مورد این شهر دارند خوشحال می شم که به اشتراک بگذارند) Smile

شهر برکلی در شرق سنفرانسیسکو قرار دارد و به خاطر دانشگاه معروف آن معمولا به عنوان یک شهر دانشجویی شناخته می شود. این شهر از سه قسمت عمده تشکیل شده است که بخش اول آن مسطح و در کنار آبهای خلیج سنفرانسیسکو است. از شمال به امریویل و از جنوب به اوکلند و پیدامند وصل است. این بخش از شهر که در امتداد خیابان یونیورسیتی تا خیابان تلگراف قرار دارد بخش عمده شهر است که تنوع قومی فراوانی دارد و مغازه هایی هم که در آنجا پیدا می شود با شهرهای دیگر بسیار متفاوت است. مغازه های هندی, عربی, افریقایی بسیار به چشم می خورد و چند مغازه ایرانی هم در آنجا وجود دارد. بخش دوم شهر بخش دانشجو نشین یا مرکز شهر است که از خیابان اشبی و تلگراف شروع شده و تا تپه های برکلی که بخشی از ابتدای آن محدوده دانشگاه است امتداد پیدا می کند. جمعیت در این بخش از شهر بسیار جوان است و شما همواره دانشجویانی را می بینید که در سطح شهر پلاس هستند. خانه هایی که در این محدوده وجود دارد به خاطر نزدیکی به دانشگاه به صورت کمپ در آمده است و دانشجویان به صورت گروهی در آنها زندگی می کنند. در ضمن این بخش از شهر مرکز هیپی های برکلی هم هست که معمولا در خیابان تلگراف دستفروشی می کنند و یا مغازه دارند و همیشه با قیافه ها و ظاهر عجیب و غریبشان توجه توریست ها و گردشگران را به خودشان جلب می کنند. محصولاتی هم که در آن خیابان به فروش می رسد تقریبا در هیچ کجای دیگر یافت نمی شود. در ضمن آن بخش ار برکلی مرکز ماریجوانا است چون دانشجویان و هیپی ها هر دو به آن علاقه زیادی دارند و وقتی که در پیاده رو راه می روید از گوشه و کنار بوی آن به مشام می رسد. در این بخش از برکلی غذافروشی های بسیار خوب و ارزان وجود دارد و همیشه دانشجویان زیادی برای گرفتن غذا در صف ایستاده اند. بخش بعدی برکلی از دانشگاه شروع می شود و بر روی تپه های برکلی تا جنگلهای طبیعی و دریاچه لانزا امتداد پیدا می کند. این بخش از شهر بسیار اعیان نشین است و قیمت خانه ها در آنجا سر به فلک می کشد. مناظر بسیار زیبا و خانه های دل انگیز در کوچه و پس کوچه های پر از گل و درخت و سراشیپی های بسیار تیز خیابان های آن بسیار جالب است.معمولا دانشجوها در این بخش از شهر دیده نمی شوند مگر برای تفریح آخر هفته چون هیچ وسیله نقلیه عمومی در این بخش از شهر وجود ندارد. در مجموع شهر برکلی شهر خوبی است ولی بخش های خطرناکی هم دارد که شبها نمی شود از آن عبور کرد و باید مراقب باشید که در کدام بخش از آن می خواهید خانه بگیرید. ولی چون جاهای امن و خوب آن نسبت به شهرهای دیگر گران است اگر وضع مالی متنابهی ندارید زیاد این شهر را برای سکونت توصیه نمی کنم و شاید به قول دوستمان والنات کریک و امریویل مناسب تر باشد. شهر پیدمانت هم بسیار امن و خوب است ولی آن هم گران است.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
سلام من دو روزه كه رسيدم. كاليفرنيا سن فرانسيسكو اگه كسي سوالي داره مي تونه بپرسه در ضمن من دنبال يه هم خونه ميگردم اگ كسي هست خبر بده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، shadi79 ، philter ، taherifar ، msar ، maryam.azad ، Daneshjo ، alirezanz
(2013-11-08 ساعت 14:51)najafi alireza نوشته:  سلام من دو روزه كه رسيدم. كاليفرنيا سن فرانسيسكو اگه كسي سوالي داره مي تونه بپرسه در ضمن من دنبال يه هم خونه ميگردم اگ كسي هست خبر بده؟

سلام دوست عزیز ف من و همسرم 12 دسامبر وارد سانفرانسیسکو میشیم . نمیدونیم برای اقامت اولیه چه باید کنیم ، هتل؟ متل ؟ هم خانه ای موقت ؟ میشه لطفا راهنماییمون کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، shadi79 ، comrun ، philter ، taherifar ، msar ، maryam.azad ، Daneshjo
چرا این تاپیک اینقدر ساکت و آرومه؟Sad
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، philter ، shoshina ، taherifar ، msar ، alirezanz
والا دوستانی هستن که ما سفرنامه هاشون رو درتاپیک ها خوندیم و الان دارن سن فرانسیسکو زندگی میکنن.
من که خیلی دوست دارم از زبان دوستان از آخرین شرایط مسکن، کار، امنیت و اتفاقات اونجا برای زندگی مطلع بشم، خب شاید خیلی سرشون شلوغه و گرفتارن.
خلاصه ما رو بی نصیب نذارین Smile
(2014-05-02 ساعت 21:26)romance33 نوشته:  چرا این تاپیک اینقدر ساکت و آرومه؟Sad
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، soli asali ، shoshina ، taherifar ، msar ، maryam.azad ، Daneshjo ، alirezanz
سلام دوستان من خیلی وقت بود دنبال این تاپیک میگشتم
من 2 ماهی هست که اومدم حومه سنفرنسیسکو دو باری کار موقتی پیدا کردم ولی فعلان بیکارم و دنبال کار میگردم خوشحال میشم اگه کسی از دوستان اینجا باشه که بتونیم اشنا بشیم یا اینکه بتونیم همدیگه رو راهنمایی کنیم حداقلش اینطوری شاید بشه یه کارهایی کرد یه یه فکرهایی کرد اخه اینجا همه کار میشه کرد ولی باید اطلاعات داشت و دانست که از کجا و چطوری شروع کرد در هر صورت شروع یکم سر در گم هستیم من هرکاری ازدستم بر بیاد وظیفه خودم میدونم که انجام بدم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان