کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
دوستان عزیز سلام .پدر و مادر و برادر من امروز ارمنستان مصاحبه داشتن.به برادرم ویزا ندادن .ویزای مادرم یک ضرب بوده و به پدرم گفتن باید مراحل اداری بگذره . مادرم هم گفته باهم میخوایم بریم و دارن واسه عروسی من میان . حالا میخواستم ببینم معمولا این مرحله اداری چقدر طول میکشه ؟ چون عروسی من نزدیکه .همین الان شماره مادرم رو چک کردم دیدم برای مادرم هم زده AP . به نظرتون چون گفتن باهم میخوایم بریم اینجوری شده ؟ تا ارمنستان هستن به سفارت بگن این قضیه رو یا عادیه ؟
K1
تاریخ ارسال مدارک : 2014Feb 14
تاریخ دریافت رسید نامبر : 2014Feb 25
تاریخ اپروو: 8 آگوست 2014
مصاحبه : 23 نوامبر 2014 ابوظبی
دریافت ویزا : 26 نوامبر 2014 CoolBig Grin
ورود به آمریکا : دسامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 5 ماه دیگه باید برگردم آمریکا پاس سفید گرفته بودم اگر مادرم به تنهایی اقدام کنه به نظرتون میتونه با من به ا م ر ی ک ا بیاد؟ ممکنه بهش ویزا ندن؟
2 تا از دوستانم هم 7 ماه از مصاحبشون گدشته اما هنوز کلیر نشدن و هیچ خبری نیست و هر بار که چک میکنیم این گزینه میاد:
در حال حاضر ﭙرونده شما در حال بردازش ميباشد, هر اطلاع جديد به وب سايت ﭙست خواهد شد. لطفا براى دريافت اطلاعات جديد در رابطه با ﭙرونده خود به وب سايت مراجعه كنيد.
کسی میدونه جریان چیه؟
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shahro
سلام دوستان
من از بازماندگان 2014 هستم و ویزا بهمون نرسید
سئوالم اینجاست که اگر توریستی اقدام کنم و با فرض اینکه همه شرایط خوب باشه آیا احتمالش هست به ما ویزا بدن چون به محض اینکه اسم منو بزنه میفهمه من 2 سال پیش میخواستم مهاجرت کنم اطفا اگر کسی مشابه کیس من بوده و اقدام کرده من را راهنمائی کنه.
زندگی زیباست زندگی آتشگهی گیرنده پابرجاست
گر بیفروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست
ور نه خاموشست و خاموشی گناه ماست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان.بعد از 20 ماه برام ایمیل زدند که به شما ویزا تعلق نمیگره.ولی تو سایت دبی و واشنگتن میزنه در حال پردازش میباشد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اقا وحید کجایی همدرد.امیدوارم هیچ یک از دوستان به درد ما دچار نشن.2013 نامرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
من وشوهرم اكتبر ٢٠١٤ مصاحبه رفتيم من يكضرب گرفتم ولى همسرم ap خورد الان بيشتر از ٧ ماهه منتظريم

2015AS19** 01 issued
02 administrative process
شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 05:06)mrts نوشته:  سلام به همه دوستان.بعد از 20 ماه برام ایمیل زدند که به شما ویزا تعلق نمیگره.ولی تو سایت دبی و واشنگتن میزنه در حال پردازش میباشد.
متاسفم
واسه من که بعد از ۲۲ ماه بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
کاشکی تکلیف ما هم زودتر معلوم بشه...21 ماه گذشت.... احتمالا با این وضعیت به ما هم ویزا نمیدن....
پاسخ
تشکر کنندگان:
البته من و دخترم ویزامون اماده است فکر می کنید همسرمو ممکنه رد کنند یا به اون هم ویزا میدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
امروز بعد از ۳ ماه و ۲۸ روز و یک ساعت از زمان مصاحبه ایمیل زدن که ویزات آماده است.
جهت اطلاع دوستان : سربازی معاف بودم و ۱۰ ساله تو یه بانک دولتی تحریم شده شاغلم، ۲ تا شنگن داشتم و چندتا مسافرت اسیایی، تمکن و سند قابل قبول هم ارائه کردم.

امیدوارم کار همه بچه ها زودتر ختم به خیر بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Kurosh_Salehi ، مردایرونی ، vahid.vp ، atesa ، A2000
(2015-05-17 ساعت 13:23)سارا - مانی نوشته:  البته من و دخترم ویزامون اماده است فکر می کنید همسرمو ممکنه رد کنند یا به اون هم ویزا میدن؟
دوست ندارم اینو بگم ولی این ترا‌ژدی ما هم بود دقیقا ولی بعد از ۲۲ ماه رد شد پرونده . من ندیدم به پرونده های بالای یک سال اخیرا ویزا بدن . همه رو به یک بهابه ای رد میکنند .Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 18:23)alireza.us نوشته:  امروز بعد از ۳ ماه و ۲۸ روز و یک ساعت از زمان مصاحبه ایمیل زدن که ویزات آماده است.
جهت اطلاع دوستان : سربازی معاف بودم و ۱۰ ساله تو یه بانک دولتی تحریم شده شاغلم، ۲ تا شنگن داشتم و چندتا مسافرت اسیایی، تمکن و سند قابل قبول هم ارائه کردم.

امیدوارم کار همه بچه ها زودتر ختم به خیر بشه
همون تمکن مالیتون خیلی نکته ی مهمی بوده واسه موفقیتت ولی به هر حال شانس خوبی داشتی!
پاسخ
تشکر کنندگان: sepandarA
سلام دوستان
پرونده مادرم بعد از 3ماه و 20 روز که آنکارا مصاحبه داشتند ، تازه آپدیت شده..بازم خدایا شکرت
آرزوی موفقیت برای همه دوستان مهاجر سرایی دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
آقای وحید عزیز امیدوارم امسال سالی باشه که در کوتاهترین زمان ممکن ویزاتون اوکی بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
(2015-05-07 ساعت 19:52)aidaone نوشته:  دوستان عزیز سلام .پدر و مادر و برادر من امروز ارمنستان مصاحبه داشتن.به برادرم ویزا ندادن .ویزای مادرم یک ضرب بوده و به پدرم گفتن باید مراحل اداری بگذره . مادرم هم گفته باهم میخوایم بریم و دارن واسه عروسی من میان . حالا میخواستم ببینم معمولا این مرحله اداری چقدر طول میکشه ؟ چون عروسی من نزدیکه .همین الان شماره مادرم رو چک کردم دیدم برای مادرم هم زده AP . به نظرتون چون گفتن باهم میخوایم بریم اینجوری شده ؟ تا ارمنستان هستن به سفارت بگن این قضیه رو یا عادیه ؟

سلام بهتر یک میل بزنی و بخواهی ویزای مادر زودتر بدن و بگی پدر و مادرم تصمیم ندارن باهم بیان دلایلی بیاری که به مادر نیاز داری . من شرایط مشابه داشتم , پدر و مادرم دسمبر 2013 اقدام کردن , و...... جواب تا نومبر 2014 نیومد میل زدم ویزا ما مانم دادن ( می تونستم از همون اول برای مادرم بگیرم) هنوز پدرم منتظر جواب . مادرم امد و برگشت
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان