کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای جدید کارآفرینی امریکا
(2011-05-24 ساعت 13:28)Soren نوشته:  سلام دوستان
من همانطور که قبلا گفتم،برای یک سفر مقدماتی به کانادا اقدام کردم.سفارت که هیچ جوابی نمیده و شرکتهای آرامکس و دی اچ ال و یکی دیگه رو نماینده خودش معرفی کرده.من هم دعوتنامه دارم،هم دوست خانوادگی ما قول ساپورت مالی داده،هم سند خانه(با حدود 300 میلیون ارزش)،هم پول کافی میخوام با خودم ببرم،هم تا حالا به چند کشور مرفه اروپایی و آسیایی مسافرت کرده ام و برگشته ام،هم اینجا شغل خوبی دارم.اما شرکت آرامکس میگه ویزا نمیدن چون دعوت کننده دوستته نه فامیلت(یکی نیست بگه مرد حسابی،فامیل آدمو در هر شرایطی-حتی برنگشتن-حمایت میکنه،ولی دوست دیگه تو این شرایط خودشو کنار میکشه!)،حساب بانکی بالای 20 میلیون هم میخواد(من سرمایه ام رو معمولا بصورت طلای شمش نگه داری میکنم،که ارزشش تا حالا حداقل 4 برابر شده).خوبه صراحتا گفته ام برای بررسی شرایط سرمایه گذاری و ملاقات با وکیل دارم میرم!اگه شروع کار اینه،دیگه باقیش ناگفته پیداست!!این هم از کانادا!
موفق باشید.
سورن جان من دو سوال برام پیش آمده است. شما شمش های طلا را در خانه نگهداری می کنی یا در بانک؟ در امریکا می شود صندوق اجاره کرد و آن را در بانک نگهداری کرد. البته من خودم یک ربع سکه بهار آزادی بیشتر ندارم که آن را با خودم یادگاری آورده ام ولی دیده ام که مردم در اینجا اموال قیمتی خود را در بانک می گذارند.
سوال دوم اینکه من که قبلا ایران بودم وقتی یکی می خواست برای گرفتن ویزا به سفارت برود همه فامیل و آشنا پولهایشان را به حساب او می ریختند تا مثلا بشود بیست میلیون تومان و بعد او گواهی موجودی بانک می گرفت و سپس پول ملت را بر می گرداند. می خواستم بدانم که الآن دیگر نمی شود چنین کاری را کرد؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، amir1345 ، bill.goldberg1990 ، Soren ، سارا کوچولو ، Tomas ، el333 ، khder ، msar ، faraz15
(2011-05-25 ساعت 02:02)rs232 نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 13:28)Soren نوشته:  سلام دوستان
من همانطور که قبلا گفتم،برای یک سفر مقدماتی به کانادا اقدام کردم.سفارت که هیچ جوابی نمیده و شرکتهای آرامکس و دی اچ ال و یکی دیگه رو نماینده خودش معرفی کرده.من هم دعوتنامه دارم،هم دوست خانوادگی ما قول ساپورت مالی داده،هم سند خانه(با حدود 300 میلیون ارزش)،هم پول کافی میخوام با خودم ببرم،هم تا حالا به چند کشور مرفه اروپایی و آسیایی مسافرت کرده ام و برگشته ام،هم اینجا شغل خوبی دارم.اما شرکت آرامکس میگه ویزا نمیدن چون دعوت کننده دوستته نه فامیلت(یکی نیست بگه مرد حسابی،فامیل آدمو در هر شرایطی-حتی برنگشتن-حمایت میکنه،ولی دوست دیگه تو این شرایط خودشو کنار میکشه!)،حساب بانکی بالای 20 میلیون هم میخواد(من سرمایه ام رو معمولا بصورت طلای شمش نگه داری میکنم،که ارزشش تا حالا حداقل 4 برابر شده).خوبه صراحتا گفته ام برای بررسی شرایط سرمایه گذاری و ملاقات با وکیل دارم میرم!اگه شروع کار اینه،دیگه باقیش ناگفته پیداست!!این هم از کانادا!
موفق باشید.
سورن جان من دو سوال برام پیش آمده است. شما شمش های طلا را در خانه نگهداری می کنی یا در بانک؟ در امریکا می شود صندوق اجاره کرد و آن را در بانک نگهداری کرد. البته من خودم یک ربع سکه بهار آزادی بیشتر ندارم که آن را با خودم یادگاری آورده ام ولی دیده ام که مردم در اینجا اموال قیمتی خود را در بانک می گذارند.
سوال دوم اینکه من که قبلا ایران بودم وقتی یکی می خواست برای گرفتن ویزا به سفارت برود همه فامیل و آشنا پولهایشان را به حساب او می ریختند تا مثلا بشود بیست میلیون تومان و بعد او گواهی موجودی بانک می گرفت و سپس پول ملت را بر می گرداند. می خواستم بدانم که الآن دیگر نمی شود چنین کاری را کرد؟

درود
با تشكر از همه دوستان-به خصوص آقاي جان اسميت كه هيچ فرصتي را براي ابراز لطف به من از دست نميدهند-بايد بگويم كه نه!متاسفانه براي اينكار پرينت 6 ماهه صورت حساب شما را ميخواهند و اينكار ديگر ممكن نيست كه ديگران پولي بدهند و مشكل شما حل شود.مگر آن كه 6 ماه بيخيال پولشان شوند!!من شمشها را در گاوصندوق خانه نگه ميدارم چون حقيقتا با اين وضع بانكها به آنها اطميناني ندارم.من دارم روي يك پلان B هم كار ميكنم كه چون به موضوع تاپيك مربوط نيست -و از آنجايي كه پر واضح است كه ما براي تاپيك هستيم نه تاپيك براي ما-از توضيح براي آن پوزش ميخواهم.
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، ParsTrader ، Tomas ، msar ، faraz15
(2011-06-09 ساعت 19:22)Soren نوشته:  درود
با تشكر از همه دوستان-به خصوص آقاي جان اسميت كه هيچ فرصتي را براي ابراز لطف به من از دست نميدهند-بايد بگويم كه نه!متاسفانه براي اينكار پرينت 6 ماهه صورت حساب شما را ميخواهند و اينكار ديگر ممكن نيست كه ديگران پولي بدهند و مشكل شما حل شود.مگر آن كه 6 ماه بيخيال پولشان شوند!!من شمشها را در گاوصندوق خانه نگه ميدارم چون حقيقتا با اين وضع بانكها به آنها اطميناني ندارم.من دارم روي يك پلان B هم كار ميكنم كه چون به موضوع تاپيك مربوط نيست -و از آنجايي كه پر واضح است كه ما براي تاپيك هستيم نه تاپيك براي ما-از توضيح براي آن پوزش ميخواهم.
موفق باشيد

حال ما یه چیزی گفتیم،‌به دل نگیر. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، msar
با سلام
یه نفر آشنا توی آمریکا به من گفته که میشه با خرید بخشی از سهام یه کلینیک معادل 120.000 دلار به عنوان سهامدار وارد خاک آمریکا بشیم و گرین کارت بگیریم . آیا این مطلب صحت داره؟؟
لطفا راهنمایی کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، faraz15
دوستان ببینید من درست برداشت کردم یا نه من باید یک سرمایه گزار خارجی پیدا کنم باید دنبال یک نفر بگردم به زور پول به من بده یعنی باید انقدر طرحم پولساز باشه که کسی به من پول بده بعدشم باید مثلا پول و پنج برابر کنم و حقوقی هم برابر قانون آمریکا به سه نفر بدهم که خودش میشه سالی با هزینه های جانبی 100000 برای هر نفر هزینه بیمه محل کار پول تلفن و تجهیزات و غیره هم که فکر کنم حداقل میشه سالی 50000 دلار و هزینه های ضروری و غیره ضروری و حادثه ای مثل بیماری اجاره خونه اینها حداقل میشه 50000 تا در سال که میشه سالی 400000 دلار که در دو سال میشه 800000 دلار میشه که اگر بگیم کمی بدشانسی هم بیاریم میشه یک میلیون دلار در دو سال فقط هزینه های ابتدایی پول کارگر و بیمه خونه ماشین و خوراک و محل کار و از این چیزها حالا اینکه کالا مخوایم تولید کنیم یا خدمات بدیم هم باهم هزینش فرق میکنه و چه دستگاه های خاصی هم احتیاج داریم و تازه باید در دو سال نشون بدیم ارزش سرمایمون هم 5 برابر شده والا کسی که یک میلیون میده خوب یک میلیون و نیم بده وقتی شرایطش و داره پس باید نشون بدهیم که این سرمایه تحت این معامله ها شده پنج برابر
به طرف گفتن کجا میری گفت میرم بازار گفتن برای چی گفت میخوام مادرم و بفروشم گفتن ادم که مادرش و نمیفروشه گفت خوب یک قیمت میگم کسی نخره
این شرایط برای کسی که شرایط دیگر ویزای سرمایه گزاری و داره مناسب تر هستش با این تفاوت که اگر واقعا طرحش ببره یک شریک گنده هم داره که باید پولشو نصف کنه فرض کنید شما طرح فیش بوق و دارین میدونین چه ضرری میکنید باید همه شرایط و خوب بررسی کردش گاهی بعضی چیزها از دور زیباست ولی از نزدیک سخت میشه من ترجیه میدم همون سرمایه گذاری قبلی و انجام بدم اگر ببرم برای خودم بردم و سودش هم توی جیب خودم میره اگرم باختم خودم باختم دیگه به یکی دیگه نباید جواب پس بدم و به خاطر قرار داد و ضمانتها برم زندان

البته این طرح برای اهل پیچوندن بد نیست ولی برای کسانی که واقعا بخواهند درست کار کنند مثل گرفتن پول نزولی میمونه اولش که خوندم خیلی قشنگ بودش ولی خوب که فکر کردم دیدم برای من اشتباه هستش نظر شما چیه موفق باشین
[font=Arial]
آنجا که پیشتر از تو محکوم گشته صدایت بهترین سخن سکوت است
[/font]
Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، faraz15
(2011-05-25 ساعت 02:02)rs232 نوشته:  [quote='Soren' pid='110358' dateline='1306227530']
سلام دوستان
من همانطور که قبلا گفتم،برای یک سفر مقدماتی به کانادا اقدام کردم.سفارت که هیچ جوابی نمیده و شرکتهای آرامکس و دی اچ ال و یکی دیگه رو نماینده خودش معرفی کرده.من هم دعوتنامه دارم،هم دوست خانوادگی ما قول ساپورت مالی داده،هم سند خانه(با حدود 300 میلیون ارزش)،هم پول کافی میخوام با خودم ببرم،هم تا حالا به چند کشور مرفه اروپایی و آسیایی مسافرت کرده ام و برگشته ام،هم اینجا شغل خوبی دارم.اما شرکت آرامکس میگه ویزا نمیدن چون دعوت کننده دوستته نه فامیلت(یکی نیست بگه مرد حسابی،فامیل آدمو در هر شرایطی-حتی برنگشتن-حمایت میکنه،ولی دوست دیگه تو این شرایط خودشو کنار میکشه!)،حساب بانکی بالای 20 میلیون هم میخواد(من سرمایه ام رو معمولا بصورت طلای شمش نگه داری میکنم،که ارزشش تا حالا حداقل ۴ برابر شده).خوبه صراحتا گفته ام برای بررسی شرایط سرمایه گذاری و ملاقات با وکیل دارم میرم!اگه شروع کار اینه،دیگه باقیش ناگفته پیداست!!این هم از کانادا!
موفق باشید.
سورن جان من دو سوال برام پیش آمده است. شما شمش های طلا را در خانه نگهداری می کنی یا در بانک؟ در آمریکا می شود صندوق اجاره کرد و آن را در بانک نگهداری کرد. البته من خودم یک ربع سکه بهار آزادی بیشتر ندارم که آن را با خودم یادگاری آورده ام ولی دیده ام که مردم در اینجا اموال قیمتی خود را در بانک می گذارند.

[/quot

دوست عزیزم ارش جان سلام من میخاهم از طریق سرمایه گذاری به آمریکا مهاجرت کنم و جهت استارت یک وکیل عالی میخام که باتجربه باشد واقعا و اینکه ترجیحا در ایران باشه چون میخام حضوری باهاس مشاوره و راهنمایی در مورد مدارک و اینکه تو مصاحبه بیشم باشه و این حرفا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان