کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
سلام به همگی
من و همسرم 6 october وقت سفارت داشتیم در دبی برای ویزای توریستی امریکا و به ما برگ زرد دادن و فعلا منتظریم.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام، كسي ميدونه كيس نامبر ٢٠١٣ چند تا عدده؟ و از چه موقع بايد سايت رو چك كنيم؟ من عر چي چك مي كنم شماره رو ميگه اشتباهه!! ممكنه آفيسره اشتباه نوشته باشه شماره رو؟؟
پاسخ
(2013-10-22 ساعت 13:42)92Diana نوشته:  سلام، كسي ميدونه كيس نامبر ٢٠١٣ چند تا عدده؟ و از چه موقع بايد سايت رو چك كنيم؟ من عر چي چك مي كنم شماره رو ميگه اشتباهه!! ممكنه آفيسره اشتباه نوشته باشه شماره رو؟؟
20130000000
۱۱ شماره هست شما کجا چک می کنید؟
پاسخ
من اينجا رو چك ميكنم: http://dubai.usconsulate.gov/mobile//dub...atus3.html بعد تو قسمت برگه زود ميرم كه ميشه اينجا:
http://98.131.161.103/index.asp
البته تازه ٤ روزه مصاحبه كرديم.از كي بايد چك كنم؟؟بله ١١ شماره هست.
پاسخ
(2013-10-23 ساعت 21:16)92Diana نوشته:  من اينجا رو چك ميكنم: http://dubai.usconsulate.gov/mobile//dub...atus3.html بعد تو قسمت برگه زود ميرم كه ميشه اينجا:
http://98.131.161.103/index.asp
البته تازه ٤ روزه مصاحبه كرديم.از كي بايد چك كنم؟؟بله ١١ شماره هست.
شما از همان روز اول می تونید چک کنید . پیام خصوصی بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: goldm546 ، msar
با سلام من الان 7 ماهه از ترکیه اقدام کردم ولی هنوز خبری نیست یعنی ممکنه اصلا جواب ندن Sad
پاسخ
(2013-10-31 ساعت 20:16)goldm546 نوشته:  با سلام من الان 7 ماهه از ترکیه اقدام کردم ولی هنوز خبری نیست یعنی ممکنه اصلا جواب ندن Sad
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: Bill ، goldm546 ، msar
با سلام به دوستان
من 12 سپتامبر برای h1-b رفتم سفارت دبی کاغذ زرد گرفتم کیس من از دو سال پیش شروع شده بود شماره دو سال پیش را نوشت بعد سه هفته ایمیل دادن که پروسه تموم شد ولی یک کیس نامبر دیگه بود من هم با ایمیل گفتم این کیس من نیست بلافاصله جواب آمد بله ویزای شما آماده است پاس رو فرستادم ویزا نزده بودن یک زرد جدید که کیسش در آخرین شماره دوتا بیشتر بود و نوشته بود بررسی کیس شما به زمان بیشتر نیاز داره
در ضمن من یک چیزی کشف کردم کیس نامبرها 11 رقمه که 10 رقم اول نشاندهنده فرده شماره آخر مرحله کیس در سفارته فکر کنم موقع مصاحبه همه رقم آخر یک داشته باشن بخاطر همین وقتی مال کسای دیگه را چک میکنید همه در پروسه هستند هر 10 رقم مال یکی هست البته این حدس منه
پاسخ
خبر خوب اینه که شوهر خواهرم بعد از یک سال امروز از دبی کلیر شد و خبر بدش هم اینه که یک هفته فقط واسه پیکاپ وقت دادند که متاسفانه ایشون الان ایران نیستند
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdi nakhaee ، msar
(2013-11-05 ساعت 00:01)vahid.vp نوشته:  خبر خوب اینه که شوهر خواهرم بعد از یک سال امروز از دبی کلیر شد و خبر بدش هم اینه که یک هفته فقط واسه پیکاپ وقت دادند که متاسفانه ایشون الان ایران نیستند

يك ساااااال؟؟؟ چقدر زياااااد... :/ سربازي رفته بودن؟؟ مشكل خاصي نداشتن كه قابل گير دادن باشه؟؟
پاسخ
سلام
دو روز پیش ایمیل زدم امروز جواب دادن ویزات آماده هست جالب اینجاست هفته پیش پاسم را بعد از ایمیل قبلی فرستاده بودم ولی یک کاغذ زرد دیگه گذاشته بودن نمیدونم چرا ویزام آماده بود دلشون نمیاد ویزام را بدن 2 سال برای این ویزای کاری دویدم و زندگیمو مختل کردم حالا آخرشم اذیت میکنند
پاسخ
(2013-11-05 ساعت 00:43)92Diana نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 00:01)vahid.vp نوشته:  خبر خوب اینه که شوهر خواهرم بعد از یک سال امروز از دبی کلیر شد و خبر بدش هم اینه که یک هفته فقط واسه پیکاپ وقت دادند که متاسفانه ایشون الان ایران نیستند

يك ساااااال؟؟؟ چقدر زياااااد... :/ سربازي رفته بودن؟؟ مشكل خاصي نداشتن كه قابل گير دادن باشه؟؟
سربازی رفته بود ولی ۲ بار هم قبلا به آمریکا سفر کرده بود و قصدش از سفر هم دیدن خواهر زادم که ستیزن آمریکاست بوده .
پاسخ
(2013-11-05 ساعت 09:10)vahid.vp نوشته:  

سربازی رفته بود ولی ۲ بار هم قبلا به آمریکا سفر کرده بود و قصدش از سفر هم دیدن خواهر زادم که ستیزن آمریکاست بوده .

اي باباااااا بعد از دو بار سفر چقدر طول كشيده... ما گفتيم يه بار بريم دفعه هاي بعدي زودتر مياد كليرنس.پس كلا حساب كتاب نداره.... Sad
پاسخ
(2013-11-05 ساعت 10:36)92Diana نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 09:10)vahid.vp نوشته:  

اي باباااااا بعد از دو بار سفر چقدر طول كشيده... ما گفتيم يه بار بريم دفعه هاي بعدي زودتر مياد كليرنس.پس كلا حساب كتاب نداره.... Sad
منم ۳ بار قبلا رفتم آمریکا ولی الان ۱۴۰ روز هست منتظرم پس نتیجه می گیریم واقعا هیچ حساب و کتابی نداره
پاسخ
سلام من فكر كنم كساني كه قبلاً آمريكا بودن پروسه طولاني تري دارند چون بايد تمام موارد اقامت قبلي از نظر سوسابقه چك بشند يك مرحله بررسي بيشتر از كساني كه آمريكا نبودند
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان