کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
(2014-11-30 ساعت 17:04)سارا - مانی نوشته:  
(2014-11-11 ساعت 18:46)vahid.vp نوشته:  
(2014-11-10 ساعت 12:28)blacktornado نوشته:  سوال دیگه ای بود در خدمت دوستان گلم هستم Wink
خوش بگذره داداش ، دعا هم واسه ما یادت نره

سلام.
اقا وحید ویزاتون هنوز نیومده؟ ما هم الان 16 ماه شده که منتظریم. یعنی چقدر باید منتظر بمونیم اخه. خب اگه نمیدن چرا نمیگن. ما پاسهامونم دادیم به وجاهتی. 2 بار هم فرستاده تو سفارت. خبری نشده.
بنظر خودتان بعد از اين همه مدت نبايد مجدد اقدام بشود
اگر كسي را ريجكت كنند حالا به هر دليل، به او اطلاع نميدن توي سايت؟
من كه ٢/٥ است كه مصاحبه كردم توي دوبي ولي هيچ خبري نشده است
احوالات شما دوستان عزيز را هم كه ميبينم مايوس ميشوم، اين چه سيستم و بلاتكليفي است كه اجرا ميكنند
به يكنفر دلشون بخواهد همان لحظه ميدهند بعد به يكي ديگر را ميفرستند دنبال نخود سياه
نه ميگن داديم نه ميگن نداديم بعد از ١٦ ماه عجب صبري داريد دوستان، بلاتكليفي بسيار زجر آور است.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
دوست گرامي شما كه پاسهايتان دست آقاي وجاهتي است مگر جواب آمده برايتان كه پاسهاي شما به سفارت ارسال شده است؟ چه مزيتي اين كار دارد؟ ميشود يك شرحي هم براي ما بدهيد
تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2014-11-30 ساعت 17:27)Paarknet نوشته:  دوست گرامي شما كه پاسهايتان دست آقاي وجاهتي است مگر جواب آمده برايتان كه پاسهاي شما به سفارت ارسال شده است؟ چه مزيتي اين كار دارد؟ ميشود يك شرحي هم براي ما بدهيد
تشكر
من پاسها رو فرستادم که شاید این کار در کار من تسریع بسه ولی قویا میگم که هیچ اثری نداشت و الان نزدیک ۱۸ ماه هست منتظرم
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، سارا - مانی ، feidom30
(2014-11-30 ساعت 22:55)vahid.vp نوشته:  
(2014-11-30 ساعت 17:27)Paarknet نوشته:  دوست گرامي شما كه پاسهايتان دست آقاي وجاهتي است مگر جواب آمده برايتان كه پاسهاي شما به سفارت ارسال شده است؟ چه مزيتي اين كار دارد؟ ميشود يك شرحي هم براي ما بدهيد
تشكر
من پاسها رو فرستادم که شاید این کار در کار من تسریع بسه ولی قویا میگم که هیچ اثری نداشت و الان نزدیک ۱۸ ماه هست منتظرم

دوستان وقتي كيس آپديت ميشه يعني تاريخ update تغيير ميكنه ولي وضعيت همان قبلي است يعني administrative processing منظورشان چيست ممكن است بزودي جواب نهايي و اكي بياد؟
تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-05 ساعت 18:17)Paarknet نوشته:  
(2014-11-30 ساعت 22:55)vahid.vp نوشته:  
تشكر

دوستان وقتي كيس آپديت ميشه يعني تاريخ update تغيير ميكنه ولي وضعيت همان قبلي است يعني administrative processing منظورشان چيست ممكن است بزودي جواب نهايي و اكي بياد؟
تشكر

آپدیت شدن سه حالت داره
حالت اول که بیشتر مشهوده ۲ یا ۳ روز بعد نامه کلیرنس میاد
حالت دوم پروسه همچان ادامه داره
حالت سوم طی همون روز یا روز بعد به رفیوزد تغیر پیدا میکنه و پرونده رد میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، narcis_ala
تشكر از آقا وحيد عزيز
آيا در اين مدت طولاني انتظار شما، پرونده شما آپديت شده است يا خير؟
اصولا آپديت به چه معني ميباشد ولي خوب مثلا همان وضعيت قبلي است
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-06 ساعت 09:24)Paarknet نوشته:  تشكر از آقا وحيد عزيز
آيا در اين مدت طولاني انتظار شما، پرونده شما آپديت شده است يا خير؟
اصولا آپديت به چه معني ميباشد ولي خوب مثلا همان وضعيت قبلي است
دو بار آپدیت شد ولی هیچ تغییری مشاهده نشد
خوبی آپدیت اینه که می دونی روی پروندت یک کارهایی داره انجام میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان بالاخره کیس بنده هم بعد از 2/5 ماه کلیر شد امیدوارم که مال همه دوستان بالاخص آقا وحید عزیز هم بیاد و خبر خوب را از ایشان هم داشته باشیم.
دوستان برای پیک آپ پاسپورت آژانس قصران گشت را تایید مینمایید؟
برای پیک آپ چه مدارکی لازم است و عکس هم میخواهند یا خیر
تشکر کنندگان: vahid.vp
(2014-12-07 ساعت 23:03)Paarknet نوشته:  دوستان بالاخره کیس بنده هم بعد از 2/5 ماه کلیر شد امیدوارم که مال همه دوستان بالاخص آقا وحید عزیز هم بیاد و خبر خوب را از ایشان هم داشته باشیم.
دوستان برای پیک آپ پاسپورت آژانس قصران گشت را تایید مینمایید؟
برای پیک آپ چه مدارکی لازم است و عکس هم میخواهند یا خیر
مبارك باشه، انشاا... براي بقيه دوستان مخصوصا آقا وحيد هم به زودي آماده بشه
من با قصران كار كردم خوبه نرخشون هم از همه جا پايين تره
پاسپورت و برگه زرد و برگه وقت سفارت را با خودتون ببرين
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
به سلامتی از وضعیت سربازیتون تاهل و کدوم کشورا رفتید و چند سالتون هست توضیح میدبد لطفا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 22:27)behrouz666 نوشته:  به سلامتی از وضعیت سربازیتون تاهل و کدوم کشورا رفتید و چند سالتون هست توضیح میدبد لطفا؟
برای دومین بار ویزای توریستی درخواست نمودم و خدمت قانونی کردم و متاهل و 2 بار ویزای شینگن هم داشته ام و 40 سال دارم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
اینبار با خانواده اقدام کردید؟ دفعه قبل چقدر طول کشید تا کلییر بشید؟ وضعیت من هم تقریبا مشابه شماست البته مجردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-12 ساعت 00:18)behrouz666 نوشته:  اینبار با خانواده اقدام کردید؟ دفعه قبل چقدر طول کشید تا کلییر بشید؟ وضعیت من هم تقریبا مشابه شماست البته مجردم.
بله دفعه قبل با همسر و فرزندم همان لحظه ویزا گرفتیم و اینبار 2/5 طول کشید البته الان تنهایی اقدام کردم
در مورد شما چون مجرد هستید وضعیت شاید متفاوت و طولانی تر باشد ولی در کل حساب و کتاب نداره 50 درصدش شانسه و بقیه به شرایط بستگی داره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من 1 ماه پیش برگ زرد گرفتم 7 تا شینگن داشتم که 2 تاش مالتی 3 و 6 ماهه بود همشو هم در 3 سال گذشته گرفتم.داشتم تاپیک هارو میخوندم که با این وضعیت تا نوروز 1395 هم کلییر بشه بازم خوبه!!!!!.از لحاظ سربازیو گردش مالی و
.... که مشکلی نداشتم 30 کشور رفتم ریجکتی هم ندارم اما کنسول گفت حد اکثر میتونم این برگه رو بهت بدم. Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-12 ساعت 13:46)behrouz666 نوشته:  من 1 ماه پیش برگ زرد گرفتم 7 تا شینگن داشتم که 2 تاش مالتی 3 و 6 ماهه بود همشو هم در 3 سال گذشته گرفتم.داشتم تاپیک هارو میخوندم که با این وضعیت تا نوروز 1395 هم کلییر بشه بازم خوبه!!!!!.از لحاظ سربازیو گردش مالی و
.... که مشکلی نداشتم 30 کشور رفتم ریجکتی هم ندارم اما کنسول گفت حد اکثر میتونم این برگه رو بهت بدم. Sad
با شرایط شما ویزای شما بالای 90 درصد تا 2 ماه دیگر حداکثر خواهد آمد در اینجا داشتن شینگن زیاد و تجرد شما روند اداری پرونده را ممکن است کمی طولانی کنه
امیدوارم هر چه زودتر ویزا را دریافت نمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: