کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
(2016-05-13 ساعت 23:06)rezavfx نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 16:04)danial91 نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 15:54)rezavfx نوشته:  متاسفانه همین طوره و خیلی احتمال کلیر رو کم میکنه ! نمیتونید نگید چون احتمالا از شما کارت و ترجمه را خواهد خواست

خوب روی کارت پایان خدمت که قید نمیشه کجا خدمت کردین فقط تاریخ شروع و پایان خدمت نوشته میشه. از کجا میخوان بفهمن کجا خدمت کردیم؟

اگر روی کارت و مدارک شما قید نشده ، بله شدنی هست

سلام دوست عزیز
خدمت سربازی در س پ ا ه مشکلی نداره مگر اینکه درجای حساسی خدمت کرده باشی که ممکنه دوره کلیرنستون رو طولانی کنه .در پروسه لاتاری دوستانی که خدمتشون س پ ا ه بود حدود 4تا6ماه طول کشید تا کلیر شدندو ویزا گرفتند ولی اونایی که دیر به مصاحبه رفتند چون فرصت کافی برا بررسی پروندشون نبود وبه آخرسپتامبر می رسیدند وپرونده لاتاری بسته میشدبه اونا ویزا نمی رسید واینطور به نظر میرسید ومینوشتندکه به این دسته از ایرانیان ویزا نمیدن در صورتی که اگر تاپیک کلیرنس سالهای 2016و2015 رو مطالعه کنید میبینید که این دسته از ایرانیان بعد از یک دوره حدود4ماهه کلیر شدند وویزا گرفتند.پس دوستان اصلا نگران نباشید وبه خودتون استرس وارد نکنید.اتفاقا نظرشون نسبت به ایرانیان خیلی بهتر شده .در مصاحبه های قبلی (2010و2011و2012)من به خاطر سربازی کلیرنس میخوردم ولی این دفعه تو مارچ امسال که به مصاحبه رفته بودم یکضرب گرفتم .تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 15:54)rezavfx نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 22:07)danial91 نوشته:  دوستانی که اطلاع دارن آیا واقعا خدمت در س پ ا ه روند کلیر شدن رو تقریبا ناممکن میکنه ؟
من تاپیک کلیرنس های 3-4 سال گذشته رو خوندم 90 درصد موارد که شکر خدا معاف بودن. اون درصد کمی هم که س پ ا ه بودن اکثرا یا خودشون یا کل کیسشون رو هیچوقت کلیر نکرده بودن.
حالا سوال من اینه که آیا خدمت در س پ ا ه یا امریه اینقدر دردسر سازه؟ یعنی اونا واقعا نمیدونن که این خدمت اجباری هست و دست خود آدم نیست؟!!
آیا امکانش هست در زمان مصاحبه اصلا نگیم کجا خدمت کردیم؟!

متاسفانه همین طوره و خیلی احتمال کلیر رو کم میکنه ! نمیتونید نگید چون احتمالا از شما کارت و ترجمه را خواهد خواست

(2016-05-14 ساعت 01:08)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 23:06)rezavfx نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 16:04)danial91 نوشته:  خوب روی کارت پایان خدمت که قید نمیشه کجا خدمت کردین فقط تاریخ شروع و پایان خدمت نوشته میشه. از کجا میخوان بفهمن کجا خدمت کردیم؟

اگر روی کارت و مدارک شما قید نشده ، بله شدنی هست

سلام دوست عزیز
خدمت سربازی در س پ ا ه مشکلی نداره مگر اینکه درجای حساسی خدمت کرده باشی که ممکنه دوره کلیرنستون رو طولانی کنه .در پروسه لاتاری دوستانی که خدمتشون س پ ا ه بود حدود 4تا6ماه طول کشید تا کلیر شدندو ویزا گرفتند ولی اونایی که دیر به مصاحبه رفتند چون فرصت کافی برا بررسی پروندشون نبود وبه آخرسپتامبر می رسیدند وپرونده لاتاری بسته میشدبه اونا ویزا نمی رسید واینطور به نظر میرسید ومینوشتندکه به این دسته از ایرانیان ویزا نمیدن در صورتی که اگر تاپیک کلیرنس سالهای 2016و2015 رو مطالعه کنید میبینید که این دسته از ایرانیان بعد از یک دوره حدود4ماهه کلیر شدند وویزا گرفتند.پس دوستان اصلا نگران نباشید وبه خودتون استرس وارد نکنید.اتفاقا نظرشون نسبت به ایرانیان خیلی بهتر شده .در مصاحبه های قبلی (2010و2011و2012)من به خاطر سربازی کلیرنس میخوردم ولی این دفعه تو مارچ امسال که به مصاحبه رفته بودم یکضرب گرفتم .تندرست وشاد باشید

دوست من درست میگین . ولی همینطور که خودتون گفتین 4-6 ماه طول میکشه کلیرنسشون که بعضا از دِدلاین سپتامبر عبور میکنن و دیگه فرصتی برای دریافت ویزا پیدا نمیکنن.
حتی اگر کسی همین امروز که در ماه اردیبهشت هستیم بره برای مصاحبه و به اون دلیل چک بخوره احتمال خیلی کمی هست که شانس بیاره و به موقع کلیر بشه و باید واقعا خوش اقبال باشی که کیس نامبر پایینی داشته باشی و در ماه های اول بری برای مصاحبه.
شما هم احتمالا چون 2-3 دفعه کلیرنس خوردی دیگه پروندت رو کاملا بررسی کردن و از نظرشون مشکلی نداشتی و یکضرب گرفتی درمورد برخورد با ایرانیها هم مشخص نیست دولت جدید که بیاد سره کار چه برخوردی پیدا کنن در اون زمان.

من میگم وقتی روی کارت پایان خدمت مشخص نیست کجا خدمت کردی چرا بهونه دستشون بدی و حقیقت رو بگی ؟ وقتی اونا میدونن خدمت اجباریه و باز هم این برخورد رو با ادم میکنن؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
من امروز 3 ماهه که تو کلیرنس هستم برای توریستی نمی دونم چقدر دیگه ممکنه طول بکشه . تابستون موقعیت خوبی هست اما معلوم نیست که جواب کی می دن آدم برنامه ریزی کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-26 ساعت 14:03)amirf_jesus نوشته:  خدا محبت است

همانطور که دوستان اطلاع دارن من حدود 5 ماه قبل موفق به دریافت برگ زرد شدم ولی تا امروز 06/01/1390 کیس نامبر من کانفرم نشده است برای آگاهی خودم و سایرین خواهشمندم دوستانی که موفق به دریافت برگ زرد شده اند بفرمایند چه مدت کانفرم شدنشان طول کشید و از زمانی که کیس نامبر خود را در سایت دیدند حدودا چه مدت زمان برای مراجعه به سفارت جهت اخذ ویزا داشتند و پس از دریافت ویزا چه مدت زمان برای ورود به خاک آمریکا داشته اند ؟
می دانم اینها سوالات خیلی از دوستان است و خوشحال می شوم که پاسخهای شما را ببینم

با تشکر

سالی خوش و پربرکت برای همگی آرزومندمSmile

سلام
میخواستم بدونم کیس نامبر شما در نهایت کانفرم شد؟کیس خواهرم همچنان بعد از 8 ماه در حالت بررسی است! دعا می کنم که راه برای شما باز شده باشد.
در پناه پدر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.من اواسط آوریل( اواخر فروردین) 2016 وقت مصاحبه ویزای توریستی داشتم سفارت آنکارا و کلیرنس خوردم. هنوز هیچ خبری از ویزام نیست.آیا کسی هست شرایط مشابه منو داشته باشه و هنوز کلیر نشده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
We require additional information from the applicant in order to further process your case::

Additional Information : Dear Visa Applicant: This office regrets to inform you that your visa application is refused because you have been found ineligible to receive a visa under the following section(s) of the Immigration and Nationality Act. The information contained in the paragraphs marked with "X" pertains to your visa application. Please disregard the unmarked paragraphs. __ Section 212(a)(2)(I) which prohibits the issuance of a visa to anyone who has committed a crime involving moral turpitude. __ Section 212(a)(9)(B)(I) which prohibits the issuance of a visa to anyone who has overstayed their visa in the United States. You will not be eligible for a visa for a period of three (3) years from when you departed the United States. __ Section 212(a)(9)(B)(II) which prohibits the issuance of a visa to anyone who has overstayed their visa in the United States. You will not be eligible for a visa for a period of ten (10) years from when you departed the United States. __ Section 212(a) ____________________________________________________ X_Other: Section 306 of the Enhanced Border Security and Visa Reform Act of 2002 Sincerely, Non-Immigrant Visa Section U.S. Consulate, Dubai

Please submit your information as soon as possible to avoid any further delays.

The Consular Section of the US Consulate in Dubai has transitioned to a new system for applicants applying for a visa to come to the United States. In order to drop of your passport/documents to complete processing of your case please click on the following website link: http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice...nformation

Date updated : Thursday, August 18, 2016
سلام به همه دوستان .بعد از سه سال این ایمیل برام اومد.26 سپتامبر 2013برای ویزای توریستی اقدام کرده بودیم و برگه زرد گرفتیم.هم دوره اقا وحید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. دلیل رد شدنتون رو توی این ایمیل چی گفتن؟ما هم همدوره شما هستیم ولی 3 ماه پیش دوباره رفتیم سفارت گفتن مشکلی نیست دوباره به جریان انداختیم سایت رو چک کنید. اصلا معلوم نیست چیکار میکنن...یه ویزای توریستی 4 سال باید طول بکشه؟ ویزای من و دخترم بعد یکسال اومد ولی مال همسرم تا حالا که مونده. اونم خدمتش سپاه بوده و بخاطر همین هم اینقدر طول کشیده..3 ماه پیش که رفتیم کارت پایان خدمتشو گرفتن گفتن بخاطر همین بوده ولی مشکلی نیست. حالا باید ببینیم کی جواب میدن...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-25 ساعت 09:26)سارا - مانی نوشته:  سلام. دلیل رد شدنتون رو توی این ایمیل چی گفتن؟ما هم همدوره شما هستیم ولی 3 ماه پیش دوباره رفتیم سفارت گفتن مشکلی نیست دوباره به جریان انداختیم سایت رو چک کنید. اصلا معلوم نیست چیکار میکنن...یه ویزای توریستی 4 سال باید طول بکشه؟ ویزای من و دخترم بعد یکسال اومد ولی مال همسرم تا حالا که مونده. اونم خدمتش سپاه بوده و بخاطر همین هم اینقدر طول کشیده..3 ماه پیش که رفتیم کارت پایان خدمتشو گرفتن گفتن بخاطر همین بوده ولی مشکلی نیست. حالا باید ببینیم کی جواب میدن...
سلام.دلیل رد شدن نمیدنم چی هست فقط همین ایمیل برام اومد.تو سایت واشنگتن چک کردم که ریفیوز شدیم.

NONIMMIGRANT VISA APPLICATION

Refused

Application ID or Case Number: AA00
Case Creation Date: 26-Sep-2013
Status Updated Date: 31-Aug-2016

Your application was refused. Please see the letter or other instructions you received at the interview.

For more information, please visit U.S. Consulate General Dubai.
تو سایت دوبی هم اینو زده

الرجــاء ادخــال رقم الملــف لمعرفـــة وضعيـــة الطلـــب.

براي اطلاع از وضع پرونده خود لطفا شماره پرونده خود را در مربع انتخاب شده وارد كنيد.

Results for Case No.:201326
We require additional information from the applicant in order to further process your case::

Additional Information : Dear Visa Applicant: This office regrets to inform you that your visa application is refused because you have been found ineligible to receive a visa under the following section(s) of the Immigration and Nationality Act. The information contained in the paragraphs marked with "X" pertains to your visa application. Please disregard the unmarked paragraphs. __ Section 212(a)(2)(I) which prohibits the issuance of a visa to anyone who has committed a crime involving moral turpitude. __ Section 212(a)(9)(B)(I) which prohibits the issuance of a visa to anyone who has overstayed their visa in the United States. You will not be eligible for a visa for a period of three (3) years from when you departed the United States. __ Section 212(a)(9)(B)(II) which prohibits the issuance of a visa to anyone who has overstayed their visa in the United States. You will not be eligible for a visa for a period of ten (10) years from when you departed the United States. __ Section 212(a) ____________________________________________________ X_Other: Section 306 of the Enhanced Border Security and Visa Reform Act of 2002 Sincerely, Non-Immigrant Visa Section U.S. Consulate, Dubai

Please submit your information as soon as possible to avoid any further delays.

The Consular Section of the US Consulate in Dubai has transitioned to a new system for applicants applying for a visa to come to the United States. In order to drop of your passport/documents to complete processing of your case please click on the following website link: http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice...nformation

Date updated : Thursday, August 18, 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
واقعا خیلی مسخره هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
البته منم تو سپاه خدمت کردم ولی روز مصاحبه برای افیسر توضیح دادم سرباز وظیفه هستم و ما حق انتخاب نداریم که تو کدام ارگان خدمت کنیم افیسر هم گفت ما خودمون در جریان هستیم شما نگران نباشید
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
پدر و مادر من تازه کلیرنس شدن از سفارت انکارا و توی نامه شون اومده که مدارک رو به پستی که موقع ثبت نام انتخاب کردید بفرستید،خواستم بدونم که باید مدارک رو قبل از رفتن پست کنن به اونجا یا اینکه با خودشون ببرن همون موقع؟؟؟
برنده 2014
کیس نامبر 71XX
1 نفر
مقصد: دالاس
ویزای یک ضرب (ایروان)
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان