کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
(2015-07-25 ساعت 02:06)elima1980 نوشته:  
(2015-07-25 ساعت 00:37)بهروز123456789 نوشته:  
(2011-12-01 ساعت 18:10)GHANARI نوشته:  شما چطور شمارهای رو که روی برگ زرد رنگ بهتون دادن رو چک می کنید؟ ما به سایتی که روی برگه زرد رنگ هست وارد میشیم و شماره رو توی مستطیلی که نوشته شمارتون رو وارد کنید می نویسیم اما نکته جالب برای من اینه که هر شماره ای (شانسی)رو می زنیم جواب یکی هست یعنی داره مراحل طی میشه.جای دیگهای هم میشه چک کرد یا نه؟
با یک دنیا تشکر

سلام دوست من اقا من دقیقا همین مشکل رو دارم توروخدا کسی جوابی داره بکه تاریخ مصاحبه ام مال june ۲۰۱۵ هست
کدوم سفارت؟
منم همین مشکل رو داشتم یکی از دوستان گفت باید برای تغییر شماره حتما از صفحه خارج بشوید ومجدد شماره رووارد کنید در ضمن زمانی که جواب بیاد تغییر میکنه
از طریق سایت واشنگتن هم میتونید ببینید درچه مرحله ای هستید
https://ceac.state.gov
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من توسایت دوبی که میرم اینو برام زده ولی هنوز هیچ ایمیلی برام نیومده توسایت واشنگتن میزنه اپدیت شده ولی میزنه درحال پراسسه بنظرتون این یعنی پاسپوزت روبفرستم ممنون میشم کمک کنید
The administrative processing on your application is complete.
Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays
The Consular Section of the US Consulate in Dubai has transitioned to a new system for applicants applying for a visa to come to the United States. In order to drop of your passport/documents to complete processing of your case please click on the following website link:http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice/us_courier_information
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بله مبارک باشه ارسال کنید پاس را Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون این قسمت دوم که ادرس لینک داده میرم مراحل کار اپلای وفرم ds160 ,... رو میزنه ایا این رواله که دوباره بعد کانفرم شدن چیزی پر بشه یا نه همون پاسو بفرستم کافیه؟حدودا برای زدن ویزا چقدر طول میکشه اگه مدتش 3-4 روزه خودم ببرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
Question 
سلام اقا وحید من می خواستم بدونم همان روز مصاحبه ریفیوز کنن یا فرداش یعنی چه این مربوط به برگه سفید یا زرد هم شامل می شود می توانی در این رابطه یه مقداری توضیح دهید شاید مشکل منم همین باشد من نمی دونم برگه سفید همان روز در سیستم سفارت در شماره کانقرم دی اس 160ثبت می شود یا فقط برگه زرد ثبت می شود مرسی از شما جناب اقای وحید اگه کمکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
والا رفيوز شدن يعني رد شدن كه يعني كلا كنسل .بستگي به كيس داره.لاتاري؟خانواده!؟رنگ برگه به نظر من مهم نيست اگه پاس گرفت افيسر يعني اكي ميشه اگه.ap بخورين كه داستان فرق ميكنه.دي اس١٦٠ ربطي نداره واسه مصاحبه كه از شما سوال بشه.بازم كيس چي باشه

پاسخ
تشکر کنندگان:
داداش به من برگه زرد داد در 20اگوست بعد تو همان روز من شماره نامبر زدم میگه رفیوز در 20 اگوست من ماندم چرا اف بی ای چک نشدم یعنی تو 1 روز جواب دادن یا ممکنه سایت واشنگتن اشتباه زده ریفیوز مرسی اگه کمکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-26 ساعت 14:03)amirf_jesus نوشته:  خدا محبت است

همانطور که دوستان اطلاع دارن من حدود ۵ ماه قبل موفق به دریافت برگ زرد شدم ولی تا امروز 06/01/1390 کیس نامبر من کانفرم نشده است برای آگاهی خودم و سایرین خواهشمندم دوستانی که موفق به دریافت برگ زرد شده اند بفرمایند چه مدت کانفرم شدنشان طول کشید و از زمانی که کیس نامبر خود را در سایت دیدند حدودا چه مدت زمان برای مراجعه به سفارت جهت اخذ ویزا داشتند و پس از دریافت ویزا چه مدت زمان برای ورود به خاک آمریکا داشته اند ؟
می دانم اینها سوالات خیلی از دوستان است و خوشحال می شوم که پاسخهای شما را ببینم

با تشکر

سالی خوش و پربرکت برای همگی آرزومندمSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-07 ساعت 00:03)علی رجبی نوشته:  

همانطور که دوستان اطلاع دارن من حدود ۵ ماه قبل موفق به دریافت برگ زرد شدم ولی تا امروز 06/01/1390 کیس نامبر من کانفرم نشده است برای آگاهی خودم و سایرین خواهشمندم دوستانی که موفق به دریافت برگ زرد شده اند بفرمایند چه مدت کانفرم شدنشان طول کشید و از زمانی که کیس نامبر خود را در سایت دیدند حدودا چه مدت زمان برای مراجعه به سفارت جهت اخذ ویزا داشتند و پس از دریافت ویزا چه مدت زمان برای ورود به خاک آمریکا داشته اند ؟

با تشکر

سلام ، معمولا تا ۲ ماه جواب میاد ، میتونید ایمیل بزنید و باهاشون در تماس باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-07 ساعت 00:03)علی رجبی نوشته:  

با تشکر

از 2 هفته تا 2 سال امکان داره طول بکشه.
از وقتی ويزا بگيريد 3 ماه فرصت داريد به امريکا سفر کنيد.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. ما که بیشتر از دو سال هنوز منتظر هستیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان عزیز من 8 اپریل مصاحبه دادم سفارت ایروان و کلیرنس بهم خورد،افیسر سفارت به من گفت بین 3 تا 5 ماه طول میکشه که ویزاکامفیرم بشه ،ولی بعد از 5 ماه تازه 13 اگوست فایلم اپدیت شده و تا حالا هیچ خبر یا ایمیلی نداشتم،دوستان کسی میدونه چقدر ممکنه طول بکشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من 9 تیر در دبی مصاحبه شدم و برگ زرد گرفتم و تا الان هیچ خبری در داخل سایت نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، من ٨ اكتبر در دبي مصاحبه داشتم با همسر و فرزندم، فقط پرينت حساب ازم خواست، گفت سربازي كجا بودي، گفتم مرزباني! گفت مشكلي نيست، برگه زرد داد گفت از سايت چك كنيد!

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 19:14)blacktornado نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 16:14)رضا موتوری نوشته:  سلام دوستان.من و همسرم یه کیس نامبر داشتیم.که حدود 20 روز پیش ایمیل برام اومد که پاسپورت رو بیارید (البته اینو قبلا گفته بودم).تو سایت واشینگتن برا خودم آپدیت خورده ولی برای همسرم تا این تاریخ نه. حالا میخواستم بدونم نکنه فقط به خودم ویزا بدن.ایا کسی اطلاعی داره . ضمناٌ برای پیکاپ ویزا به جاهای مختلف که زنگ میزنم از نفری 120 هزارتومان تا 300 هزار تومان قیمت میدن نمیدونم چیکار کنم
اول مبارک باشه دعا کنید ویزای من و وحید هم بیاد
این یعنی اینکه به یکی از شما کلیرنس خورده و وقتی پرونده اونی که کلیرنس خورده کامل بشه و کلیر بشه به اون یکی هم ویزا می دن
برا پیک اپ من بودم خودم می رفتم به ریسکهاش فکر کنید این توصیه منه
لطفا در مورد کیستون هم بیشتر بگید تاریخ مصاحبه و . .

با سلام
یکی از دوستانم هفت ماه است که برگه زرد رو گرفته ولی هنوز کیس نامبر ش د رسایت برای دریافت ویزا تایید نشده
الان باید به کجا زنگ بزنند و پیگیر این ویزا یشن متشکرم جواب بدهید
ایمیل من ghf_gm@yahoo.com
.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان