کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه مدت پس از دریافت برگ زرد ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد ؟
10 روز
28.57%
2 28.57%
1 ماه
28.57%
2 28.57%
2 ماه
14.29%
1 14.29%
3 ماه
0%
0 0%
4 ماه
0%
0 0%
5 ماه
14.29%
1 14.29%
6 ماه تا یکسال
14.29%
1 14.29%
مجموع 7 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه مدت پس از مصاحبهٔ ویزای توریستی FBI check شما کانفرم شد؟
از دوستان کسی هست ماه نوامبر یا قبلتر برای ویزا توریستی مصاحبه شده باشه و تا الان جواب کلیرنسش نیامده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
مامان من اول نوامبر مصاحبه شده ، متاسفانه جدیدا خیلی طول میکشه
پاسخ
تشکر کنندگان: aminsamba
(2014-01-27 ساعت 18:26)aminsamba نوشته:  
(2014-01-27 ساعت 17:21)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-01-27 ساعت 16:58)aminsamba نوشته:  
(2014-01-27 ساعت 13:33)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-01-26 ساعت 14:57)aminsamba نوشته:  سلام
دوستان من 4 نوامبر برگ زرد گرفتم تا الان هم جواب اف بی ای چکم نیامده،چی کار کنم؟
سلام.
يک مدتی هست که کليرنس ها حدود 9 ماه طول ميکشه و شما هم بايد تا اون موقع به احتمال زياد صبر کنيد و نامه هم بزنيد ميگن پرونده شما در دست برسی است و هيچی اثري تو زودتر صادر شدن ويزا نداره
واقعا؟یعنی تا 9 ماه باید صبر کنم؟امکان داره زور بیاد؟
شما خودتون توی اف بی آی چک هستین؟
بله تا 9 ماه طول ميکشه و فکر نميکنم زودتر بياد جناب vahid.vp تو پاسپورتشون 3 تا ويزا امريکا دارن و اين بار که اقدام کردن نزديک به 8 ماه است که منتظر هستن.
نه من ويزا يک ضرب گرفتم

ممنون از اطلاعاتتون،آقای vahid.vp هم توریستی اقدام کردن؟
آره توریستی اقدام کردم و از 16 جون منتظرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-27 ساعت 23:19)vahid.vp نوشته:  
(2014-01-27 ساعت 16:58)aminsamba نوشته:  
(2014-01-27 ساعت 13:33)Kurosh_Salehi نوشته:  سلام.
يک مدتی هست که کليرنس ها حدود 9 ماه طول ميکشه و شما هم بايد تا اون موقع به احتمال زياد صبر کنيد و نامه هم بزنيد ميگن پرونده شما در دست برسی است و هيچی اثري تو زودتر صادر شدن ويزا نداره
واقعا؟یعنی تا 9 ماه باید صبر کنم؟امکان داره زور بیاد؟
بله تا 9 ماه طول ميکشه و فکر نميکنم زودتر بياد جناب vahid.vp تو پاسپورتشون 3 تا ويزا امريکا دارن و اين بار که اقدام کردن نزديک به 8 ماه است که منتظر هستن.
نه من ويزا يک ضرب گرفتم

یعنی نمیشه هیچ کاری کرد؟خیلی اینجوری طول میکشه Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
(2014-01-28 ساعت 15:52)aminsamba نوشته:  
(2014-01-27 ساعت 23:19)vahid.vp نوشته:  
(2014-01-27 ساعت 16:58)aminsamba نوشته:  واقعا؟یعنی تا 9 ماه باید صبر کنم؟امکان داره زور بیاد؟
نه من ويزا يک ضرب گرفتم

یعنی نمیشه هیچ کاری کرد؟خیلی اینجوری طول میکشه Sad
نه ، فقط انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: aminsamba
به نظر شما نامه پیگیری فایده نداره؟ من به چه آدرسی می تونم به سفارت امریکا در انکارا ایمیل بدم؟ ممنون میشم اگر کسی می دونه ایمیل سفارت رو به من بده.
خیلی عجیبه از 3 ژانویه به بعد سایت آپدیت نشده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بزرگترین اشتباه از دبی اقدام کردنه جدیدن که دیگه وحشتناک شدههههه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-28 ساعت 21:30)mina_s نوشته:  به نظر شما نامه پیگیری فایده نداره؟ من به چه آدرسی می تونم به سفارت آمریکا در انکارا ایمیل بدم؟ ممنون میشم اگر کسی می دونه ایمیل سفارت رو به من بده.
خیلی عجیبه از 3 ژانویه به بعد سایت آپدیت نشده.
وقتی برین تو پروسه کلیرنس دیگه نمیشه هیچ کارش کرد و فقط انتظار من بارها ایمیل زدم و دعوتنامه از یک گرد هم آیی مهم ولی باز هم همون جواب همیشگی
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s
سلام، من 16 دسامبر برای پدر و مادرم جهت ویزای توریستی اقدام کردم و قبول شدن، هدف از اومدن اونا پیش من شرکت در مراسم عروسی من هست, هنوز جوابی نیومده و تو مرحله fbi check هست، 3ماه دیگه عروسیه اما من نگرانم نکنه تا اون موقع ویزا اماده نشه
سوالی که من دارم اینه که ایا واقعا ممکنه چندین ماه طول بکشه؟
ولی تو برگه ای که بهشون دادن نوشته از دو تا 10 هفته این پروسه طول میکشه!!!
دوستانی که ازسه یا چهار ماه بیشتر طول کشیده کیس شما، ایا تو برگه سفارت گفته بوده که چه مدت باید منتظر بمونن؟؟؟
ممنون از جواب
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام نیلی جان. مامان من اول نوامبر رفت مصاحبه. و تا الان هیچ خبری نشده. من می خواستم واسه زایمانم مامانم پیشم باشه و روز مصاحبه هم مامانم به افیسر گفت که برای زایمان دخترم می خوام برم، خوب بدون معطلی قبول کرد افیسر و بهش گفت تا ۶ هفته دیگه سایتو چک کن و اصلا نگران نباش، کارت زود درست میشه!!!!! الان سه ماه هم تموم شد و من هفته ی دیگه زایمان دارم و هنوز هیچ خبری نشده. نمی دونم چه اتفاقی افتاده که سایت انکارا اصلا اپدیت نمیشه، تا حالا سابقه نداشته اینقدر طولانی بشه اپدیتش از ۳ ژانویه اپدیت نشده. در صورتیکه قبلا هر هفته اپدیت می شد. انشاله کار پدر و مادر شما به سرعت پیش بره و به موقع بیان پیش شما. برای من هم دعا کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-30 ساعت 07:22)nily نوشته:  سلام، من 16 دسامبر برای پدر و مادرم جهت ویزای توریستی اقدام کردم و قبول شدن، هدف از اومدن اونا پیش من شرکت در مراسم عروسی من هست, هنوز جوابی نیومده و تو مرحله fbi check هست، 3ماه دیگه عروسیه اما من نگرانم نکنه تا اون موقع ویزا اماده نشه
ولی تو برگه ای که بهشون دادن نوشته از دو تا 10ماه این پروسه طول میکشه!!!
دوستانی که ازسه یا چهار ماه بیشتر طول کشیده کیس شما، ایا تو برگه سفارت گفته بوده که چه مدت باید منتظر بمونن؟؟؟
ممنون از جواب
اين روزها امكان داره تا ٩ ماه هم طول بكشه
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود
من خبرنگارم و برای پوشش یه تورنمنت ورزشی باید به امریکا برم، از طریق ویزای خبرنگاری اقدام کردم، یعنی ممکنه کیرلنس من اینقدر طول بکشه؟ من یه چیزی مثل دعوتنامه هم از اون تورنمنت دارم، ممکنه که پروسه کار من زودتر انجام بشه؟ اگه دیرتر بدن که عملا فایده ای برای من نداره!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-30 ساعت 17:35)Mohammad MG نوشته:  درود
من خبرنگارم و برای پوشش یه تورنمنت ورزشی باید به آمریکا برم، از طریق ویزای خبرنگاری اقدام کردم، یعنی ممکنه ***لنس من اینقدر طول بکشه؟ من یه چیزی مثل دعوتنامه هم از اون تورنمنت دارم، ممکنه که پروسه کار من زودتر انجام بشه؟ اگه دیرتر بدن که عملا فایده ای برای من نداره!
خيلی ها دليل و مدرک برای افيسر ميارن که بايد تا اين تاريخ تو امريکا باشيم ولی افيسر به اين موارد گوش نميکنه و کار خودشون رو ميکنن...
احتمال داره ويزا فوری بگيريد احتمالش هم هست تا 9 ماه طول بکشه اصلاً مشخص نيست
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Mohammad MG ، vahid.vp
(2014-01-30 ساعت 12:29)mina_s نوشته:  سلام نیلی جان. مامان من اول نوامبر رفت مصاحبه. و تا الان هیچ خبری نشده. من می خواستم واسه زایمانم مامانم پیشم باشه و روز مصاحبه هم مامانم به افیسر گفت که برای زایمان دخترم می خوام برم، خوب بدون معطلی قبول کرد افیسر و بهش گفت تا ۶ هفته دیگه سایتو چک کن و اصلا نگران نباش، کارت زود درست میشه!!!!! الان سه ماه هم تموم شد و من هفته ی دیگه زایمان دارم و هنوز هیچ خبری نشده. نمی دونم چه اتفاقی افتاده که سایت انکارا اصلا اپدیت نمیشه، تا حالا سابقه نداشته اینقدر طولانی بشه اپدیتش از ۳ ژانویه اپدیت نشده. در صورتیکه قبلا هر هفته اپدیت می شد. انشاله کار پدر و مادر شما به سرعت پیش بره و به موقع بیان پیش شما. برای من هم دعا کنید.

امیدوارم هر چه زودتر ویزای مادر شما بیاد، خبر بده حتما عزیزم اگه اومد
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s
(2014-01-30 ساعت 13:16)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-01-30 ساعت 07:22)nily نوشته:  سلام، من 16 دسامبر برای پدر و مادرم جهت ویزای توریستی اقدام کردم و قبول شدن، هدف از اومدن اونا پیش من شرکت در مراسم عروسی من هست, هنوز جوابی نیومده و تو مرحله fbi check هست، 3ماه دیگه عروسیه اما من نگرانم نکنه تا اون موقع ویزا اماده نشه
ولی تو برگه ای که بهشون دادن نوشته از دو تا 10ماه این پروسه طول میکشه!!!
ممنون از جواب
اين روزها امكان داره تا ٩ ماه هم طول بكشه

شما به چه استنادی این حرف رو می زنید؟ مورد مشابه داشتید؟ از کارهای سفارت خبر دارید؟ میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان