کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سان فرانسیسکو، ایالت کالیفرنیا
سلام دوستان ،ممنون میشم راهنمایی کنید
من تصمیم دارم اکتبر یا نوامبر واسه بیست و پنج روز بیام آمریکا که کارهای گرین کارت را انجام بدهم برگردم و از دوستان پرسیدم گفتند بهتره بری شهرهای لس انجلس و سانفرانسیسکو و لاس وگاس (هر کدام یک هفته )که تفریح هم داشته باشی و خوش بگذره ،میخواستم نظر شما دوستان هم بدونم؟
و اینکه اگر قرار بر همین سه شهر باشه به نظرتون کدام شهر اول برم بهتره و کدام شهر بیشتر بمونم بهتره؟
و آخرین سوال که اواسط اکتبر با اوایل نوامبر (فاصله بیست روز)از لحاظ سردی هوا زیاد فرق داره ؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-21 ساعت 03:19)M.d نوشته:  سلام دوستان ،ممنون میشم راهنمایی کنید
من تصمیم دارم اکتبر یا نوامبر واسه بیست و پنج روز بیام آمریکا که کارهای گرین کارت را انجام بدهم برگردم و از دوستان پرسیدم گفتند بهتره بری شهرهای لس انجلس و سانفرانسیسکو و لاس وگاس (هر کدام یک هفته )که تفریح هم داشته باشی و خوش بگذره ،میخواستم نظر شما دوستان هم بدونم؟
و اینکه اگر قرار بر همین سه شهر باشه به نظرتون کدام شهر اول برم بهتره و کدام شهر بیشتر بمونم بهتره؟
و آخرین سوال که اواسط اکتبر با اوایل نوامبر (فاصله بیست روز)از لحاظ سردی هوا زیاد فرق داره ؟؟
دو حالت داره یا باید اول سانفرانسیسکو ،لس انجلس،لاس و گاس و یادوم لاس وگاس ،لس انجلس ،سانفرانسیسکو را انتخاب کنید.
در حالت اول سانفرانسیسکو اولین استاپ شما باشد هوای بهتری را خواهید داشت تا سفر اخر مقصد شما باشد .
اولین استاپ به پرواز شما هم ربط خواهد داشت . در ضمن لس انجلس بخاطر هزینه نباید انتخاب اول شما باشد چون مابین دو شهر دیگر است
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، Daneshjo ، alirezanz
(2015-08-21 ساعت 20:06)nora نوشته:  
(2015-08-21 ساعت 03:19)M.d نوشته:  سلام دوستان ،ممنون میشم راهنمایی کنید
دو حالت داره یا باید اول سانفرانسیسکو ،لس انجلس،لاس و گاس و یادوم لاس وگاس ،لس انجلس ،سانفرانسیسکو را انتخاب کنید.
در حالت اول سانفرانسیسکو اولین استاپ شما باشد هوای بهتری را خواهید داشت تا سفر اخر مقصد شما باشد .
اولین استاپ به پرواز شما هم ربط خواهد داشت . در ضمن لس انجلس بخاطر هزینه نباید انتخاب اول شما باشد چون مابین دو شهر دیگر است
ممنون دوست عزيز،حالت اول فكر كنم بهتر باشه،باز هم اگر به نظر دوستان اگر مثلا دو شهر سانفرانسيسكو و لاس وگاس برم و بيشتر بمونم تا اينكه بخوام هر سه شهر را برم بهتره ممنون ميشم راهنمايي كنند
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اسم چند تا محله و خيابان خوب سانفرانسيسكو را از لحاظ امنيت و ... ميگين واسه اجاره اتاق يا هتل؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-30 ساعت 01:04)M.d نوشته:  دوستان اسم چند تا محله و خيابان خوب سانفرانسيسكو را از لحاظ امنيت و ... ميگين واسه اجاره اتاق يا هتل؟؟
دوست عزیز من چند پست قبل توضیح دادم ضمنا من در خدمتم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
سلام دوست عزیز

ميخواستم بگم كه من يه one bedroom apt دارم و دنبال roommate ميگردم و قيمت واقعا خوبه و جاش هم خيلى خوب و سعى دارم كه اين رو نگهدارم من شهر san bruno هستم اگه كسى مايل هست تو اين چند روزه خبر بده در غير اينصورت واسه يه نفر به صرف نيست و اينكه اگه هم كسى دنبال share kardan يا roommate اين اطراف هست خبر بده شايد بشه باهم همخونه شد
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo ، alirezanz
با درود فراوان خدمت دوستان
به نظر شما منطقه ساکرامنتو برای زندگی خانواده با دو بچه 5 و 3 ساله چی جوریه؟
چه از لحاظ قیمت و چه امنیت .
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam.azad ، alirezanz
(2015-09-19 ساعت 16:34)mehdi2138 نوشته:  با درود فراوان خدمت دوستان
به نظر شما منطقه ساکرامنتو برای زندگی خانواده با دو بچه ۵ و ۳ ساله چی جوریه؟
چه از لحاظ قیمت و چه امنیت .
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
سلام دوست عزیز
یه سر به تاپیک سن هوزه سلیکون ولی بزن اونجا جواب میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi2138
سلام.همسرم و من تا ماه نوامبر به امریکا میاییم.هنوز جایی رو برای زندگی انتخاب نکردیم چون هنوز نمیدونیم کجا برای شغل همسرم مناسب تره.البته این دومین باره که میاییم اینبار با گرین کارت .
همسرم کارش ساخت در و پنجره است.آیا در سانفرانسیسکو بازار خوبی برای این کار وجود داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo
سلام دوستان عزيز برای باره دیگه
ميخواستم عرض كنم من san bruno هستم نزديك San Francisco و يه اپارتمان يه خوابه رنت كردم و اينكه الان همخونه ميخوام بگيرم از لحاظ مكان جاى خيلى خوب و با امنيت و يه طورايى حيفم مياد كه بدم بره قيمتش مناسبه ولى واس يه نفر نميصرفه ولى خب گفتم اگه كسى از دوستان مايل باشه ميتونه بهم خبر بده شايد بتونم كارى بكنم در هرصورت من از لحاظ كمك هم تا جايى كه بتونم كمك ميكنم و اينو هم بگم خونه كامله هيچى نياز نيس اشپزخانه و اتاق خواب و مبل همه چى اوكيه و خودم بشخصه خیلی جاهای دیگه ای رو رفتم دیدم اپارتمان من از همشون بهتر و تمیزتر و بزرگتر بود من خیلی وقت فکر کردن ندارم و این شاید اخرین شانس باشه واسه کسانی که بخوان همخونه بشن اگه کسی مایل هست پیغام خصوصی با شماره تماس بده که هروقت بیکار بودم جواب بدم
پاسخ
سلام
من دنبال هم خونه در برکلی ، اکلند یا سانفرانسیسکو هستم. اگر کسی هست ممنون میشم خبر بدید.
پاسخ
دوستان سان فرانسیسکویی
ایا سوال منو ندیدین ایا؟
کار ساختمانی در انجا چطور است؟
مخصوصا کار در و پنجره
پاسخ
سلام دوستان
چنانچه کسی دوست داشت در شغل رانندگی شروع به کار بکنه ، من کسی رو می شناسم که ماشین اماده کار برای اوبر داره و دنبال راننده می گرده .
می تونید برام پیغام بگذارید
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
سلام

دوستان لطفا اگه در طی‌ ۲ هفته آینده میاید آمریکا لطفا بهم خبر بدید. هزینه زحمتی که می‌کشید هم پرداخت می‌شه. مرسی‌ از لطفتون.
پاسخ
(2015-10-12 ساعت 07:49)tajhizgaran نوشته:  سلام دوستان
چنانچه کسی دوست داشت در شغل رانندگی شروع به کار بکنه ، من کسی رو می شناسم که ماشین اماده کار برای اوبر داره و دنبال راننده می گرده .
می تونید برام پیغام بگذارید

چقدر از زمان اخذ گواهینامه اش باید گذشته باشه. همسر من ابتدای 2015 گواهینامه خودش رو گرفته ؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان