کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
سلام به دوستان عزیز
ایمیل کنسولگری آمریکا توی دبی چی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-02 ساعت 16:49)aminsamba نوشته:  سلام به دوستان عزیز
ایمیل کنسولگری آمریکا توی دبی چی هست؟
Consulate of the United States
webmasterdubai@state.gov
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان کسی میدونه واسه پیگیری کلیرنس به کجا( کدوم ادرس) باید ایمیل بزنیم و متن میل چی باید باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید. 3 ماه از تاریخ مصاحبه مون گذشته و هنوز خبری نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-03 ساعت 10:10)سارا - مانی نوشته:  سلام
دوستان کسی میدونه واسه پیگیری کلیرنس به کجا( کدوم ادرس) باید ایمیل بزنیم و متن میل چی باید باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید. 3 ماه از تاریخ مصاحبه مون گذشته و هنوز خبری نیست.

سلام، خیلی نگران نباشین مال ما بعد 8 ماه چند روز پیش اومد!! سفارت دبی
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، my hope
(2013-12-03 ساعت 23:31)jilibo نوشته:  [quote='سارا - مانی' pid='446883' dateline='1386049203']
سلام

[/quot
salam doste aziz,, be man ye email dadan,,goftan ta 4 hafteye dg ya behet email mizanim ya zang, alan 2 haftash gozashte,, bayad be shoma ham ya site dade bashan,,ya emali ke betoni bahashon dar tamas bashid

سلام دوست عزیز،، به من یه ایمیل دادن،،گفتن تا ۴ هفتهٔ دیگه یا بهت ایمیل می‌زنیم یا زنگ، الان ۲ هفته اش گذشته،، باید به شما هم یه سایت داده باشن،،یا ایمیلی که بتونی‌ باهاشون در تماس باشید

(2007-08-19 ساعت 19:31)admin نوشته:  توافق‌نامه استفاده از سایت

۷- کلیه مطالبی که در سایت مطرح می‌شوند می‌بایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شوند. ارسال مطالب به زبان ساختگی Fingilish یا Pinglish (متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته می‌شوند؛ برای مثال عبارت «ایران» به صورت "iran" نوشته می‌شود) اکیداً ممنوع می‌باشد.
برای تبدیل پینگلیش به فارسی می‌توانید از مترجم پینگلیش به فارسی استفاده کنید.
دوست عزیز لطفاً مقررات سایت را رعایت کنید. با تشکر. سعید
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا - مانی
(2013-12-04 ساعت 08:44)arvinmk12 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 23:31)jilibo نوشته:  [quote='سارا - مانی' pid='446883' dateline='1386049203']
سلام

[/quot
salam doste aziz,, be man ye email dadan,,goftan ta 4 hafteye dg ya behet email mizanim ya zang, alan 2 haftash gozashte,, bayad be shoma ham ya site dade bashan,,ya emali ke betoni bahashon dar tamas bashid

سلام دوست عزیز،، به من یه ایمیل دادن،،گفتن تا ۴ هفتهٔ دیگه یا بهت ایمیل می‌زنیم یا زنگ، الان ۲ هفته اش گذشته،، باید به شما هم یه سایت داده باشن،،یا ایمیلی که بتونی‌ باهاشون در تماس باشید

(2007-08-19 ساعت 19:31)admin نوشته:  توافق‌نامه استفاده از سایت

۷- کلیه مطالبی که در سایت مطرح می‌شوند می‌بایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شوند. ارسال مطالب به زبان ساختگی Fingilish یا Pinglish (متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته می‌شوند؛ برای مثال عبارت «ایران» به صورت "iran" نوشته می‌شود) اکیداً ممنوع می‌باشد.
برای تبدیل پینگلیش به فارسی می‌توانید از مترجم پینگلیش به فارسی استفاده کنید.
دوست عزیز لطفاً مقررات سایت را رعایت کنید. با تشکر. سعید

توی سفارت بهتون یه شماره میدن که می تونید تو وب سایت چک کنید. این سایت سفارت دبی هستhttp://98.131.161.103/index.asp البته اگه سفارت دبی مصاحبه داشتین تو این وب سایت می تونید چک کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی می دونه چرا این سایت اعلام شماره سفارت امریکا در انکارا آپدیت نمیشه؟؟
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...urity.html
خودشون گفتن کسایی که قبل از یک ژانویه ۲۰۱۴ مصاحبه شدن باید اینجا رو چک کنند؛ ممکنه همه کیس نامبر ها منتقل شده باشه به سیستم جدید؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-26 ساعت 06:08)mina_s نوشته:  سلام دوستان کسی می دونه چرا این سایت اعلام شماره سفارت آمریکا در انکارا آپدیت نمیشه؟؟
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...urity.html
خودشون گفتن کسایی که قبل از یک ژانویه ۲۰۱۴ مصاحبه شدن باید اینجا رو چک کنند؛ ممکنه همه کیس نامبر ها منتقل شده باشه به سیستم جدید؟؟
پاييين صفحه زده Updated: 03 January 2014 يعنی در همين صفحه اپديت ميشه کيس ها
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s
سلام
دوستان من 4 نوامبر برگ زرد گرفتم تا الان هم جواب اف بی ای چکم نیامده،چی کار کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-26 ساعت 14:57)aminsamba نوشته:  سلام
دوستان من 4 نوامبر برگ زرد گرفتم تا الان هم جواب اف بی ای چکم نیامده،چی کار کنم؟

سلام شما کدوم سغارت بودید، میشه هر کاری کردید به منم بگید ، من برای مادرم اقدام کردم و شدیدا به وجودش تا یک ماه دیگه نیاز دارم، می خواستم بدونم ایا فایده ای داره براشون ایمیل بزنیم و علت طولانی شدن رو بپرسثم و اینکه بگیم شرایط خاص داریم . ممنون میشم اگر نمونه نامه در دسترس دارید اینجا بگذارید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
يک مدتی هست که کليرنس ها حدود 9 ماه طول ميکشه و شما هم بايد تا اون موقع به احتمال زياد صبر کنيد و نامه هم بزنيد ميگن پرونده شما در دست برسی است و هيچی اثري تو زودتر صادر شدن ويزا نداره
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: aminsamba ، vahid.vp
(2014-01-27 ساعت 06:06)mina_s نوشته:  

سلام شما کدوم سغارت بودید، میشه هر کاری کردید به منم بگید ، من برای مادرم اقدام کردم و شدیدا به وجودش تا یک ماه دیگه نیاز دارم، می خواستم بدونم ایا فایده ای داره براشون ایمیل بزنیم و علت طولانی شدن رو بپرسثم و اینکه بگیم شرایط خاص داریم . ممنون میشم اگر نمونه نامه در دسترس دارید اینجا بگذارید
سلام
من سفارت دبی اقدام کردم،من ایمیل زدم اما میگن هنوز مراحل کلیرنس شما در حال انجام شدن است و شما فقط میتوانید از سایت دبی چک کنید هر وقت جواب بیاد سایت آپدیت میشه.نمیدونم که میشه گفت شرایط خاص دارین.بنویسین من فلان تاریخ مصاحبه شدم و شماره کیس بنویسید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-27 ساعت 13:33)Kurosh_Salehi نوشته:  
سلام.
يک مدتی هست که کليرنس ها حدود 9 ماه طول ميکشه و شما هم بايد تا اون موقع به احتمال زياد صبر کنيد و نامه هم بزنيد ميگن پرونده شما در دست برسی است و هيچی اثري تو زودتر صادر شدن ويزا نداره
واقعا؟یعنی تا 9 ماه باید صبر کنم؟امکان داره زور بیاد؟
شما خودتون توی اف بی آی چک هستین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-27 ساعت 16:58)aminsamba نوشته:  
سلام.
بله تا 9 ماه طول ميکشه و فکر نميکنم زودتر بياد جناب vahid.vp تو پاسپورتشون 3 تا ويزا امريکا دارن و اين بار که اقدام کردن نزديک به 8 ماه است که منتظر هستن.
نه من ويزا يک ضرب گرفتم
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: aminsamba ، vahid.vp
(2014-01-27 ساعت 17:21)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-01-27 ساعت 16:58)aminsamba نوشته:  
سلام.
بله تا 9 ماه طول ميکشه و فکر نميکنم زودتر بياد جناب vahid.vp تو پاسپورتشون 3 تا ويزا امريکا دارن و اين بار که اقدام کردن نزديک به 8 ماه است که منتظر هستن.
نه من ويزا يک ضرب گرفتم

ممنون از اطلاعاتتون،آقای vahid.vp هم توریستی اقدام کردن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان